ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

8 непростих рішень, з яких починаються позитивні зміни

14.06.2024 — Карьера
8 непростих рішень, з яких починаються позитивні зміни

Щоб досягти по-справжньому позитивних змін у житті, тобі доведеться ухвалити низку непростих рішень.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Звичайно, покрокового плану чи якихось вузькоспрямованих порад тобі ніхто не дасть — у кожній ситуації все залежить від обставин та твоїх власних якостей, цілей та цінностей.

Однак є кілька універсальних рішень, з яких зазвичай починається світла смуга.

 

Рішення бути чесним із самим собою

Рішення бути відвертим із самим собою – це найкраще, що ти можеш для себе зробити.

Коли ти почнеш ставитися серйозно до своїх думок, почуттів і бажань, дійсно чути себе, а не відмахуватись від своїх переживань, бути, а не вдавати, тоді ти станеш на правильний шлях.

Таке ставлення до себе допоможе тобі зрозуміти свої справжні потреби і побудувати більш гармонійні стосунки з оточуючими.

Більше того, тобі більше не захочеться прикидатися кимось іншим, гнатися за чужими ідеалами, якщо ти зумієш прийняти себе таким, яким ти є, і даси оточуючим таку саму можливість.

 

Рішення побути на самоті

Коли ти постійно в компанії іншої людини, ти не можеш просто розслабитися і поміркувати над чимось дійсно важливим.

Звичайно, ви можете обговорювати багато подій і явищ, ділитися своїми ідеями, але при цьому тобі буде складно визначити, де закінчуються твої думки і починаються думки твого співрозмовника.

Рішення побути на самоті дозволяє відійти від шуму та суєти зовнішнього світу, сфокусуватися на своїх почуттях, краще зрозуміти себе та свої реакції.

Кожному з нас необхідно хоча б ненадовго залишатися наодинці із самим собою та своїми думками. Тільки так ти зможеш відновити гармонію зі своїм внутрішнім світом.

 

Рішення прийняти відповідальність за своє життя

Щоб ініціювати позитивні зміни у своєму житті, ти повинен перестати чекати, що хтось інший прийде і приведе твої справи в порядок.

Натомість тобі необхідно прийняти відповідальність за свої дії, зрозуміти, що саме твій вибір приводить тебе до тих чи інших результатів.

Хочеш контролювати своє життя — доведеться визнати, що ти сам за нього відповідаєш, і перебудувати свій підхід до подолання труднощів.

Буде важко, особливо якщо ти звик залишатися в зоні комфорту і чекати, поки все вирішиться само собою. Однак повір, результат того вартий.

 

Рішення відмовитися від застарілих переконань

Рішення відмовитися від застарілих переконань є важливим для твого особистісного зростання та розвитку.

Часто ти можеш продовжувати дотримуватися правил, які вже давно не працюють, дотримуватися усталених стереотипів, навіть не замислюючись про те, що вони рідко співвідносяться з реальністю.

Така поведінка перешкоджає позитивним змінам у твоєму житті.

Як тільки ти знайдеш у собі сили та сміливість відкинути все, що перестало працювати і у що ти перестав вірити, твій стан помітно покращає, як і стан справ.

 

Рішення досягти більшого, ніж у тебе є

Вміння задовольнятися тим, що в тебе є зараз, — цінна навичка. Однак не варто зупинятися на досягнутому, якщо це зовсім не те, про що ти мрієш.

Рішення досягти більшого, ніж у тебе є, дає тобі мотивацію прагнути самовдосконалення, виходити за межі зони комфорту і досягати нових висот.

Звичайно, за цим рішенням буде багато сумнівів, але згодом ти знайдеш спосіб, як їх перемогти.

 

Рішення фокусуватися на перевагах, а не на недоліках

Кожна людина має сильні та слабкі сторони. Як би сильно ти не намагався, тобі не вдасться позбутися всіх своїх недоліків. Та й не варто чекати, що це принесе тобі бажане заспокоєння.

