ТОП-10 популярных новостей
Повсякденні фрази, які зараз уже не почуєш 25.07.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що дівчина зла на тебе, але приховує це 24.07.2024 — Психология отношений — 0 9 причин, чому дівчина може покинути тебе, навіть якщо все ще любить 23.07.2024 — Психология отношений — 0 Фраза, яка допоможе виграти будь-яку суперечку 22.07.2024 — Карьера — 0 10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Мы не хозяева собственной жизни. Мы связаны с другими прошлым и настоящим. И каждый проступок, как и каждое доброе дело, рождают новое будущее. Облачный атлас

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

9 помилок, через які у тебе не виходить справляти хороше враження на оточуючих

25.04.2024 — Карьера
9 помилок, через які у тебе не виходить справляти хороше враження на оточуючих

Справляти хороше враження - таке вміння необхідне кожній людині, причому знадобиться воно у всіх сферах життя.

Від цього залежить твій успіх на співбесіді, у відносинах з колегами і клієнтами, у встановленні ділових зв'язків, ймовірності другого побачення і так далі.

Часто, прагнучи залишити після спілкування з тобою приємне враження у співрозмовника, ти робиш ці поширені помилки.

 

Ти прибіднюєшся, щоб сподобатися людині

Тобі може здаватися, що сподобатися людині набагато легше, якщо ти прибіднюєшся, тобто знецінюєш свої успіхи та досягнення. Насправді твоє прагнення може призвести до протилежних результатів.

Замість привернути до себе увагу і завоювати повагу, ти виставиш себе в ролі невпевненої людини, яка не усвідомлює своєї цінності.

Перш ніж виправдовуватися і відкидати чиюсь похвалу, серйозно задумайся, чи справді ти хочеш залишити про себе негативне враження.

 

Ти робиш надто багато компліментів або говориш їх усім навколо

Складно спілкуватися з людиною, яка взагалі не каже тобі нічого приємного: не хвалить, не відзначає твої гідності і таке інше. Але ще складніше — підтримувати розмову з тим, хто завалює тебе безпричинними компліментами.

Якщо ти якраз така людина, переглянь свої звички. Якщо ти говориш надто багато приємних речей або робиш компліменти всім довкола, це може виставити тебе не в кращому світі.

Виникне враження, що ти просто намагаєшся втертися в довіру співрозмовника, підштовхнути його до прийняття вигідного рішення.

Людей, які використовують лестощі як маніпуляцію, не дуже люблять — пам'ятай про це і не розкидайся компліментами без причини.

 

Ти не приділяєш належної уваги зовнішньому вигляду

Яким би розумним, ввічливим, вихованим та цікавим співрозмовником ти б не був, твій зовнішній вигляд може докорінно змінити враження оточуючих про тебе. Зовнішність справді є візитною карткою людини.

Спочатку люди бачать те, у що ти одягнений, і вже після цього вирішують, чи давати тобі шанс виявити свої внутрішні якості. Тому ти маєш приділити належну увагу своєму зовнішньому вигляду.

Стеж за тим, щоб одяг завжди був чистим і випрасуваним, роби акуратну зачіску, підтримуй гігієну, використовуй парфум, щоб приємно пахнути. Все це дозволить тобі справляти приємне враження на оточуючих.

 

Ти дуже нетерплячий

Якщо ти звик робити поспішні висновки, перебивати співрозмовника та іншими способами висловлювати своє нетерпіння у спілкуванні, це негативно позначиться на твоїй репутації.

Для того, щоб зробити взаємодію з оточуючими комфортною для двох сторін, тобі необхідно вчитися слухати, давати людям час, зберігати спокій та проводити ретельний аналіз, перш ніж приходити до якоїсь думки.

Без терпіння ти навряд чи зможеш виявляти свої лідерські якості, приймати правильні рішення та досягати бажаних цілей.

 

У тебе відсутня самокритика

Відсутність самокритики сильно псує враження оточуючих про тебе.

Коли ти не спроможний помічати і визнавати свої помилки, не хочеш брати відповідальність за своє життя, вважаєш, що існує лише дві думки — твоя і неправильна, то стає складно взаємодіяти з тобою.

