ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Як навчитися підкреслювати свої сильні сторони

08.01.2024 — Карьера
Як навчитися підкреслювати свої сильні сторони

Більшість із нас концентрується на своїх недоліках та негативних рисах характеру. Люди готові опрацьовувати свої слабкі сторони, витрачати цей процес дуже багато часу й сил.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

А ось про те, в чому вони по-справжньому хороші, вважають за краще не думати, приймаючи це як даність. Проте набагато вигідніше вкладатися у розвиток своїх сильних сторін, вчитися наголошувати на них.

Сьогодні розповімо тобі як це зробити.

 

Створи список своїх сильних сторін

Першим кроком до розвитку твоїх сильних сторін буде їхнє усвідомлення. Неможливо вкладати час і сили у свій зріст, якщо ти не розумієш, у чому ти по-справжньому добрий.

Виділи собі трохи часу для самоаналізу, сядь і в спокійній обстановці подумай, які навички та таланти ти маєш.

Найкраще скласти список: нехай до нього увійдуть усі досягнення, навіть найменші на перший погляд. Так ти отримаєш перевагу: матимеш можливість будь-якої миті згадати, в чому ти сильний.

Згодом ти можеш забути про якісь свої таланти, однак вони можуть допомогти тобі в реалізації своїх цілей та вказати правильний шлях.

 

Розвивайся в тих напрямках, які даються тобі найлегше

Якщо ти хочеш розвивати свої сильні сторони, але не розумієш, що для цього робити, почни освоювати ті сфери, які даються тобі найлегше. Велика ймовірність, що в тебе є навички чи схильність до цих напрямків.

Коли тобі не потрібно витрачати багато часу, сил і нервів для того, щоб отримати необхідну інформацію та засвоїти її, ти отримуєш можливість досягати кращих результатів із меншими витратами.

Крім того, ти отримаєш величезну перевагу, якщо навчишся адаптувати свої навички для вирішення проблем у різних сферах життя та ситуаціях. Щоб максимально ефективно використовувати свої сильні сторони, постійно працюй над розвитком.

Інвестуй вільний час і сили у поглиблення знань та вдосконалення вже наявних у тебе навичок. Будь впевнений, результати не забаряться і будуть вражаючими.

 

Будь відкритий у своїх уподобаннях і хобі

Чим більше всього нового ти пробуєш у житті, тим більше відкриттів щодо своїх здібностей та можливостей ти робиш.

Ти не зможеш по-справжньому розкрити весь свій внутрішній потенціал, якщо закриватимешся від усього невідомого, навмисно ігнорувати будь-які сфери або боятися помилок і невдач.

Найчастіше кажи «Так» усьому, що ти ще не встиг освоїти, вивчай нову інформацію, приймай виклики, які кидає тобі життя.

У гіршому випадку ти просто усвідомлюєш, що заняття нецікаве, чи ти не можеш його освоїти. У кращому — ти відкриєш у собі новий талант і набудеш навичок, які зможеш застосувати надалі. 

 

Стань експертом в тій галузі, в якій ти розумієшся найкраще

Для того щоб підкреслити свої сильні сторони, ти можеш стати експертом в області, що тебе цікавить. Це не обов'язково має бути саме та сфера, в якій ти працюєш.

Ти цілком можеш вибрати своє хобі, яке надалі може перетворитися на самостійне джерело доходу або навіть дозволити тобі збудувати успішну кар'єру.

Демонструй свої сильні сторони, працюючи над рівнем своєї компетентності. Бери участь у професійних тренінгах, читай спеціальну літературу, займайся самоосвітою за матеріалами, які є у відкритому доступі, випробовуй свої знання та навички у конкурсах.

Загалом, роби все для того, щоб досягти успіхів у тому, чому ти готовий приділяти час та сили.

 

Вчися будувати та підтримувати взаємини з людьми

По-перше, часто саме у процесі взаємодії з оточуючими проявляються твої сильні сторони.

На них можуть вказувати люди, з якими ти контактуєш, або ти сам можеш помічати, чим найчастіше допомагаєш своїм співрозмовникам, у якій сфері розкривається твоя майстерність. Твої реакції на чужі слова та вчинки теж багато що можуть розповісти про тебе, твої пріоритети, цінності.

По-друге, коли ти будуєш стосунки з оточуючими, ти отримуєш корисні знайомства.

У майбутньому такі зв'язки можуть допомогти тобі реалізувати свій потенціал або знайти застосування своїх здібностей. Тож виявляй дружелюбність, увагу та повагу до інших людей, і це обов'язково зарахується.

 

Займайся самопрезентацією

Говорити про себе, розповідати про свої сильні сторони – це не рівносильно хвастощі.

Самопрезентація - це чудовий спосіб підкреслити, в яких областях ти розумієшся, які якості маєш.

Зрештою, ти маєш вміти вигідно піднести себе — це стане у нагоді не лише при проходженні співбесіди, але й зможе допомогти тобі побудувати ефективну комунікацію з оточуючими, отримати бажане підвищення, досягти поваги у професійній спільноті тощо.

Працюй над своїми комунікативними навичками, вчися висловлювати свої ідеї доступно, не соромся висловлювати свою експертну думку, особливо коли тебе просять дати коментар.

Ніхто інший не стане рекламувати твої знання, навички та якості, тому ти сам маєш продемонструвати їх оточуючим.

 

Не бійся виділятися

Ну і останнє – не бійся виявляти свою індивідуальність. Твої сильні сторони можуть змушувати тебе відчувати сором, сумніватися в реакції оточуючих на твої слова та вчинки.

Однак, якщо ти завжди орієнтуватимешся на інших людей, у тебе навряд чи вийде прожити життя так, як ти хочеш.

Шукай можливості виразити себе, навіть якщо для цього тобі доведеться зруйнувати очікування оточуючих або розірвати звичні шаблони поведінки.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Ученые: мужчины, которые любят пиво, лучше размножаются! Вокруг света 0 5 странных рождественских традиций в разных странах Секс 0 Ученые: зачем женщине оргазм В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в трейлере фильма "Заключённый номер 760" Звезды 0 Большое количество топ-моделей в откровенных нарядах в новом фильме Mugler Карьера 0 12 способов сделать свою жизнь лучше с нового года Звезды 0 Памела Андерсон устроила откровенную съемку на кухне В курсе 0 Netflix выпустили трейлер комедийного проекта "Death to 2020" Карьера 0 10 причин, чому ти втрачаєш потребу у спілкуванні з іншими людьми Карьера 0 20 признаков того, что у тебя сухое чувство юмора Секс 0 #говоритженщина: вот ты секса хочешь, а я Mercedes Внешность и здоровье 0 Diesel и Alpinestars создали коллекцию в стиле байкеров и автогонщиков Звезды 0 Кендіс Свейнпол у рекламній кампанії Rhode MC Like 1 Сандра Кубицка для сентябрьского Playboy Автомобили 0 9 вредных привычек, которые изнашивают мотор твоего автомобиля В курсе 0 Хоакин Феникс в трейлере "Тебя никогда здесь не было" Автомобили 0 Mitsubishi ASX: синтез стилю та функціональності Психология отношений 0 Почему тебе не нужно быть «настоящим мужчиной» Психология отношений 0 20 правил поведения настоящего семьянина Внешность и здоровье 0 10 найдикіших фактів про алкоголь
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.