Цитаты великих

Человек подобен луне - у него тоже есть тёмная сторона, которую он никогда никому не показывает Марк Твен

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

8 причин залишатися наодинці із самим собою щодня

29.08.2023 — Карьера
8 причин залишатися наодинці із самим собою щодня

Свій вільний час ти намагаєшся проводити якомога корисніше чи цікавіше. Ти відпочиваєш із рідними та друзями, займаєшся хобі, підтримуєш фізичну активність, розумієшся з побутовими проблемами тощо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Мало хто може похвалитися тим, що не знає, на що йому витратити вільні півгодини чи годину. Постарайся згадати, коли востаннє ти залишався наодинці із самим собою та своїми думками.

Може виявитись, що в тебе вже давно не виходило провести час на самоті. А тим часом ти потребуєш такого часу кожного дня.

Сьогодні ми розповімо, чому так важливо регулярно давати можливість відключитися від спілкування.

 

Ти зможеш аналізувати прийняті тобою рішення

Ти можеш довго роздумувати, перш ніж ухвалити якесь рішення. Але часом набагато важливіше проаналізувати те, що ти зробив.

Це дозволяє об'єктивно оцінити, до чого привели певні слова та дії. Якщо твої вчинки були помилковими, ти зможеш у найкоротші терміни змінити стратегію та ухвалити низку рішень, які допоможе мінімізувати негативні наслідки.

Крім того, лише аналізуючи свої дії, ти структуруєш отриману інформацію, вибудовуєш у голові причинно-наслідкові зв'язки, а отже, накопичуєш цінний досвід.

Найкраще, якщо ти робитимеш усе це, перебуваючи наодинці із самим собою. Навколишні можуть збивати тебе з обраного шляху, заважати робити правильні висновки, завалювати своїми порадами тощо.

Постарайся брати до уваги лише свої власні знання, емоції, бажання та прагнення.

 

Ти навчишся відпочивати від чужих емоцій

Ти постійно спілкуєшся на роботі, особистих зустрічах, у магазині, вдома.

Розмови, чужі переживання, скарги на життя – все це забирає в тебе енергію. Ти співчуваєш людям, намагаєшся їх підбадьорити, підтримуєш діалоги, які тобі нецікаві. Як підсумок – наприкінці дня ти відчуваєш себе вимотаним.

Привчи себе проводити хоча б годину на день віч-на-віч із самим собою, адже це допомагає тобі відновлювати ресурси, відпочивати від величезної кількості чужих емоцій.

Дотримуючись цього запобіжного заходу, ти зможеш уникнути вигоряння та апатії.

 

Ти зможеш позбутися хаосу

Чим менше часу ти приділяєш собі та своїм думкам, тим більше у твоєму житті хаосу. Безлад з'являється тоді, коли ти не знаходиш можливості подумати і розкласти все у своїй голові по поличках.

Поки ти перебуваєш з кимось іншим або опиняєшся на вирішенні нагальних проблем, ти не можеш бути на 100% зосереджений на одному завданні. Ти постійно перемикаєшся з однієї справи на іншу, працюючи в цьому режимі на знос.

Якщо ти хочеш позбутися хаосу, заведи звичку щодня проводити хоча б трохи часу наодинці із самим собою.

Повір, цього може вистачити для того, щоб ти заспокоївся, прийняв ключові рішення, не поспішаючи, розподілив свої завдання на день і дійшов потрібних висновків.

 

Ти краще дізнаєшся про свої справжні бажання

Бажання та потреби кожної людини унікальні та залежать від безлічі різних факторів.

Час, проведений віч-на-віч із самим собою, може допомогти тобі відсікти нав'язані цінності, виявити, на що ти витрачаєш більшу частину своїх ресурсів, позбутися завдань, які ти виконуєш, щоб виправдати чужі очікування.

