Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 причин, чому ти намагаєшся переконати себе в тому, що тобі не потрібно багато грошей для щастя

25.08.2023 — Карьера
10 причин, чому ти намагаєшся переконати себе в тому, що тобі не потрібно багато грошей для щастя

Гроші – це одна з найважливіших умов для того, щоб ти міг відчути себе щасливим. Вони дають тобі свободу вибору, дозволяють організувати комфортні умови для життя, спробувати щось нове, відчути безпеку та захищеність.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак часом ти можеш намагатися переконати себе, що твоє щастя не залежить від рівня твого доходу.

Чому так відбувається – MEN'S CULT розповідає у цій статті.

 

Ти боїшся заробляти багато

Страх заробляти чималі суми може виникнути через безліч чинників.

Наприклад, ти можеш боятися брати на себе додаткову відповідальність, вважаючи, що ти не впораєшся з більшим навантаженням. Або ти можеш переживати, що в тебе не вдасться досягти успіху.

Через страх зробити помилку і виявитися невдахою в очі оточуючих ти намагатимешся переконати себе в тому, що ти повинен задовольнятися своїм рівнем доходу.

 

Ти не хочеш робити жодних дій, щоб підвищити дохід

Може бути і така ситуація: ти хотів би збільшити дохід, але в тебе немає жодного бажання робити щось для зростання та розвитку.

Ти чекаєш, поки гроші самі тебе знайдуть: бос раптом помітить, що ти гідний підвищення, тобі зателефонує компанія, в якій ти мрієш працювати, хтось запропонує тобі перспективну вакансію або додатковий спосіб заробітку і таке інше.

Ну а поки ти перебуваєш в очікуванні дива, для заспокоєння свого совісті ти намагаєшся переконати себе в тому, що тобі не потрібне багато грошей для щастя.

 

Ти звик до жорсткої економії

Якщо ти довго жив у постійному режимі заощадження, ти можеш відмовлятися від можливостей збільшити рівень свого доходу, добровільно продовжуючи економити буквально на всьому.

Особливо яскраво це проявляється, якщо ти ріс і виховувався в бідній сім'ї, постійно відчував брак грошей, дбайливо ставився до будь-яких покупок, розумів, що не можеш собі дозволити товари та послуги, які не входять до списку необхідних.

 

Ти боїшся засудження оточуючих

У твоєму оточенні може бути не прийнято говорити про гроші і прагнути високих заробітків. Тому твої матеріальні цілі можуть висміюватися чи засуджуватись.

Якщо ти боїшся негативної реакції інших людей, ти намагатимешся переконати себе в тому, що тобі цілком комфортно з нинішнім рівнем доходу.

 

Ти не хочеш створювати фінансову прірву між тобою та твоїм оточенням

Коли у тебе, твоїх рідних та друзів приблизно однаковий рівень заробітку – ви можете почуватися комфортно, організовуючи спільне дозвілля, обговорюючи ваш рівень життя, плани на майбутнє та можливі витрати.

Як тільки різниця у ваших доходах стає відчутною, спілкування так чи інакше змінюється. Щонайменше через фінансову прірву між вами ви можете знаходити все менше точок дотику.

Не бажаючи збільшувати розрив у рівні доходів із близькими, ти ризикуєш почати самообманом: гальмувати своє зростання, переконуючи себе в тому, що тобі не потрібно багато грошей для щастя.

 

Ти не ставиш перед собою великих цілей

Великий заробіток виправданий, якщо ти ставиш перед собою якісь великі цілі.

Наприклад: купівлю машини чи квартири, оренду житла з кращими умовами, ніж ті, в яких ти живеш зараз, розвиток бізнесу тощо.

Якщо в тебе немає жодних масштабних цілей і твої мрії зводяться до задоволення базових потреб та бажань – ти просто не бачиш сенсу міняти щось у своєму житті.

Ти не можеш знайти обґрунтування, для чого тобі намагатись заробляти більше.

