Цитаты великих

Живи так, будто этот день — последний, и однажды так оно и окажется. А ты будешь во всеоружии. Джордж Карлин

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 жертв, які варто принести заради досягнення мети

13.11.2023 — Карьера
10 жертв, які варто принести заради досягнення мети

Неможливо досягти мети, не принісши жодних жертв. Але завжди потрібно запитувати себе: чи варті вони того? Адже буває, що ціна, яку доводиться заплатити за успіх, набагато вища за радість від досягнень.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак є речі, якими варто не боятися жертвувати для того, щоб рости як особистість і втілювати мрії в реальність.

 

Миттєве задоволення

Більшість людей люблять отримувати все і відразу — це особливість роботи мозку, певною мірою залежність від дофаміну. Але нерідко, щоб отримати більше, потрібно пожертвувати миттєвим задоволенням.

Наприклад, для досягнення великої мети тобі доводиться відмовитись від кайфу, який ти отримуєш від виконання чогось легкого.

Наприклад, якщо збираєш на автомобіль, варто втиснутись у витратах на задоволення на кшталт вечірок та замовлення їжі на будинок.

Звичайно, подібні дрібниці можуть миттєво підняти настрій, але водночас віддаляють тебе від мрії. Та й ефект від таких насолод коротко, на відміну від радості, яка з'являється, коли досягаєш глобальної мети.

 

Час

Щоб досягти того, про що мрієш, не можна не пожертвувати своїм часом.

Однак така ціна успіху того варта. Час, витрачений на твою мету, зовсім не є марною витратою або значною жертвою.

Наприклад, ти можеш відточувати свої кулінарні навички кілька років, сподіваючись відкрити власний заклад.

Ймовірно, процес навчання тобі сподобається так, як і кінцевий результат, якого ти хочеш досягти.

І навіть якщо з бізнесом тобі не пощастить, то в тебе залишаться цінний досвід та вміння, які стануть у нагоді в житті.

 

Потреба схвалення

Бажання бути прийнятим і зрозумілим — цілком нормальне явище, адже люди — істоти соціальні. Але коли воно виходить за рамки, то починає завдавати шкоди.

Якщо постійно переживаєш про те, що про тебе думають і говорять, легко відмовитись від мрії і взагалі нічого не робити. Адже завжди знайдуться люди, яким ти не подобається просто тому, що ти є.

У той момент, коли відмовляєшся від потреби схвалення і ставиш свої бажання на перше місце, ти стаєш зовсім іншою людиною.

Ти більше не прив'язаний до чужої думки про твій вибір та дії, тому вільний чинити так, як вважаєш за потрібне.

Твоє щастя починає залежати тільки від тебе, як самооцінка. Тому варто принести в жертву потребу догоджати іншим та бажати схвалення оточуючих. Не дозволяй їм стримувати тебе від того, чого хочеш досягти.

 

Гордість

Деякі мрії потребують змін у способі життя, яким ти насолоджуєшся.

Наприклад, тобі може знадобитися переїзд до батьківського будинку заради того, щоб відкладати більше грошей на власну квартиру, або, можливо, доведеться відмовитися від відпустки, до якої їдуть усі твої друзі.

Через такі зміни ти можеш відчувати сором, образу, відчуття несправедливості життя. Усі вони викликані твоїм его, а не обставинами, в які ти потрапив.

Якщо ти зможеш пожертвувати власною гордістю заради успіху, ти впораєшся з цими неприємними почуттями і досягнеш того, про що мрієш.

Також гордість є перешкодою до смиренності, а вона обов'язково, щоб побачити свої слабкості та зуміти попросити про допомогу, коли вона необхідна.

 

Фінансова безпека

Відчуття впевненості у фінансовому становищі є корисним для психічного здоров'я.

Однак багато людей ставлять її вище своїх потреб настільки, що відмовляються домагатися бажаного, коли живуть комфортним життям.

Вони настільки звикли відкладати кошти на чорний день, що ніколи не почуваються здатними зробити рішучий крок і витратити частину грошей на те, що принесе їм успіх. Але так чи інакше кожній людині доводиться інвестувати в себе, чим би вона не займалася.

Потрібно бути розумним зі своїми грошима і не наражати себе на фінансові труднощі, щоб здійснити свої мрії, але в той же час не варто бути скнарою.

Якщо ти маєш фінанси, які допоможуть наблизитися до мрії, варто пожертвувати ними заради її досягнення.

 

Репутація

Ти можеш бути босом, тусовщиком, найрозумнішою людиною на Землі або конформістом.

