ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Помилки, які ти допускаєш, коли дівчина звинувачує тебе у всіх ваших проблемах

24.05.2023 — Психология отношений
Помилки, які ти допускаєш, коли дівчина звинувачує тебе у всіх ваших проблемах

У відносинах обидві людини мають працювати над вирішенням спільних проблем. Причому робити це необхідно саме спільно, а не намагаючись перекласти провину за ситуації на свого партнера. Але, на жаль, далеко не кожен готовий визнавати свої помилки, йти на компроміси, вкладатись у відносини та працювати над створенням комфортного простору для двох людей.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Набагато легше звинувачувати кохану людину в тому, що ви зіткнулися з труднощами, які довго не можете подолати.

Неприємно, коли тебе звинувачують у чомусь. Особливо якщо ти справді не зробив нічого поганого, а лише намагався допомогти чи вчинити правильно.

Якщо ти періодично стикаєшся з такими, на твій погляд, несправедливими звинуваченнями з боку своєї дівчини, не поспішай з прийняттям рішень. Не встигнувши обдумати все до кінця або піддавшись волі емоцій, ти можеш зробити лише гірше.

Ми зібрали кілька помилок, яких ти припускаєшся, коли дівчина звинувачує тебе у всіх ваших проблемах.

 

Ти займаєш оборонну позицію

Найчастіша помилка – це прийняття оборонної позиції.

Все начебто логічно: дівчина висловлює тобі своє невдоволення, робить тебе винним у труднощах, з якими ви зіткнулися – твоє право захищатися. Але спроби довести свою невинність – украй погане стратегічне рішення.

Адже твої аргументи звучатимуть, швидше, як виправдання і можуть лише посилити ситуацію, що склалася. Натомість для початку краще дати дівчині висловитися - так вона зможе виплеснути емоції.

Намагайся не бути токсичним у цей момент: дай їй зрозуміти, що ви з нею заразом, ти готовий вислухати її, зрозуміти, що саме вона намагається тобі донести.

У жодному разі не перебивай її і не переходь на крик, якщо не хочеш, щоб ваша взаємодія закінчилася скандалом.

 

Ти намагаєшся виправити все самостійно

Відносини – результат командної роботи.

Якщо у вас двох проблем – потрібно не звинувачувати один одного, а скоріше усувати їх. Те, що дівчина вважає тебе винним у тій ситуації, в якій ви опинилися, ще не знімає з неї відповідальність за ваші стосунки.

Навіть якщо ти справді щось забув, переплутав, поспішив із ухваленням рішення або не встиг вчасно вжити якихось дій, ви повинні обоє постаратися все виправити. У такі кризові моменти якраз і перевіряється готовність двох людей підтримувати одне одного.

Якщо ж ти не зробив нічого поганого і не вважаєш себе винним у ваших проблемах – тим більше не варто звалювати всю відповідальність на себе та діяти на шкоду особистим інтересам.

Сядь та обговори з дівчиною стратегію подальших дій. Ви повинні зуміти домовитися про те, хто і що робитиме, щоб налагодити ваше спільне майбутнє.

 

Ти приймаєш критику дівчини надто особисто

Те, що дівчина може говорити в періоди, коли відчуває сильний стрес, гнів чи роздратування, не завжди є правдою.

Не сприймай її слова як абсолютну істину. Ти не мусиш сліпо вірити всім коментарям коханої людини, особливо якщо вони не підкріплені аргументами.

Твої спроби виправдатись чи з'ясувати, чому саме дівчина сказала неприємну для тебе річ, не увінчаються успіхом доти, доки ви двоє не заспокоїтесь.

 

Ти намагаєшся визначити, хто має рацію, а хто – винен

Коли у вас трапляється щось погане і ви стикаєтеся з труднощами – немає сенсу шукати правих і винних.

Якщо ви дійсно любите і поважаєте один одного, ви зможете заспокоїтися, отямитися, сісти і спокійно обговорити ситуацію, що склалася.

Це необхідно для того, щоб ви змогли почути один одного та знайти вирішення проблеми. Проблеми, з якими ви стикаєтесь, негативно відбиваються на вас двох.

Це означає, що у важкі періоди життя ви повинні бачити один одного союзників, а не супротивників. Вам не потрібно визначати, хто винен, а хто знав, що так і станеться.