 

Ти не вмієш розпоряджатися грошима

Все, що ти заробляєш, одразу витрачаєш.

Ти не вмієш відкладати гроші, збирати їх на якісь великі покупки, інвестувати. Тому ти не розумієш, навіщо тобі підвищувати свій рівень прибутку.

Адже скільки б ти не отримував, все одно знайдеш застосування цієї суми і витратиш усе зароблене в нуль.

 

Ти не любиш і не цінуєш себе

Одна з можливих причин, чому ти намагаєшся переконати себе в тому, що тобі не потрібно збільшувати свій дохід – це погане ставлення до себе.

Якщо ти не любиш, не цінуєш і не поважаєш себе, то навряд чи захочеш намагатися підвищувати якість свого життя.

Натомість будеш вважати, що не заслуговуєш нічого більшого. Навіть якщо тобі даватиметься можливість зростати, розвиватися і заробляти більше, ти, швидше за все, поступишся своїм місцем комусь іншому, кого ти вважаєш гіднішим.

Найкраща мотивація змінюватися – це любов до себе та усвідомлення того, що ти маєш на першому місці у списку пріоритетів.

 

Ти не хочеш змінювати сферу діяльності

Якщо те, чим ти займаєшся, не приносить тобі добрих грошей, але при цьому викликає в тобі щирий інтерес, ти можеш зіткнутися з труднощами.

З одного боку, тобі захочеться продовжувати працювати у тій сфері, яка тобі подобається, рости та розвиватися як професіонал, масштабуватись і так далі.

З іншого – цьому може перешкоджати безліч чинників, як-от відсутність перспективи зростання, низькі зарплати, маленький попит на товари чи послуги. Виходить, ти займатимешся тим, чим хочеш, отримуючи мінімальний дохід.

Якщо бажання залишитись у нинішній сфері діяльності надто велике, ти можеш почати переконувати себе в тому, що щасливим тебе роблять зовсім не гроші.

 

Ти заздриш тим, у кого більше грошей

Ти можеш заздрити людям, які заробляють більше за тебе. Причому твоя заздрість може супроводжуватися безпричинним засудженням, несхваленням.

Дуже скоро твоя злість або роздратування переростуть у звичку, і ти сприйматимеш кожну людину з рівнем доходу вище за твою вороже.

При цьому ти не намагатимешся збільшити свій дохід, адже це означало б, що ти станеш таким самим, як ті, кого ти засуджував.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Фото дня: Кайлі Дженнер для відвертої обкладинки CR Fashion Book Вокруг света 0 Этот прекрасый мир: фотографии National Geographic Travel Photographer 2017 Звезды 0 Алессандра Амбросио в новой откровенной съемке Секс 0 Що таке сексуальна чуйність і як вона впливає на інтимне життя Автомобили 0 7 вещей, которых нам страшно не хватает в современных машинах Внешность и здоровье 0 Tyler, the Creator выпустил самую необычную модель Converse Психология отношений 0 Что ты поймешь, когда пройдет год твоих серьезных отношений В курсе 0 Apple показала первый трейлер сериала "Основание" по романам Азимова Внешность и здоровье 0 Влияет ли алкоголь на мораль и еще 4 неожиданных факта о пьянстве Вокруг света 0 Место дня: мост Белхейвен в никуда Автомобили 0 Как быстро найти запчасти по ВИН-коду? Карьера 0 5 суpовых истин о работе, которые нужно принять Карьера 0 Секс - вместе, деньги - врозь Юмор 0 8 различий между мужчинами и женщинами - без сексизма и заблуждений Юмор 0 Что девушка думает во время плохого секса? В курсе 0 Игра дня: создан "Mortal Kombat" с украинскими политиками В курсе 0 Трейлер нового фильма Клинта Иствуда "Ричард Джуэлл" Вокруг света 0 Музеи мира, которые не стоит посещать слабонервным Внешность и здоровье 0 Избыточная мужественность: почему слишком много тестостерона - это плохо Психология отношений 0 Женщина, которая тебе не светит
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.