Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

9 причин, чому тебе перестають радувати матеріальні цінності

07.11.2023 — Карьера
9 причин, чому тебе перестають радувати матеріальні цінності

Ми все частіше пов'язуємо наше щастя з матеріальними цінностями. Ти прагнеш купівлі нових речей, заробляєш гроші на те, що, як ти думаєш, подарує тобі відчуття задоволеності життям.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак часом ти можеш переставати відчувати, що на вірному шляху.

Ось кілька причин, чому тебе перестають тішити матеріальні цінності.

 

Ти швидко звикаєш до рівня життя

Одна з причин, чому тебе перестають тішити матеріальні цінності – це феномен адаптації. Ти швидко звикаєш до нових речей, які можеш собі дозволити.

Колись купівля нового телефону чи ремонт побутової техніки здавалися тобі матеріально непідйомними, зараз ці витрати можуть вписуватися в рамки твого місячного бюджету.

Спочатку ти відчуєш задоволення, але через якийсь час перестанеш відчувати це почуття.

Куплені речі будуть набридати тобі все швидше, їхня вартість почне здаватися тобі повсякденною, краса і унікальність того, чим ти володієш, поступово переться у твоєму сприйнятті.

 

Ти втомлюєшся працювати заради їх придбання

Чим більше ти хочеш, тим більше ресурсів тобі доводиться вкладати у роботу.

Матеріальні цінності можуть перестати приносити тобі позитивні емоції, якщо тобі доводиться жертвувати заради них занадто багато часу, сил, нервів і так далі.

Деколи досягши того, про що ти мріяв, ти можеш не відчути задоволення, тому що ти просто вимотаний до крайнього ступеня.

 

Ти розумієш, що твої запити зростають

Якщо ти зосереджуєшся на матеріальних цінностях, у тебе прокидається постійна спрага більшого.

Скільки б ти не придбав, завжди буде щось нове, що ти захочеш: остання модель телефону, потужніший автомобіль, квартира з великою кількістю кімнат і таке інше.

Твої запити постійно зростатимуть, і ти почнеш почуватися ніби в замкнутому колі, поступово втрачаючи відчуття задоволення від виконання своїх бажань.

 

Ти усвідомлюєш, що намагаєшся заглушити порожнечу всередині

Матеріальні цінності та їхнє придбання часто заглушають почуття внутрішньої порожнечі. Коли тобі погано, ти можеш робити подарунки, намагаючись підняти настрій. На короткий проміжок часу це може спрацювати.

Ти відчуєш себе краще, усвідомлюючи, що можеш дозволити собі дорогу річ. Але проблема залишиться невирішеною — зрештою, ти знову відчуєш порожнечу. Матеріальні цінності не можуть зробити тебе надовго щасливим.

Якщо тебе не влаштовує щось у стосунках, дружбі чи кар'єрі, то доведеться знайти першопричину твого пригніченого стану та розібратися з нею.

 

Твої очікування не відповідають реальності

Ти можеш будувати величезні очікування від матеріальних цінностей, вірити в те, що речі подарують тобі безмежне задоволення, зроблять твоє життя краще, змінять тебе.

Але реальність рідко відповідає тому, як ти її уявляєш. Тому, досягши бажаного, ти можеш зіткнутися з розчаруванням.

Виявиться, що речі не роблять тебе надовго щасливим, і тобі доведеться постійно підтримувати позитивні емоції чимось ще.

 

Ти порівнюєш себе з іншими людьми

Якщо ти надто багато уваги приділяєш порівнянню себе з оточуючими, ти можеш втратити почуття задоволення та радості від набуття матеріальних цінностей.

Справа в тому, що сучасне суспільство щосили намагається демонструвати, що саме гроші роблять людину щасливою. У житті та соціальних мережах люди показують усе найкраще: діляться своїми покупками, стильно одягаються, постять фотографії з відпочинку тощо.