 

Ти зробиш свої стосунки з оточуючими здоровішими

Коли ти зациклюєшся на спілкуванні з іншими людьми, вважаючи, що проводити час наодинці з самим собою нудно і самотньо, твої стосунки з оточуючими можуть поступово перетворюватися на залежні.

Відчайдушно прагнучи уникнути самотності, ти постійно поступатимешся, ставити свої потреби і бажання на друге місце, прощати порушення твоїх особистих кордонів і так далі.

Загалом, ти робитимеш усе, щоб утримати людину поруч із собою.

Якщо ти навчишся проводити час на самоті, то зрозумієш, що для щастя тобі необов'язково постійно бути з кимось іншим – то ти почнеш створювати здоровіші стосунки з оточуючими.

Ти більше не боятимешся зіткнутися з осудом, негативом чи маніпуляціями. Якщо людина поводитиметься токсично у ваших взаєминах, ти зможеш знайти в собі сили припинити це спілкування.

 

Ти перестанеш упускати можливості

Коли ти навчишся частіше бувати на самоті, ти перестанеш упускати відмінні можливості зробити своє життя кращим і цікавішим.

Наприклад, поїздка без компанії чи похід у кіно із самим собою більше не здаватимуться тобі виходом із зони комфорту.

Ти більше не орієнтуватимешся на інших людей, їхні інтереси та потреби, вибираючи, на що тобі витратити свої ресурси.

 

Ти відчуєш себе вільнішим

Час, який ти приділяєш самому собі, дозволяє тобі відчути свободу. У цей проміжок тобі не треба буде думати, як розважити когось іншого, що про тебе подумають люди, наскільки зручно чи, навпаки, незручно буде людині, якщо ти ухвалиш певне рішення.

Свобода від демократії – ось що таке на себе час. Ти орієнтуватимешся на свої потреби та бажання, не боячись нічиєї реакції, не ризикуючи когось образити чи обділити увагою.

Єдине, що по-справжньому має значення в цей проміжок часу – твій власний стан та настрій.

 

Ти стимулюєш себе ставити нові цілі

Відпочивши наодинці із самим собою, ти можеш дійти висновків, які надихнуть тебе на нові звершення.

Ти поставиш перед собою грандіозні цілі, які повною мірою відповідатимуть твоїм потребам та бажанням.

Адже в тебе буде достатньо часу, щоб усе добре обміркувати. А також завдяки регулярному та якісному відпочинку ти знайдеш у собі сили для реалізації намічених цілей.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 5 мест, в которых не стоит заниматься сексом Карьера 0 7 "плохих" черт характера, с которыми не нужно бороться Внешность и здоровье 0 13 продуктов, которые помогут тебе в постели Вокруг света 0 National Geographic показали лучшие снимки года Карьера 0 9 способов, как за деньги можно купить счастье Юмор 0 Подкаты, за которые должно быть стыдно Звезды 0 Очень сексуальная Джиджи Хадид в коллекции купальников Frankies Bikinis Психология отношений 0 6 головних помилок у стосунках людей з низькою самооцінкою Звезды 0 Кара Делевинь для GQ Вокруг света 0 10 самых поразительных пляжей на Земле Звезды 0 Звезда «Игры в кальмара» Хо Ен Чон в новой кампании Calvin Klein Юмор 1 Как НЕ надо шутить с друзьями в присутствии вашей девушки Вокруг света 0 Лучшие снимки природы Nature Photographer of The Year - 2019 Внешность и здоровье 0 New Balance выпустил кроссовки, вдохновленные автогонками в Монако Внешность и здоровье 0 Джейден Смит и New Balance выпустили кроссовки Внешность и здоровье 0 Неожиданные эффекты, которые привычные продукты оказывают на организм В курсе 0 Боти для торгівлі на біржі криптовалют: що це і де взяти Секс 0 5 неприятностей во время секса, которые случаются чаще, чем ты думаешь В курсе 0 Джон Бернтал мстит под Metallica в первом трейлере "Карателя" Психология отношений 0 10 видов разрыва отношений, которые ты должен пережить
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.