Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 речей, які подобаються нам лише через ностальгію

01.02.2023 — Карьера
9 речей, які подобаються нам лише через ностальгію

Ностальгія — приємне почуття, яке допомагає впоратися зі стресом. Але водночас вона небезпечна, оскільки спотворює сприйняття реальності. Яким би не було твоє ставлення до ностальгії, вона впливає на будь-яку людину.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Причому дія може бути такою сильною, що ми не бачимо очевидних недоліків явищ. Саме через почуття ностальгії нам подобаються деякі речі.

 

Старі автомобілі

Так що говорити, ми самі певною мірою ностальгуємо по старих автомобілях через їх особливості. Наскільки вони були різноманітні та елегантні.

А яким жорстким був їхній кузов, що можна було навіть не помітити, що цією машиною в'їхали в стовп. Тільки старі автомобілі зовсім не такі гарні, як здається.

Вони пропонують комфорт на рівні лавки біля під'їзду, їхній жорсткий кузов не залишає шансів на виживання у серйозній аварії, а споживання бензину настільки високе, що вистачило б заправити поїзд.

 

Довгі поїздки

Ми сприймаємо поїздки на поїзді з ностальгією завдяки особливій атмосфері, стукоту коліс, запаху заварного супу та іншим речам.

Однак варто повторити подорож терміном хоча б одного дня, і ти зрозумієш, що це не найкраща ідея.

 

Дитинство

Пам'ятаєш, як здорово бути дитиною? Ні тобі турбот, ні хвилювань, займайся чим хочеш, а якщо з'являться проблеми, їх обов'язково вирішать дорослі.

Однак якщо твоє дитинство випало на 90-2000-і, особливо на ранні дев'яності, ти не хотів би повернутися в ті часи.

Розруха, розгул бандитизму, натуральний голод серед величезної кількості людей — все це забулося, і на перший план вийшли веселі ігри у дворі та похід із вудками на озеро.

 

Більшість породжень масової культури

У чомусь люди, які кажуть, що раніше було краще, принаймні у кінематографі, мають рацію.

Сьогодні, коли екрани захопили нескінченні супергеройські франшизи, чиє смислове навантаження можна вмістити на одному зошитовому аркуші, ті сильні драми з 80-х і 90-х здаються епічними творами.

Однак правда в тому, що більшість породжень масової культури, неважливо, чи це культові фільми чи популярні свого часу композиції, — це таке ж сміття, що просувають і сьогодні.

Просто ввімкни плейлист із пісень, які викликають у тебе ностальгію, і вслухайся в сенс.

Впевнені, після пари треків твоя особа виражатиме обурення. Те саме можна сказати і про дитячі передачі, які в сучасному виконанні викликають масу протиріч.

Якщо ти вважаєш, що дитячі передачі у твоїй юності не викликали такого сорому, як сьогоднішні, то просто включи запис і засікати, скільки зможеш витерпіти.

 

Життя до інтернету

Про це з ностальгією згадують люди, яким сьогодні за 40. Саме їхнє дитинство було справжнім, саме вони були мрійниками та винахідниками, не те що нинішнє покоління.

Якщо ти належиш до тих, хто ностальгує за відсутністю інтернету та комп'ютерів у більшості, то спробуй згадати, як проходив звичайний день.

Доводилося шукати собі розваги, і бувало так, що вигадували щось ганебне чи небезпечне.

Можна відставити розваги убік і згадати про навчання та інші варіанти отримання корисної інформації. У цьому плані епоха до інтернету була ще гіршою.

Доводилося йти до бібліотеки та намагатися годинами знайти там хоч якусь корисну інформацію.

 

Перші відеоблоги

Відеоблогери з'явилися трохи пізніше, ніж YouTube став доступним для масового використання. Саме цей майданчик подарував нам безліч відомих медійних особистостей, які розважали нас чи навчали чогось нового.

Сьогодні, особливо дивлячись на якихось тіктокерів з абсолютно безглуздими постановками, ті ранні відеоблоги сприймаються з теплотою.

Правда в тому, що той контент був у чомусь навіть гіршим за сучасний хоча б тому, що люди не розуміли, куди й навіщо рухатися в цьому напрямі.

Для інтересу можеш переглянути перші відео популярних блогерів, що датуються 2008-2009 роками випуску і побачиш, що цей контент викликає сорому не менше, ніж спроби школярів прославитись сьогодні.

 

Стара дружба

Ми постійно змінюємось. Якісь зміни залежать від нас, наприклад, зміна способу життя чи вивчення нових навичок. Інші відповідають зовнішні обставини.

Неважливо, що спонукало нас змінюватись, але рух уперед має і негативні наслідки, наприклад, неможливість нормально контактувати з людьми зі свого минулого.

Ми згадуємо стару дружбу лише з позиції ностальгії, і нам здається, що украй важливо зберігати ці зв'язки.

Проблема в тому, що якщо поглянути на це тверезо, виявиться, що друзі та знайомі з дитинства чи юності не надто й гарні.

 

Села і маленькі міста, звідки ми родом

Це стосується будь-яких обласних, крайових центрів, куди з'їжджаються люди з маленьких міст. Щоб розвіяти цю пелену ностальгії, достатньо згадати, навіщо ти переїхав до великого міста.

Там, на малій батьківщині, не було ні інфраструктури, ні комфорту, ні розваг, ні роботи, нічого. Ми згадуємо ці місця з теплом лише через те, що в них пройшли найкращі роки без турбот.

 

Життя за певних політиків

Тобі може здаватися, що нинішній мер набагато гірший за попередній, адже минулий хоча б щось робив для народу.

Але якщо ти подумки вирушиш назад у часі, то згадаєш, як хотів тому чиновнику зануритися в котел з киплячою олією.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Чему мужчинам стоило бы поучиться у женщин Внешность и здоровье 0 Сыр и еще 5 продуктов, вызывающих почти наркотическую зависимость Автомобили 0 #говоритмужчина: ночь с женщиной мечты или Maserati Внешность и здоровье 0 Ученые выяснили, что пить алкоголь вредно только до 40 лет Внешность и здоровье 0 5 неправильных вещей, которые ты делаешь, пытаясь похудеть Психология отношений 0 Чем разведенный мужчина лучше разведенной женщины? Юмор 0 16 советов тем, кто пpигласил девушку к себе и надеется на секс Юмор 0 Основной признак гулящей жены Внешность и здоровье 0 Как отсутствие секса влияет на мужчин Карьера 0 14 признаков, что ты мальчик, а не мужчина Звезды 0 Фото дня: Кайли Дженнер в новой сексуальной фотосессии Карьера 0 7 типов людей, с которыми лучше не начинать общаться снова В курсе 0 Вещь дня: веганские презервативы Гаджеты 0 Британцы выпустили виски в пакетике сока "Капризон" В курсе 0 Бенедикт Камбербэтч в трейлере "Война токов" Карьера 0 6 вещей, которые в реальной жизни намного проще, чем в фильмах Внешность и здоровье 0 Netflix выпустил коллаборацию с японским брендом Beams Психология отношений 0 Ученые: хочешь нравиться женщинам? Преувеличивай свой возраст! Секс 0 Сексологи обнаружили новый тип женского оргазма. Причем от неожиданной причины В курсе 0 Эмма Стоун и Вуди Харрельсон в трейлере "Добро пожаловать в Zомбилэнд 2"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.