ТОП-10 популярных новостей
6 типів чоловіків - до якого належите ви? 11.07.2024 — Юмор — 0 6 дратівливих фраз, які говорить дівчина, і що вони означають насправді 10.07.2024 — MC Like — 0 13 ознак, що дівчина, з якою ти познайомився, надто незріла для стосунків 09.07.2024 — Психология отношений — 0 Чому ваша ввічливість робить вас невдахою на роботі 05.07.2024 — Карьера — 0 13 причин, чому тобі подобається дівчина, яку твої друзі вважають непривабливою 04.07.2024 — Психология отношений — 0 7 ознак, що зустрічаєшся з вимогливою дівчиною 03.07.2024 — Психология отношений — 0 5 речей, які потрібно помістити у ванну перед ночівлею з дівчиною 02.07.2024 — Юмор — 0 8 жорстоких способів розлучитися, до яких ніколи не варто вдаватися 01.07.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які не варто розповідати своїй дівчині 27.06.2024 — Психология отношений — 0 7 речей, які має знати кожен 25-річний підліток 26.06.2024 — Карьера — 0

Цитаты великих

Не позволяйте жизни заставлять вас становиться тем, кем вы быть не хотите.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Радість праці: чому ти не хочеш працювати?

16.01.2024 — Карьера
Радість праці: чому ти не хочеш працювати?

Люди хочуть працювати лише у двох випадках: якщо їм подобається те, чим вони займаються і коли від цього залежить життя. Простіше кажучи, прагне роботи той, хто знайшов своє покликання, або той, кому вже ввечері їсти нічого.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

В інших випадках робота не приносить радості, її сприйняття знаходиться десь між визначеннями «терпима» та «ненависна». У твоєму небажанні працювати немає чогось, що суперечить людським цінностям. Це, швидше, неприємна норма, з якою можна уживатися.

 

Чому ти не хочеш працювати?

Найчастіше небажання працювати сигналізує про те, що людина займається нелюбимою, а може, і зовсім ненависною справою.

Похмурий або сонячний ранок завжди перетворюється на випробування. Потрібно встати з ліжка, приготуватися морально до неминучого і нарешті залишити затишні стіни.

Усі дні тижня, крім вихідних, складаються із суцільного страждання з очікуванням кінця робочого дня. Такий стан знайомий багатьом, мабуть сотням мільйонів людей у всіх куточках світу.

З погляду вільної людини, людини-творця, цілком нормально не хотіти займатися тим, що не приносить задоволення.

Однак жорстокий світ змушує нас працювати не там, де хочеться, а де доведеться. Іноді вдається знайти компроміс і змиритися зі своїм становищем. Хороша зарплата здатна компенсувати незручності.

Іноді досить і просто дружного колективу, де є люди зі схожими інтересами та поглядами. Зрештою, думка про те, що займаєш не найгіршу посаду у світі, сприяє позитивному сприйняттю реальності.

Тим не менш, позбутися дискомфорту повністю не вдається. Іноді апатія стукає у двері. Проганяє її холодильник, який треба чимось наповнювати.

 

Чи це справедливо?

Кожен з нас бачив ці сяючі обличчя в соціальних мережах, стрічках новин і зведеннях Forbes. Йдеться про успішних людей, які живуть за своїми правилами. Вони здаються цілком вільними і тому щасливими.

Багато грошей, популярність та впізнаваність, світові рекорди та неймовірні витівки, що сходять їм з рук. Саме поняття «успіх» досить умовне, і кожен розуміє його дещо по-своєму.

Незважаючи на це, навряд чи хтось зможе порівняти таке життя з тим, що уготовано продавцю-консультанту з великої торгової мережі або робітнику із заводу.

То чи справедливо це? Та й ні, з якого боку подивитися. Соціальне розшарування та економічна нерівність очевидні. При цьому далеко не кожен мільйонер є видатною людиною, яка заслуговує на своє становище.

З іншого боку є ти, що сам не знаєш, чим хочеш займатися, чого чекаєш від життя. Зрозуміло, що в голові є абстрактні мрії на кшталт дорогої машини, просторого будинку та кругосвітки, які не вдається реалізувати.

Власне, тому й доводиться працювати десь. До цього місця або становища тебе принесла течія життя, якого ти легковажно не помічав.

