ТОП-10 популярных новостей
10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як зрозуміти, що ти рухаєшся по життю не в той бік

21.11.2023 — Карьера
Як зрозуміти, що ти рухаєшся по життю не в той бік

Ознаки руху не в той бік діляться на явні та більш приховані. У першому випадку це можуть бути непідйомні споживчі кредити, які ти вже не в змозі обслуговувати. Нездорові особисті стосунки, що перетворюють будинок на камеру тортур. Передчасні проблеми зі здоров'ям, отримані в результаті байдужого ставлення до свого тіла. 

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Другий тип сигналів важко вловити. Вони змушують відчувати дискомфорт (ніби не у своїй тарілці перебуваєш), навіть коли зовні все начебто непогано.

 

Почуття незадоволеності

У кожного з нас бувають погані дні, іноді по кілька поспіль. Тоді розчарування є нормальною реакцією.

Невдачі нікому не піднімають настрій. Коли незадоволеність стає хронічною, це перетворюється на проблему.

Докладаєш зусиль, біжиш уперед, а фінішної стрічки не видно. Вже проскочив кілька перехресть, можливо, варто було десь повернути?

Про це саме життя запитує, хоч і не наполягає, адже головний герой тут — ти, який вільний рухатись у будь-якому напрямку.

Втім, перед прийняттям поворотного рішення варто переконатися в тому, чи дійсно попереду на тебе не чекає нічого хорошого і настав час великих змін або невдачі мають тимчасовий характер.

 

Нестача пристрасті

Робота, навчання та інші зобов'язання можуть стомлювати. Тоді ми робимо необхідне без особливого ентузіазму просто тому, що повинні.

У цьому мало приємного, але можна перетерпіти — завтра настрій покращиться чи почнеться наступний етап, що надихає.

Перебуваючи на неправильному шляху, людина не бажає, щоб завтра наступало. Адже він знає, що нічого не зміниться, попереду ті самі завдання.

Відсутність пристрасті, яка виштовхує тебе вранці із затишного ліжка, свідчить про проблему. Ймовірно, ти вибрав невірний напрямок, з якого настав час згорнути.

 

Зневага своїм станом

Будь-яка робота займає значну частину часу та впливає на спосіб життя.

Не страшно, поки людина зберігає усвідомлена поведінка, приділяючи увагу своєму стану. Ти не можеш бачитись з друзями щодня, як раніше, але періодично приходиш на спільні зустрічі.

У тебе немає можливості займатися спортом регулярно, але все одно знаходиш кілька вечорів на тиждень для фізичної активності.

Якщо людині стає байдуже фізичний та емоційний стан, значить, він приніс себе в жертву.

Найчастіше це не окупається: починаються проблеми зі здоров'ям, псуються стосунки з близькими людьми, доводиться відмовитись від особистих інтересів. 

 

Виправдання перед собою

Людині властиво раціоналізувати свої дії або знаходити їм пояснення. Іноді такий пошук виправдань відбувається несвідомо, тому й вибираються максимально нейтральні пояснення.

Наприклад, легко переконати себе, що все, що відбувається, тимчасово. Варто ще трохи потерпіти і справи налагодяться. У цьому режимі можна проіснувати роки, навіть усе життя.

Однак правда полягає в тому, що ніщо не налагоджується, і тобі про це відомо. Кожен сам вирішує, які компоненти додати у своє життя, а що необхідно видалити та скоріше забути.

 

Відсутність інтересу до життя

Коли життя було сповнене чудес, за кожним поворотом чекали можливості та дивовижні пригоди. Поступово дитячий ентузіазм згасає, ми набираємося досвіду і тією чи іншою мірою стаємо реалістами.

Головне — не прогаяти момент, коли інтерес до життя зникає зовсім. Ти точно бачив і пробував не все, бував далеко не скрізь, і у світі справді є багато чудових речей.

Монотонність, зайві зобов'язання і відповідальність, що давить, здатні викликати апатію і байдужість до того, що раніше приносило задоволення.

Потрібно знову знайти щось, що змушує серце битися частіше, інакше життя закінчиться, поступившись місцем існування.

 

Забуті мрії

Мрії, великі та маленькі, діють однаково. Вони мають амбіції людини, змушуючи рухатися у своєму напрямку.

