Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

6 ознак, що з тобою важко спілкуватися, і як це виправити

13.10.2023 — Карьера
6 ознак, що з тобою важко спілкуватися, і як це виправити

Час від часу кожна людина може виступати в ролі поганого співрозмовника. Але деякі звички спілкування можуть змусити оточуючих відмовлятися від комунікації з тобою.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Ти легко дратуєшся

Навряд чи захочеш спілкуватися з людиною, яка легко дратується під час розмови. Причому не лише від слів співрозмовника, а й від зовнішніх факторів, які йому не подобаються.

Наприклад, коли він робить уїдливі зауваження щодо музики в кафе або грубо спілкується з офіціантом, який припустився невеликої помилки.

Якщо дізнався себе у цих прикладах, варто приділити час тому, щоб навчитися контролювати свої емоції, а також правильно висловлювати їх.

Адже з озлобленою людиною складно перебувати поряд і вести конструктивний діалог.

 

Тобі потрібно завжди бути в центрі уваги

Спілкування з людиною, яка постійно вимагає до себе уваги, втомлює. До того ж співрозмовники швидше вважатимуть його егоїстичним чи незацікавленим у них самих.

Щоб уникнути неприємностей, важливо пам'ятати, що діалог — це спільна робота двох людей, а не виступ одного.

Вчись не перебивати співрозмовника, слухати його, а також не хвалитися своїми досягненнями, коли це не доречно.

Крім того, відмовся від звички говорити «А в мене» або «А я» у відповідь на його історії, навіть якщо в тебе сталося щось схоже чи вражаюче.

Натомість висловлюй емоції з приводу того, що сказав співрозмовник, щоб підтримати його і показати, що тобі не байдужі його слова.

 

Ти любиш сперечатися

Деякі люди просто люблять сперечатися. Звичайно, зіткнення думок може бути цікавим і надихаючим, але в цьому потрібно знати міру.

Інакше можна уславитися грубою людиною, яка не здатна йти на компроміси і не намагається зрозуміти співрозмовника. А ще потреба завжди мати рацію відштовхує більшість людей.

Замість того щоб з піною біля рота доводити свою правоту, намагайся слухати співрозмовника і наводити вагомі докази. Не варто робити розмову надмірно емоційною або відкрито дорікати людині в тому, що вона не має рації.

У деяких випадках взагалі варто запропонувати змінити тему розмови. Так краще вчинити, якщо легка суперечка переростає у серйозний конфлікт на порожньому місці.

 

У тебе завжди знайдеться десяток причин для скарг

Час від часу кожен із нас скаржиться на свої проблеми. Але якщо людина така поведінка входить у звичку, з нею стає важко спілкуватися.

Навряд чи невимушена дружня бесіда принесе позитивні емоції, якщо вона просякнута негативом та наріканням на життя.

Замість того, щоб скаржитися оточуючим, вчися справлятися з негативними думками і боротися з ними до того, як вони перетворяться на слова.

Також візьми у звичку ділитися із співрозмовниками добрими подіями, які з тобою трапилися.

 

Ти засуджуєш оточуючих

Навіть один критичний коментар на адресу оточуючих може змусити співрозмовника сумніватися, чи варто мати з тобою справу. Адже велика ймовірність того, що ти і на його адресу можеш сказати щось неприємне.

До того ж поспішні судження рідко виявляються правдивими та заважають заводити нових друзів, а також об'єктивно оцінювати реальність.

Щоб впоратися із засудженням, потрібно навчитися шукати навіть у неприємних для тебе речах щось позитивне. Однак якщо це не вдається, то варто промовчати, а не висловлювати своє обурення вголос.

Пам'ятай, що краще зробити комусь зауваження в розумі і залишитися добрим співрозмовником, ніж прокоментувати чиюсь зовнішність чи вміння вголос і відвернути від себе людей.

 

Тебе легко образити

З уразливими людьми важко підтримувати стосунки.

Навряд чи комусь сподобається вести діалог з тим, хто від одного неправильно сказаного слова вважає себе приниженим та ображеним.

Особливо якщо співрозмовник не хотів навмисне завдати йому болю або чимось засмутити. Важливо вчитися розуміти, коли образа виправдана, а коли ні.

Наприклад, якщо хтось колко пожартував на твою адресу, навмисно намагаючись продемонструвати твої недоліки, то нормально зазнати цього неприємного почуття.

А от якщо ти ображаєшся на друга за те, що він запізнився на 10 хвилин, то варто пробачити його, а не приховувати образу.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Что, согласно науке, меняется в твоей жизни после 25 Внешность и здоровье 0 Renault 5 Turbo присвятили кросівки Внешность и здоровье 0 5 признаков того, что вы кофейный сноб Вокруг света 0 Постояльцам британского отеля предлагают отдохнуть в джакузи с глинтвейном Секс 0 Стоит ли заниматься сексом с бывшими Психология отношений 0 11 причин, почему тебя постоянно френдзонят Секс 0 На что жалуются жёны? Ошибки мужей в сексе Звезды 0 Ирина Шейк и Адриана Лима в провокационной съемке Vogue Карьера 0 Почему жизнь такая дорогая В курсе 0 Мэрил Стрип, Гари Олдман и Антонио Бандерас в трейлере "Прачечная" Карьера 0 8 правил здорового пофигизма, которые помогут сохранять спокойствие в любых… Автомобили 0 Nissan представил новый внедорожник Внешность и здоровье 0 Есть вещи важнее шести кубиков пресса MC Like 0 Девушки Agent Provocateur идут на ужин в одном белье в рождественском кампейне… В курсе 0 Lego представила автомобиль Джеймса Бонда в натуральную величину Внешность и здоровье 0 Puma показал кроссовки и худи по мотивам игры Animal Crossing Секс 0 Почему мы перестали заниматься сексом: что делать при понижении либидо Юмор 0 Как отделаться от страшной бабы В курсе 0 Лиам Нисон сыграл вместе с сыном в комедии "Сделано в Италии" Звезды 0 Ники Минаж в новом клипе "Barbie Dreams"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.