Цитаты великих

Грамм собственного опыта стоит дороже тонны чужих наставлений Махатма Ганди

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чому ти не хочеш ні вчитися, ні працювати

12.03.2024 — Карьера
Чому ти не хочеш ні вчитися, ні працювати

Часом змусити себе робити щось дуже важко, якщо в тебе немає жодної мотивації. Щоб почати рости і розвиватися, будувати успішну кар'єру і, зрештою, знайти справу всього життя, тобі доведеться розібратися в причинах свого небажання діяти.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

MEN'S CULT полегшить тобі завдання. В одному з пунктів цієї статті ти, напевно, зможеш знайти себе.

 

Ти не знаєш, що тебе цікавить

Складно знайти в собі мотивацію та сили зайнятися чимось, якщо ти просто не розумієш, що саме тебе цікавить.

Цілком можливо, що ти звик забивати на свої потреби та бажання, тому зараз тобі складно зрозуміти, як можна вибрати щось одне з усього різноманіття. Або ти не приділяєш час самоаналізу, воліючи пробувати те, що тобі радять оточуючі люди.

Якою б не була реальна причина твого нерозуміння, ти не побачиш сенсу у навчанні чи роботі, поки не знайдеш те, що тобі подобається. Тож спробуй звернутися до своїх переваг, відокремивши нав'язані бажання від своїх власних.

 

Ти відчуваєш страх перед невдачею

Однією з найпоширеніших причин, чому ти можеш втрачати мотивацію вчитися чи працювати, є страх перед невдачею.

Цілком розумно припустити, що кожного разу, коли ти збираєшся поставити перед собою нову мету, у твоїй голові народжуються різні варіанти розвитку подій.

Якщо ти звик фокусуватися на негативі або не знаєш, що робити в тому випадку, якщо задумане тобою не справдиться, страх може паралізувати тебе або навіть викликати відторгнення від навчання та роботи.

Твої переживання про безглуздо витрачені ресурси перекриватимуть голос здорового глузду, і ти можеш віддати перевагу відмовитися навіть від виправданого ризику.

Страх перед невдачею — це сильне гальмо на шляху до твого зростання та розвитку.

 

У тебе немає відповідних цілей

Немає жодного сенсу вчитися чогось нового або намагатися налагодити свої відносини з роботою, коли в тебе немає ясних та надихаючих цілей на майбутнє.

Ти просто не зможеш пояснити собі причину, заради якої тобі потрібно напружуватися і щось змінювати в житті.

Без конкретизації цілей та без чіткого плану ти можеш швидко втратити свою зацікавленість у процесі навчання чи роботи.

Тому щоразу, коли ти берешся за виконання будь-якої задачі, ти маєш запитувати себе, якого результату ти хочеш досягти з її допомогою.

 

У тебе був негативний досвід у навчанні або на роботі

У тому випадку, якщо в минулому ти пережив негативний досвід, пов'язаний із навчанням чи роботою, ти можеш втратити мотивацію щось робити.

Можливо, тебе травмували негативні відгуки вчителів чи наставників, болючі невдачі, наслідки твоїх помилок, конфлікти на робочому місці чи інші не менш неприємні події.

Важливо не списувати їх з рахунків при аналізі причин твоєї байдужості до професійного зростання та набуття нових знань.

Будь-яка з перелічених вище ситуацій може залишити у твоїй пам'яті сильне негативне враження і викликати опір щоразу, коли ти намагаєшся виконати чергове навчальне чи трудове завдання.

 

Ти занадто довго робив те, що тобі нецікаво

Якщо тобі довгий час доводилося займатися тим, що тобі зовсім нецікаво, не дивно, що ти вигорів і втратив залишки мотивації.

Тривалі перевантаження, монотонна робота або навчання до емоційного та фізичного виснаження підривають не тільки твою спрагу відкриттів та потяг до змін, а й твоє здоров'я.