Справжні мрії не бувають нав'язані, тому так ваблять своєю чистотою. Якісь мрії фантастичні, інші можуть реалізуватися і стають сенсом життя. Разом із забутими мріями на другий план, кудись у тінь, йде й твоє життя.

Світ не руйнується, біологічна активність триває, але ти вже служиш інструментом у чиємусь чужому житті, допомагає іншим реалізувати їх бажання.

Звідси й почуття дискомфорту, яке якось заспокоїться. Це станеться, коли ти остаточно візьмеш роль, упокоришся становищу.

 

Відмова від своїх цінностей

Особисті переконання та моральні цінності роблять із людини особистість.

Вони служать своєрідним компасом, не дозволяючи перетворитися на щось неприємне для себе. Висока зарплата чи перспектива кар'єрного зростання може стати досить сильним аргументом.

Спочатку вагаєшся, потім шукаєш компроміс і, нарешті, засуваєш свої цінності в дальній кут, щоби на очі не траплялися. Здавалося б, тепер все має бути нормально, але щось не так.

Відчуття дискомфорту: внутрішній конфлікт не минає, змушуючи зненавидіти себе чи відчути нікчемним — така ціна трансформації.

Відмова від переконань і цінностей роблять людину м'якою, як пластилін, тоді обставини і зовнішній світ зможуть виліпити з тебе будь-яку форму.

 

Відсутність розвитку

Думка на кшталт «я знаю достатньо і тепер просто заробляю гроші» перекладається як «я зайшов у глухий кут і не хочу з нього вибиратися».

Цей куточок можна облаштувати за останнім словом техніки, зробити цілком затишним, але чогось завжди буде не вистачати, наприклад заняття для душі, нових цікавих знайомств, нарешті, самореалізації.

Остання не купується за гроші, не виписується як премія. Вона заробляється наполегливою працею і розуміємо того, чого людина хоче від життя.

Небажання розмірковувати над подібними речами через постійну зайнятість означає лише одне — треба знизити рівень зайнятості.

 

Крик інтуїції

Це не пояснюється ні логікою, ні наукою. Просто відчуваєш, що треба все кидати прямо зараз, і начхати на наслідки. Далі буде тільки гірше - розвертайся і йди.

Шлях назад завжди простіше, і здається, ніби проходить набагато швидше.

Не підраховувати втрати — це пастка лудоману. Людина, яка програла купу грошей у казино, не йде саме тому, що втратила статки. Не лише прикро, але сприймається як щось нереальне.

"Бути такого не може, зроблю ще кілька ставок і все поверну", - думає він. Така логіка призводить до погіршення становища, ще більших втрат.

Різниця лише в тому, що твоя ставка – це майбутнє, спосіб життя, добробут та щастя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Как обнаружить свои скрытые таланты Психология отношений 0 6 речей, які найскладніше прийняти після розриву стосунків Автомобили 0 В рейтинге брендов с самыми надежными автомобилями сменился лидер В курсе 0 Перший кадр із нового «Джокера» з Хоакіном Феніксом Юмор 0 Избежать руки и сердца Звезды 0 Провокационная съемка Ирины Шейк для журнала HIGHStyle Внешность и здоровье 0 New Balance представил капсульную коллекцию в партнерстве с Джейденом Смитом Карьера 0 Старі добрі часи: як не застрягнути в минулому і рухатися вперед Внешность и здоровье 0 Supreme поинтересовался планами покупателей после оргий В курсе 0 Джейсон Стетхем у трейлері екшен-трилера «Бджоляр» Психология отношений 0 Можно ли спасти несчастливый брак Гаджеты 0 Amazon представила домашнего робота Astro Секс 0 Как занимается сексом и строит отношения поколение Z MC Like 0 Фото дня: "ангелы" Victoria's Secret для рождественской коллекции В курсе 0 Хью Лори в комедийном сериале "Авеню 5" Психология отношений 0 Правильный подкат: барные знакомства Внешность и здоровье 0 Осторожно: 24 признака, что дело пахнет керосином Внешность и здоровье 0 5 симптомів того, що тебе спіткала криза середнього віку Звезды 0 Кендалл Дженнер у сексуальній зйомці для FWRD Карьера 1 10 причин, чому ти не можеш зрозуміти, чим тобі хочеться займатися в житті
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.