Цитаты великих

Самый сложный шаг становится неожиданно легким сразу как только мы его сделаем

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 способів, за допомогою яких варто почати змінювати своє ставлення до життя

28.08.2023 — Карьера
10 способів, за допомогою яких варто почати змінювати своє ставлення до життя

Те, як ти ставишся до свого життя, багато в чому визначає її якість. Якщо ти налаштований до всього, що з тобою відбувається, негативно і відмовляєшся помічати та використовувати можливості, які тобі надаються, ніяких змін на краще не варто чекати.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Вони не відбудуться власними силами без твоєї активної участі. Все, що трапляється з тобою – це так чи інакше результат твого вибору.

Обставини, у яких ти перебуваєш, є наслідком твоїх дій чи, навпаки, твого бездіяльності. Хороша новина полягає в тому, що ніколи не пізно взяти себе в руки та почати змінювати своє ставлення до життя.

А як це зробити – MEN'S CULT розповідає у цій статті.

 

Навчися приймати зміни як можливість, а не як обмеження

Коли твоє життя тебе влаштовує, змінювати в ньому щось не хочеться.

Ти боїшся, що твої очікування не виправдаються, що зіткнешся з труднощами, зазнаєш невдачі, опинишся в обставинах, які будуть менш комфортними, ніж ті, в яких ти перебуваєш в даний момент.

Особливо тебе може лякати необхідність змін, коли ти розумієш, що раніше не буде. Ти можеш сприймати такі вимушені зміни як обмеження, що докорінно не так.

Вчися бачити в будь-яких змінах можливість зробити життя кращим, насиченим і цікавішим.

 

Вкладай час та сили в проекти, які викликають у тебе інтерес

Проведи аналіз та з'ясуй, на що ти витрачаєш свій час та сили. Може виявитися, що більшість їх йде на реалізацію ідей і досягнення цілей, які тобі зовсім нецікаві.

Якщо це справді так, не дивно, що ти сприймаєш життя як тяжке випробування і часто відчуваєш втому та апатію.

Щоб змінити ситуацію, тобі доведеться змусити себе вкладати більше ресурсів у проекти, які по-справжньому тебе надихають та заряджають.

 

Створи собі комфортне оточення

Якщо ти хочеш досягти якісних змін, почни з наведення порядку у своєму оточенні.

По-перше, позбався людей, які тебе знецінюють, критикують, використовують, намагаються маніпулювати тобою і так далі. Вони лише отруюють середовище, в якому ти живеш, позбавляють тебе впевненості у своїх силах і тягнуть із тебе ресурси.

По-друге, створи собі те оточення, яке допомагатиме тобі зростати та розвиватися. Наприклад, почни знайомитися зі своїми однодумцями, відвідуй різні заходи, пов'язані з твоєю професійною діяльністю чи заняттями, якими ти захоплюєшся на дозвіллі.

 

Перестань боятися та уникати відповідальності

Якщо ти боїшся відповідальності і всіляко намагаєшся її уникати, ти маєш усвідомлювати можливі ризики. Така поведінка обов'язково матиме негативні наслідки.

Найруйнівніше з них – це взяття на себе відповідальності за твоє життя кимось іншим. І тоді тобі доведеться відсунути власні бажання та потреби на другий план.

Тому будь-якій дорослій дієздатній людині так важливо навчитися нести за себе відповідальність.

 

Перестань уникати того, що відбувається з тобою тут і зараз

Усунення від того, що відбувається, і ігнорування свого стану – захисна реакція, яка виникає в той момент, коли ти відчуваєш негативні емоції.

Усунути від того, що з тобою відбувається, може бути набагато легше, ніж дозволити собі висловити злість, роздратування, образу і так далі.

Однак ти маєш розуміти, що пригнічені емоції нікуди не зникнуть з часом, вони заважатимуть тобі жити та рухатись уперед.

Найкраще знайти безпечні способи звільнити свої почуття, щоб уникнути проблем у майбутньому.

 

Навчися чогось нового

У житті занадто багато всього корисного та цікавого, щоб відмовлятися від набуття нових знань та навичок.

Якщо ти довгий час нічого не вчишся, твій кругозір сильно звужується, ти починаєш поступатися у професійних навичках активнішим та ініціативнішим колегам, втрачаєш здатність до навчання тощо.

