Цитаты великих

Я не люблю одиночество. Просто не завожу лишних знакомств — чтобы в людях лишний раз не разочаровываться. Харуки Мураками

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Звички, які зроблять тебе набагато щасливішим

15.08.2023 — Карьера
Звички, які зроблять тебе набагато щасливішим

Багато в чому наш стан є наслідком наших же думок та вчинків. Отже, якщо ти не почуваєшся щасливим, необхідно проаналізувати, на що ти витрачаєш свій час та сили.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Може виявитися, що саме твої звички роблять тебе нещасним, позбавляючи радості та почуття задоволеності своїм життям.

Хороші новини полягають у тому, що ти можеш розвинути у собі потрібні риси, привчити себе чинити певним чином.

Тому MEN'S CULT зібрав для тебе кілька звичок, які дозволять тобі почуватися набагато щасливішим.

 

Звичка порівнювати себе тільки з самим собою

Для того, щоб почуватися комфортно і наодинці, і в компанії оточуючих, тобі потрібно відмовитися від звички порівнювати. Точніше від звички порівнювати себе з іншими людьми.

Такі порівняння взагалі далекі від об'єктивності – безглуздо ставити себе на противагу будь-кому, не знаючи, якими були ваші вихідні дані. Тим більше, що ти вибираєш людей набагато успішніше, ніж ти.

Тому після порівняння ти можеш розчаруватися в собі і припинити працювати над досягненням поставленої мети.

 

Звичка залишати минуле у минулому

Минуле може впливати на тебе, твоє мислення, слова та вчинки, тільки якщо ти дозволиш цьому статися.

Зациклюючись на негативному досвіді, ти заважаєш бути щасливим.

Натомість ти уникаєш будь-якого ризику, відчуваєш сильний страх, замикаєшся в собі, виправдовуєш свої вчинки або продовжуєш страждати через події, які давно минули.

 

Звичка розставляти пріоритети

Тобі необхідно навчитися правильно розставляти пріоритети.

Для цього потрібно визначитися з тим, які завдання є для тебе найважливішими – допомагають тобі наближатися до досягнення бажаних цілей.

Їх і треба буде виконувати найперше, вписувати їх у список справ на день, розбивати на кроки і так далі.

Чим раніше ти закінчуватимеш пріоритетні для тебе завдання, тим краще, адже так ти відстежуватимеш свій прогрес.

Пам'ятай: спочатку те, що рухає тебе вперед, а вже потім решта – те, що не впливає на твої результати, що можна відкласти на завтра або делегувати комусь іншому.

 

Звичка бути вдячним за те, що в тебе є

У житті кожної людини є речі, за які їй треба бути вдячною. Варто лише привчити себе аналізувати те, що маєш.

Наприклад, у тебе може бути сім'я, живі батьки, робота, яка забезпечує тобі високу якість життя, добрі друзі чи цікаві хобі.

Якщо ти навчишся повертати себе до думок про такі речі, то жодні проблеми більше не зможуть вибити тебе з рівноваги.

 

Звичка втілювати свої мрії

Виконання мрії приносить величезну радість, дозволяє повернути смак життя, підвищує впевненість у собі і не лише.

Коли ти стаєш дорослим, уміння мріяти може відійти на задній план. Ти будеш смикати себе, переконуючи себе та оточуючих у тому, що твої мрії надто дурні чи нереалістичні.

Однак, навіть якщо це так, не варто відмовлятися від спроби втілити їх у реальність. По-справжньому щасливі люди не бояться мріяти – вони перетворюють мрії на цілі і планомірно досягають їх.

 

Звичка відмовлятися від того, що не робить тебе щасливим

Ти можеш миритися з багатьма речами, тягнути стосунки, які не приносять тобі нічого доброго, страждати через спогади тощо. Тобі треба сісти та проаналізувати, на що ти витрачаєш свій час, сили, енергію та гроші.

Якщо якась звичка, думка, річ чи навіть людина заважають твоєму щастю – ти маєш ухвалити вольове рішення відмовитися від цього.

