ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як відповідати на компліменти, щоб отримувати їх частіше

25.04.2024 — Карьера
Як відповідати на компліменти, щоб отримувати їх частіше

Завжди приємно, коли хтось відзначає твої здобутки та гідності. Але нерідко ми робимо так, що іншим людям не хочеться говорити нам компліменти. І проблема полягає у тому, як ми на них відповідаємо.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Наприклад, намагаємось применшити те, на що звернув увагу співрозмовник, або спростувати його слова. Не допускай таких помилок, якщо хочеш отримувати компліменти частіше.

Адже існує кілька відповідей, які допоможуть не просто сказати «дякую» за похвалу, а й покращити стосунки з тим, хто її висловив.

 

Ти зробив мій день

Така відповідь на комплімент допоможе підняти настрій співрозмовнику та показати, що він зробив для тебе щось приємне та гарне. Можна сказати, що це посмішка, загорнута в обгортку зі слів.

Тож наступного разу, коли хтось відмітить твою стильну стрижку або похвалить тебе за те, чого ти досяг, скористайся цією фразою.

 

Я ціную твої добрі слова

Щоб зближуватись з людьми, важливо показувати, що ти не просто чуєш те, що вони говорять, необхідно відзначати, що їхні слова мають для тебе велике значення.

І ця фраза є одним із найкращих способів показати, що комплімент співрозмовника потрапив тобі в саме серце. Скористайся їй, коли хтось помічає результат твоєї завзятої праці чи якості, які ти розвивав у собі роками.

До речі, вона доречна не лише у спілкуванні з близькими, а й із колегами, а також незнайомцями, що робить її практично універсальною.

 

Ух ти, дякую, що помітив

Приємно, коли інші люди помічають дрібниці, на які більшість не звертає уваги, наприклад, на скороминущі зміни у твоїй зачісці або родимку на щоці, яку ти вважаєш красивою.

Наступного разу, коли хтось зробить тобі комплімент, заснований на якійсь дрібниці, дай відповідь: «Ух ти, дякую, що помітив». Це показує, що ти здивований, вражений та щасливий від того, що твій співрозмовник виявив до тебе увагу.

А ще ця фраза — чудовий спосіб наголосити, що здатність помічати дрібні деталі, якою володіє твій співрозмовник, тобі подобається.

 

Дуже мило, що ти мені це сказав

Коли отримуєш комплімент, від якого хочеться почервоніти, можеш сказати цю фразу. Вона дасть співрозмовнику зрозуміти, що його слова дійшли до твого серця.

Також ця відповідь на комплімент — витончений спосіб визнати доброту людини, з якою розмовляєш. Ти не просто приймаєш його слова, а цінуєш його турботу і нібито словесно обіймаєш його за приємний коментар.

Варто зазначити, що така відповідь буде доречна у спілкуванні з дівчиною, друзями та приятелями, оскільки є досить особистою. А от при отриманні компліменту від колег та малознайомих людей його використовувати не варто.

 

Дякую, я вклав у це багато зусиль

Визнання важкої роботи, що стоїть за успіхом, завжди є гарним кроком. Використовуй цю відповідь на комплімент, щоб показати, що пишаєшся тим, чого зміг досягти.

Це відвертий, але в той же час доречний спосіб прийняти похвалу іншої людини і наголосити, яку відданість справі ти виявив.

Припустимо, що ти успішно впорався із проектом і твої колеги це помітили. Сказавши їм «дякую» і наголосивши, що ти доклав багато зусиль для досягнення, ти покажеш, що успіх дався тобі нелегко.

 

Це надихає, спасибі

Почувши хороші слова від іншої людини, ти помічаєш, як твій настрій мимоволі повзе в гору. І коли ти кажеш співрозмовнику, що його слова надихають, ти показуєш, що цінуєш його підтримку.

Ця фраза — чудовий спосіб висловити подяку та подарувати позитивні емоції тому, хто обдарував ними тебе.

 

Твоя думка дуже цінна для мене

Важливо слухати добрі речі, які кажуть люди. Коли ти дякуєш комусь за відгук, ти показуєш, що поважаєш і цінуєш його думки.

Ти не просто виявляєш ввічливість, а демонструєш співрозмовнику, що його думка справді має значення.

 

Я радий, що тобі сподобалося

Якщо друг похвалив твою останню публікацію в блозі, дай йому відповідь: «Я радий, що тобі вона сподобалася».

