Цитаты великих

Манеры — визитная карточка мужчины, именно они делают вас неповторимым.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 причин не сперечатися з людьми, які краще за тебе знають, як правильно жити

13.11.2023 — Карьера
9 причин не сперечатися з людьми, які краще за тебе знають, як правильно жити

На твоєму життєвому шляху постійно будуть зустрічатися люди, які переконані в тому, що тільки вони живуть правильно. Звісно, вони завжди раді поділитися своїм знанням з усіма оточуючими.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Проблема в тому, що такі люди роздають поради та настанови навіть тоді, коли їх про це ніхто не просить.

Ти можеш витрачати свій час і сили на те, щоб дати їм відсіч і довести, що ти сам чудово впораєшся з усіма своїми проблемами. А можеш перестати займатися безглуздою справою.

Тим більше, що ми зібрали кілька вагомих причин не вступати в суперечку з тими, хто навчає тебе життя.

 

У тебе не вдасться переконати їх

Якщо людина щиро вважає себе правою і болісно сприймає будь-яку твою фразу, яка транслює незгоду – сперечатися з нею безглуздо.

У тебе все одно не вдасться переконати його в чомусь. Навіть якщо в тебе буде достатньо фактів та вагомих аргументів.

За сильного бажання твій співрозмовник може викрутитися і оскаржити кожен твій аргумент або ж не брати його до уваги, продовжуючи наполягати на своєму.

Твої спроби пояснити щось людині закінчаться поразкою. Причому чим довше ти сперечаєшся, тим більша ймовірність, що ви не вирішите проблему мирно.

Справа в тому, що люди, які сперечаються, не шукають правди. Їхня мета – відстояти свою позицію та довести, що не правий саме їхній опонент.

Найкраще закінчуй суперечку, пославшись на те, що кожен із вас, незважаючи на доказову базу, залишиться при своїй думці.

 

Ти не витратиш свій час даремно

Якщо ти маєш зайвих півгодини на безглузді суперечки і тобі нудно – будь ласка, можеш розважатися.

Якщо ж ти справді цінуєш свій час і не хочеш витрачати його просто так, то краще уникай словесних конфліктів.

На твоєму шляху постійно зустрічатимуться люди, які впевнені, що ти робиш щось неправильно.

Але в більшості випадків їх зауваження не коштуватимуть твоєї уваги. Так що можеш просто посміхнутися і подякувати їм за висловлену думку.

Те, що ти не вступатимеш у суперечку з ними і доводиш, що вони не мають рації – зовсім не означає, що ти продемонструєш свою згоду з їхньою позицією. Просто ходи розумніше і не наривайся на потік безглуздих доказів їхньої правоти.

 

Ти не зіпсуєш стосунки з ними

Дуже часто люди, які починають запеклу суперечку один з одним, псують свої взаємини.

Так відбувається з багатьох причин: опоненти переходять на особистості, ображають один одного, на емоціях говорять або роблять багато речей, про які згодом дуже шкодують.

Особливо не варто сперечатися про щось, у чому ти важливий: щойно ти почнеш доводити свою правоту і зіткнешся з незгодою з боку співрозмовника, ти швидше за все перестанеш контролювати себе.

 

Вони не поважають чужі особисті кордони

Люди, які дозволяють собі навчати оточуючих життя, вирішують, що на їхню думку правильно, а що ні, навряд чи поважають чиїсь особисті межі.

Тобі здається, що кожна доросла людина повинна розуміти, які теми їй можна торкатися в розмові з оточуючими, а які не повинні її стосуватися.

Але, на жаль, багато хто не бачить жодних об'єктивних причин притримати свою думку при собі і не лізти з порадами до співрозмовника.

Не намагайся нічого доводити таким людям. У тебе все одно не вийде донести до них те, що вони порушують межі дозволеного.

Швидше за все, тебе вважають хамом або егоїстом, який не поважає чужої думки і не вміє спілкуватися з оточуючими. Убережи свої нерви – це єдине правильне рішення у такій ситуації.

 

У них є досвід, який змушує їх вважати себе правими

Не варто забувати, що кожна людина має свій життєвий досвід. І саме завдяки тим ситуаціям, які пережив твій співрозмовник у минулому, та його сприйняттю він робить висновки та дає тобі поради.

Ти не можеш стати на місце іншої людини і відчути, що вона відчувала, перебуваючи у певних життєвих обставинах. Тому намагайся не судити його за поради, які не сходяться з твоїми планами та рішеннями.

