Цитаты великих

Благодаря юмору мы увидим иррациональное в рациональном, несущественное в важном, юмор помогает нам выжить и сохранить здравый рассудок.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини

28.03.2023 — Психология отношений
6 причин, через які ти можеш позбутися поваги своєї дівчини

В інтернеті багато скарг від хлопців, які вважають, що їхні дівчата втратили до них потяг. Набагато важливіша тема піднімається набагато рідше — втрата поваги. Якщо його немає, не буде ні потягу, ні пристрасті, ні чогось ще.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Як тільки втрачено повагу, з кам'яної стіни, за якою можна сховатися, чоловік в очах жінки перетворюється на слабака. Є кілька причин, чому дівчина може втратити до тебе повагу.

Уникай їх, щоб не стати предметом для пліток із неповажними фразами та порівнянням не на твою користь.

 

Емоційна незрілість

Жінки дорослішають швидше, принаймні психологічно. Поки хлопці зависають в онлайн-іграх або стрибають по дахах будинків у свої 14, дівчата такого ж віку вже замислюються про щось серйозніше, хоч і менш веселе.

Зрозуміло, коли дві дорослі людини вступають у серйозні відносини, це відбувається вже після завершення пубертатного віку з його емоційними стрибками, тому, як правило, розсинхронізації між партнерами немає.

Однак деякі чоловіки можуть залишатися емоційно незрілими навіть у 25 і старших і виглядають як дорослі діти, яких цікавлять лише розваги. І ні, ми не говоримо, що треба все робити із серйозною особою.

Мова про будні, те, як ти поводишся поза вашими хвилинками відпочинку.

Коли ти постійно вибираєш рішення, які більш властиві хлопчику, ніж дорослій людині, це викликає у дівчини зовсім не ті почуття, на які ти розраховуєш.

 

Відсутність амбіцій

Що б не говорили про сучасні технології та еволюцію свідомості, люди здебільшого залишаються тими самими дикунами, які бігали по саванах і жили в печерах.

Для чоловіків інстинктивно привабливою вважаються такі риси, як доброта та турбота, тоді як для жінок – це сміливість та амбіції.

Багато хто не розуміє важливості амбіцій і вважає за краще плисти за течією туди, куди приведе річка можливостей. Але це йде врозріз із мужністю, адже така стратегія підстроювання передбачає підлеглу роль.

Бачачи, що в тебе немає амбіцій і ти просто існуєш, дівчино, якщо вона сильна, а не забита сіра мишка, буде спочатку незадоволена, а потім перестане бачити в тобі чоловіка. І ні, це не користь чи меркантилізм, як можна подумати, а здорове бажання.

У глибині душі у кожної жінки сидить потяг до сильних чоловіків, а якщо ти не прагнеш нічого, хоча б у своїх мріях, вона зрозуміє, що так буде завжди.

 

Відсутність самоповаги

Якщо говорити грубо, то це та сама класична «ганчірка», про яку витирають ноги всі, кому не ліньки. Коли хлопець надмірно потурає іншим людям і навіть прогинається під їхню волю заради власної вигоди чи зі страху, це одразу дає величезний мінус до мужності.

Навіть якщо ти виглядаєш як брутальний самець, але поводиться як маленький переляканий хлопчик і не маєш ні грами самоповаги, можеш забути про гармонійні стосунки.

Дівчина, бачачи, як низько ти впав, втратить до тебе всякий інтерес, адже знову ж таки у неї, як і в тебе, є інстинктивні установки. Самоповагу дуже складно заробити, і її доводиться постійно розвивати.

Але варто один раз оступитися, і все тебе вже не сприймають як класичну кам'яну стіну, за якою можна сховатися.

 

Регулярна брехня

Брехня – це корисний інструмент, який потрібно вміти використовувати. Причому вона не завжди негативна, і, наприклад, можна збрехати заради порятунку життя або зробити людині сюрприз.

В даному випадку йдеться про побутову брехню, для якої немає виправдань, крім боязні чогось або пошуку особистої вигоди.