Все це може вводити тебе в оману, створювати нереальні очікування матеріальних цінностей і життя в цілому. Коли ти починаєш порівнювати себе з оточуючими, прагнути досягти тих самих благ, що і в інших, ти сподіваєшся зробити себе таким же щасливим.

Однак твої прагнення призведуть лише до розчарування, тому що в тебе ніколи не вдасться дотримуватися цих нереалістичних стандартів.

 

Ти перестаєш жити тут і зараз

Твоя зацикленість на придбанні матеріальних цінностей заважає тобі жити тут і зараз, насолоджуючись теперішнім моментом. Ти зосереджуєшся на майбутньому, тобто на тому, що ти можеш отримати чи купити завтра через місяць чи рік роботи.

Тобі здається, що щасливе життя розпочнеться тоді, коли ти зможеш задовольнити свої потреби та бажання.

Але насправді це не так: життя проходить прямо зараз, а ти його ігноруєш. Згодом твоя зацикленість на майбутньому призведе до апатії і втече тебе в смуток.

Ти перестанеш хоч якось відновлювати свою життєву енергію і потрапиш у замкнене коло, вибратися з якого буде дуже складно. 

 

Ти дотримуєшся нав'язаної ідеї успіху

Думка про те, що тобі потрібно все більше матеріальних цінностей, може бути нав'язана тобі суспільством або кимось із твоїх близьких.

Часто поняття успіх пов'язують із грошима, дорогою машиною, останньою моделлю телефону тощо. Але справжнє щастя та справжнє відчуття успішності дуже відрізняються від загальноприйнятих уявлень про них.

Ти можеш не отримувати задоволення від покупки речей, зате відчувати себе по-справжньому щасливим, вирушаючи у чергову подорож чи розширюючи свій бізнес.

Постарайся позбутися нав'язаних ідей успіху, які заважають тобі правильно розпоряджатися своїми ресурсами.

 

Ти втрачаєш більше, ніж отримуєш

У деяких випадках придбання матеріальних цінностей може призводити до втрати інших, важливіших для тебе цінностей.

Відволікаючись на заробляння грошей, які ти витратиш на купівлю нових речей, ти можеш втратити набагато більше, ніж у результаті придбаєш.

Наприклад, втратити взаєморозуміння та довіру у стосунках, не помітити, як старіють твої близькі, упустити момент, коли твоє здоров'я почне вимагати більш пильної уваги тощо.

Усвідомлення того, як багато ти втрачаєш, заважає тобі отримувати насолоду від матеріальних цінностей.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Хто така фалічна жінка і як її розпізнати Юмор 0 Что лучше не дарить на Новый год Карьера 0 10 признаков, что у тебя много денег MC Like 0 Миссис Украина 2013 Богдана Назарова на обложке журнала XXL Карьера 0 5 суpовых истин о работе, которые нужно принять Секс 0 Самые популярные вопросы о сексе Юмор 1 5 типов отвратительных жен Юмор 0 Чому ти нервуєш, коли бачиш привабливу дівчину? Психология отношений 0 Kак сделать паузу в отношениях Психология отношений 0 20 правил выживания в первый год брака Секс 0 Ученые: хочешь больше заниматься сексом? Перекрашивайся в рыжий! Секс 0 40 золотых, унивеpсальных, абсолютных правил секса Внешность и здоровье 0 13 продуктов, котоpые помогут тебе в постели В курсе 0 Джим Керри в трейлере "Мрачного преступления" Психология отношений 0 7 распространенных ошибок в отношениях Вокруг света 0 Sony World Photography Awards - 2020: лучшие снимки из разных уголков мира Гаджеты 0 Xiaomi работает над 108-мегапиксельной камерой. Да, ты правильно прочитал Юмор 0 9 глупейших поступков, которые выдают твою влюбленность Звезды 0 Ники Минаж и все ее прелести в новом клипе "Chun-Li" Карьера 0 4 установки, що заважають добре заробляти
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.