Якщо в тебе репутація певної людини, яка не відповідає твоїй мрії, доведеться від неї відмовитись.

Це може бути складно, адже не всі люди одразу повірять, що ти змінився та став іншим.

Але така жертва варта того, адже вона допоможе досягти успіху та зрозуміти, ким ти є насправді. Можливо, ти завжди був тим, ким станеш після відмови від колишньої репутації.

 

Зона комфорту

Твої мрії не впадуть на тебе з неба. Ти маєш проявляти себе, ініціативу чи йти на ризик.

Все це змушує почуватися некомфортно, особливо якщо робиш щось невизначене чи незнайоме. Але якщо твоя мрія лежить за межами зони комфорту, у тебе немає іншого вибору, окрім як пройти через це.

Для кожної людини подолання такої перешкоди виглядає по-різному: хтось кидається у вир із головою і бореться з сильним дискомфортом задля досягнення мети, а хтось розширює межі своїх можливостей поступово.

Обидва ці підходи заслуговують на повагу, оскільки вимагають сміливості та роботи над собою.

 

Его

Невдачі можуть багато чого навчити, якщо правильно їх сприймати. А для цього потрібно відкласти своє его убік.

Заперечення невдач - правильний спосіб застрягти на місці і перестати розвиватися. Такий же ефект має переконаність, що ти завжди і в усьому маєш рацію.

Щоб досягати цілей, важливо вчитися слухати інших людей, упокоривши свою гордість, і брати до уваги їхні слова.

Необхідно сприймати адекватно критику чи зворотний зв'язок, який отримуєш від оточуючих, виділяти з неї головне та відкидати те, що тобі не стане в нагоді.

 

Зручність

Не завжди хороше життя можна назвати зручним. Наприклад, знаменитий спортсмен проводить багато часу на тренуваннях, у довгих перельотах між країнами, нервує перед змаганнями.

Бізнесмени нерідко встають рано чи пізно лягають спати, щоб підтримувати контакти з партнерами у різних часових поясах.

Великі мрії обмежують можливість бути спонтанним, кинути справи будь-якої миті чи просто відпочити.

Спосіб життя змінюється і повинен відповідати твоїм цілям. Але принесення в жертву зручності може означати швидше досягнення успіху.

 

Спілкування зі скептиками та енергетичними вампірами

Якою б не була твоя мета, знайдуться люди, які її спростують. Вони будуть говорити, що в тебе нічого не вийде і краще відмовитись від мрії до того, як почнеш втілювати її в життя.

Не варто витрачати час на те, щоби змінити думку таких людей або щось їм довести.

Деякі з них просто живуть у негативі та поширюють його на оточуючих, але не варто дозволяти їм робити це на свою адресу.

Відпусти скептиків та енергетичних вампірів зі свого життя і вибач їм песимізм. Звичайно, буває складно пожертвувати стосунками, але варто зробити це заради власного благополуччя.

А якщо не можеш виключити їх зі свого життя повністю, то вчися захищати себе від непотрібної драми і не приймати негатив на свій рахунок.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 40 золотых правил секса Юмор 0 Принцессы цирка: 7 амплуа девушек Психология отношений 0 Что творится в женской голове? Секс 1 Сколько сексуальных партнеров считается нормой в разных странах? Секс 0 Гид по эротическим перепискам В курсе 0 Колин Фаррелл и Лили-Роуз Депп в первом трейлере фильма "Поколение Вояджер" MC Like 0 Модели едят пирожные на пасхальном банкете Love Magazine Карьера 0 Чому ти боїшся глобальних змін у житті, навіть якщо знаєш, що вони підуть тобі… Карьера 0 Как победить в драке, если избежать ее не удается Звезды 0 Сексуальная русалка Ники Минаж в новом клипе "Bed" Внешность и здоровье 0 Как приготовить домашний алкоголь Автомобили 0 Kia показала новый кроссовер Stonic Юмор 0 Топ самых раздражающих цитат из женских пабликов Карьера 0 Разумно ли посвящать всю жизнь одной профессии Секс 0 40 золотых, универсальных, абсолютных правил секса Карьера 0 Как выигрывать в спорах, даже если ничего не понимаешь в вопросе Звезды 0 Кайли Дженнер для Tmrw Magazine В курсе 0 10 самых сексуальных видеоклипов по версии Rolling Stone Внешность и здоровье 0 Как чрезмерные физические нагрузки могут тебе навредить Карьера 0 19 правил джентльмена при встрече с законом
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.