Цитаты великих

Если женщина говорит, что все «так», значит все не «так». А если она говорит, что все «не так», значит вообще все «не так». The Simpsons

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 ознак того, що ти не розумієш свої справжні потреби

30.06.2023 — Карьера
10 ознак того, що ти не розумієш свої справжні потреби

Ти можеш довгий час жити, як усі, намагаючись задовольнити потреби, які тобі нав'язало суспільство. Або зовсім не розуміти, хто ти і що тобі потрібно.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Як би там не було, розуміння своїх справжніх потреб – це величезний крок до правильного розміщення пріоритетів.

Щоб перестати витрачати час і сили на те, що не змінює твоє життя на краще, перевір себе за пунктами нижче.

Ці ознаки свідчать про те, що не розумієш свої справжні потреби.

 

Ти легко змінюєш свою думку

Коли ти чітко розумієш, що тобі потрібно від життя, у тебе є сформована думка, яку не так просто змінити.

Ти можеш сумніватися в правильності зроблених тобою висновків лише в тому випадку, якщо співрозмовник надасть тобі вагомі аргументи. Якщо ти сам не знаєш, які у тебе потреби, ти живеш без своєї думки.

Точніше, ти вважаєш, що воно в тебе є, але водночас ти можеш постійно змінювати його залежно від свого настрою, переконливості твоїх співрозмовників чи інших факторів.

 

Ти не знаєш, заради чого ти намагаєшся

Знання та розуміння своїх потреб дає тобі мотивацію працювати та рухатися вперед, не зупиняючись.

Якщо ж ти не в курсі, заради чого тобі потрібно намагатися, які результати на тебе чекають і як зміниться твоє життя після їх досягнення – насправді ти втрачений.

Тобі необхідно якнайшвидше зорієнтуватися і тільки після цього робити якісь активні дії.

В іншому випадку ти лише витратиш величезну кількість своїх ресурсів, так і не отримавши якісних змін.

 

Ти дозволяєш іншим вирішувати за тебе

Тобі може здаватися, що твоє вміння йти на поступки та погоджуватися з тим, що тобі пропонують оточуючі, – позитивна якість, яка дозволяє тобі знаходити компроміси та значно полегшує життя.

Але не поспішай з висновками: твій зайвий конформізм, особливо в питаннях, які мають бути принциповими, тільки веде тебе все далі від досягнення бажаного.

Ти не аналізуєш те, що з тобою відбувається, не намагаєшся пізнати свої справжні потреби, відсіяти їх від нав'язаних тобі стереотипів.

В результаті ти відчуваєш себе таким, що заплутався і втратив контроль над своїм власним життям.

 

Ти намагаєшся відповідати чужим очікуванням

Якщо ти намагаєшся відповідати чиїмось очікуванням – ти свідомо відсуваєш свої потреби та бажання на друге місце у списку пріоритетів. Адже тобі так чи інакше доводиться робити те, що не входило до твоїх початкових планів.

Найлегше зважитися на це, коли в тебе немає чіткої стратегії на майбутнє і ти не розумієш, що тобі взагалі потрібне. Тоді ти можеш чіплятися за очікування оточуючих як за рятівну нагоду зробити хоч щось.

Ти вирішуєш заручитися підтримкою та схваленням інших людей, бо сам не можеш нізащо себе похвалити. І замість того, щоб робити щось для себе, ти зміщуєш фокус на очікування оточуючих.

 

Ти вибираєш найлегший шлях із усіх можливих

Найлегший шлях, на жаль, практично ніколи не виявляється правильним.

Адже для того, щоб чогось досягти, тобі необхідно вкласти у процес свій час, сили, знання та навички, застосувати накопичений досвід та зважитися на виправданий ризик.

Якщо тобі постійно легко, то ти не ростеш і не розвиваєшся. Ти не стикаєшся з чимось новим та невідомим, не виходиш зі своєї зони комфорту, не вносиш у своє життя зміни.

Задумайся, чого ти прагнеш: може виявитися, що в тебе немає жодної мети.

 

Ти боїшся брати на себе зайву відповідальність

У більшості випадків, якщо ти не розумієш своїх справжніх потреб, ти не дієш.