Досконалість недосяжна, і ти можеш витратити більшу частину життя на гонитву за примарним ідеалом.

Рішення фокусуватися на своїх перевагах, а не на недоліках, допоможе тобі побачити себе з нового боку. Ти зможеш націлитись на розвиток у тих напрямках, які тобі цікаві та робота в яких дається тобі легше.

Крім того, ти перестанеш постійно сумніватися в собі, занижувати свої здібності, упускати відмінні можливості змінити життя на краще. Ти будеш чітко розуміти, в чому сильний, і використовувати це для досягнення поставленої мети.

 

Рішення почати діяти, незважаючи на страхи

Ти завжди будеш чогось боятися.

Сміливі люди — зовсім не ті, хто зміг позбавитися своїх страхів раз і назавжди. Це ті, хто вирішив діяти, незважаючи на всі перешкоди, сумніви та переживання. І ти теж можеш зробити так, відсунувши тривожні думки на задній план.

Замість того, щоб чекати на момент, коли ти переможеш усі свої страхи, ти можеш позбавити їх можливості керувати твоїми рішеннями. Взяти життя під свій контроль можна, якщо ти перестанеш приділяти таку увагу емоціям.

Краще зосередься на своїх судженнях - діючи за планом раніше розробленої стратегії, ти зможеш просунутися далеко вперед. А страхи згодом втратить над тобою свою владу.

 

Рішення змінити своє ставлення до життя

Для того, щоб змінити життя на краще, насамперед тобі необхідно змінити своє ставлення до життя.

Якщо ти будеш бачити навколо себе лише негатив, чекати звідусіль обману, ігнорувати нові можливості і не діяти, найстрашніші сценарії твоєї уяви втіляться в реальність.

Більше того, ти сам цьому сприятимеш. Інша річ, якщо ти перестанеш мислити категоріями та оцінювати все навколо лише як щось хороше чи погане. У кожній з подій, що відбуваються з тобою, є і плюси, і мінуси.

Головне — це те, як ти сам сприймаєш ситуацію, які висновки з неї робиш, як вирішуєш поводитися і таке інше.

Щоб почати бачити світ з нового, більш позитивного боку, стати спокійнішим і осмисленішим, тобі потрібно насамперед змінити своє ставлення до зовнішніх обставин.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Ученые: назван напиток для продолжительной эрекции Юмор 0 Вредно ли носить женщину на руках? Звезды 0 Charli XCX в праздничном кампейне Agent Provocateur Карьера 0 Как не прослыть душнилой, если ты умнее всех своих друзей MC Like 0 Лоїс Шинделер і Том Корнелліс для рекламної кампанії Ribs & Dust Внешность и здоровье 0 Ученые: раскрыта неожиданная опасность порно В курсе 0 Джейсон Стейтем и Хью Грант на первых кадрах нового фильма Гая Ричи Психология отношений 0 Методы борьбы с больной влюблённостью Секс 0 Что такое либидо Звезды 0 Дочь Джуда Лоу и Чарли XCX на обложках V Magazine Звезды 0 День четвертый: Кендалл Дженнер для LOVE Magazine Секс 0 Ученые: женщины испытывают оргазм чаще (чем это происходит в реальности) Секс 0 Вчені назвали вік, коли найсильніше хочеться сексу В курсе 0 Тімоті Шаламе, Гав'єр Бардем та інші на перших кадрах «Дюна-2» Карьера 0 9 причин, чому самокритика не допомагає розвиватися, а лише заважає доводити… Внешность и здоровье 0 Полезные свойства пива для организма человека В курсе 0 Дженнифер Лоуренс в первом тизере хоррора Даррена Аронофски "Мама!" Юмор 0 Як заспокоїти кохану жінку? В курсе 0 Дуэйн Джонсон теперь будет выпускать воду Гаджеты 0 10 вещей, которые должны быть у мужчины
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.