ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Забыть боль так трудно — но ещё труднее помнить хорошее. Счастье не оставляет шрамов. Мирные времена ничему нас не учат. Чак Паланик

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Радість праці: чому ти не хочеш працювати?

16.01.2024 — Карьера
Радість праці: чому ти не хочеш працювати?

Люди хочуть працювати лише у двох випадках: якщо їм подобається те, чим вони займаються і коли від цього залежить життя. Простіше кажучи, прагне роботи той, хто знайшов своє покликання, або той, кому вже ввечері їсти нічого.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

В інших випадках робота не приносить радості, її сприйняття знаходиться десь між визначеннями «терпима» та «ненависна». У твоєму небажанні працювати немає чогось, що суперечить людським цінностям. Це, швидше, неприємна норма, з якою можна уживатися.

 

Чому ти не хочеш працювати?

Найчастіше небажання працювати сигналізує про те, що людина займається нелюбимою, а може, і зовсім ненависною справою.

Похмурий або сонячний ранок завжди перетворюється на випробування. Потрібно встати з ліжка, приготуватися морально до неминучого і нарешті залишити затишні стіни.

Усі дні тижня, крім вихідних, складаються із суцільного страждання з очікуванням кінця робочого дня. Такий стан знайомий багатьом, мабуть сотням мільйонів людей у всіх куточках світу.

З погляду вільної людини, людини-творця, цілком нормально не хотіти займатися тим, що не приносить задоволення.

Однак жорстокий світ змушує нас працювати не там, де хочеться, а де доведеться. Іноді вдається знайти компроміс і змиритися зі своїм становищем. Хороша зарплата здатна компенсувати незручності.

Іноді досить і просто дружного колективу, де є люди зі схожими інтересами та поглядами. Зрештою, думка про те, що займаєш не найгіршу посаду у світі, сприяє позитивному сприйняттю реальності.

Тим не менш, позбутися дискомфорту повністю не вдається. Іноді апатія стукає у двері. Проганяє її холодильник, який треба чимось наповнювати.

 

Чи це справедливо?

Кожен з нас бачив ці сяючі обличчя в соціальних мережах, стрічках новин і зведеннях Forbes. Йдеться про успішних людей, які живуть за своїми правилами. Вони здаються цілком вільними і тому щасливими.

Багато грошей, популярність та впізнаваність, світові рекорди та неймовірні витівки, що сходять їм з рук. Саме поняття «успіх» досить умовне, і кожен розуміє його дещо по-своєму.

Незважаючи на це, навряд чи хтось зможе порівняти таке життя з тим, що уготовано продавцю-консультанту з великої торгової мережі або робітнику із заводу.

То чи справедливо це? Та й ні, з якого боку подивитися. Соціальне розшарування та економічна нерівність очевидні. При цьому далеко не кожен мільйонер є видатною людиною, яка заслуговує на своє становище.

З іншого боку є ти, що сам не знаєш, чим хочеш займатися, чого чекаєш від життя. Зрозуміло, що в голові є абстрактні мрії на кшталт дорогої машини, просторого будинку та кругосвітки, які не вдається реалізувати.

Власне, тому й доводиться працювати десь. До цього місця або становища тебе принесла течія життя, якого ти легковажно не помічав.

 

Як вирватися з замкнутого кола

Загалом, тобі отже випав не гірший з існуючих варіантів, напевно і сам це усвідомлюєш, але хочеться чогось іншого: більш насиченого, живого, не такого передбачуваного.

Давай розглянемо два варіанти можливих дій. Жоден із них не кращий чи гірший сам по собі, це просто різні стратегії.

Отримувати задоволення від поточного життя

Ти можеш отримати набагато більше задоволення від життя, якщо сконцентруєшся на власних бажаннях. Перестань мріяти і планувати, натомість пробуй і роби.

