Цитаты великих

Самый ценный подарок, который ты можешь преподнести кому либо - это твое время, потому что ты отдаешь то, что никогда не сможешь вернуть.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

15 нелогічних фактів, якими ти здивуєш будь-якого співрозмовника

16.08.2023 — Карьера
15 нелогічних фактів, якими ти здивуєш будь-якого співрозмовника

Тут не буде чогось надто хитромудрого, швидше, навпаки, це збірка хоч і марної, але досить захоплюючої інформації.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Можливо, щось із цього допоможе тобі підтримати невимушену розмову, але якщо раптом зумієш виграти спорт, тоді обов'язково повідом нам, напишемо ще.

 

Перед смертю від холоду людям стає нестерпно спекотно

Таке відбувається не завжди, але й не рідко. Ти й сам бачив це у документальних фільмах чи читав про подібне у статтях.

Людей, що померли від переохолодження, знаходять у спідній білизні або взагалі голими, при цьому одяг лежить поряд, прямо на снігу.

Справа в тому, що останні хвилини тіло може різко підвищити свою температуру, щоб вижити. Припливи тепла стають надто сильними та неконтрольованими, тому деякі знімають одяг.

 

Бронзова медаль краща, ніж срібна

Звичайно, це суб'єктивно, адже третє місце нижче, ніж друге.

З іншого боку, дослідження та опитування показують, що срібні призери часто відчувають розчарування замість радості. Адже вони були такі близькі до вершини.

У цей час власники бронзових медалей відчувають задоволення від перебування на п'єдесталі. У тому випадку виліт межі призових місць був ближче, ніж заповітне золото.

 

Ацтек могли вчитися в Оксфорді

Ймовірно, це звучить дивно, але імперія ацтеків сформувалася тільки на початку 1300-х років нашої ери. Оксфордський університет існує приблизно з 1096 року від Різдва Христового.

Таким чином, виходить, що ацтеки могли б здобувати освіту в даному університеті.

Щоправда, лише теоретично, адже європейцям знадобилося ще кілька століть, щоб визначитися з тим, чи є індіанці повноцінними людьми.

 

Бактерії дуже важкі

Людина не може побачити бактерію неозброєним оком, але вони існують і знаходяться всюди. Це точно.

Якщо взяти загальну вагу всіх живих організмів на Землі, бактерії займатимуть 13% цієї маси. Для порівняння, людська маса становить менше ніж 2% від загальної.

Втім, рослини все одно залишаються далеко попереду, оскільки охоплюють 80% цієї маси.

 

Австралія не поміститься на Місяці

Максимальна ширина континенту, тобто дві найвіддаленіші точки, знаходяться на відстані майже 4 000 кілометрів.

Діаметр Місяця — всього 3475 кілометрів, таким чином, для розміщення там Австралії довелося б її трохи вигнути або відколоти шматочок.

 

Запальничка з'явилася раніше сірників

Джон Вокер — англійський аптекар із міста Стоктон-он-Тіс — хотів придумати якийсь легкозаймистий матеріал для мисливських зарядів. У результаті він винайшов сірники 1826 року.

Перша газова запальничка, вона ж «книво Деберейнера», з'явилася 1823-го.

 

Чверть твоїх кісток перебувають у ногах

Більше того, ще приблизно чверть у руках. Отже, майже половина всіх кісток людського тіла припадає на чотири наші кінцівки.

Можливо тому ми так спритно ними маніпулюємо, можемо швидко бігати, спритно стрибати, сильно бити або друкувати на клавіатурі.

 

Земна вода старша за Сонце

Згідно з науковими дослідженнями, як мінімум частина води, що знаходиться на нашій планеті, з'явилася в результаті потужного викиду газу, що створив Сонце.

Це сталося до формування зірки, отже, технічно ця вода старша. Іншу частину води було занесено на Землю кометами.

 

Влітку спекотно не тому, що Земля знаходиться ближче до Сонця

Взагалі, навпаки, у липні наша планета знаходиться на максимальній відстані від Сонця. Відповідно, взимку ми, навпаки, наближаємось.

Вся справа у нахилі земної осі. Взимку північна півкуля виявляється поверненою до Сонця меншу частину доби, отримуючи менше тепла та світла.

