ТОП-10 популярных новостей
Як правильно пити з жінками 14.06.2024 — Юмор — 0 8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

6 причин перестати вважати себе особливим, щоб прожити найкраще життя

05.12.2023 — Карьера
6 причин перестати вважати себе особливим, щоб прожити найкраще життя

З дитинства нам усім кажуть, що ми особливі. Наголошують і наші таланти, і здатність мислити неординарно, і багато інших якостей, які виховують у нас переконаність у власній унікальності.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Вже пізніше, коли люди дорослішають, вони розуміють, що не просто не унікальні, а зовсім звичайні, які нічим не відрізняються від мільярдів представників нашого виду.

Усвідомлення цього факту дуже болісно для багатьох і змушує зняти рожеві окуляри. Однак у цьому є користь, яку люди ігнорують.

Ось чому думка про те, що ти звичайний допоможе поліпшити твоє життя.

 

Ти перестанеш переоцінювати свої можливості

Коли тобі щоразу кажуть, що ти особливий, талановитий чи навіть геній, це позначається на самосвідомості.

Якщо ти особливий, значить, і твої вчинки повинні бути неординарними, як і думки про майбутнє. Все, що ти робиш, вже заздалегідь приречене на успіх, адже маєш перевагу над оточуючими. Але все це лише ілюзія.

Коли ти прийдеш до висновку про свою звичайність, ти зрозумієш, що насправді не маєш тих ресурсів, які б дозволили регулярно виходити за рамки. Тобто ти перестанеш переоцінювати свої можливості і твої дії стануть більш приземленими.

Чи це погано? Насправді ні, адже ти з вічного мрійника перетворишся хоч і на нудного, але все ж таки діяча.

 

Ти станеш більше радіти життю

Вважаючи себе особливим, ти постійно натраплятимеш на перешкоди, які охолоджують запал і повертають до реальності. А вона така, що ти зовсім не унікум, а проста людина, яка має як переваги, так і недоліки. Це не погано та не добре, просто норма.

Зрозумівши те, що ти звичайний, з тебе ніби спаде тягар відповідальності. Якщо ти не особливий, то можна радіти тим речам, що раніше вважалися тобі недоречними.

Крім того, ти перестанеш пред'являти до себе такі серйозні вимоги, начебто від кожного рішення залежала б твоя доля.

 

Ти перестанеш ставитися до помилок так серйозно

Більшість людей боїться робити помилки, і це нормально. Інша річ — люди, які виросли в середовищі, де їм доводили їхню унікальність. Вони обзавелися фобією, пов'язаною з провалами.

Деколи страх настільки сильний, що виникають психічні відхилення. І це зрозуміло, адже людина, яка вважає, що вона краща за оточуючих, не може розслабитися ні на секунду.

Крім того, у нього немає права показати слабину перед іншими людьми, адже тоді чим він відрізнятиметься від них? Цілком інша ситуація у людей, які зрозуміли, що вони не особливі, а просто звичайні особи серед мільярдів своїх побратимів.

Здійснюєш помилки? Та всі їх роблять, чим я кращий за оточуючих? Вже одна ця думка рятує від постійних психічних перевантажень.

 

Ти пізнаєш цей світ по-справжньому, і тоді життя стане набагато цікавішим

Одна з головних проблем людей, які вважають себе особливими, — це упереджене ставлення до власних знань.

Вони вважають, що якраз їх з дитинства називали талановитими чи геніями, їм уже все відомо про цей світ. Але правда, що це далеко не так. Визнавши себе звичайною людиною, ти скинеш цю завісу всезнання та побачиш, що є ще багато нового, що можна вивчити.

Більше того, ти зрозумієш, що твої знання не є глибокими навіть у тій сфері, яку вважав повністю підвладною тобі.

Відкинувши убік свою «талановитість», ти побачиш, що є люди, які справді не так інтелектуально чи фізично розвинені, як ти, а існують і ті, що набагато перевершують тебе.

Ти просто не помічав їх через створений у своїй свідомості мир з великим тобою. Коли ти зрозумієш, що ще мало знаєш і є куди прагнути, нудьга, властива як реальним, так і названим геніям, піде.

Тепер тобі є, чого прагнути, і ти більше не тупцюєш на місці, вважаючи, ніби вже все в цьому світі підвладне твоєму інтелекту.

 

Ти станеш приємнішою для інших людиною

Особливість, талановитість, геніальність — все це зазвичай є сусідами з непомірною думкою про себе і невмінням слухати.

Такі люди постійно когось вчать, виявляють поблажливість і, загалом, мають масу неприємних рис характеру. Здебільшого саме через це генії самотні, а не тому, що їх ніхто не розуміє.

Визнавши свою звичайність, навіть якщо ти дійсно гарний у чомусь і перевершуєш у цьому більшість, ти більше подобатимешся оточуючим.

А якщо ти, до того ж, навчишся більше слухати, ніж говориш, і розберешся, коли варто виявляти свою інтелектуальну чи фізичну перевагу без шкоди для оточуючих, то зможеш завоювати цей світ.

 

Ти підвищиш свою самооцінку

Здавалося б, визнання в тому, що ти звичайна людина, а не особлива, талановита чи геній, втопче самооцінку в бруд, але ні, все навпаки.

Справа в тому, що люди, які вважають себе особливими, постійно за чимось женуться, намагаючись подолати власний ресурс. Вони помиляються, як і всі оточуючі, але сприймають це набагато болючіше, через що страждає, в тому числі, їхня самооцінка.

Визнавши, що ти звичайний, тобі стане легше, адже вимоги суттєво знизяться. Ми не говоримо, що таке визнання дає право розслабитися та плисти за течією.

Просто ти зрозумієш, що те, чого намагався досягти, насправді нереально, і вже одних спроб достатньо, щоб самооцінка якщо не злетіла до небес, то хоча б нормалізувалася.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 HBO назвал дату выхода приквела "Игры престолов" Гаджеты 0 Samsung представила смартфон Galaxy Note 8 Секс 0 6 правил раздевания девушки Внешность и здоровье 0 Канье Уэст выпустил новые "странные"кроссовки Секс 0 5 женских ошибок в сексе В курсе 0 Вышел трейлер второго сезона «Ведьмака» Психология отношений 0 Как знакомиться с родителями девушки: 4 работающих совета из 1948 года Звезды 0 Рита Ора для журнала Shape Юмор 0 9 признаков, что ваше свидание идет не очень хорошо Карьера 0 Как понять, что вы - зануда Карьера 0 7 признаков, что окружающие не хотят, чтобы ты добился успеха Психология отношений 0 8 главных проблем современных отцов (и их решения) Внешность и здоровье 0 10 переконливих причин мастурбувати частіше Карьера 0 14 самых распространенных фраз, которыми ты пытаешься оправдать свои ошибки и… Секс 0 5 методов контрацепции, которые не работают В курсе 0 Рэйф Файнс в новом трейлере фильма "King's Man: Начало" Секс 0 22 малоизвестных интимных факта, которые научат понимать и женщин, и секс Секс 0 8 шагов, после которых я соглашусь с тобой переспать Юмор 0 Как соблазнить стриптизершу Звезды 0 Кайлі Дженнер у відвертій кампанії Acne Studios
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.