Цитаты великих

Я знаю, что ты боишься разочаровать меня, но я хочу тебя успокоить, потому что мои ожидания относительно тебя и так невысоки! Шелдон Купер

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Помилки, які ти допускаєш, коли дівчина звинувачує тебе у всіх ваших проблемах

24.05.2023 — Психология отношений
Помилки, які ти допускаєш, коли дівчина звинувачує тебе у всіх ваших проблемах

У відносинах обидві людини мають працювати над вирішенням спільних проблем. Причому робити це необхідно саме спільно, а не намагаючись перекласти провину за ситуації на свого партнера. Але, на жаль, далеко не кожен готовий визнавати свої помилки, йти на компроміси, вкладатись у відносини та працювати над створенням комфортного простору для двох людей.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Набагато легше звинувачувати кохану людину в тому, що ви зіткнулися з труднощами, які довго не можете подолати.

Неприємно, коли тебе звинувачують у чомусь. Особливо якщо ти справді не зробив нічого поганого, а лише намагався допомогти чи вчинити правильно.

Якщо ти періодично стикаєшся з такими, на твій погляд, несправедливими звинуваченнями з боку своєї дівчини, не поспішай з прийняттям рішень. Не встигнувши обдумати все до кінця або піддавшись волі емоцій, ти можеш зробити лише гірше.

Ми зібрали кілька помилок, яких ти припускаєшся, коли дівчина звинувачує тебе у всіх ваших проблемах.

 

Ти займаєш оборонну позицію

Найчастіша помилка – це прийняття оборонної позиції.

Все начебто логічно: дівчина висловлює тобі своє невдоволення, робить тебе винним у труднощах, з якими ви зіткнулися – твоє право захищатися. Але спроби довести свою невинність – украй погане стратегічне рішення.

Адже твої аргументи звучатимуть, швидше, як виправдання і можуть лише посилити ситуацію, що склалася. Натомість для початку краще дати дівчині висловитися - так вона зможе виплеснути емоції.

Намагайся не бути токсичним у цей момент: дай їй зрозуміти, що ви з нею заразом, ти готовий вислухати її, зрозуміти, що саме вона намагається тобі донести.

У жодному разі не перебивай її і не переходь на крик, якщо не хочеш, щоб ваша взаємодія закінчилася скандалом.

 

Ти намагаєшся виправити все самостійно

Відносини – результат командної роботи.

Якщо у вас двох проблем – потрібно не звинувачувати один одного, а скоріше усувати їх. Те, що дівчина вважає тебе винним у тій ситуації, в якій ви опинилися, ще не знімає з неї відповідальність за ваші стосунки.

Навіть якщо ти справді щось забув, переплутав, поспішив із ухваленням рішення або не встиг вчасно вжити якихось дій, ви повинні обоє постаратися все виправити. У такі кризові моменти якраз і перевіряється готовність двох людей підтримувати одне одного.

Якщо ж ти не зробив нічого поганого і не вважаєш себе винним у ваших проблемах – тим більше не варто звалювати всю відповідальність на себе та діяти на шкоду особистим інтересам.

Сядь та обговори з дівчиною стратегію подальших дій. Ви повинні зуміти домовитися про те, хто і що робитиме, щоб налагодити ваше спільне майбутнє.

 

Ти приймаєш критику дівчини надто особисто

Те, що дівчина може говорити в періоди, коли відчуває сильний стрес, гнів чи роздратування, не завжди є правдою.

Не сприймай її слова як абсолютну істину. Ти не мусиш сліпо вірити всім коментарям коханої людини, особливо якщо вони не підкріплені аргументами.

Твої спроби виправдатись чи з'ясувати, чому саме дівчина сказала неприємну для тебе річ, не увінчаються успіхом доти, доки ви двоє не заспокоїтесь.

 

Ти намагаєшся визначити, хто має рацію, а хто – винен

Коли у вас трапляється щось погане і ви стикаєтеся з труднощами – немає сенсу шукати правих і винних.

Якщо ви дійсно любите і поважаєте один одного, ви зможете заспокоїтися, отямитися, сісти і спокійно обговорити ситуацію, що склалася.

Це необхідно для того, щоб ви змогли почути один одного та знайти вирішення проблеми. Проблеми, з якими ви стикаєтесь, негативно відбиваються на вас двох.

