ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

6 причин перестати вважати себе особливим, щоб прожити найкраще життя

05.12.2023 — Карьера
6 причин перестати вважати себе особливим, щоб прожити найкраще життя

З дитинства нам усім кажуть, що ми особливі. Наголошують і наші таланти, і здатність мислити неординарно, і багато інших якостей, які виховують у нас переконаність у власній унікальності.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Вже пізніше, коли люди дорослішають, вони розуміють, що не просто не унікальні, а зовсім звичайні, які нічим не відрізняються від мільярдів представників нашого виду.

Усвідомлення цього факту дуже болісно для багатьох і змушує зняти рожеві окуляри. Однак у цьому є користь, яку люди ігнорують.

Ось чому думка про те, що ти звичайний допоможе поліпшити твоє життя.

 

Ти перестанеш переоцінювати свої можливості

Коли тобі щоразу кажуть, що ти особливий, талановитий чи навіть геній, це позначається на самосвідомості.

Якщо ти особливий, значить, і твої вчинки повинні бути неординарними, як і думки про майбутнє. Все, що ти робиш, вже заздалегідь приречене на успіх, адже маєш перевагу над оточуючими. Але все це лише ілюзія.

Коли ти прийдеш до висновку про свою звичайність, ти зрозумієш, що насправді не маєш тих ресурсів, які б дозволили регулярно виходити за рамки. Тобто ти перестанеш переоцінювати свої можливості і твої дії стануть більш приземленими.

Чи це погано? Насправді ні, адже ти з вічного мрійника перетворишся хоч і на нудного, але все ж таки діяча.

 

Ти станеш більше радіти життю

Вважаючи себе особливим, ти постійно натраплятимеш на перешкоди, які охолоджують запал і повертають до реальності. А вона така, що ти зовсім не унікум, а проста людина, яка має як переваги, так і недоліки. Це не погано та не добре, просто норма.

Зрозумівши те, що ти звичайний, з тебе ніби спаде тягар відповідальності. Якщо ти не особливий, то можна радіти тим речам, що раніше вважалися тобі недоречними.

Крім того, ти перестанеш пред'являти до себе такі серйозні вимоги, начебто від кожного рішення залежала б твоя доля.

 

Ти перестанеш ставитися до помилок так серйозно

Більшість людей боїться робити помилки, і це нормально. Інша річ — люди, які виросли в середовищі, де їм доводили їхню унікальність. Вони обзавелися фобією, пов'язаною з провалами.

Деколи страх настільки сильний, що виникають психічні відхилення. І це зрозуміло, адже людина, яка вважає, що вона краща за оточуючих, не може розслабитися ні на секунду.

Крім того, у нього немає права показати слабину перед іншими людьми, адже тоді чим він відрізнятиметься від них? Цілком інша ситуація у людей, які зрозуміли, що вони не особливі, а просто звичайні особи серед мільярдів своїх побратимів.

Здійснюєш помилки? Та всі їх роблять, чим я кращий за оточуючих? Вже одна ця думка рятує від постійних психічних перевантажень.

 

Ти пізнаєш цей світ по-справжньому, і тоді життя стане набагато цікавішим

Одна з головних проблем людей, які вважають себе особливими, — це упереджене ставлення до власних знань.

Вони вважають, що якраз їх з дитинства називали талановитими чи геніями, їм уже все відомо про цей світ. Але правда, що це далеко не так. Визнавши себе звичайною людиною, ти скинеш цю завісу всезнання та побачиш, що є ще багато нового, що можна вивчити.

Більше того, ти зрозумієш, що твої знання не є глибокими навіть у тій сфері, яку вважав повністю підвладною тобі.

Відкинувши убік свою «талановитість», ти побачиш, що є люди, які справді не так інтелектуально чи фізично розвинені, як ти, а існують і ті, що набагато перевершують тебе.

Ти просто не помічав їх через створений у своїй свідомості мир з великим тобою. Коли ти зрозумієш, що ще мало знаєш і є куди прагнути, нудьга, властива як реальним, так і названим геніям, піде.

Тепер тобі є, чого прагнути, і ти більше не тупцюєш на місці, вважаючи, ніби вже все в цьому світі підвладне твоєму інтелекту.

 

Ти станеш приємнішою для інших людиною

Особливість, талановитість, геніальність — все це зазвичай є сусідами з непомірною думкою про себе і невмінням слухати.

Такі люди постійно когось вчать, виявляють поблажливість і, загалом, мають масу неприємних рис характеру. Здебільшого саме через це генії самотні, а не тому, що їх ніхто не розуміє.

Визнавши свою звичайність, навіть якщо ти дійсно гарний у чомусь і перевершуєш у цьому більшість, ти більше подобатимешся оточуючим.

А якщо ти, до того ж, навчишся більше слухати, ніж говориш, і розберешся, коли варто виявляти свою інтелектуальну чи фізичну перевагу без шкоди для оточуючих, то зможеш завоювати цей світ.

 

Ти підвищиш свою самооцінку

Здавалося б, визнання в тому, що ти звичайна людина, а не особлива, талановита чи геній, втопче самооцінку в бруд, але ні, все навпаки.

Справа в тому, що люди, які вважають себе особливими, постійно за чимось женуться, намагаючись подолати власний ресурс. Вони помиляються, як і всі оточуючі, але сприймають це набагато болючіше, через що страждає, в тому числі, їхня самооцінка.

Визнавши, що ти звичайний, тобі стане легше, адже вимоги суттєво знизяться. Ми не говоримо, що таке визнання дає право розслабитися та плисти за течією.

Просто ти зрозумієш, що те, чого намагався досягти, насправді нереально, і вже одних спроб достатньо, щоб самооцінка якщо не злетіла до небес, то хоча б нормалізувалася.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Що буде, якщо пити пиво щодня MC Like 0 Джессика Харт для октябрьского GQ Карьера 0 5 вещей, к которым люди относятся слишком серьезно, и 5, которые недооценивают Секс 0 Головна умова, за якої секс продовжує життя Карьера 0 7 аспектов твоей жизни, которыми лучше не делиться с окружающими Психология отношений 0 Яка ідеальна різниця у віці між чоловіком та жінкою? Секс 0 #говоритженщина: вот ты секса хочешь, а я Mercedes Секс 0 У чому різниця між любов'ю до жіночих панчох і справжнім фетишизмом В курсе 0 Элайджа Вуд и его отец-маньяк в трейлере хоррора "Иди к папочке" Внешность и здоровье 0 Полезные свойства пива для организма человека Секс 0 Особенности сексуального воздержания В курсе 0 Мэттью Макконахи в трейлере комедии "Пляжный бездельник" В курсе 0 HBO назвал дату выхода приквела "Игры престолов" Карьера 0 9 ситуацій, в яких ти надто жорстокий до себе Карьера 0 7 признаков нездоровой атмосферы на работе Карьера 0 23 причины забыть про страх и заниматься тем, что нравится Карьера 0 Как драться подручными средствами В курсе 0 Рэйф Файнс в трейлере "Человек короля: начало" Секс 0 6 вещей, которые люди все еще не понимают в сексе Внешность и здоровье 0 G-Star Raw и Фаррелл Уильямс выпустили коллекцию для офиса
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.