ТОП-10 популярных новостей
Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0 Названо найнебезпечнішу секс-позу у світі 06.05.2024 — Секс — 0

Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Що таке ретроактивні ревнощі і як вони здатні зруйнувати твої стосунки?

18.05.2023 — Психология отношений
Що таке ретроактивні ревнощі і як вони здатні зруйнувати твої стосунки?

Будь-які стосунки, навіть якщо вони міцні як сталь, не можуть існувати без помірних ревнощів.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але якщо ти ревнуєш свою дівчину не до справжнього, наприклад, коли вона відповідає на флірт колеги, а до її минулих відносин — це називається ретроактивними ревнощами, і їх недооцінка може зіпсувати ваші стосунки.

 

Що таке ретроактивні ревнощі

Термін «ретроактивні ревнощі» використовується в західній сексології як опис ревнощів, образи або розчарування від усвідомлення минулого романтичного або сексуального досвіду свого партнера.

Такі ревнощі спрямоване на негативні емоції стосовно того, що твоя дівчина з кимось зустрічалася чи спала, навіть якщо це давно в минулому і всі контакти з колишніми розірвані.

Здебільшого ретроактивні ревнощі виникають натомість пережитих людиною негативних емоцій, що з зрадою. Така невпевненість, що людину знову не обманюють, призводить до того, що вона починає фантазувати про минуле дівчини. Причому він робить це так, ніби факт стосунків у минулому може якось вплинути на сьогодення.

Ретроактивні ревнощі можуть проявитися і без зрад, наприклад, у разі сильної прихильності до дівчини або через страх бути покинутим. Це змушує людину зосереджуватись на можливих причинах зради партнера, які будуть знайдені, у тому числі й у минулому.

 

Як проявляються ретроактивні ревнощі

Такий вид ревнощів складно сплутати з класичною недовірою до дівчини, оскільки вона спрямована насамперед на минулий досвід.

За цими ознаками ти зможеш визначити, що потрапив у пастку розуму, і краще переглянути свої погляди на стосунки.

Ти постійно порівнюєш себе з її минулими хлопцями

Що було, то минуло. Це нормальне ставлення до світу. Але, відчуваючи ревнощі до минулих хлопців своєї дівчини, ти не можеш викинути з голови те, що давно позаду, і порівнюєш себе з ними.

Виникає нездоровий інтерес до їхньої зовнішності, інтелекту, соціального стану та інших параметрів, що характеризують особистість.

Особливий інтерес викликає статеве життя, де порівняння з розміром пеніса, тривалістю статевого акту і так далі. Причому хоч би якою була відповідь дівчини, він злить, бо або здається, що вона щось приховує, щоб не образити, або хвалиться колишніми.

Коли один з колишніх виявляється навіть за незначним параметром краще за тебе, ти починаєш відчувати злість або зневіру через невідповідність ідеалам.

Ти відчуваєш злість, коли знаходиш підтвердження позитивного досвіду

Коли люди ставлять питання, яке можна назвати дилемою, вони вже знають відповідь і просто хочуть отримати схвалення свого вибору.

Те саме стосується і ревнощів, спрямованих у минуле. Але тут людина або хоче підтвердити свої припущення, або спростувати їх.

Коли ти бачиш, що на старих фотографіях твоя дівчина стоїть обійнявшись зі своїм колишнім і виглядає щасливою, і відчуваєш сильні негативні емоції, — це ретроактивні ревнощі.

Незважаючи на те, що цей момент залишився лише на фото, ти відчуваєш його так, ніби він відбувається прямо зараз.

У нормі люди розуміють, що їхнім партнерам хтось як мінімум був симпатичний і вони почували себе комфортно поряд із такою людиною. Це нормально, адже та прихильність залишилася у минулому.

Ти не відчуваєш, що дівчина повністю твоя

Навіть при тому, що сексуальна революція вже давно пройшла, багатьма хлопцями жінка все одно розглядається як істота, яка повинна мати мінімум статевих партнерів, на відміну від чоловіків.

Щоправда, якщо дівчина користується контрацепцією, немає жодної різниці, скільки в неї було хлопців до тебе. Та й нормального чоловіка не хвилюватиме статеве минуле його жінки, якщо воно залишилося позаду.

