ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 ознак, що ви дійсно розумна людина

17.01.2024 — Карьера
9 ознак, що ви дійсно розумна людина

Чи справді розумний чи тільки здається таким? Деякі люди вміють вчасно повернути в розмову хитромудрий термін, легко підтримують будь-яку тему і добре сходяться з людьми.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Але це зовсім не говорить про те, що вони дійсно мають незвичайну ерудицію.

 

Ви цікавитесь

Психологи кажуть, що цікавість вирізняє по-справжньому розумних людей. Адже розум — це не лише здатність досконало розбиратися виключно у своїй професійній сфері, обмежуючись досить вузькою галуззю. Ерудити цікавляться буквально всім поспіль, вони мають дуже широкий кругозір.

Відомо також, що цікаві діти в школі набагато частіше одержують високі оцінки, ніж їх байдужі однолітки. А ще вони краще запам'ятовують різну інформацію.

Доктор Маттіас Грубер, нейробіолог із Каліфорнійського університету в Девісі, пояснює цей феномен так: цікавість тренує мозок, допомагаючи йому вивчати та зберігати найрізноманітніші відомості.

Крім того, допитливий розум відрізняється винахідливістю – завжди знайдуться креативні ідеї та нетривіальні шляхи вирішення проблем.

 

Ви - усвідомлена людина

Інтелектуали не схильні недооцінювати чи переоцінювати себе, вони чітко уявляють, яке місце посідають у цьому світі. А ще вони добре розуміють свої почуття, логіку мислення та моделі поведінки.

 

Ви - скептик

Розумна людина завжди перевіряє інформацію, розуміючи, що джерело джерела не відрізняється, у кожного є своя мотивація та вигода. Зазвичай інтелектуали здатні тверезо оцінювати ситуацію та можуть розглянути її з різних боків.

 

Ви бачите закономірності

А ще вам важливі причинно-наслідкові зв'язки та прямі докази, а не домисли.

Ви можете аналізувати ситуацію, оцінювати різні чинники, які впливають на неї, розумієте, звідки ростуть ноги. Ви звертаєте увагу навіть на дрібниці та намагаєтеся оцінювати їх об'єктивно.

 

У вас чудове почуття гумору

Ерудити відрізняються кмітливістю, багатим словниковим запасом і люблять грати словами.

А для того, щоб розсмішити іншу людину, потрібна когнітивна гнучкість — уміння миттєво обробляти інформацію та видавати реакцію.

До речі, деякі дослідження доводять, що любителі жартів «почорніше» можуть похвалитися високим вербальним та невербальним інтелектом.

 

Ви знаєте не все

Ви віддаєте повне уявлення про те, що всі ваші знання про світ неповноцінні та дізнатися про все неможливо. І ви не боїтеся зізнатися, що не в курсі чогось.

 

Ви адаптивні

Гнучкість також свідчить про високий інтелект. Це означає, що ви природжений дипломат, можете порозумітися з будь-яким співрозмовником і підлаштуватися до ситуації.

 

Ви знаєте про «сірі зони»

Деякі життєві ситуації називаються сірими зонами — коли правильне рішення прийняти просто неможливо. Це означає, що від обставин залежить дуже багато, і немає сенсу шукати чітку відповідь прямо зараз. Розумна людина може з цим примиритись.

 

Ви не любите розмови про погоду

Світські розмови ні про що просто, щоб не мовчати, вас дратують. Здається, що існує мільйон цікавих тем, які можна обговорити, але дехто чомусь цього не робить.

Інтелектуалам подобається дискутувати, розглядати ту чи іншу проблему з різних сторін, розмовляти по суті.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Хейли Бибер в новой рекламной кампании Victoria's Secret Юмор 0 Как стать пупсиком Секс 0 Как сделать девушке приятно с помощью 10 пальцев и 1 языка Секс 0 24 самых сексуальных сцен в истории кино Юмор 0 Как познакомиться с официанткой Карьера 0 7 ознак того, що твоя продуктивність токсична і приносить більше шкоди, ніж… Психология отношений 0 15 правил совместной жизни, которые ты не обязан соблюдать Автомобили 0 Тизер второго сезона Grand Tour Секс 0 8 шагов, после которых я соглашусь с тобой переспать Психология отношений 0 Что говорит о тебе выбор алкоголя на первом свидании Юмор 0 Как написать сообщение девушке после первого свидания Секс 0 Карта мужских сексуальных комплексов Звезды 0 Фото дня: фотограф Мерт Алас поделился снимком голой Ирины Шейк Секс 0 Ученые: секс помогает справиться с сезонной аллергией Секс 0 5 приемов из порнофильмов, которые актеры не советуют повторять дома Психология отношений 0 Нашел женщину без комплексов. Последствия Внешность и здоровье 0 10 переконливих причин мастурбувати частіше Секс 0 Ученые назвали самую опасную для здоровья секс-игру Юмор 0 8 женщин, с которыми не стоит встречаться Карьера 0 Как выглядит и чего хочет средний мужчина
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.