Не відкладай на потім, чекаючи на найкращий момент. Він не настане ніколи або виникне рівно в той момент, коли зважишся на події.

Не має значення, що саме тебе приваблює і дарує почуття радості. Напевно, можна знайти половинчасті рішення, навіть якщо сильно не вистачає грошей.

Зовсім інша річ — час і здоров'я, яких одного разу точно не залишиться. Усвідомь це, випробувай жах від огидної і непроглядної сірості. Ця стратегія передбачає деякі зміни у звичках та способі життя.

Якщо не можеш заробляти більше, спробуй витрачати менше часу та грошей на другорядне. Зміщуй пріоритети і отримаєш задоволення.

Тобі, як і раніше, доведеться повертатися в нудну реальність, але з отриманням емоційної винагороди здобудеш ще й мотивацію. Жахлива робота не така погана, якщо дозволяє, хоча б іноді реалізовувати бажання. 

Зважитися на зміни

Цей варіант більш радикальний і підходить для людини, яка точно знає, чим вона хоче займатися, ким хоче стати, але стикається з низкою обставин, які і зупиняють будь-які істотні зміни.

Тут слід зрозуміти просту річ. Обставини ніколи не послаблять хватку, навпаки, згодом розмножаться та посиляться. Можеш прикинути на собі. У шкільні чи студентські роки головною проблемою були іспити та необхідність повертатися додому до настання ночі.

Здавалося, що це великі біди, що обрушили всі грандіозні плани. Зараз, коли ти подорослішав, подібне здається смішним, адже з'явилися нові, тепер точно найсерйозніші перешкоди. Через кілька років і вони сприйматимуться подібним чином, бо виникнуть ще більш безжальні обставини.

Якось вони і справді не залишать простору для маневру. Але до цього поки що далеко. Від змін тебе зупиняє невизначеність, страх від можливого зниження рівня життя, купівельної спроможності.

Швидше за все, так і станеться, принаймні на першому етапі. Життя із чистого листа міцно б'є по гаманцю, але винагороджує додатковим шансом на щастя. Приготуйся до глобальних змін, відмовившись від самообману та порожніх надій.

Точно буде тяжко, але не смертельно. Через деякий час шторм стихне і на горизонті ти розглянеш мету, що матеріалізується.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Для любви нужен как минимум треугольник: кто такие даблсексуалы В курсе 0 Pornhub открыл раздел про пчел (чтобы помочь спасти их от вымирания) Секс 0 #говоритженщина: почему девушки имитируют оргазм В курсе 0 Остин Батлер и Том Хэнкс в первом трейлере фильма «Элвис» Психология отношений 0 8 предрассудков, которые убивают твои отношения Звезды 0 Фото дня: дочь Хайди Клум для издания Rollacoaster Карьера 0 10 старых предсказаний о том, что ждёт человечество в 2020 году Психология отношений 0 10 видов разрыва отношений, которые ты должен пережить В курсе 0 Тизер страшного исторического сериала Ридли Скотта "Террор" Карьера 0 10 правил, яких ніхто не дотримується Юмор 0 Не их тип: чуваки, которые не понравятся ни одной девушке Автомобили 0 9 вредных привычек, которые изнашивают мотор твоего автомобиля Звезды 0 Фото дня: обнаженная Ирина Шейк в рекламной кампании Mimi Luzon Звезды 0 Большое количество топ-моделей в откровенных нарядах в новом фильме Mugler Психология отношений 0 12 самых главных проблем в отношениях, с которыми сталкивается большинство пар Звезды 0 Тіна Кунакі для рекламної кампанії купальників Haight Внешность и здоровье 0 Converse и Peanuts посвятили коллекцию комиксам Внешность и здоровье 0 New Balance выпустил коллаборацию с художником Джошуа Вайдсом Внешность и здоровье 0 10 вещей, которые я понял, когда не пил все лето Звезды 0 Памела Андерсон для австралийского MAXIM
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.