ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

6 речей, які не потерпить від тебе впевнена в собі дівчина

30.03.2023 — Психология отношений
6 речей, які не потерпить від тебе впевнена в собі дівчина

У романтичних відносинах деякі чоловіки використовують модель придушення. Можливо, це і працює зі слабохарактерними жінками, але з сильними особами таке не пройде.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Якщо ти почав упадати за справді впевненою в собі дівчиною, то варто знати, чого вона не потерпить.

 

Неповажне ставлення

Впевнена в собі дівчина — це не той стереотипний образ дурниці зі старого кіно, яка тільки й уміє, що верещати побачивши мишу. Така жінка може постояти за себе і не потерпить зневажливого ставлення, яке принижує її.

Цілком можливо, що вона може здатися тобі навіть страшною, принаймні дратівливою, адже в тобі сидить цей природний потяг до придушення.

Але врахуй, що якщо ти почнеш відпускати болючі фрази або відверто її ображати, відповідь не забариться.

Різниця між стереотипною беззахисною дамою та впевненою в собі жінкою в тому, що остання знає собі ціну і готова боротися проти забобонів.

 

Контроль

В інтернеті багато скарг від хлопців, які кажуть, що не почуваються комфортно через постійний контроль з боку дівчат. Проте зворотна ситуація вважається нормальною.

Впевнена в собі дівчина — не холодне стерво, яке гніватиметься від будь-яких твоїх спроб проконтролювати її дії, але вона не зазнає заступництва до своєї особи.

Їй подобається бути незалежною у своїх справах, і вона буде готова відстоювати це так само, як і поважне ставлення до себе.

Більше того, такі жінки не бояться брати на себе відповідальність і робити щось, не питаючи дозволу чи поради у оточуючих.

Поруч із впевненою в собі жінкою ти не відчуватимеш себе вихователем у дитячому садку. Навпаки, її сила характеру зможе позмагатися з твоєю, і багатьох слабохарактерних хлопців це лякає.

 

Тиск на слабкі точки

Багато хлопців використовують у відносинах техніку придушення, чинячи тиск на болючі точки в психіці.

За допомогою такої маніпуляції можна буквально підкорити собі іншу людину, адже вона, закрившись у своїх комплексах, не побачить справжньої причини свого психологічного дискомфорту.

Але такі ігри розуму не пройдуть із впевненою у собі жінкою. Вона чудово знає про свої недоліки і навіть виставляє їх напоказ, а іноді й зовсім перетворює на унікальну межу.

Крім усвідомлення своєї недосконалості, такі жінки розуміють, що оточуючі далекі від ідеалу. Тому якщо ти спробуєш придушити її фразами у стилі «та кому ти така потрібна, окрім мене», то отримаєш добірну порцію бруду просто в обличчя.

 

Марні виправдання

Ще одна поширена маніпуляція свідомістю — це спроби виправдатися і викликати жалість. "Я просто не міг вчинити інакше" або "це від мене не залежало" та інші подібні фрази, здатні вивести впевнену в собі дівчину з себе.

Пам'ятай, що вона судить тебе не за стереотипними чоловічими якостями, яких достатньо для багатьох інших дівчат, а за діями, тому, як ти здатний брати на себе відповідальність і що робиш для покращення ситуації.

Якщо слабка дівчина стерпить все, навіть виправдання на тему зради, в очах впевненої в собі жінки ти назавжди втратиш ореол мужності у випадку, якщо намагатимешся безглуздо відмазуватись.

 

Брехня і порожні обіцянки

Мова тут не про саме явище, а про підрив довіри.

Впевнена в собі дівчина не страждає від низької самооцінки і не ковтатиме кожне твоє слово, просякнуте брехнею, і прийматиме це з відкритим серцем, навіть якщо вона знає, що ти брешеш.

Те саме стосується і обіцянок, які даються просто для того, щоб вона не «пилила» мізки. Просто постав себе на місце такої жінки.

Чи став би ти терпіти регулярні порожні обіцянки на тему покращення становища в суспільстві, житлової ситуації, зарплатних очікувань тощо?

 

Насильство

Піднімати руку на когось – це поганий тон, незалежно від статі, віку та інших параметрів. Зрозуміло, треба захищатися від агресора, який загрожує твоєму здоров'ю і тим більше життя, і тоді не має значення, хто перед тобою.

Головне – адекватно підходити до ситуації. В даному випадку ми говоримо не про захист, а про напад, який досі практикує безліч чоловіків.

Рукоприкладство з метою придушити жінку все ще широко поширене, і багато дівчат терплять це зі страху не тільки ще жорстокішої фізичної розправи, а й з остраху залишитися однією.

Впевнена в собі жінка не зазнає навіть погроз фізичним насильством, не кажучи про застосування його на практиці.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Эволюция пениса: так почему у нас длиннее всех Внешность и здоровье 0 10 соромних питань про алкоголь та похмілля MC Like 0 Сидни Суини для рекламной кампании Savage X Fenty MC Like 0 Робін Холцен для рекламної кампанії білизни Sommer Swim Психология отношений 0 Чего на самом деле хочет женщина Юмор 0 Девочка-игрушка В курсе 0 Ченнинг Татум в трейлере сериала "Товарищ детектив" В курсе 0 Это официально: шоу Victoria's Secret в этом году не будет Секс 0 Секс утрьох та підглядання: 7 найпопулярніших жіночих сексуальних фантазій Карьера 0 6 причин, чому тобі швидко набридає робота Карьера 0 Як уникнути психології бідняка: 4 лайфхаки В курсе 0 Вийшов новий трейлер «Боб Марлі: Одне кохання» В курсе 0 Marvel показал первый трейлер сериала «Соколиный глаз» Внешность и здоровье 0 Hyundai представила коллекцию одежды из ремней и подушек безопасности Юмор 0 Які чоловічі хобі здаються жінкам найбільш і найменш привабливими Карьера 0 Як поводитися з людьми, які звинувачують тебе у своїх проблемах Секс 0 Ученые: какое количество секса положено в твоем возрасте Карьера 0 Як знайти пристрасть у житті, якщо тебе нічого не захоплює Автомобили 0 Mercedes-Benz Sprinter превратили в "автодом будущего" MC Like 0 Дочь Деми Мур и Брюса Уиллиса снялась полностью обнаженной
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.