Щоразу, коли ти брешеш на порожньому місці, наприклад, що не забув про її день народження, а сам згадав це тільки після її слів, або коли кажеш, що ви були в барі тільки з хлопцями, хоча з вами пішли дівчата, ти втоптуєш довіру до себе дедалі глибше в багнюку.

Поступово вона стане все більш підозрілою, адже як можна довіряти тобі у серйозних питаннях, коли ти брешеш навіть про те, що прибрав гречку з плити в холодильник, а вона просто магічним чином вибралася і стала назад на конфорку.

Звичайно, іноді варто збрехати, коли вона, наприклад, після хвороби виглядає не дуже, але ти хочеш її підбадьорити. Але не роби цього у звичайних ситуаціях, краще чесно зізнайся.

 

Нестача сміливості

Хоч би що казали поборники соціальної справедливості, але статеві ролі нікуди не поділися, і в цьому немає нічого поганого. Зрозуміло, йдеться не про придушення одного партнера іншим, а про прості речі на кшталт тієї ж сміливості.

Якою б сильною не була жінка, вона інстинктивно прагне чоловічого захисту, як і чоловік, підкоряючись природі, бажає жіночого душевного тепла. Коли ці базові бажання не задовольняються, підсвідомість виникає сигнал про неправильність дій.

Це особливо стосується сміливості, адже жінки пов'язують цю якість із мужністю. І ні, сміливість — це не безрозсудність, коли ти наполегливо йдеш на людину з ножем у руці, а розумний вияв своєї сили волі.

Коли ти ховаєшся від проблем за спиною своєї дівчини і намагаєшся зіпхнути на неї їхнє вирішення, то в її очах падаєш нижче за плінтус.

Замість ролі твоєї жінки вона починає відчувати себе матір'ю, яка має подбати про свою дитину та провчити кривдників.

 

Підкорення її волі

Знову пояснимо, що в даному випадку ми говоримо не про придушення чоловіком жінки як норму.

Йдеться про партнерські відносини, коли в сім'ї панує демократія, та всі важливі питання обговорюються.

Але коли чоловік починає занадто потурати своїй жінці і перетворюється на підкаблучника, навіть легкою мірою, сильна дівчина не буде довго цього терпіти.

Їй потрібен рівний її особистості чоловік, який цінуватиме її бажання та ставитись до неї з повагою, але при цьому готовий суперечити і навіть йти на конфронтацію для захисту власних інтересів.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Братья Коэн представили финальный трейлер вестерна "Баллада о Бастере Скраггсе" В курсе 0 Киану Ривз и Холли Берри в трейлере "Джон Уик-3" Карьера 0 9 фраз, которые могут обидеть коллег и испортить твою карьеру Психология отношений 0 7 ошибок в отношениях, о которых ты можешь жалеть спустя время Звезды 0 Кендалл Дженнер для La Perla Карьера 0 Що таке постсвятковий блюз і як йому не піддатися Автомобили 0 Ford научил автомобили "общаться" с гаджетами пешеходов В курсе 0 Стеллан Скарсгард и Эмили Уотсон в трейлере сериала "Чернобыль" Секс 0 Вот как любители БДСМ выглядят в обычной жизни В курсе 0 Джуд Лоу выходит из комы в трейлере сериала "Новый Папа" Карьера 0 10 причин перестати пояснювати оточуючим свої вчинки Карьера 0 Как удачно пройти собеседование? В курсе 0 Брэд Питт в новом трейлере "К звездам" Юмор 0 Как познакомиться с официанткой MC Like 0 Модели едят пирожные на пасхальном банкете Love Magazine Секс 0 Чем глубже, тем лучше? Развенчиваем главный мужской стереотип о сексе Вокруг света 0 Wildlife Photographer of the Year 2020: лучшие фотографы дикой природы Внешность и здоровье 0 Що кожен чоловік має знати про жіноче здоров'я В курсе 0 Снуп Догг запускает фастфуд для любителей марихуаны Вокруг света 0 8 самых удивительных (и красивых) авторазвязок мира
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.