Людиною може рухати страх за твоє майбутнє, бажання попередити тебе про можливі наслідки твоїх дій, жаль про власні помилки і так далі.

Стався терпиміше до співрозмовника, ти ніколи не знаєш, чим він керується, намагаючись навчати тебе життя.

 

Ти не боятимешся зробити помилку

Якщо ти витратив багато часу, щоб відстояти свою позицію в суперечці і змусити людину змінити свою думку, ти відчуватимеш на собі більше відповідальності.

Адже тепер тобі потрібно буде не просто вчинити так, як ти і планував із самого початку, а й довести, що ти справді мав рацію. В іншому випадку твоя самооцінка може зазнати сильного удару.

Уяви ситуацію, коли ти до останнього відстоював свою правоту, вчинив так, як хотів, і раптом зрозумів, що зробив помилку.

Швидше за все, тобі незручно буде продовжувати спілкування з тією людиною, з якою ти вів суперечку.

Зовсім інша справа, якщо ти не ставитимеш собі за мету переконати когось. Тоді можлива невдача буде пережита тобою набагато легше, і ти уникнеш почуття сорому.

 

Ти покажеш свою незалежність від думки оточуючих

Залежність від думки оточуючих демонструється не тільки завдяки тому, що ти готовий дотримуватися їх порад і настанов.

Твоє різке неприйняття того, що тобі кажуть, і невміння спокійно пережити незгоду з твоїми діями, теж висловлює твою занепокоєність думкою співрозмовника.

Чим довше ти готовий сперечатися з людиною, тим більше ймовірності, що тобі дуже важливо переконати її, щоб вона почала ставитися схвально до твоїх слів і вчинків.

Просто роби те, що хочеш і що маєш. А те, як до цього ставляться інші люди, – не твоя турбота.

 

Ти не покажеш свої слабкі сторони

Є певні теми, які не можуть лишити тебе байдужим. Показуючи свої слабкі сторони, ти даєш оточуючим можливість зрозуміти, як можна маніпулювати.

Чим більше ти сперечаєшся, тим сильніше виявляється їхній вплив на тебе.

Тому намагайся залишатись стриманим, особливо у спілкуванні з людьми не з твого близького кола.

 

Вони втратять до тебе інтерес

Коли хтось намагається вчити тебе життя, співрозмовник обов'язково чекає від тебе будь-якої реакції. Позитивна підвищить його самооцінку, дозволить йому відчути себе корисним та значущим.

Негатив з твого боку здебільшого викличе бажання продовжити суперечку, переконати тебе, будь-якими можливими способами довести свою правоту.

Якщо людина довгий час не бачитиме від тебе емоційної реакції на її поради та настанови, вона просто втратить інтерес до тебе чи ситуації.

Повір, такий підхід до взаємодії справді працює. Ти просто перестаєш транслювати свою незгоду і від тебе відстають.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Марк Уолберг, Мишель Уильямс и Кевин Спейси в трейлере Психология отношений 0 Рейтинг тайн, которые женщины скрывают от мужчин В курсе 0 Трейлер эпичной фантастики "Хроники хищных городов" от Питера Джексона Вокруг света 0 В Киото появились павильоны, где можно делать то, что запрещено Вокруг света 0 National Geographic показали лучшие снимки года Секс 0 "Нас не предупреждали!", или 33 откровения о сексе Карьера 0 4 вещи, которые не дают тебе взлететь Звезды 0 Кендалл Дженнер для La Perla Психология отношений 0 7 пессимистичных фактов о совpеменных отношениях Внешность и здоровье 0 Vans выпустили коллекцию, посвященную Гарри Поттеру Юмор 0 10 способов понять, что ваш партнер следит за вашими переписками Карьера 0 Почему сейчас так сложно быть мужчиной Секс 0 10 фактов о сексе, которые поймут только женатые мужчины В курсе 0 Рассел Кроу в трейлере "Самый громкий голос" Секс 0 Как правильно делать куннилингус: советы эксперта Секс 0 Секс и фэйлы MC Like 0 На фоне скандала: лучшие снимки Терри Ричардсона Секс 0 Ученые: почему мужчины так любят использовать кляп во время секса? Секс 0 3 самых сексуальных слова, которые ты можешь сказать женщине, раздевшейся перед… Карьера 0 8 вещей, которые мы должны перестать покупать
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.