ТОП-10 популярных новостей
Чому ти виглядаєш привабливіше, коли перебуваєш у стосунках 20.06.2024 — Психология отношений — 0 8 переваг самотніх та бездітних людей, які суспільство недооцінює 19.06.2024 — Карьера — 0 7 звичок, через які ти виглядаєш слабким 18.06.2024 — Карьера — 0 9 ознак, що друзі не в захваті від твоєї дівчини, але не говорять тобі про це 18.06.2024 — Юмор — 0 Як музичні уподобання впливають на сексуальну активність? Виявляється, є… 17.06.2024 — Юмор — 0 Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

10 життєвих моментів, коли мовчання - золото

22.05.2024 — Карьера
10 життєвих моментів, коли мовчання - золото

Не у всіх життєвих ситуаціях варто говорити. Іноді мовчання приносить більше користі, ніж будь-які слова. І ось приклади таких моментів.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Коли емоції зашкалюють

Кожен із нас пережив у своєму житті моменти, коли емоції розжарені до червоного, напруга на межі і здається, що все виходить з-під контролю.

Ще трохи, і ти готовий вибухнути і виплеснути на оточуючих всю свою енергію, а також сказати їм те, що про них думаєш. Але найкраще, що ти можеш зробити в такій ситуації, — промовчати.

Звісно, важливо вміти висловлювати свої почуття, а чи не придушувати їх. Але робити це, поки переживаєш пік емоційного напруження, — не найкраща витівка.

У такі моменти ти можеш втратити здатність мислити раціонально, через що наговориш зайвого і сильно пошкодуєш про це, коли заспокоїшся.

Потрібно давати розуму паузу, необхідну для того, щоб обробити ситуацію та відреагувати на неї не імпульсивно, а розмірено та об'єктивно. До речі, таке вміння називається емоційною гнучкістю та допомагає досягати успіху у всіх життєвих сферах.

 

Коли хтось розповідає про проблеми

Коли людина звертається до тебе за підтримкою та розповідає про свої проблеми та розчарування, варто промовчати, навіть якщо дуже хочеться поділитися власним досвідом чи дати пораду.

Просто вислухай те, що тобі кажуть, іноді це найкраща емоційна підтримка, яку ти можеш дати.

Нехай той, хто прийшов до тебе за допомогою, матиме простір для самовираження і достатньо часу, щоб розповісти про свої переживання в тиші.

Мовчання у таких ситуаціях зовсім не є відображенням байдужості. Воно показує співчуття та розуміння, оскільки дозволяє іншій людині відчути, що її слухають.

 

Коли ти готовий сказати те, про що можеш пошкодувати

Щоб підтримувати добрі стосунки, важливо вчитися мистецтву саморегуляції. Воно допомагає контролювати свої імпульси і тримати рота на замку, коли ходиш по тонкій грані і можеш погіршити ситуацію, сказавши всього кілька слів.

Коли ми відчуваємо, що нас провокують чи атакують, у нашому мозку виникає реакція «бий чи біжи», що може призвести до реактивного, а не вдумливого спілкування.

У такі моменти зроби крок назад і вибери мовчання, щоб запобігти неприємностям. Такий підхід дає цінну паузу, яка допомагає заспокоїтись і повернути контроль над своїм розумом.

Вчиняючи так, ти не даєш гніву та роздратування вихлюпнутися на оточуючих і призвести до конфлікту та образ. Пам'ятай, що одного разу сказані слова не можна повернути назад, а ось жалкувати за них можна роками.

 

Коли тобі хочеться попліткувати

Плітки можуть здаватися простим способом зблизитися з іншими людьми і весело провести час. Коли ти відчуваєш спокусу обговорити чиєсь життя, візьми себе до рук і промовчи.

Пліткарі схильні не співчувати іншим людям, а засуджувати і критикувати їх. Це не тільки отруює душу та заряджає думки негативом, а й псує репутацію.

Вибираючи мовчання замість спекотного обговорення в такі моменти, ти сприяєш здоровішим і поважнішим міжособистісним зв'язкам, а також щирим та чесним стосункам.

 

Коли тобі треба подумати перш, ніж сказати

Напевно, ти хоч раз у житті давав швидку і необачну обіцянку, яку потім не міг виконати, або спішно відповідав на складне запитання, а потім шкодував про те, що сказав.

У подібні моменти краще ненадовго замовкнути та взяти паузу, ніж щось сказати та пошкодувати про свої слова. Дай собі час на ретельне обмірковування рішення, щоб потім не викручуватися з неприємної ситуації, здавшись навколишньою безвідповідальною людиною.