Так ви тільки остаточно посваритеся і, швидше за все, зазнаєте негативних наслідків загальної бездіяльності.

 

Ти звинувачуєш дівчину у відповідь

Якщо вам двом не 16 років і ви давно вважаєте себе дорослими не лише за паспортом, а й за внутрішнім відчуттям, ви повинні розуміти, що взаємні звинувачення ні до чого не приведуть.

Максимум, чого ви досягнете, - це сварка, яка завадить вам зібратися з думками і знайти вирішення нагальних проблем.

Не опускайся до звинувачень у відповідь: не згадуй минулі помилки дівчини, не тисни на її почуття сорому і обов'язку. Просто дай їй заспокоїтись і тільки після цього продовжуй розмову.

 

Ти погрожуєш дівчині розставанням

Необов'язково робити це безпосередньо: у відповідь на звинувачення дівчини ти можеш дорікати їй за те, що вона досі тебе не покинула, переконувати її, що їй насправді подобається з тобою лаятись, і так далі. Така поведінка показує тебе не з найкращого боку.

Замість того, щоб визнати свою провину або хоча б спокійно обговорити те, що трапилося, ти поводиться токсично, намагаючись маніпулювати нею.

Серйозно, кидай звичку драматизувати і грати на її почуттях, якщо ти справді хочеш здорових і міцних стосунків.

 

Ти приймаєш рішення поодинці

Усі важливі рішення, які так чи інакше відбиваються на вас двох, варто приймати лише після того, як ти порадишся з дівчиною. В іншому випадку її звинувачення на твою адресу можуть бути більш ніж обґрунтованими.

Навіть якщо ти не зробив нічого поганого і щиро намагався для коханої людини, зрозумій одну просту річ: твоє поняття слова “добре” може сильно відрізнятись від поняття твоєї дівчини.

Так що якщо ти зіткнувся зі звинуваченнями, не приймай поспішних рішень, навіть якщо вони будуть обдумані. Для початку порадься з дівчиною і дай їй зрозуміти, що її думка дійсно для тебе важлива.

 

Ти емоційно реагуєш на слова дівчини

Часто саме твої емоції спричиняють те, що оточуючі намагаються тобою маніпулювати. Чим емоційніше твої реакції на якісь слова та вчинки, тим легше співрозмовнику змусити тебе зробити щось.

Дівчина, чудово розуміючи, що і в якій ситуації ти відчуваєш, може використати це знання у спробі підштовхнути тебе до самостійного вирішення ваших спільних проблем або до тих дій, які будуть суперечити твоїм потребам, бажанням та можливостям.

Тому намагайся зберігати спокій та ввічливість у моменти, коли тебе в чомусь звинувачують. Це допоможе не перетворити діалог на сварку, а також знизить ймовірність того, що ти піддасися маніпуляціям.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Причины, по которым тебе не дает твоя же девушка Карьера 0 14 фраз, использование которых делает тебя унылым и безвольным В курсе 0 Джош Хатчерсон та Морган Фріман подорожують у часі у трейлері «57 секунд» Психология отношений 0 Чому успіх чоловіка насправді ніяк не залежить від жінки Звезды 0 Дита фон Тиз в рекламной кампании своего бренда Dita Von Teese Lingerie Внешность и здоровье 0 #говоритмужчина: как танцевать и не выглядеть идиотом Вокруг света 0 6 тайн, до раскрытия которых ты не доживёшь Карьера 0 10 причин, по которым ты никогда не добьёшься успеха в жизни Психология отношений 0 #говоритмужчина: признание разведенного В курсе 0 Джастин Бибер разработал дизайн скутера для Vespa В курсе 0 Шайя Лабаф стал коллектором в трейлере "Выбивая долги" Звезды 0 Дженніфер Лопес знялася у новій рекламній кампанії Intimissimi В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в трейлере фильма "Курьер" Юмор 0 #говоритженщина: сильный и независимый мужчина Карьера 0 6 помилок, які ти робиш, коли просиш підвищення зарплати Психология отношений 0 Как бросить подругу, к которой испытываешь жалость В курсе 0 Опубликованы первые кадры восьмого сезона "Игры престолов" Психология отношений 1 #говоритженщина: нам нужен праздник! Секс 0 60 вопросов о сексе, которые надо задать своей девушке В курсе 0 Лілі-Роуз Депп на першому кадрі фільму жахів "Носферату"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.