ТОП-10 популярных новостей
10 фраз, які каже дівчина, коли намагається маніпулювати твоєю любов'ю до неї 19.07.2024 — Психология отношений — 0 6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

12 способів знизити розпал пристрастей у напруженій ситуації та розрядити обстановку

14.06.2024 — Карьера
12 способів знизити розпал пристрастей у напруженій ситуації та розрядити обстановку

Неможливо прожити життя і жодного разу не вплутатися в конфлікт. Тому замість того, щоб усіма силами уникати зіткнення інтересів, потрібно вчитися керувати емоційними ситуаціями та розряджати обстановку.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Є кілька способів упоратися з моментами, коли атмосфера загострюється, а розмова виходить з-під контролю.

 

Зберігай спокій

Перше за важливістю правило для вирішення будь-яких конфліктів – зберігати спокій.

Без нього не вийде залишатися зосередженим, міркувати здорово і поводитися гідно. Зайві емоції в конфлікті, що наростає, ніколи не бувають до речі, і про це варто пам'ятати.

Тому, якщо починаєш «закипати», зроби кілька глибоких вдихів або попроси співрозмовника про недовгу паузу в діалозі, щоб прийти до тями. До речі, транслювати візуальний спокій допомагає мову тіла.

Щоб показати співрозмовнику, що ти умиротворений в обстановці, що напалилася, понизь тон голосу, розслаб плечі, спробуй усміхнутися або зробити вираз обличчя нейтральним.

Навіть якщо в душі вирують емоції, зовнішній спокій допоможе зберегти обличчя і не дозволить розмові перерости у конфлікт.

 

Уважно слухай і повторюй деякі слова співрозмовника

Слова мають значення, а їхня першорядність тим більше. Незалежно від того, наскільки емоційним є твій співрозмовник, вислухай його і визнай, що ти зрозумів, про що він тобі говорить.

Зробити це можна, повторивши кілька ключових слів з його монологу і зазначивши, що прийняв їх до уваги.

Вчиняти так варто навіть у випадку, якщо ти з ним не згоден. Після того як дав співрозмовнику зрозуміти, що ти його почув, можеш висловити свою точку зору з питання, що обговорюється.

Вчинивши так, ти з більшою ймовірністю досягнеш того, що він вислухає тебе у відповідь і налаштується на конструктивний діалог.

 

Задавай відкриті питання і виявляй інтерес до чужої точки зору

Постарайся поставити себе на місце співрозмовника - це допоможе виявляти чуйність при розмові з ним.

Можливо, його точка зору зумовлена ​​неприємним досвідом, страхом чи недоліком інформації, за що не варто його звинувачувати.

Важливо виявляти співчуття та цікавитись, чому в нього склалася певна думка про тему, яку ви обговорюєте.

А в цьому допомагають відкриті запитання, тобто ті, на які не можна однозначно відповісти. Задавай їх співрозмовнику, щоб краще зрозуміти і виглядати зацікавленим.

 

Не суди

Найгірше, що ти можеш зробити в ситуації, що переростає в конфлікт, — осудливо поглянути на людину, з якою розмовляєш, і відкрито висловити несхвалення.

Це прямий шлях до сварок, образ і погіршення відносин з ким завгодно. Не кажи людям, як вони повинні почуватися і поводитися, що вони неправі і їхні слова не мають сенсу.

Дозволь їм виговоритись — це найкраще, що ти можеш зробити, щоб знизити напруження пристрастей і повернути діалог у правильне русло.

 

Залиш своє его за дверима

Нерідко ми настільки хочемо бути правими, що готові поранити почуття інших людей і відстоювати свою думку з піною біля рота.

Але конфлікт така тактика вирішити не допоможе — навпаки, загострить ситуацію до краю і стане причиною погіршення відносин.

Отже, варто залишити своє его за дверима в моменти, коли діалог переростає в суперечку. Як то кажуть, поганий світ кращий за добру сварку.

Відпускай потребу завжди бути правим — натомість сконцентруйся на пошуку компромісу та створенні атмосфери розуміння при спілкуванні.

 

Подумай про довгострокову перспективу

Уяви, що в тебе розгорілася спекотна суперечка з колегами.

Якщо твоє бажання довести правоту переможе, вони приховують на тебе образу і будуть косо поглядати через монітори, коли ти заходиш до кабінету, а може, і зовсім розкажуть начальнику про всі твої запізнення і недоліки, що вплине на твою репутацію і достаток.

Чи вартий конфлікт того? Завжди думай про довгострокову перспективу, коли спілкування виходить за межі спокою.

Можливо, потрібно відступити назад або пошукати компроміси замість того, щоб роздмухувати конфлікт до краю.

Так варто чинити, коли спілкуєшся з людьми, з якими доведеться працювати щодня, а також найближчими.

 

Запропонуй підтримку

Дай співрозмовнику зрозуміти, що ти готовий допомогти йому і піклуєшся про його благополуччя.