Але коли ти схильний до ретроактивних ревнощів, це питання хвилює тебе так серйозно, що ти просто не можеш з упевненістю вважати свою дівчину саме своєю.

Вона здається тобі «опоганеною», ти відчуваєш ревнощі, змішану з ворожістю, коли дізнаєшся про її минулий статевий досвід. До цього може приєднуватися бажання бути найкращим у ліжку, щоб змусити дівчину забути про колишніх.

З одного боку, це добре, і хлопець більше намагається задовольнити свою дівчину. З іншого боку, це призводить до своєрідної маніакальної залежності від чужої думки.

Ти регулярно втручаєшся в її особисте життя

Більшість ревнивців намагаються контролювати своїх дівчат і регулярно шукають у телефонах та на комп'ютерах підтвердження своїх домислів.

Ретроактивні ревнощі відрізняються тим, що пошуки проводяться не тільки за свіжими даними, але і за давно застарілими.

Достатньо знайти на комп'ютері листування з колишнім, датоване кількома роками раніше початку ваших відносин, щоб випробувати приплив ревнощів.

 

Як ретроактивні ревнощі руйнують відносини

Навіть найтерплячіша дівчина може вийти з себе через постійні підозри в невірності. Коли ж її звинувачують у тому, що вона була з кимось до нинішніх стосунків, це виглядає як знущання та ще швидше руйнує стосунки.

Поступово такі ревнощі розростаються і йде все далі вглиб історії, аж до шкільних закоханостей. При цьому зростає і невпевненість у собі ревнивця.

Він перетворюється на подобу себе, людину, яка живе у постійному стресі у спробах змінити минуле, хоча це неможливо.

 

Як придушити ретроактивні ревнощі

Найголовніше — це зрозуміти, що ті відносини з колишніми залишилися в минулому. Не звинувачуй свою дівчину без доказів, не намагайся маніпулювати її свідомістю, це призведе до негативної реакції.

Спочатку спитай сам себе: а чи обґрунтовані твої підозри? Чи давала твоя дівчина хоч один привід для ревнощів у сьогоденні, не кажучи про минуле?

Швидше за все, відповідь буде негативною. Можливо, річ у сильному стресі, через який тобі здається, що за твоєю спиною відбуваються якісь приховані ігри.

Не піддавайся на цю провокацію, постарайся розслабитись і не приймай поспішних рішень. Ти можеш поговорити з дівчиною на цю тему, але підійти до питання м'яко, без звинувачень.

Розкажи про свої хвилювання, вислухай її думку. А ще додай більше фізичної активності, щоб прогнати такі негативні емоції.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Гаджеты 0 Samsung выпустит смартфон с рекордным объемом памяти Юмор 0 Чем так хороши домохозяйки? Внешность и здоровье 0 4 причины, почему у тебя могут быть проблемы с потенцией Юмор 0 20 дурацких научных фактов, с помощью которых ты сможешь поразить своего ребенка В курсе 0 Вийшов офіційний трейлер фільму «Аватар: Шлях води» MC Like 0 Incanto представляет новую весеннюю коллекцию Психология отношений 0 #говоритженщина: не хотят обычных Маш и Дунь Секс 0 О чем думает девушка, когда ты занимаешься с ней оральным сексом Психология отношений 0 10 способов, как оставаться уверенным в себе, общаясь с девушкой, которая… Психология отношений 0 Простая бабенка: зачем женщины себя упрощают? В курсе 0 Джон Малкович против Джуда Лоу в трейлере "Нового Папы" Психология отношений 0 Прогнозировать женщину Психология отношений 0 8 помилок, які можуть зіпсувати навіть найміцніші стосунки Автомобили 0 Автомобили Nissan научатся читать мысли Карьера 0 11 поступков, которые заставляют окружающих разочаровываться в тебе MC Like 0 Почему между мужчиной и женщиной не может быть дружбы В курсе 0 В Новой Зеландии бизнесмен делает необычные гробы Юмор 0 Девушки рассказали про самые ужасные свидания в своей жизни Автомобили 0 Опубликован свежий рейтинг лучших автомобильных марок Карьера 0 Кодекс поведения мужчины в инстаграме
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.