Цитаты великих

В конце концов, между двумя людьми нет ничего важнее, кроме желания быть вместе. Отдавать друг другу всё, что есть, всё, что осталось. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

7 речей, які потрібно пам'ятати, якщо ніхто не підтримує твої починання

08.03.2024 — Карьера
7 речей, які потрібно пам'ятати, якщо ніхто не підтримує твої починання

Усім нам час від часу потрібна підтримка, особливо коли доводиться приймати непрості рішення.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

І дуже прикро, коли друзі та близькі гостро реагують на ситуацію, повністю відкидають, критикують або, що гірше, висміюють твої вчинки. Буває складно впоратися та не відмовлятися від своєї мети, коли так відбувається.

Є кілька речей, які варто пам'ятати, коли ніхто не підтримує твої починання.

 

Твої захоплення є пріоритетом

Багато людей у житті роблять одну велику помилку - не займаються тим, що їм подобається. Зрештою вони постійно озираються назад і питають себе: а що було б, якщо?

Незалежно від того, чи підтримують тебе оточуючі чи ні, важливо усвідомлювати, що твої захоплення є одним із важливих пріоритетів.

Навряд чи ти хочеш одного разу поглянути на своє життя з жалем і не знати, що могло б статися, якби ти спробував зробити те, що дійсно хотів.

 

Життя коротке

Можливо, тебе трохи розчаровує те, що оточуючі відмовляють від нових починань. Але варто пам'ятати, що життя коротке.

Чи дійсно ти хочеш витрачати час на те, щоб засмучуватися через слова інших, коли вони необґрунтовані, безпідставні і, ймовірно, не мають жодного сенсу?

Напевно, тобі не хочеться відмовлятися від своїх цілей заради думки оточуючих і жити життям, яке, ймовірно, не реалізує твій потенціал і не принесе належного задоволення.

Пам'ятай про те, що людське століття коротке, і тоді буде легше дотримуватися своїх переконань, навіть якщо близькі та друзі з тобою не згодні.

 

Інші не завжди зможуть до кінця тебе зрозуміти

Люди, які тебе не підтримують, не завжди погані та не в кожному випадку мають злий намір.

Можливо, вони просто не можуть до кінця зрозуміти тебе, тому й висловлюють свою побоювання, що може сприйматися як незгода чи критика.

Постарайся не приймати близько до серця їхні слова. Можливо, варто навести вагомі докази, щоб пояснити свою позицію і дати їм зрозуміти, чому ти ухвалив певні рішення.

 

Іноді справа в оточуючих, а не в тобі

Люди не підтримують чужих починань — іноді це може бути пов'язане скоріше з ними, ніж із тими, кого вони засуджують чи відмовляють від рішень.

Нерідко справа криється в їхньому невігластві чи заздрості, а також неприйнятті чогось нового — того, що здається їм страшним чи непривабливим.

Тож ще раз запам'ятай: не приймай жодних слів чи думки на свій рахунок. Особливо якщо критика оточуючих неконструктивна, бо, можливо, вони вдаються до неї через власні страхи чи невпевненість.

 

Все можливо

Ніхто не може зі стовідсотковою гарантією знати, що відбудеться в майбутньому. Люди, які не підтримують тебе, можуть намалювати похмуру картину того, що станеться, якщо ти робитимеш, що хочеш.

Але ти не знаєш майбутнього, тому замість того, щоб слухати інших, треба почати вірити в себе.

Не дозволяй запереченням інших стати твоєю правдою та обмежити тебе у створенні того, чого ти хочеш. Все можливо, якщо не сумніватися у своїх силах і старанно працювати.

 

Ти зможеш впоратися і без підтримки

Бажати підтримки та заохочення від оточуючих природно, але це не означає, що від неї залежить твій успіх.

Тільки подумай, скільки людей, яких можна вважати прикладами для наслідування, досягли всього поодинці. Людина може бути дуже сильна навіть сама по собі.

Вір у те, що зможеш з усім упоратися, не здавайся, навіть коли важко, і ти пройдеш довгий шлях, хоч би яку дорогу для себе вибрав.

 

У житті неможливо догодити всім

Ти не зможеш подобатись усім, кого зустрічаєш. Твої вчинки дратуватимуть оточуючих, навіть якщо їх можна назвати благородними та безкорисливими.

Ти просто не можеш догодити кожному, хто знаходиться поряд з тобою. Тому варто перестати турбуватися про те, якої думки про тебе люди.

Не варто піддаватися на чужі провокації, умовляння чи переконання в тому, що твої починання не виправдають себе. Зосереджуйся на своїх справах, а також частіше нагадуй собі, що хочеш робити і чому.

В ідеальному світі тобі, можливо, і вдалося б оточити себе позитивом і бути на оптимістичній хвилі.

Але насправді не завжди виходить так. На щастя, ти можеш працювати над собою, щоб залишатися цілеспрямованим і не втрачати бадьорості навіть у складних ситуаціях.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Гаджеты 0 JBL разработали самозаряжающиеся наушники Внешность и здоровье 0 5 причин заняться бегом (с точки зрения науки) Юмор 0 #говоритженщина: почему не везет с женщинами? Психология отношений 0 5 вещей, которым ты будешь рад после разрыва отношений Карьера 0 Как с возрастом меняется отношение к деньгам Секс 0 6 видів оргазму, які здатні відчувати чоловіки Звезды 0 Ким Кардашян украсила обложку Richardson Magazine В курсе 0 Новорічні фільми для скептиків Внешность и здоровье 0 Adidas создали кроссовки с изображениями персонажей "Звездных войн" Автомобили 0 400 км без подзарядки: у Peugeot 308 появилась электрическая версия Карьера 0 Не будь наивным: 7 вещей, в которые ты не должен верить Психология отношений 0 Как обмануть женщину по науке: 9 трюков Звезды 0 Эмили Ратажковски для V Magazine Автомобили 0 Как угpобить автомобиль: 15 веpных способов Секс 0 Как выглядит секс в 40 лет Карьера 0 Как правильно отвечать на банальные вопросы на собеседованиях Юмор 0 Что делать, если твой стремительный роман с девушкой вдруг застопорился В курсе 0 Вуді Харрельсон тренує баскетболістів у трейлері «Чемпіонів» Вокруг света 0 Во Флориде открыли парк по мотивам "Аватара" В курсе 0 Том Харді, Остін Батлер та багато мотоциклів у новому трейлері «Байкерів»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.