Це нейтральна відповідь, яка допомагає поділити з іншою людиною приємний момент чи досягнення. Він показує, що ти цінуєш думку співрозмовника і перебуваєш з ним на одній хвилі.

 

Дякую, мені важлива твоя підтримка

Компліменти можуть підняти настрій, особливо у важкий день.

Наприклад, коли друг каже щось добре про складну роботу, яку ти зробив, ти, швидше за все, захочеш посміхнутися. Дай йому знати, що його слова тебе підбадьорили.

Це все одно, що сказати, що його приємний коментар був дуже тобі потрібен і прийшовся до часу та до місця. Покажи, що його слова змусили тебе відчути себе краще, і він точно усміхнеться тобі у відповідь.

 

Для мене це велика честь, спасибі

Отримати комплімент від людини, яку ти щиро поважаєш, дорогого коштує. Ця відповідь показує, що ти цінуєш те, що він каже, і почуваєшся особливим.

Він допомагає дати співрозмовнику зрозуміти, що ти не належиш до його слів легковажно і по-справжньому радий, що він оцінив твої заслуги.

 

Дякую, це справді моя пристрасть

Захоплення — це відображення наших інтересів та рис особистості. Тому приємно чути, коли хтось хвалить чи заохочує те, що тобі подобається.

Відповівши, що це твоя пристрасть, ти підтверджуєш, що комплімент співрозмовника потрапив точно в ціль. Ти зазначаєш, що любиш справу, якою займаєшся, і радий, що хтось оцінив і підтримав твоє захоплення.

 

Дякую за комплімент, мені дуже приємно

Мабуть, це одна з нейтральних фраз, яка підійде як відповідь на будь-який комплімент. Застосовуй її, коли співрозмовник сказав тобі добрі слова або похвалив твою працю.

Це сильний спосіб сказати «дякую», що показує, що комплімент людини припав тобі до душі.

 

Велике спасибі, твої слова багато для мене означають

Іноді те, що ми чуємо від інших людей, має на нас значний вплив. Така відповідь — добрий спосіб показати, що комплімент співрозмовника знайшов свій відбиток у твоїй душі.

Це не просто нейтральне «дякую», а відображення того, що людина сказала щось дуже значуще для тебе. Така відповідь допомагає будувати міцніші зв'язки з людьми.

 

Я вам вдячний, це була командна робота

Буває, що нас хвалять за те, чого ми досягли не поодинці. І в цьому випадку найкраще, що ти можеш зробити, — вказати на тих, хто брав участь у досягненні успіху.

Помічаючи, що це була командна робота, коли відповідаєш на комплімент, ти висловлюєш вдячність іншим людям.

Це показує, що ти не знецінюєш чужу працю, що відображає твою доброту і справляє приємне враження на оточуючих.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Тизер второй части хоррора "Тихое место" Психология отношений 1 #говоритмужчина: зрелая мужественность Карьера 0 8 ознак того, що ти живеш, не дотримуючись стереотипів Карьера 0 15 фраз, які варто частіше вимовляти, якщо хочеш бути привабливим В курсе 0 Pornhub открыл раздел про пчел (чтобы помочь спасти их от вымирания) Карьера 0 10 вещей, которые раздражают взрослое поколение в молодых людях Внешность и здоровье 0 Puma створив колекцію одягу та взуття, надихнувшись арт-каром BMW В курсе 0 Дуэйн Джонсон теперь будет выпускать воду Юмор 0 Идентификация члена Юмор 0 15 причин никогда не жениться Внешность и здоровье 0 Vans представил новые кеды из экологичных материалов Внешность и здоровье 0 "Зачем мужчинам соски" и еще 19 дурацких вопросов про твое тело Юмор 2 #ЗапискиШовиниста: Так ли много женщина напрягается в семейной жизни? В курсе 0 Орландо Блум та Девід Харбор у трейлері екранізації гри Gran Turismo Внешность и здоровье 0 McDonald's создали "вкусную" коллекцию одежды Секс 0 "Нас не предупреждали!", или 33 откровения о сексе Психология отношений 0 Наука об изменах: 8 фактов, которые тебя удивят Внешность и здоровье 0 Куди непристойно ходити у шортах? Внешность и здоровье 0 Коли пити каву, щоб добре спати, і чому її не можна пити під час їжі Секс 0 Разница между подругой для секса и будущей женой
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.