Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як дізнатися, чи добре жінці з вами у ліжку?

25.03.2024 — Секс
Як дізнатися, чи добре жінці з вами у ліжку?

Тепер складно знайти людину, яка б заперечувала, що жінки можуть отримувати від сексу задоволення. Залишилося зрозуміти, чи отримує ваша.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Обговорення жіночого задоволення під час сексу в історичному контексті з'являлося, то пропадало. Подібно до клітора, який у різні часи анатоми знаходили і втрачали не менше десятка разів. На щастя, і сам орган, та його основна функція закріпилися як невід'ємна частина сексуальної культури.

Тут нам допоможе приходить ще одне досягнення сучасних міжстатевих технологій — пряма комунікація. Проблема в тому, що зазвичай вона працює скрізь, крім сексу. Тут правлять натяки, ігри та півтони. А іноді й брехня.

Брехати про своє задоволення здається контрінтуїтивним. Але тільки в тому випадку, якщо ви не знаєте, з чим жінки стикаються, коли говорять про те, що їм щось не подобається в ліжку. Усі — від «Ти фригідна» до «Ти повія». І, звичайно, моє улюблене: «Всім іншим подобалося».

Причиною брехні може бути й турбота. У багатьох чоловіків трапляється екзистенційна криза, коли під питання ставляться їхні любовні навички. І враховуючи, що так мало хто готовий змінюватися, то, може, справді простіше трохи постогнати, кілька разів крикнути, здригнутися і спокійно відійти до сну.

Тим більше що зараз повно іграшок, куди ефективніше справляються з цим завданням. Роботи справді відбирають у нас роботу.

 

Помилкові орієнтири

Добре, може, стогін вона і зображує, а як інші фізичні ознаки?

Жіноча система збудження відрізняється від чоловічої. Ні мастило, ні твердість сосків, ні прискорене дихання не означають, що вона збуджена, а тим більше, що вона отримує задоволення.

Еволюція підготувала самок ссавців до того, що спарювання з ними траплятиметься, хочуть вони того чи ні. І те ж виділення мастила може захистити їх від травм при небажаному зносінні.

Навіть те, що дівчина дійсно зазнала оргазму, ще не означає, що їй сподобався секс. Справедливе і протилежне: його відсутність означає, що вона отримала задоволення. Зрозуміло, що й на решту зовнішніх ознак покладатися не варто. Ні на тривалість сексу, ні на його інтенсивність, ні на стукіт сусідів у стіну.


Гостре питання

У результаті ми повертаємося до першої тези. Єдиний спосіб дізнатися, чи отримує вона задоволення, це запитати. А от, щоб отримати чесну відповідь, доведеться попрацювати. Насамперед над собою. Адже, щоб отримати чесну відповідь, треба спочатку бути до неї готовим. Інакше ви приєднаєтесь до хору і заспіваєте в унісон: «Фригідна, повія, а іншим…»

Тому що відповідь вам може не сподобатися. І гаразд, якщо її не вразив ваш перший раз. А що, якщо вона не отримувала задоволення жодного разу, якщо вона імітувала роками? Чи готові ви це прийняти? Чи готові ви прийняти, що ви не настільки хороші, як думали, і що вам потрібно змінити своє ставлення до сексу і наново вчитися задовольняти свою жінку?

І треба розуміти, що назад джина в пляшку не запхнеш. Із цим доведеться щось робити. Як я й казав, багато хто вибирає звинувачувати партнерку. Але тоді краще не питати та спокійно насолоджуватися концертом.

Якщо ж ви готові зіткнутися з правдою, хоч би якою вона була, тоді треба створити для неї безпечний простір.

Розмови про секс у парах, якщо вони й трапляються, дуже часто пов'язані з обговоренням якихось серйозних проблем і відбуваються лише тоді, коли все дуже пішло не так. У таких умовах дуже складно бути вразливим та говорити про свої потреби.


Розмови в ліжку та поза ним

Почніть розмовляти про секс частіше і спочатку в максимально позитивному ключі. Говоріть про те, як вона вас збуджує, як вам з нею добре, як вам подобається те, що вона робить.

Покажіть своїм прикладом, що тема сексу не лише доступна для обговорення, а й може приносити приємні емоції, а не лише сором та осуд.

Коли розмови стануть легкими та грайливими, можна додавати до них запитання. Акуратні та ненав'язливі. Що тобі сподобалося востаннє? Про що ти фантазуєш? Чи є щось, що тобі хотілося б спробувати?

А далі справа за малим: треба показати, що це не пустий інтерес. Що ви її справді слухаєте. Що її задоволення для вас важливіше за статус «хороший коханець» або «людина, яка завжди доводить її до оргазму». Таким чином, ви зможете побудувати здорову комунікацію, в рамках якої брехати буде нема чого. І тоді зможете без оглядки насолоджуватися її стогонами та пристрасним пошепком.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 О хищниках и эмансипации Психология отношений 0 6 мужских поступков, которые раздражают каждую женщину Звезды 0 Кендіс Свейнпол знялась для нової кампанії Tropic of C Психология отношений 0 Как правильно ссориться Секс 0 Этика и психология сексуальной жизни Карьера 0 6 способов быть добрее к мерзким и ненавистным людям Карьера 0 Почему тебе вечно не хватает денег Внешность и здоровье 0 Создан новый тип мужских контрацептивов Карьера 0 8 прикладів, як проявляється твоя наївність у повсякденному житті Карьера 0 9 ознак, що ваші відносини довго не продовжаться Звезды 0 День 26: Сиара в новом ролике LOVE Magazine Карьера 0 11 причин, які лежать в основі всіх твоїх проблем у житті Звезды 0 Фото дня: как Шэрон Стоун выглядит в свои 60 Юмор 0 Путеводитель налево: как сохранить жену, любовницу, нервы и муки совести Автомобили 0 BMW випустить два «початкові» електрокари Гаджеты 0 Вещь дня: алкотестер для смарт-часов Секс 0 Ученые: эротические фантазии улучшают сексуальную жизнь Вокруг света 0 Топ-10 самых дешевых городов для переезда Психология отношений 0 Что не так с мечтой «воспитать жену под себя» В курсе 0 Вышел трейлер четвёртого сезона «Мира Дикого Запада»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.