Якщо в складному діалозі він починає плакати, перебори бажання піти і запропонуй йому хустку. Ти можеш висловити підтримку фразою "Якщо захочеш розповісти про це, я поряд".

До речі, багато конфліктів є наслідком невисловлених емоцій. Можливо, якщо співрозмовник вирішить виговоритись тобі, то ви швидше прийдете з ним до миру та злагоди.

 

Будь уважний до особистого простору іншої людини

Ніколи, чуєш, ніколи не чіпай чуже майно без попиту, особливо у конфліктній ситуації. А ще не варто підходити надто близько до розгніваної людини або намагатися доторкнутися до неї.

Поважай особистий простір співрозмовників, щоб не стати причиною їхнього виходу з себе.

Пам'ятай: краще трохи дистанціюватися, пересівши на сусіднє випорожнення, ніж доставляти комусь дискомфорт і створювати напружену обстановку.

 

Попроси про перерву

Не варто соромитися просити про те, щоб зробити перерву, якщо ситуація розжарилася до краю. Це буде корисним як тобі, так і твоїм співрозмовникам.

Можеш сказати: «Мені потрібно вийти на кілька хвилин і подумати про те, що ми обговорюємо, на самоті. Я повернусь і ми продовжимо розмову».

Обов'язково давай опонентові знати, що ти не завершуєш, а лише зупиняєш діалог, — це допоможе йому відчути твою зацікавленість, а ще зрозуміти, що ти не боїшся відповідальності та складних ситуацій.

Швидше за все, після повернення з перерви і ти, і твій співрозмовник будете мислити більш раціонально, що полегшить спілкування і знизить напруження емоцій.

 

Використовуй позитивні слова

Позитивні фрази – ще один ключ до того, щоб уникнути образ та конфліктів.

Наприклад, коли комусь відмовляєш, не варто кидати сухе «Ні, я не зможу». Скажи: «Я хотів би тобі допомогти, але, на жаль, не в змозі це зробити».

Говорячи про те, що ти був би не проти надати людині послугу, але не можеш це зробити, ти пом'якшуєш відмову і звучиш не дуже категорично.

Сприйняти таку відповідь буде простіше та приємніше, ніж різке «ні».

 

Пропонуй рішення чи варіанти

Якщо хочеш, щоб конфлікт швидше вирішився мирним шляхом, намагайся пропонувати рішення чи варіанти виходу із проблеми.

Велика помилка багатьох людей полягає в тому, що вони по кілька разів обговорюють труднощі, але не думають про те, як їх позбутися.

Пропозиція рішення — це спосіб проявити зацікавленість у виході зі складної ситуації та досягти позитивного результату, а також відображення того, що ти готовий до спільної роботи.

Саме такий підхід допомагає розрядити атмосферу та заручитися підтримкою співрозмовників.

 

Дякуй

Коли хтось тебе критикує і через це напруга в кімнаті зростає, використовуй подяку, щоб збентежити та «нейтралізувати» співрозмовника.

Використовуй фразу «Дякую за зворотний зв'язок, я подумаю над вашими словами» або «Дякую, що ти зі мною чесний».

Подяка може творити справжні чудеса, якщо вона звучить щиро і відображає твій намір почути та зрозуміти того, з ким ти говориш.

А ще вона налаштовує на позитив, тому знижує напруження пристрастей і може поставити на місце людини, яка переборщує із озвученням зауважень та невдоволення.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 9 Как изменится твоя жизнь, когда ты перестанешь мастурбировать Юмор 0 Как отделаться от страшной бабы Карьера 0 9 способов, как за деньги можно купить счастье Внешность и здоровье 0 4 cпоcоба избежать похмелья Внешность и здоровье 0 Vans посвятили коллекцию кед Дэвиду Боуи Автомобили 0 Nissan полностью обновит линейку кроссоверов В курсе 0 Жидкие роботы, Арнольд Шварценеггер и Линда Хэмилтон в 6-й части "Терминатора" Гаджеты 0 Вещь дня: умный презерватив (и его нужно заряжать!) Психология отношений 0 7 запретных слов, которые категорически нельзя говорить своим женщинам Звезды 0 Белла Хадид в новой кампании Victoria's Secret ко Дню святого Валентина Звезды 0 Супермодель 1990-х Хелена Кристенсен в кампейне Coco de Mer Психология отношений 0 8 речей, на які тобі необхідно звернути увагу на початку стосунків Секс 0 Секс на природе: основные правила Психология отношений 0 Ученые: женатые мужчины живут дольше Психология отношений 0 Как правильно целоваться? Психология отношений 0 9 тревожных признаков того, что ты стал зависим от отношений В курсе 0 Тизер документального фільму Netflix про Сильвестра Сталлоне «Sly» Юмор 0 Фразы, которые превращают девушку в мегеру Психология отношений 0 Фразы, которые нельзя использовать во время ссоры В курсе 0 Ники Минаж в песках в новом клипе "Ganja Burn"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.