Точніше, ти можеш працювати, виконувати якісь побутові справи, забезпечувати свої базові потреби, але не приділяти часу та сили на те, що виходить за ці рамки.

Ти уникаєш будь-якої додаткової відповідальності: відмовляєшся від нових завдань, від змін, які вимагатимуть від тебе нового алгоритму дій, навіть від ухвалення серйозних рішень.

Натомість ти вибираєш залишатися на одному місці стільки, скільки це буде можливо.

 

Ти легко впадаєш у залежність від чогось

Кожна залежність тією чи іншою мірою – спроба втекти від реальності. Коли твоє життя тебе не влаштовує, ти шукаєш заспокоєння та задоволення в чомусь іншому.

Нерідко ти можеш вдаватися до алкоголю чи куріння, а також пропадати у відеоіграх чи безконтрольно перегортати меми у соціальних мережах.

Якщо ти легко впадаєш у будь-які залежності, зверни, нарешті, увагу на свої потреби. Швидше за все, ти не розумієш, що тобі потрібно, але намагаєшся проігнорувати цю проблему.

 

Тобі дуже складно піднімати себе вранці

Якщо ти намагаєшся дотримуватися режиму сну, але при цьому тобі вкрай важко змушувати себе вставати вранці – це тривожна ознака.

Таке нерідко трапляється, якщо за весь день у тебе не заплановано жодного дійсно цікавого завдання чи варіанта проведення часу.

Те, що ти не розумієш, заради чого тобі потрібно піднятися, сигналізує про те, що ти взагалі не знаєш, які маєш потреби.

 

Тебе мотивують лише гроші

Звичайно, гроші – це одна з головних цінностей у житті кожної людини.

За гроші ти можеш задовольнити свої базові потреби, дозволити собі гарний рівень життя, втілити у реальність свої бажання та мрії.

Однак якщо гроші – це єдине, що тебе мотивує, варто подумати про свої потреби. Може виявитися, що ти зовсім не розумієш себе і не знаєш, що тобі потрібно і важливо, крім матеріальних благ.

 

Ти не розумієш, чого чекати від майбутнього

Якщо ти знаєш свої потреби, у тебе є конкретні цілі та уявлення, яких зразкових результатів ти зможеш досягти у найближчому майбутньому.

Якщо ж ти поняття не маєш, де і ким ти будеш за тиждень, місяць чи півроку, то у нас тобі погані новини. Ти надто далеко пішов від своїх цінностей і не аналізуєш, що тобі потрібно від життя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 12 "всегда" и 10 "никогда": простейшие привычки для поддержания здоровья Секс 1 Как выдают себя женщины, которые имитируют В курсе 0 Официальные постеры к "Kingsman: Золотое кольцо" В курсе 0 Дуэйн Джонсон и Эмили Блант в трейлере "Круиз по джунглям" В курсе 0 Тизер документального фільму Netflix про Сильвестра Сталлоне «Sly» MC Like 0 Incanto выпустил весеннюю коллекцию нижнего белья Юмор 0 23 причины, по которым женщина может вдруг заняться сексом В курсе 0 Джейсон Стейтем и Хью Грант на первых кадрах нового фильма Гая Ричи Секс 0 Несколько безмолвных признаков того, что у тебя есть проблемы с интимом Секс 0 Секс в офисе: все, что вы хотели знать (но боялись спросить) MC Like 0 XXL выпустил звездный календарь на 2020 год В курсе 0 Вілл Сміт в трейлері фільму «Звільнення» Автомобили 0 Представлена самая быстрая в мире зарядка для электрокаров Психология отношений 0 7 знаний, которые помогут тебе привлечь девушку Карьера 0 Як домогтися поваги серед інших чоловіків Внешность и здоровье 0 Что станет с твоим организмом, когда ты похудеешь на 5 килограммов Психология отношений 0 10 мужских привычек в отношениях, которые раздражают женщин Карьера 0 5 личностей, которые не побоялись рискнуть по-крупному и победили Внешность и здоровье 0 Puma выпустил вторую коллекцию Re.Gen из переработанных материалов В курсе 0 Премиум-подписка Pornhub стала бесплатной для всех пользователей
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.