Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як раса та національність впливають на якість оргазму: дослідження

19.03.2024 — Секс
Як раса та національність впливають на якість оргазму: дослідження

Расова та етнічна приналежність може позначатися на силі та яскравості відчуттів під час сексу, з'ясували вчені.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

На оргазм впливає безліч найрізноманітніших чинників: генетика, стан здоров'я, настрій, рівень стресу, якість відносин між партнерами – список можна продовжувати практично нескінченно.

Вважається, що у чоловіків виникає менше проблем з досягненням оргазму, ніж у жінок, а люди, які перебувають у стабільних відносинах, досягають піку частіше, ніж ті, хто віддає перевагу випадковим зв'язкам.

Нещодавнє дослідження виявило кореляцію між етнічною приналежністю людей, якістю та кількістю оргазмів, які вони відчувають. Вчені виявили певні закономірності.

 

Хто виявився найгарячішим

Вчені відібрали 27 347 самотніх чоловіків та жінок та розділили їх на чотири категорії: білошкірі, темношкірі, латиноамериканці та азіати. Всім поставили одне запитання: "Як часто ви досягаєте оргазму зі знайомим партнером?" Відповіді потім ретельно проаналізували, виявивши такі тенденції.

  • Білі чоловіки та латиноамериканці відчували оргазм приблизно з однаковою частотою, але частіше, ніж темношкірі, афроамериканці та азіати. У тих показник був трохи нижчим.
  • Частота оргазму у іспаномовних жінок була вищою, ніж у представниць будь-якої іншої етнічної групи.
  • Жінки європеоїдної раси та афроамериканки відчували оргазм приблизно з однаковою частотою.
  • У азіаток з досягненням піку під час сексу були найбільші проблеми.

 

Як це пояснити

Автори дослідження вважають, що в культурах з більш консервативними поглядами на сексуальність оргазми зустрічаються рідше - більше значення надається чоловічому задоволенню.

Також на результати могли вплинути поширені стереотипи щодо сексуальної пасивності азіатів та, навпаки, статевої агресивності чорношкірих чоловіків та латиноамериканців. До речі, вважається, що іспаномовні чоловіки більш пристрасні та частіше зраджують своїх партнерок.

У той же час, кажуть вчені, у темношкірих жінок, як показали попередні дослідження, менше комплексів щодо свого тіла, вони оцінюють свою сексуальність у більш позитивному ключі, ніж білі жінки. Це впливає на кількість оргазмів.

Найменша кількість оргазмів серед афроамериканців і більша — серед темношкірих жінок також пояснюють тим, що в цій етнічній групі чоловіки зосереджені на задоволенні партнерки. Так, якщо жінка під час сексу не може закінчити, у її партнера може впасти самооцінка, він почуватиметься марним.

Щодо латиноамериканок, вплинути міг оральний секс. Згідно з дослідженнями, у цій групі він більш поширений, ніж у інших. А стимуляція клітора, як пам'ятаємо, прямий шлях до яскравого оргазму.

Комментариев: 0 Источник: MEN'S CULT - Мужской Журнал

Теги:   #секс#любовь#м+ж#советы#

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 7 нелепых мифов об уходе за автомобилем, про которые стоит забыть Психология отношений 0 Расточительные жены Карьера 0 Никогда не жертвуй этим ради карьеры Карьера 0 Жизненные уроки, которым учишься по видеоиграм Психология отношений 0 4 грязных приема женской манипуляции Психология отношений 0 Ментальні проблеми, які руйнують твої стосунки Секс 0 Еще 5 нелепых мифов о сексе, очень популярных в кино Секс 0 Ученые: эротические фантазии улучшают сексуальную жизнь Звезды 0 Белла Хадид позирует в одних ремнях в новой кампании Calvin Klein Внешность и здоровье 0 Самые необычные болезни, о которых ты не слышал Секс 0 10 фраз, які краще не говорити жінці під час сексу Карьера 0 Как быть уверенным в себе на деловой встрече Вокруг света 0 Все, что нужно знать начинающему нудисту: советы, правила и пляжи MC Like 0 Новая коллекция Victoria's Secret Юмор 0 Чиксы под пиво: девушки, которые мешают нам жить Внешность и здоровье 0 7 научно доказанных способов быть привлекательным в глазах других людей Секс 0 "Одноразовые женщины" или секс на одну ночь Секс 0 8 советов, которые сделают секс на полу идеальным Гаджеты 0 Motorola представила смартфон-раскладушку с гибким экраном Автомобили 0 Skoda представила первый электромобиль
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.