Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Ігри розуму, які використовують жінки на початку стосунків

27.03.2023 — Психология отношений
Ігри розуму, які використовують жінки на початку стосунків

Всі ми граємо певні ролі і діємо згідно з ритуалами, що виникли багато століть тому. Це стосується і відносин, які у своєму початку, коли один партнер намагається завоювати увагу іншого, нічим не відрізняються від шлюбних ігор у природі.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Зважаючи на те, що навіть сьогодні більшість знайомств починається з ініціативи чоловіків, бо так задумала природа і так заведено в суспільстві, деякі жінки, зіштовхуючись із високою увагою до своїх персон, використовують ігри розуму.

Це розважливі та навмисні спроби одного партнера маніпулювати психікою іншого та контролювати його дії. Тобі може здаватися, що ти сам приймаєш рішення та виконуєш певні дії згідно з свободою волі, але це не так.

Більшість дівчат не використовують такі методи, і щоб не нарватися на одну з небагатьох, які застосовують маніпуляції свідомістю, ти маєш знати про найпопулярніші жіночі ігри розуму.

 

Уявна недосяжність

Це одна з найпопулярніших ігор, яка однаково поширена в усьому світі.

Суть її в тому, що жінка змушує чоловіка повірити у власну неприступність та закликати його завойовувати фортецю «силою». Зрозуміло, під силою ми маємо на увазі докладання величезних зусиль.

Цікаво те, що при цьому чоловік може подобатися жінці, але вона не тільки цього не показуватиме, а й навіть створить своєрідний ореол легкої зневаги. Зазвичай така гра розуму практикується на початку догляду, а також на перших етапах відносин, як правило, для перевірки витримки потенційного партнера.

На що він готовий заради неї, як далеко вона може зайти у своїх маніпуляціях і таке інше. Нерідко такі ігри розуму використовуються лише з метою потішити своє его, задовольнити себе думкою «цей хлопець зробить мені що завгодно, як слухняний пес».

При цьому жодного інтересу і тим більше взаємних почуттів вона не матиме, лише холодний розрахунок із спрагою задовольнити меркантильність чи егоцентризм.

Пам'ятай, що здорові стосунки включають взаємний інтерес. Цілком нормально, коли дівчина при знайомстві та на перших побаченнях не розкривається і виглядає холодною.

У неї, на відміну від тебе, багато шанувальників, і вона обережна у своєму виборі хоча б тому, що боїться вкотре обпектися, нарвавшись на чоловіка, якому потрібне лише тіло.

Але якщо тобою крутять як душі завгодно і цьому не видно кінця і краю, тоді краще забути про цей варіант.

 

Демонстрація змішаних сигналів

Якщо попередня маніпуляція має короткострокову перспективу, принаймні щодо адекватних чоловіків, які думають не лише нижнім мозком, то досить складно розпізнати. Тут працює принцип батога і пряника, коли жінка по черзі стає м'якою і люблячою, то жорсткою і навіть холодною.

У певні моменти, коли хлопець починає опускати руки, дівчина раптом стає доброзичливою до нього, і в нього відкривається друге дихання.

Може, вона нарешті розтанула під його спробами привернути до себе, і ці ігри припиняться. Але ні, незабаром вона знову стає холодною, і так щоразу.

Така емоційна гойдалка змушує чоловіка перебувати в постійному стресі і намагатися ще більше для завоювання уваги жінки, адже він не впевнений, що цього разу здатне перетворити її з усмішливої приємної особи на жорстку воїнку.

Така невпевненість у собі позбавляє мужності і в деяких моментах перетворює чоловіка на своєрідну обслугу, який чекає, коли йому дадуть чайові.

 

Бомбардування любов'ю

Пряма протилежність уявної недосяжності, яка спрямована на тих чоловіків, які не звикли до жіночої уваги і не виявляють активності у спробах завоювати дівчину.

Ця гра розуму полягає в тому, щоб переконати чоловіка в його винятковості та в тому, що жінка виявляє до нього непідробний інтерес.

Такий психологічний тиск дозволяє ввести хлопця в замішання і змусити повірити, що йому пощастило зустріти саме цю особу. Таке бомбардування коханням іноді описується як «демо-режим» чи своєрідний трейлер.

У деяких трейлерах демонструють яскраві кадри, що заманюють, а в кінотеатрі виявляється, що в короткому уривку показали все найцікавіше.

Тут та сама ситуація. Спочатку ти будеш здивований настільки великої уваги. Але поступово, коли жінка побачить, що ти готовий, вона почне знижувати градус почуттів.

Зазвичай такі ігри розуму використовують жінки, яким подобається сам процес завоювання уваги чоловіка та його обману. Так, дівчата теж одержують задоволення від підкорення вершин.

 

Газлайтинг

Одна з найнебезпечніших маніпуляцій свідомості. Якщо говорити про класичні стосунки, то в них один партнер змушує відчувати іншого, що з ним щось не так.

З погляду жіночих маніпуляцій, це виглядає не як образа твоєї мужності, а швидше як м'який натяк на це. Ти почуватимешся невпевненим, не розумітимеш, що з тобою не так, чому ти робиш усе неправильно.

Крім того, за допомогою цієї гри розуму жінка може змусити тебе сумніватися у власних судженнях, щоб отримати контроль над твоїм розумом та змусити більше довіряти їй.

В основному газлайтинг використовують для м'якого перетворення домінатора на підлеглого, поступово зменшуючи його впевненість у своїх силах.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Смотрите трейлер мини-сериала о Поле Маккартни Психология отношений 0 5 речей, без яких неможливо зберегти стосунки, навіть якщо ви любите один одного Вокруг света 0 Самые впечатляющие виды нашей планеты, сделанных при помощи дронов Внешность и здоровье 0 McDonald's выпустил новую линейку одежды Психология отношений 0 Заносчивая вагина Юмор 0 8 признаков женского флирта, которые ты не замечаешь Юмор 0 Топ самых раздражающих цитат из женских пабликов Секс 0 Ученые: какое количество секса положено тебе в твоем возрасте Психология отношений 0 Як поводитися, якщо твоя дівчина вирішила піти від тебе Карьера 0 Куди всі поспішають і чому тобі не потрібно гнатися за ними Внешность и здоровье 0 5 неочевидных продуктов, которые необходимо добавить в рацион Карьера 0 10 вещей, которые ты не должен повторять снова Секс 0 Как правильно заняться анальным сексом? Психология отношений 0 10 признаков того, что отношения мешают тебе расти и развиваться Звезды 0 Даутцен Крус в рекламной кампании нижнего белья Hunkemoller Секс 0 Пунктуация для взрослых. Как найти точку G и воспользоваться ей В курсе 0 Ферги зажигает в новом клипе "Like It Ain't Nuttin' " Звезды 0 Кэндис Сванепул, Джоан Смоллс и Ирина Шейк для рекламной кампании купальников Внешность и здоровье 0 Как приготовить домашний алкоголь Внешность и здоровье 1 12 головних проблем, які створює тверезий спосіб життя
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.