Так, можливо, це буде складно, і спершу тобі може здаватися, що ти поспішив і припустився помилки.

Але з часом ти усвідомлюєш, що твоє рішення принесло тобі полегшення і зробило тебе щасливим у довгостроковій перспективі.

 

Звичка планувати свій відпочинок

Мало хто говорить про те, що відпочинок теж потрібно вписувати у графік справ на день.

Тільки так ти можеш бути впевнений, що встигнеш приділити час своїм хобі, спілкуванню та заняттям, які допоможуть тобі розслабитись та заповнити запас сил.

Підвищити рівень свого щастя досить просто – зроби відпочинок таким самим обов'язковим пунктом, як роботу, сон чи прийоми їжі.

 

Звичка прислухатися до себе та своїх емоцій

Щасливі люди вміють прислухатися до себе: своїм емоціям, відчуттям, думкам, бажанням та потребам.

Якщо в тебе немає контакту із самим собою, ти не розумієш, що й навіщо ти робиш. У такому разі ти більше орієнтуєшся на поради оточуючих, намагаєшся відповідати їхнім очікуванням, береш із них приклад.

Але знайти людину, з якою ви схожі у всьому – неможливо. Тому й з'являється відчуття, що ти не на своєму місці.

 

Звичка прямо говорити про те, чого ти хочеш

Навколишні люди мають інше мислення, вони не вміють читати думки і не повинні розуміти твої натяки.

Тож якщо ти чогось хочеш від людини, найкраще прямо скажи їй про це. Так ти максимально спростиш спілкування та дозволиш своїм близьким допомагати тобі в досягненні бажаних цілей.

Адже багато людей щиро хочуть зробити твоє життя кращим, але просто не знають, як це провернути.

 

Звичка відстоювати особисті кордони

У будь-яких відносинах, будь то дружні, романтичні чи робітники, тобі необхідно встановлювати особисті кордони.

Вони потрібні для того, щоб чітко визначати, що входить до сфери твоєї відповідальності, а що – ні.

Крім того, встановлюючи особисті межі, ти даєш зрозуміти людині, які слова та вчинки не потерпиш від неї на свою адресу.

Якщо у відносинах не збудовані кордони, то, швидше за все, тобі доведеться постійно стикатися з неповагою та миритися з дискомфортом. А там, де є дискомфорт, почуватися щасливим набагато складніше.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 10 фактов, подтверждающих, что работа мечты изматывает сильнее, чем работа ради… Автомобили 0 Ford придумал раскладные солнечные панели для электромобилей Карьера 0 10 странных вещей, которые почему-то никого не удивляют В курсе 0 Дикаприо и Питт в трейлере "Однажды в Голливуде" Тарантино Карьера 0 Правила поведения в общественных туалетах Внешность и здоровье 0 Nike готовят коллаборацию с Hello Kitty, и мы почему-то ее хотим Психология отношений 0 #говоритженщина: чё нам, бабам, вообще надо в этой жизни В курсе 0 Amazon показала первые кадры с орками из сериала «Властелин колец: Кольца… Юмор 0 5 порнопривычек, которые ты (скорее всего) за собой не замечаешь Психология отношений 0 20 способов, с помощью которых женщины пытаются управлять нами Автомобили 1 5 идеальных машин для секса Секс 1 7 причин, по которым любимая женщина тебе отказывает В курсе 0 Энтони Хопкинс в трейлере "Король Лир" В курсе 0 Аль Пачино в тизере сериала "Охотники" Юмор 0 26 фактів, які чоловіки про себе не знають Внешность и здоровье 0 8 типов людей, которые никогда не приведут свое тело в порядок Секс 0 Меряемся болтами: или у кого сколько было женщин Карьера 0 4 неочевидных признака, что ты уже стар в свои 30 лет Секс 0 Чего на самом деле женщины хотят от вас в постели В курсе 0 Эмма Стоун и Джон Хилл в тизере "Маньяка"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.