Ти підносиш себе як ідеальну людину, яка завжди має рацію і ніколи не винен, що ставить тебе в заздалегідь виграшну позицію, чого не скажеш про твого співрозмовника. Крім того, ти не приймаєш будь-які поради, зауваження та ідеї.

 

Ти демонструєш незацікавленість у спілкуванні

Якщо ти справді не хочеш з кимось спілкуватися, то краще обмежитися парою фраз і закінчи бесіду.

Твоє небажання розмовляти з людиною чи підтримувати певну тему насправді виявляється у міміці, жестах та інтонації. Тільки щира зацікавленість у спілкуванні залишає у твого співрозмовника приємні враження про тебе.

Те саме можна сказати і про враження оточуючих: якщо вони бачать, що ти розмовляєш неохоче, не залучаєшся до розмови, ставлення до тебе буде відповідним.

 

Ти не поважаєш чужих особистих кордонів

Вторгнення в особистий простір людини, звичка перебивати співрозмовника, ігнорувати його думку або різко висловлювати критику, коли тебе про неї ніхто не просив, неприйнятні в будь-яких взаєминах.

Ти повинен приймати відмову з першого разу, припиняти тиск на оточуючих, закінчувати розмову, якщо вона комусь неприємна. Кожен з нас має особисті межі, і кожен хоче, щоб їх поважали.

Якщо ти дозволяєш собі вторгатися в особистий простір людини та диктувати свої умови, це демонструє твої найгірші якості. Будь впевнений, що це негативно вплине на твій імідж.

 

Ти не вмієш ставити себе на місце іншої людини

Відсутність емпатії чи неможливість поставити себе на місце інших людей може стати причиною непорозуміння та конфліктів.

Коли людина розповідає тобі щось, ділиться з тобою своїми переживаннями, намагайся надавати йому необхідну підтримку, не знецінювати її емоції.

Вчися мистецтву активного слухання та виявляй інтерес до чужих потреб та стану.Це дозволить тобі справити позитивне враження на оточуючих людей, покаже тебе як доброї та небайдужої людини.

 

Ти приймаєш імпульсивні рішення

Якщо люди, що оточують тебе, бачать, що ти часто приймаєш рішення поспіхом, у них створюється не найкраще враження про тебе.

Навіть якщо більшість цих рішень в результаті призводить тебе до успіху, ключовим фактором в оцінці тебе з боку є саме те, як ти підходиш до процесу обмірковування можливих варіантів.

Перш ніж зробити якийсь важливий крок, тобі необхідно ретельно зважити всі за і проти, обміркувати наслідки своїх дій і спробувати скласти запасний план.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Мужские туфли на осень: что в тренде Психология отношений 0 Наука об изменах: 8 фактов, которые тебя удивят Звезды 0 Провокационная съемка Ирины Шейк для журнала HIGHStyle Юмор 0 Вопросы, которых она ждет от тебя на первом свидании Вокруг света 0 National Geographic показали лучшие снимки года Карьера 0 8 звичок, які виникають через нудне життя Гаджеты 0 Ford разработал "умную" куртку для велосипедистов Юмор 0 Как сказать девушке, что вас интересует только секс (и не выглядеть при этом… Юмор 0 Способы очаровать родителей, подруг и животных твоей девушки Секс 0 Як хлопцеві підготуватися до першого сексу Секс 0 5 советов, как смотреть со своей девушкой порно (и не выглядеть извращенцем!) Внешность и здоровье 0 Timex и adidas Originals выпустили линейку часов Карьера 0 Как не потратить все деньги на импульсивные покупки Гаджеты 0 Huawei выпустит смартфон в честь фастфуда KFC Звезды 0 Кара Делевинь для GQ Секс 0 Проститутки: самая подробная классификация MC Like 0 Эшли Грэм в роли спасательницы Малибу для Swimsuits For All Психология отношений 0 Чому успіх чоловіка насправді ніяк не залежить від жінки Внешность и здоровье 0 Puma представили кроссовки, вдохновленные кубиком Рубика и ежом Соником Юмор 0 12 способов отказать женщине, не произнося слово «нет»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.