Необов'язково вникати в нову сферу діяльності чи отримувати другу вищу – достатньо слухати підкасти, читати пізнавальні статті, дивитися лайфхаки, які допоможуть тобі спростити чи прискорити процес роботи, спілкуватися з іншими людьми, пробувати нові хобі.

 

Став свободу вище комфорту

Багато людей звикли ставити комфорт вище свободи. Вони готові відмовитись від відмінної можливості змінити своє майбутнє заради того, щоб відчути полегшення прямо зараз. Згодом це входить у звичку, якої дуже складно позбутися.

Щоб змінити своє ставлення до життя, почни розривати цей шаблон. Так, ти можеш почуватися погано зараз, але треба повертатися до думки про те, що через кілька днів, місяців або років ти не раз скажеш собі спасибі за ухвалене тобою рішення.

Не обмежуй свою свободу дій страхом перед швидкоплинними відчуттями небезпеки та дискомфорту.

 

Перестань відкладати на потім

У тебе в запасі не так багато часу, щоб ти міг дозволяти собі постійно відкладати щось на потім.

Якщо ти дійсно хочеш змінити своє ставлення до життя і почати отримувати від нього задоволення, керуйся принципом «бери та роби».

Якщо перед тобою стоїть важке завдання, тобі потрібно зробити те, чого ти боїшся, а якщо тобі на думку спала якась ідея, то варто розпочати активні дії відразу ж.

Не треба обіцяти собі зробити це завтра, з понеділка чи після наступної зарплати. Швидше за все, ти порушиш ці обіцянки, і можливість буде втрачено.

 

Знай, що й навіщо ти робиш

Ти сильно спростиш своє життя і зміниш ставлення до нього на краще, якщо навчишся вибудовувати причинно-наслідкові зв'язки.

Щоб підтримувати мотивацію, ти маєш розуміти, що й навіщо ти робиш, а також привчати себе завжди діяти з певною метою.

Коли в твоїй голові буде збудований цей логічний ланцюжок, ти перестанеш рухатися наосліп, не усвідомлюючи, де і ким ти будеш через місяць, рік чи кілька років.

 

Перестань чекати звідусіль підступу

Звичайно, завжди варто бути обережним: перевіряти ще раз отриману інформацію, перестрахування, коли це можливо, не довіряти без будь-яких підтверджень і так далі.

Але й чекати звідусіль каверзи – позиція неправильна, оскільки є свідомо програшною. Наслідуючи її, ти відсіватимеш відмінні можливості змінити життя на краще і досягти бажаної мети.

Пам'ятай: часто люди називають якісь завдання нездійсненними лише тому, що не хочуть довго й наполегливо працювати.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Кара Делевинь и Адвоа Абоа снялись топлес для журнала Chaos Sixty Nine Психология отношений 0 Ученые: пить вдвоем полезно для отношений пары Психология отношений 0 9 причин, чому твоя дівчина постійно тебе критикує Внешность и здоровье 0 Культура зависти Психология отношений 0 На какие темы общаться с девушками, чтобы не попадать во френдзону Секс 0 Что пары делают сразу после секса (сравнительная статистика) Карьера 0 Как общество превратило мужчин в сопливых ничтожеств Карьера 0 "В это непростое время" и еще 7 фраз, которые всем надоели MC Like 0 Едіта Вілкевичуте для рекламної кампанії купальників CUUP Гаджеты 0 Samsung выпустит смартфон с рекордным объемом памяти Автомобили 0 BMW сделала самый чёрный автомобиль Внешность и здоровье 0 5 несподіваних продуктів, у яких є алкоголь Юмор 0 9 вещей, которые нужно сделать в барах, прежде чем вы умрете Секс 0 10 великих мужчин, которые не занимались сексом Карьера 0 Как стать экспертом во всем сразу: метод Илона Маска Юмор 0 9 жалких попыток найти себе женщину Внешность и здоровье 0 Які вітаміни та мінерали потрібні організму, щоб не захворіти Психология отношений 0 Раки-отшельники нашего времени, или как холостяки выбирают себе жен Юмор 0 Как позвать девушку на чашечку кофе так, чтобы она тебе не поверила Психология отношений 1 #говоритженщина: нам нужен праздник!
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.