ТОП-10 популярных новостей
Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Не совершай классическую ошибку всех умников: не думай, что нет людей умнее тебя Карл Ван Лун

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 способів, за допомогою яких варто почати змінювати своє ставлення до життя

28.08.2023 — Карьера
10 способів, за допомогою яких варто почати змінювати своє ставлення до життя

Те, як ти ставишся до свого життя, багато в чому визначає її якість. Якщо ти налаштований до всього, що з тобою відбувається, негативно і відмовляєшся помічати та використовувати можливості, які тобі надаються, ніяких змін на краще не варто чекати.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Вони не відбудуться власними силами без твоєї активної участі. Все, що трапляється з тобою – це так чи інакше результат твого вибору.

Обставини, у яких ти перебуваєш, є наслідком твоїх дій чи, навпаки, твого бездіяльності. Хороша новина полягає в тому, що ніколи не пізно взяти себе в руки та почати змінювати своє ставлення до життя.

А як це зробити – MEN'S CULT розповідає у цій статті.

 

Навчися приймати зміни як можливість, а не як обмеження

Коли твоє життя тебе влаштовує, змінювати в ньому щось не хочеться.

Ти боїшся, що твої очікування не виправдаються, що зіткнешся з труднощами, зазнаєш невдачі, опинишся в обставинах, які будуть менш комфортними, ніж ті, в яких ти перебуваєш в даний момент.

Особливо тебе може лякати необхідність змін, коли ти розумієш, що раніше не буде. Ти можеш сприймати такі вимушені зміни як обмеження, що докорінно не так.

Вчися бачити в будь-яких змінах можливість зробити життя кращим, насиченим і цікавішим.

 

Вкладай час та сили в проекти, які викликають у тебе інтерес

Проведи аналіз та з'ясуй, на що ти витрачаєш свій час та сили. Може виявитися, що більшість їх йде на реалізацію ідей і досягнення цілей, які тобі зовсім нецікаві.

Якщо це справді так, не дивно, що ти сприймаєш життя як тяжке випробування і часто відчуваєш втому та апатію.

Щоб змінити ситуацію, тобі доведеться змусити себе вкладати більше ресурсів у проекти, які по-справжньому тебе надихають та заряджають.

 

Створи собі комфортне оточення

Якщо ти хочеш досягти якісних змін, почни з наведення порядку у своєму оточенні.

По-перше, позбався людей, які тебе знецінюють, критикують, використовують, намагаються маніпулювати тобою і так далі. Вони лише отруюють середовище, в якому ти живеш, позбавляють тебе впевненості у своїх силах і тягнуть із тебе ресурси.

По-друге, створи собі те оточення, яке допомагатиме тобі зростати та розвиватися. Наприклад, почни знайомитися зі своїми однодумцями, відвідуй різні заходи, пов'язані з твоєю професійною діяльністю чи заняттями, якими ти захоплюєшся на дозвіллі.

 

Перестань боятися та уникати відповідальності

Якщо ти боїшся відповідальності і всіляко намагаєшся її уникати, ти маєш усвідомлювати можливі ризики. Така поведінка обов'язково матиме негативні наслідки.

Найруйнівніше з них – це взяття на себе відповідальності за твоє життя кимось іншим. І тоді тобі доведеться відсунути власні бажання та потреби на другий план.

Тому будь-якій дорослій дієздатній людині так важливо навчитися нести за себе відповідальність.

 

Перестань уникати того, що відбувається з тобою тут і зараз

Усунення від того, що відбувається, і ігнорування свого стану – захисна реакція, яка виникає в той момент, коли ти відчуваєш негативні емоції.

Усунути від того, що з тобою відбувається, може бути набагато легше, ніж дозволити собі висловити злість, роздратування, образу і так далі.

Однак ти маєш розуміти, що пригнічені емоції нікуди не зникнуть з часом, вони заважатимуть тобі жити та рухатись уперед.

Найкраще знайти безпечні способи звільнити свої почуття, щоб уникнути проблем у майбутньому.

 

Навчися чогось нового

У житті занадто багато всього корисного та цікавого, щоб відмовлятися від набуття нових знань та навичок.

Якщо ти довгий час нічого не вчишся, твій кругозір сильно звужується, ти починаєш поступатися у професійних навичках активнішим та ініціативнішим колегам, втрачаєш здатність до навчання тощо.