 

Як вирватися з замкнутого кола

Загалом, тобі отже випав не гірший з існуючих варіантів, напевно і сам це усвідомлюєш, але хочеться чогось іншого: більш насиченого, живого, не такого передбачуваного.

Давай розглянемо два варіанти можливих дій. Жоден із них не кращий чи гірший сам по собі, це просто різні стратегії.

Отримувати задоволення від поточного життя

Ти можеш отримати набагато більше задоволення від життя, якщо сконцентруєшся на власних бажаннях. Перестань мріяти і планувати, натомість пробуй і роби.

Не відкладай на потім, чекаючи на найкращий момент. Він не настане ніколи або виникне рівно в той момент, коли зважишся на події.

Не має значення, що саме тебе приваблює і дарує почуття радості. Напевно, можна знайти половинчасті рішення, навіть якщо сильно не вистачає грошей.

Зовсім інша річ — час і здоров'я, яких одного разу точно не залишиться. Усвідомь це, випробувай жах від огидної і непроглядної сірості. Ця стратегія передбачає деякі зміни у звичках та способі життя.

Якщо не можеш заробляти більше, спробуй витрачати менше часу та грошей на другорядне. Зміщуй пріоритети і отримаєш задоволення.

Тобі, як і раніше, доведеться повертатися в нудну реальність, але з отриманням емоційної винагороди здобудеш ще й мотивацію. Жахлива робота не така погана, якщо дозволяє, хоча б іноді реалізовувати бажання. 

Зважитися на зміни

Цей варіант більш радикальний і підходить для людини, яка точно знає, чим вона хоче займатися, ким хоче стати, але стикається з низкою обставин, які і зупиняють будь-які істотні зміни.

Тут слід зрозуміти просту річ. Обставини ніколи не послаблять хватку, навпаки, згодом розмножаться та посиляться. Можеш прикинути на собі. У шкільні чи студентські роки головною проблемою були іспити та необхідність повертатися додому до настання ночі.

Здавалося, що це великі біди, що обрушили всі грандіозні плани. Зараз, коли ти подорослішав, подібне здається смішним, адже з'явилися нові, тепер точно найсерйозніші перешкоди. Через кілька років і вони сприйматимуться подібним чином, бо виникнуть ще більш безжальні обставини.

Якось вони і справді не залишать простору для маневру. Але до цього поки що далеко. Від змін тебе зупиняє невизначеність, страх від можливого зниження рівня життя, купівельної спроможності.

Швидше за все, так і станеться, принаймні на першому етапі. Життя із чистого листа міцно б'є по гаманцю, але винагороджує додатковим шансом на щастя. Приготуйся до глобальних змін, відмовившись від самообману та порожніх надій.

Точно буде тяжко, але не смертельно. Через деякий час шторм стихне і на горизонті ти розглянеш мету, що матеріалізується.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 7 комплексов, от которых тебе нужно избавиться MC Like 0 Валентина Сампайо на обложке Sport Illustrated Swimsuit Секс 0 Какие позы нравятся женщинам меньше всего Карьера 0 9 действий, из-за которых ты выглядишь глупым в глазах окружающих Секс 0 Попробуйте заняться сексом по телефону В курсе 0 Владелец Tinder выпустил новое приложение, напоминающее шоу "Холостяк" Гаджеты 0 Google выпустили приложение для рисования в воздухе Секс 0 25 советов мужчинам от мужчин о сексе с женщинами Юмор 0 Как соблазнить женщину: метод стратегической спонтанности Секс 0 И целой кровати мало! 6 лучших мест для секса дома Секс 0 7 ошибок, котоpые делает мужчина, пытаясь склонить девушку к сексу Юмор 0 15 причин никогда не жениться Секс 0 7 лучших поз для секса втроём MC Like 0 Знакомьтесь, "Мисс мира" 2018 Юмор 0 Дослідження: переломи членів найчастіше трапляються у новорічні свята MC Like 0 Много красоты в лукбуке INCANTO Секс 0 Ученые: назван вред слишком частого секса MC Like 0 Жозефин Скривер в каталоге купальников SI Swimsuit 2020 Карьера 0 8 признаков того, что ты идеальный раб общества Карьера 0 Что отличает зрелого мужчину от мальчика
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.