Немає нічого поганого в тому, щоби взяти кілька хвилин перед тим, як дати комусь відповідь.

Така звичка допомагає будувати міцні відносини, приймати вірні рішення, ефективно планувати, а також робити менше помилок.

 

Коли нічого сказати

Можливо, ти бував у ситуаціях, коли не міг знайти відповідних слів. Наприклад, коли твоя близька людина зіткнулася зі втратою або ти випадково став свідком чужого горя.

У такі моменти мовчання може бути найбільш співчутливою відповіддю, ніж скупе «співчуваю» та інші фрази, які швидко намагаєшся придумати.

Проста присутність і тиша, що підтримує, можуть принести більше втіхи, ніж слова. Це підтримка, що відчувається нутром.

 

Коли ти недостатньо поінформований

Існує народна мудрість: «Краще промовчати і зійти за розумного, ніж відкрити рота і здатися дурнем». І вона вірна.

Якщо ти недостатньо поінформований про щось, варто визнати цей факт, або промовчати. Намагатися обдурити співрозмовників і показати те, чого немає, безглуздо і безглуздо, тому що твоя брехня буде помітна.

Не вступай у запеклі дискусії, якщо розумієш, що твоїх знань недостатньо. Іноді наймудріше, що ти можеш зробити, мовчати, слухати і вчитися.

 

Коли твої слова не змінять ситуацію

У житті бувають ситуації, коли слова, хоч би якими промовистими вони були, не зможуть виправити ситуацію.

Наприклад, коли твій упертий друг не бачить причини, чому ти на нього образився, і не думає вибачатися чи коли рішення виявилося остаточним та безповоротним. У такі моменти слова можуть додати олії у вогонь та викликати непотрібний біль у душі.

Важливо приймати те, що трапилося, і визнавати реальність такою, якою вона є, і робити це краще, зберігаючи мовчання.

 

Коли ти поставив запитання

Напевно ти зустрічав людей, які запитують, а потім перебивають співрозмовника, щоб розповісти про свою точку зору. Так от, не варто вступати до їхніх лав.

По-перше, це неввічливо, а по-друге, ти відразу здається тим, з ким спілкуєшся, зазнайкою і вискочкою. Навряд чи тобі хочеться зіпсувати собі репутацію та змусити інших людей відмовлятися від спілкування з тобою.

Тому, поставивши запитання, завжди мовчки дослухай відповідь, а потім говори сам.

 

Коли хвалишся, а не ділишся

Є велика різниця в тому, щоб ділитися радісними новинами та хвалитися. Коли розумієш, що займенника «я» у твоєму оповіданні стає надто багато, як і переліку досягнень, варто замовкнути.

Пишатися собою похвально, а ось переходити до хвастощів щоразу, коли чуєш питання «Як справи?» — ні.

Зупиняй себе і стеж за тим, що говориш, щоб не вважатись вискочкою і пустомелем, а також не погіршити стосунки з іншими людьми.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Матчасть: есть ли место мату в русском языке В курсе 0 Шарлиз Терон в роли бессмертной в новом фильме Netflix "Старая гвардия" Секс 0 Как часто людям снятся эротические сны Карьера 0 10 жутких рабочих мест, где ты не захотел бы работать ни за какие деньги Секс 0 Техники куннилингуса, которые заставили покраснеть даже нас В курсе 0 Атмосферный и реалистичный игровой процесс в лайв-казино Parimatch Секс 0 #говоритмужчина: 41 правило секса Карьера 0 9 страхів, через які ти залишаєшся нещасним Карьера 1 5 ситуаций, когда откладывать дела полезно Секс 0 #говоритмужчина: соблазнил 150 девушек, и всех занес в таблицу Excel Внешность и здоровье 0 Как определить размер пениса: мифы и правда Внешность и здоровье 0 12 отвратительных алкогольных напитков, которые не стоит пробовать Психология отношений 0 #говоритмужчина: часть изнасилований - из-за баб Звезды 0 Хейли Бибер для зимней коллекции Victoria's Secret Секс 0 3 застарілі інтимні правила, від яких час відмовитися В курсе 0 Райан Гослінг приєднається до кіновсесвіту Marvel Секс 0 Попробуйте заняться сексом по телефону Вокруг света 0 Самые опасные дороги мира В курсе 0 Playboy перезапустять у цифровому форматі - для конкуренції з OnlyFans В курсе 0 Netflix показал трейлер "Ферзевого гамбита" с Аней Тейлор-Джой
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.