Необов'язково вникати в нову сферу діяльності чи отримувати другу вищу – достатньо слухати підкасти, читати пізнавальні статті, дивитися лайфхаки, які допоможуть тобі спростити чи прискорити процес роботи, спілкуватися з іншими людьми, пробувати нові хобі.

 

Став свободу вище комфорту

Багато людей звикли ставити комфорт вище свободи. Вони готові відмовитись від відмінної можливості змінити своє майбутнє заради того, щоб відчути полегшення прямо зараз. Згодом це входить у звичку, якої дуже складно позбутися.

Щоб змінити своє ставлення до життя, почни розривати цей шаблон. Так, ти можеш почуватися погано зараз, але треба повертатися до думки про те, що через кілька днів, місяців або років ти не раз скажеш собі спасибі за ухвалене тобою рішення.

Не обмежуй свою свободу дій страхом перед швидкоплинними відчуттями небезпеки та дискомфорту.

 

Перестань відкладати на потім

У тебе в запасі не так багато часу, щоб ти міг дозволяти собі постійно відкладати щось на потім.

Якщо ти дійсно хочеш змінити своє ставлення до життя і почати отримувати від нього задоволення, керуйся принципом «бери та роби».

Якщо перед тобою стоїть важке завдання, тобі потрібно зробити те, чого ти боїшся, а якщо тобі на думку спала якась ідея, то варто розпочати активні дії відразу ж.

Не треба обіцяти собі зробити це завтра, з понеділка чи після наступної зарплати. Швидше за все, ти порушиш ці обіцянки, і можливість буде втрачено.

 

Знай, що й навіщо ти робиш

Ти сильно спростиш своє життя і зміниш ставлення до нього на краще, якщо навчишся вибудовувати причинно-наслідкові зв'язки.

Щоб підтримувати мотивацію, ти маєш розуміти, що й навіщо ти робиш, а також привчати себе завжди діяти з певною метою.

Коли в твоїй голові буде збудований цей логічний ланцюжок, ти перестанеш рухатися наосліп, не усвідомлюючи, де і ким ти будеш через місяць, рік чи кілька років.

 

Перестань чекати звідусіль підступу

Звичайно, завжди варто бути обережним: перевіряти ще раз отриману інформацію, перестрахування, коли це можливо, не довіряти без будь-яких підтверджень і так далі.

Але й чекати звідусіль каверзи – позиція неправильна, оскільки є свідомо програшною. Наслідуючи її, ти відсіватимеш відмінні можливості змінити життя на краще і досягти бажаної мети.

Пам'ятай: часто люди називають якісь завдання нездійсненними лише тому, що не хочуть довго й наполегливо працювати.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 20 странных сексуальных фетишей, узнав о которых ты захочешь улететь с этой… Карьера 0 #говоритмужчина: в твоей жизни должны быть дело, дети и женщина Вокруг света 0 У яких країнах прийнято пити зранку MC Like 0 З'явився тизер нової екранізації "Графа Монте-Крісто" Юмор 0 Ученые объяснили, почему у женщин большая грудь Звезды 0 День 20: Ирина Шейк в новом ролике LOVE Magazine Юмор 0 Как понять, что твой подарок не понравился В курсе 0 Смотрим трейлер продолжения «Охотников за привидениями» Психология отношений 0 15 вещей, которые девушки не делают принципиально В курсе 0 Орландо Блум та Девід Харбор у трейлері екранізації гри Gran Turismo Карьера 0 10 фраз, які не вживають по-справжньому розумні люди Звезды 0 Кендалл Дженнер у святковій кампанії Jacquemus Вокруг света 0 8 городов мира, где ненавидят туристов Карьера 0 25 типичных ошибок, которые каждый мужчина совершает снова и снова Внешность и здоровье 0 Пей до дна: 5 способов напиться и не ожиреть В курсе 0 Преимущества официального сайта Goxbet казино онлайн В курсе 0 HBO показал новые тизеры "Игры престолов" MC Like 0 Модели с обложек Playboy повторили свои образы 30 лет спустя Звезды 0 София Вергара обнажилась для Women's Health Карьера 0 Правила, які допоможуть заспокоїти агресивного співрозмовника
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.