А без останнього дуже складно змусити себе робити хоча б щось понад необхідний мінімум. У стані вигоряння ти не зможеш підтримувати свій інтерес до здобуття нових знань та навичок.

 

Ти не отримуєш підтримки

Складно вірити в себе, коли найближчі люди (твої рідні, друзі або кохана людина) не дають тобі адекватної підтримки.

У такому разі мотивація сильно знижується, як і твоя впевненість у тому, що ти обираєш правильний шлях та приймаєш обдумані рішення.

Ти можеш бути самостійною, сильною, сміливою людиною, але через відсутність підтримки щоразу відмовляєшся від нових можливостей — це відбувається, можливо, для того, щоб не розчаровувати своїх близьких або щоб не змушувати їх переживати за тебе.

Щоб продовжувати впевнено рухатися вперед, тобі необхідно заручитись підтримкою. Отже, знайди те саме оточення, яке допоможе тобі проявити себе повною мірою.

 

Ти знаходишся в непридатному для розвитку середовищі

Буває і так: ти почуваєшся цілком і повністю готовим для того, щоб рости та розвиватися, але все довкола заважає тобі реалізувати потенціал.

Можливо, твою мотивацію та віру в себе послаблюють чужі невдачі та надто негативні погляди твоїх близьких або люди, з якими ти спілкуєшся, можуть нав'язувати тобі руйнівні стратегії поведінки. А може, ти звик до робіт, які не дають тобі проявити себе, і вважаєш, що так справи скрізь.

Робота та навчання в невідповідній обстановці можуть викликати в тебе почуття дискомфорту і знижувати бажання робити щось додатково, що в свою чергу позначиться на твоїй готовності розвиватися.

 

Ти тримаєш фокус на короткострокових вигодах

Якщо ти звик зосереджувати увагу лише на тих заняттях, які доставляють тобі миттєве задоволення або дозволяють отримати швидкі результати, ти можеш не бачити сенсу у довготривалому навчанні чи навіть роботі.

Ти керуєшся простою логікою: якщо я можу досягти того, чого хочу, прямо зараз, навіщо мені вкладати час і сили в щось інше. Насправді такий підхід свідомо прирікає тебе на стагнацію та низку невдач.

Чим швидше ти можеш досягти чогось, тим менш значущими є ці досягнення. Все, що дається тобі легко, не може кардинально змінити твоє життя на краще.

Так чи інакше, тобі доведеться навчитися планувати наперед, орієнтуватися не лише на короткострокові вигоди, а й на отримання довгострокових результатів.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 8 ситуацій, в яких варто ризикнути, щоб почати жити краще Внешность и здоровье 0 Nike создали кроссовки с самой высокой подошвой Психология отношений 0 #говоритмужчина: иллюзии родом из прошлого Юмор 0 8 мужских поступков, от которых девушек аж передергивает Звезды 0 Алессандра Амбросио в новой летней фотосессии Внешность и здоровье 0 Post Malone выпустил коллекцию солнечных очков Карьера 0 Ученые: представители каких профессий более склонны к измене Звезды 0 Обнаженная Летиция Каста на обложке ELLE Гаджеты 0 Вещь дня: Frank Ocean продает кольцо для члена Карьера 0 9 способов выжить, если ты работаешь на нескольких работах Психология отношений 0 8 речей, на які тобі необхідно звернути увагу на початку стосунків Звезды 0 Миша Романова на обложке летнего XXL Психология отношений 0 Ученые: женщины действительно больше любят психопатов Психология отношений 2 Чому твоя дівчина веде себе відсторонено Юмор 0 7 помилок молодості, про які не варто шкодувати Секс 0 Что нужно знать о сексе по дружбе Вокруг света 0 Рейтинг стран с самыми пышногрудыми женщинами Вокруг света 0 10 фактов, которые вызовут у тебя желание проверить их правдивость Внешность и здоровье 0 Главная проблема мужчин среднего возраста Вокруг света 0 Определены самые непопулярные (но красивые) места для туризма
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.