ТОП-10 популярных новостей
8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Есть преступления хуже, чем сжигать книги. Например - не читать их. Рэй Бредбери

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 причин, чому тебе перестають радувати матеріальні цінності

07.11.2023 — Карьера
9 причин, чому тебе перестають радувати матеріальні цінності

Ми все частіше пов'язуємо наше щастя з матеріальними цінностями. Ти прагнеш купівлі нових речей, заробляєш гроші на те, що, як ти думаєш, подарує тобі відчуття задоволеності життям.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак часом ти можеш переставати відчувати, що на вірному шляху.

Ось кілька причин, чому тебе перестають тішити матеріальні цінності.

 

Ти швидко звикаєш до рівня життя

Одна з причин, чому тебе перестають тішити матеріальні цінності – це феномен адаптації. Ти швидко звикаєш до нових речей, які можеш собі дозволити.

Колись купівля нового телефону чи ремонт побутової техніки здавалися тобі матеріально непідйомними, зараз ці витрати можуть вписуватися в рамки твого місячного бюджету.

Спочатку ти відчуєш задоволення, але через якийсь час перестанеш відчувати це почуття.

Куплені речі будуть набридати тобі все швидше, їхня вартість почне здаватися тобі повсякденною, краса і унікальність того, чим ти володієш, поступово переться у твоєму сприйнятті.

 

Ти втомлюєшся працювати заради їх придбання

Чим більше ти хочеш, тим більше ресурсів тобі доводиться вкладати у роботу.

Матеріальні цінності можуть перестати приносити тобі позитивні емоції, якщо тобі доводиться жертвувати заради них занадто багато часу, сил, нервів і так далі.

Деколи досягши того, про що ти мріяв, ти можеш не відчути задоволення, тому що ти просто вимотаний до крайнього ступеня.

 

Ти розумієш, що твої запити зростають

Якщо ти зосереджуєшся на матеріальних цінностях, у тебе прокидається постійна спрага більшого.

Скільки б ти не придбав, завжди буде щось нове, що ти захочеш: остання модель телефону, потужніший автомобіль, квартира з великою кількістю кімнат і таке інше.

Твої запити постійно зростатимуть, і ти почнеш почуватися ніби в замкнутому колі, поступово втрачаючи відчуття задоволення від виконання своїх бажань.

 

Ти усвідомлюєш, що намагаєшся заглушити порожнечу всередині

Матеріальні цінності та їхнє придбання часто заглушають почуття внутрішньої порожнечі. Коли тобі погано, ти можеш робити подарунки, намагаючись підняти настрій. На короткий проміжок часу це може спрацювати.

Ти відчуєш себе краще, усвідомлюючи, що можеш дозволити собі дорогу річ. Але проблема залишиться невирішеною — зрештою, ти знову відчуєш порожнечу. Матеріальні цінності не можуть зробити тебе надовго щасливим.

Якщо тебе не влаштовує щось у стосунках, дружбі чи кар'єрі, то доведеться знайти першопричину твого пригніченого стану та розібратися з нею.

 

Твої очікування не відповідають реальності

Ти можеш будувати величезні очікування від матеріальних цінностей, вірити в те, що речі подарують тобі безмежне задоволення, зроблять твоє життя краще, змінять тебе.

Але реальність рідко відповідає тому, як ти її уявляєш. Тому, досягши бажаного, ти можеш зіткнутися з розчаруванням.

Виявиться, що речі не роблять тебе надовго щасливим, і тобі доведеться постійно підтримувати позитивні емоції чимось ще.

 

Ти порівнюєш себе з іншими людьми

Якщо ти надто багато уваги приділяєш порівнянню себе з оточуючими, ти можеш втратити почуття задоволення та радості від набуття матеріальних цінностей.

Справа в тому, що сучасне суспільство щосили намагається демонструвати, що саме гроші роблять людину щасливою. У житті та соціальних мережах люди показують усе найкраще: діляться своїми покупками, стильно одягаються, постять фотографії з відпочинку тощо.