 

Найбільший у світі продавець іграшок

Хто спадає на думку в першу чергу? Можливо, Mattel, вони володіють брендом Barbie, або Disney з великою кількістю улюблених персонажів? Зрештою, Lego? Ні, McDonald's за рахунок іграшок у Happy Meal.

Це комплексне замовлення їжі для дітей складає близько 20% від усіх продажів ресторану, спробуй сам прикинути кількість штук щодня.

Це дуже багато, недосяжно для інших, хоча за виручкою за рахунок іграшок попереду всіх знаходиться Lego, а слідом, як не дивно - Nintendo. 

 

Не у всіх країн є столиці

Швейцарія не має офіційної столиці, хоча тобі і хочеться назвати Цюріх. Де-факто цю роль виконує місто Берн, але офіційного столичного статусу він не має.

Друга країна без столиці - Науру, карликова держава, розташована на однойменному кораловому острові в Тихому океані. На острові мешкає всього 11 065 людей, і, схоже, їм цілком нормально без жодних столиць.

 

Акули старші за дерева

Потрібно поважати акул хоча б за вік, вони плавають по наших океанах і морях вже 450 мільйонів років. Ці хижаки застали формування суперконтиненту Пангея та його розпад.

Перші справжні дерева з'явилися від 400 до 350 мільйонів років тому. Таким чином, виходить, що акули набагато старші.

 

У світі два Китаї

Тому, що великий і червоний, цей факт дуже не подобається. Тим не менш, офіційно ніякого Тайваню не існує, це назва острова.

Країна називається Китайська Республіка, і вона претендує на всю територію Піднебесної. До 1971 саме представники з Тайваню засідали в ООН, представляючи весь Китай.

Сьогодні у світі 13 держав, які визнають суверенітет, а отже, і територіальні претензії Тайваню чи Китайської Республіки.

 

Піца 40 см більше, ніж дві по 20 см

У всіх піцеріях є прийом з продажем двох маленьких піц за ціною однієї великої або навіть трохи дешевше. Там діаметр 40 сантиметрів, а тут два по двадцять, складаємо та отримуємо те саме.

Справа в тому, що така проста математика тут не працює, площу потрібно множити не в 2, а в 4 рази. Тому завжди бери найбільшу піцу, незважаючи на рекламу та всі умовляння.

 

Японія не маленька

Звичайно, це з чим порівнювати, але існує упереджене ставлення щодо країни Вранішнього Сонця.

Начебто це маленька, моторошно перенаселена острівна держава, де людям уже фізично не вистачає місця.

Тільки Японія зовсім не така мала, її площа — 377 973 квадратних кілометрів, це більше за Німеччину.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 9 пpавил, как разрешать конфликты в отношениях и не становиться агрессором Карьера 0 8 вещей, которые мы должны перестать покупать Секс 0 8 советов, которые сделают секс на полу идеальным Секс 0 60 фактів про секс, які можуть тебе здивувати MC Like 0 Фрида Аасен для летней коллекции For Love & Lemons Автомобили 0 Kia создал кроссовер, который не очень-то и кроссовер Психология отношений 0 Ученые выяснили, что пары с сайтов знакомств - самые крепкие Секс 0 6 самых диких советов на тему секса от звезд Секс 0 20 способов сделать так, чтобы она сама потащила тебя в постель Юмор 0 Как (с виду вменяемого мужчину) удается загнать в ЗАГС? Карьера 0 Из чего складывается мужественность Внешность и здоровье 0 Pornhub выпустил плавки, которые помогают скрыть эрекцию на пляже Секс 0 5 сексуальных практик, к которым нужна серьёзная подготовка MC Like 0 Тони Гаррн в новом откровенном фотосете Внешность и здоровье 0 Найнесподіваніші способи заразитися венеричними хворобами Внешность и здоровье 0 10 альтернатив сексу или тернистый путь к импотенции Звезды 0 Жизель Оливейра, Барбара Палвин и Стелла Максвелл для рекламной кампании Dahlia… Секс 0 10 ошибок при использовании презерватива В курсе 0 Уилл Смит и Мартин Лоуренс в новом трейлере В курсе 0 Снуп Догг запускает фастфуд для любителей марихуаны
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.