Це означає, що у важкі періоди життя ви повинні бачити один одного союзників, а не супротивників. Вам не потрібно визначати, хто винен, а хто знав, що так і станеться.

Так ви тільки остаточно посваритеся і, швидше за все, зазнаєте негативних наслідків загальної бездіяльності.

 

Ти звинувачуєш дівчину у відповідь

Якщо вам двом не 16 років і ви давно вважаєте себе дорослими не лише за паспортом, а й за внутрішнім відчуттям, ви повинні розуміти, що взаємні звинувачення ні до чого не приведуть.

Максимум, чого ви досягнете, - це сварка, яка завадить вам зібратися з думками і знайти вирішення нагальних проблем.

Не опускайся до звинувачень у відповідь: не згадуй минулі помилки дівчини, не тисни на її почуття сорому і обов'язку. Просто дай їй заспокоїтись і тільки після цього продовжуй розмову.

 

Ти погрожуєш дівчині розставанням

Необов'язково робити це безпосередньо: у відповідь на звинувачення дівчини ти можеш дорікати їй за те, що вона досі тебе не покинула, переконувати її, що їй насправді подобається з тобою лаятись, і так далі. Така поведінка показує тебе не з найкращого боку.

Замість того, щоб визнати свою провину або хоча б спокійно обговорити те, що трапилося, ти поводиться токсично, намагаючись маніпулювати нею.

Серйозно, кидай звичку драматизувати і грати на її почуттях, якщо ти справді хочеш здорових і міцних стосунків.

 

Ти приймаєш рішення поодинці

Усі важливі рішення, які так чи інакше відбиваються на вас двох, варто приймати лише після того, як ти порадишся з дівчиною. В іншому випадку її звинувачення на твою адресу можуть бути більш ніж обґрунтованими.

Навіть якщо ти не зробив нічого поганого і щиро намагався для коханої людини, зрозумій одну просту річ: твоє поняття слова “добре” може сильно відрізнятись від поняття твоєї дівчини.

Так що якщо ти зіткнувся зі звинуваченнями, не приймай поспішних рішень, навіть якщо вони будуть обдумані. Для початку порадься з дівчиною і дай їй зрозуміти, що її думка дійсно для тебе важлива.

 

Ти емоційно реагуєш на слова дівчини

Часто саме твої емоції спричиняють те, що оточуючі намагаються тобою маніпулювати. Чим емоційніше твої реакції на якісь слова та вчинки, тим легше співрозмовнику змусити тебе зробити щось.

Дівчина, чудово розуміючи, що і в якій ситуації ти відчуваєш, може використати це знання у спробі підштовхнути тебе до самостійного вирішення ваших спільних проблем або до тих дій, які будуть суперечити твоїм потребам, бажанням та можливостям.

Тому намагайся зберігати спокій та ввічливість у моменти, коли тебе в чомусь звинувачують. Це допоможе не перетворити діалог на сварку, а також знизить ймовірність того, що ти піддасися маніпуляціям.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Выставляем свою кандидатуру. За дверь. Звезды 0 Ирина Шейк снялась обнаженной с рыбой в руках Психология отношений 0 Укрощение истеричек MC Like 0 Як бути, якщо дівчина постійно загрожує тобі розставанням Психология отношений 0 #говоритженщина: о, дивный бабский мирок Юмор 0 Как (с виду вменяемого мужчину) удается загнать в ЗАГС? Юмор 0 Почему ты так возбужден весной Секс 0 Советы по сексу от старшего поколения MC Like 0 Летняя коллекция For Love & Lemons x Victoria's Secret 2020 Звезды 0 Кайли Дженнер для сразу двух номеров GQ Секс 1 Ученые: простой прием, который улучшит твою (и её) сексуальную жизнь Звезды 0 Ирина Шейк для обложки журнала 7 Hollywood Внешность и здоровье 0 Converse и Peanuts посвятили коллекцию комиксам Автомобили 0 Apple развлечет пассажиров машин виртуальными зомби Автомобили 0 Взгляните на новый Kia Sorento В курсе 0 Aztec Gold В курсе 0 Warner Bros. раскрыла дату премьеры сиквела «Джокера» с Хоакином Фениксом Секс 0 Ученые: как проверить, что у кого-то был секс втроем В курсе 0 Дочка Мілли Йовович у першому трейлері фільму «Пітер Пен та Венді» Секс 1 #говоритженщина: когда секса точно не будет
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.