ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Если женщина говорит, что все «так», значит все не «так». А если она говорит, что все «не так», значит вообще все «не так». The Simpsons

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною

13.06.2024 — Карьера
8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною

Буває, що люди розлучаються на дружній ноті і продовжують підтримувати стосунки, живучи кожен своїм життям, або сприймають одне одного як частину історії, що закінчилася.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Дуже важливо встановити правильні кордони з колишньою і не перетинати їх, інакше спілкування чи випадкові зустрічі з нею принесуть більше болю, ніж саме розставання, чи стануть причиною нових проблем.

Нездорові кордони з колишньою дівчиною — річ поширена, тому потрібно знати, яких помилок не варто припускатися у їхній побудові.

 

Залучати її до свого бізнесу

Не варто залучати колишню дівчину до своєї роботи чи бізнесу, навіть якщо вона хороший фахівець.

По-перше, важко забути минуле і рухатися далі, коли постійно контактуєш із нею. По-друге, ти ніколи не можеш бути впевненим у її намірах.

Адже дівчина може поводитися привітно, але приховати на тебе образу і спробувати помститися. Не варто відкидати такий варіант розвитку подій, навіть якщо вважаєш її наймилішою і невинною людиною на землі.

Тому не залучай її до своїх особистих справ — краще підтримуй невимушене спілкування і тримайся від неї на тій самій відстані, що з приятелями.

 

Занадто часто підтримувати з нею зв'язок

Звичайно, можна час від часу спілкуватися з колишньою дівчиною або перетинатися з нею у спільній компанії друзів. Але коли дуже часто з нею зв'язуєшся, починаються проблеми.

Наприклад, це може негативно вплинути на твої стосунки з новою дівчиною: навряд чи їй сподобається, якщо ти постійно звертаєшся за допомогою до колишньої чи переписуєшся з нею щовечора.

Тому варто дотримуватися помірності у спілкуванні, навіть якщо здається, що ніхто інший не зможе тебе підтримати і зрозуміти так, як дівчина з твого минулого.

До того ж постійні листування і дзвони з нею взагалі можуть створити проблеми з тим, щоб знайти нове кохання. Адже складно розірвати прихильність і відпустити людину, коли щодня з нею контактуєш.

 

Зберігати фізичну близькість

Секс із дружбою з колишньою дівчиною — погане рішення. Щоразу, коли вступаєш з нею в інтимну близькість, ти відчуваєш емоції і лише зміцнюєш свою прихильність.

Через це буде складно рухатися далі та знайти нові стосунки. Крім того, твоя колишня може використати секс для того, щоб тебе повернути.

Але якщо ви розлучилися, значить на те були причини. І не завжди можна виправити відносини, які зазнали краху, — найчастіше спроби почати все наново приносять ще більше болю та емоційних травм.

Відсутність сексуального контакту — межа, яку не варто перетинати. І краще тимчасово відмовитися від спілкування з колишньою, якщо вона наполягає на інтимній близькості, ніж розбиратися з проблемами, що виникнуть.

 

Говорити з нею про особисте та скаржитися

Можна зберегти добрі стосунки з колишньою дівчиною, але важливо пам'ятати, що деякі теми під час спілкування з нею піднімати не варто.

Погана ідея обговорювати твої поточні відносини, надто особисті питання, а також звертатися до неї за порадою, позичати в неї гроші або постійно скаржитися їй на життя. Це не принесе жодної користі, а лише наділить колишню владу, яку вона використовуватиме у своїх інтересах.

Наприклад, вона може написати твоїй новій дівчині про те, що ти скаржиться на проблеми у стосунках, або розпустити неприємні чутки.

Краще бути обережнішим і не допускати подібних моментів, адже неможливо бути впевненим у чесності та порядності людини на 100 %, навіть якщо здається, що ти її добре знаєш.

 

Терпіти її неповажну поведінку

Публічний скандал під час зустрічі, поширення пліток, негативні коментарі в соціальних мережах — подібна поведінка від дівчини не варто мовчазно терпіти, як і сподіватися, що згодом вона «перебеситься» та заспокоїться.

Важливо донести їй, що вона поводиться неповажно, і ти не зазнаєш такого ставлення до себе.

Не намагайся підтримувати з нею контакти, якщо вона не готова слухати тебе та спілкуватися на добрій чи нейтральній ноті.

 

Відверто ревнувати

Так, ти можеш відчувати ревнощі через те, що у твоїй колишній з'явився новий партнер.

Ти відчуваєш образу або продовжуєш бути емоційно прив'язаний до неї — так часто буває, якщо розставання було з її ініціативи. Але відкрито виявляти ревнощі не варто, як і намагатися втручатися у нові стосунки з колишньою.

Мовчки переживай розставання, поки не оговтаєшся від нього, адже зайва драма лише посилює неприємні емоції.

 

Маніпулювати емоціями

Важливо бути чесним із колишньою дівчиною, але при цьому остерігатися маніпуляцій її емоціями. Ця нездорова межа на межі шантажу приносить багато неприємних відчуттів як тобі, так і їй.

Наприклад, коли намагаєшся викликати в неї почуття провини, граючи в жертву, згодом можеш відчути сором за свій вчинок, якого буде непросто позбутися.

Також такі маніпуляції нерідко стають джерелом конфлікту.

 

Ставити ультиматуми

Буває, що хворі кордону з колишньою дівчиною досягають межі, що виявляється у висуванні ультиматумів.

Приміром, хочеться сказати, що вона отримає свої речі лише після того, як пояснить, у чому причина розставання, або що ти розкажеш усю підноготну ваших стосунків друзям, якщо вона не виконає твоєї вимоги.

Так чинити не можна, навіть якщо ти відчуваєш гнів, ненависть чи інші негативні почуття до неї. Така поведінка виходить далеко за межі здорових стосунків.

Навіть якщо бачиш у колишньому заклятого ворога чи вважаєш її джерелом своїх бід, не варто опускатися до ультиматумів і подібного емоційного насильства — постарайся відпустити її та обірвати усі контакти.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Юмор 0 5 вещей, которые мужчина должен взять на первое свидание Секс 0 15-кратный женский оргазм и другие мифы Психология отношений 0 Ученые разобрались, почему женщинам нравятся мужчины с вредными привычками В курсе 0 Создано приложение для подтверждения согласия девушки на секс с тобой Психология отношений 0 8 головних причин, чому закінчуються тривалі стосунки Внешность и здоровье 0 Неожиданные эффекты, которые привычные продукты оказывают на организм Автомобили 0 Opel представив електромобіль зі складним кермом Секс 0 7 новых фактов о сексе, которые ты захочешь узнать Карьера 0 10 життєвих моментів, коли мовчання - золото Секс 0 В сексе точно нет места эгоизму Карьера 0 6 канонов настоящего мужика, о которых давно пора забыть Внешность и здоровье 0 8 мифов о здоровом образе жизни, в которые мы наивно верим Психология отношений 0 Как правильно вести себя с ребенком твоей девушки MC Like 0 Жаркие танцы в новом видео Agent Provocateur Внешность и здоровье 0 Reebok выпустили кроссовки, посвященные "Охотникам за привидениями" Вокруг света 0 8 самых удивительных (и красивых) авторазвязок мира Внешность и здоровье 0 "Зачем мужчинам соски" и еще 19 дурацких вопросов про твое тело Автомобили 0 Mazda выпустили свой первый серийный электромобиль Карьера 0 Звички, які позбавляють твої слова переконливості В курсе 0 HBO Max снимет сериал о враге Бэтмена - Пингвине
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.