Все це може вводити тебе в оману, створювати нереальні очікування матеріальних цінностей і життя в цілому. Коли ти починаєш порівнювати себе з оточуючими, прагнути досягти тих самих благ, що і в інших, ти сподіваєшся зробити себе таким же щасливим.

Однак твої прагнення призведуть лише до розчарування, тому що в тебе ніколи не вдасться дотримуватися цих нереалістичних стандартів.

 

Ти перестаєш жити тут і зараз

Твоя зацикленість на придбанні матеріальних цінностей заважає тобі жити тут і зараз, насолоджуючись теперішнім моментом. Ти зосереджуєшся на майбутньому, тобто на тому, що ти можеш отримати чи купити завтра через місяць чи рік роботи.

Тобі здається, що щасливе життя розпочнеться тоді, коли ти зможеш задовольнити свої потреби та бажання.

Але насправді це не так: життя проходить прямо зараз, а ти його ігноруєш. Згодом твоя зацикленість на майбутньому призведе до апатії і втече тебе в смуток.

Ти перестанеш хоч якось відновлювати свою життєву енергію і потрапиш у замкнене коло, вибратися з якого буде дуже складно. 

 

Ти дотримуєшся нав'язаної ідеї успіху

Думка про те, що тобі потрібно все більше матеріальних цінностей, може бути нав'язана тобі суспільством або кимось із твоїх близьких.

Часто поняття успіх пов'язують із грошима, дорогою машиною, останньою моделлю телефону тощо. Але справжнє щастя та справжнє відчуття успішності дуже відрізняються від загальноприйнятих уявлень про них.

Ти можеш не отримувати задоволення від покупки речей, зате відчувати себе по-справжньому щасливим, вирушаючи у чергову подорож чи розширюючи свій бізнес.

Постарайся позбутися нав'язаних ідей успіху, які заважають тобі правильно розпоряджатися своїми ресурсами.

 

Ти втрачаєш більше, ніж отримуєш

У деяких випадках придбання матеріальних цінностей може призводити до втрати інших, важливіших для тебе цінностей.

Відволікаючись на заробляння грошей, які ти витратиш на купівлю нових речей, ти можеш втратити набагато більше, ніж у результаті придбаєш.

Наприклад, втратити взаєморозуміння та довіру у стосунках, не помітити, як старіють твої близькі, упустити момент, коли твоє здоров'я почне вимагати більш пильної уваги тощо.

Усвідомлення того, як багато ти втрачаєш, заважає тобі отримувати насолоду від матеріальних цінностей.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 11 вещей, которые важно успеть сделать до наступления Нового года Автомобили 0 7 небезпечних звичок водія, яких треба позбавлятися, поки не пізно Звезды 0 Алессандра Амбросио для рекламной кампании купальников Gal Floripa Психология отношений 0 Какие комплименты раздражают женщин Секс 0 #говоритженщина: про cekc MC Like 0 Agent Provocateur выпустил откровенное видео ко дню влюбленных Карьера 0 12 тонких ознак, що найкращий друг заздрить твоєму успіху Психология отношений 0 8 міфів про хімію між людьми, які псують все Внешность и здоровье 0 Как твой член меняется с возрастом Секс 0 Ученые: 3 условия, при которых женщина гарантированно достигнет оргазма Внешность и здоровье 0 Вчені розповіли, як змінюється тривалість життя після відмови від куріння Автомобили 0 Kia показала новый кроссовер Stonic Звезды 0 Фото дня: Кайли Дженнер в новой сексуальной фотосессии Внешность и здоровье 0 Чому алкоголь корисний: нове дослідження Карьера 0 10 ознак, які показують, що ти насправді насолоджуєшся своїм нещастям Автомобили 0 Китайцы запустят в серию первый автомобиль, напечатанный на 3D-принтере Психология отношений 0 10 причин, чому ти боїшся заводити дітей Внешность и здоровье 0 8 популярных заблуждений о фитнесе, которые мешают тебе развиваться Внешность и здоровье 0 5 влияний современной жизни, которые уничтожают твою мужественность Секс 0 Что более вероятно после незащищенного секса: подхватить вензаболевание или…
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.