ТОП-10 популярных новостей
11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Нельзя планировать жизнь - спланированная жизнь перестает быть жизнью и превращается в сплошное ожидание.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

12 способів зробити вигляд, що слухаєш дівчину

18.12.2023 — Юмор
12 способів зробити вигляд, що слухаєш дівчину

Щоб підтримувати хороші стосунки з дівчиною, важливо не нехтувати спілкуванням. Але буває, що дуже складно вислуховувати її довгі розповіді про те, як минув день і які події трапились із її знайомими.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

На цей випадок знадобиться кілька хитрощів, як вдавати, що слухаєш свою дівчину, хоча насправді це не так.

 

Кивай і одягай маску зацікавленості

Щоб дати дівчині відчути, що ти на її боці, важливо підтверджувати це не лише словами, а й невербально, наприклад, кивати, коли чуєш слова про те, що вона думає про ситуацію, яку розповідає.

А ще варто трохи нахилити голову убік — часто люди сприймають такий жест, як показник щирої зацікавленості.

Не менш важливо виглядати зацікавленим: нахилитися в її бік, час від часу жестикулювати, наприклад знизувати плечима, якщо краєм вуха помічаєш, що вона говорить про якісь дивні речі або ситуації, які важко прокоментувати.

 

Підтримуй зоровий контакт

Зоровий контакт зазвичай вважається ознакою поваги та зацікавленості у словах співрозмовника.

Твоя дівчина відчує себе більш невимушено та розслаблено, коли подивиться на тебе і помітить, що твій погляд спрямований на неї.

Це допоможе створити враження, що ти її уважно слухаєш, і зробить непомітним той факт, що ти в цей час занурений у власні думки.

 

Часто моргай

Відповідно до мови жестів зацікавлена у розмові людина мимоволі починає частіше моргати. Використовуй цей прийом, коли слухаєш свою дівчину.

До того ж ти зможеш уникнути «скляного погляду» під час зорового контакту під час того, як думаєш про своє.

 

Смійся, коли вона сміється

Оскільки твій розум блукає далеко за межами реальної розмови, дозволь своїй міміці взяти на себе ініціативу. Коли дівчина сміється чи посміхається, віддзеркалюй її емоції: посміхайся, хихикай.

Підігруючи, ти даси їй зрозуміти, що слухаєш і розумієш те, що вона каже.

 

Не відволікайся на телефон, навіть якщо він дзвонить

Вся твоя гра в активного слухача піде крахом, якщо ти різко відволікаєшся на телефон або сповіщення про повідомлення.

Це дасть дівчині зрозуміти, що тобі не дуже цікава ваша розмова. Тому відклади відповідь на потім, скинувши виклик або відклавши смартфон подалі.

 

Слухай ключові слова

Така тактика називається виборчим слухом, тобто здатністю чути лише найважливішу частину інформації.

Намагайся фільтрувати мову дівчини та виділяти найголовніші тези, наприклад, такі як «бос несправедливий», «втомилася», «сподобалося».

 

Слухай ключові слова

Така тактика називається виборчим слухом, тобто здатністю чути лише найважливішу частину інформації.

Намагайся фільтрувати мову дівчини та виділяти найголовніші тези, наприклад, такі як «бос несправедливий», «втомилася», «сподобалося».

 

Говори тільки тоді, коли вона ставить запитання

Щоб не спалитись у тому, що зайнятий своїми думками, прислухайся до інтонації дівчини. І як тільки розумієш, що вона каже запитальним тоном, концентруй увагу на її словах.

Намагайся відповідати на її запитання так, щоб сказане тобою не стало приводом для подальшої дискусії.

Наприклад, що ти повністю підтримуєш її думку чи хочеш подумати перед тим, як дати їй остаточну відповідь.

 

Використовуй загальні фрази, які показують зацікавленість

Скажи слова, що обнадійливі, такі як «О, правда», «ого», або відзнач: «А що було далі?». А також висловлюй емоції за допомогою слів «вау» чи «дивовижно».

Всі вони допоможуть здаватися зацікавленими у розмові. Тільки не вживай їх занадто часто, інакше твоя реакція виглядатиме нещирою.

А ще стеж за тоном голосу: монотонне «угу», яке ти повторюєш із завидною періодичністю, швидко видасть те, що ти не зацікавлений у розмові.

Є невеликий прийом: перед тим, як висловлювати своє захоплення або здивування, подумай про абстрактний факт, який змушує тебе відчувати такі емоції, і лише після цього говори.

 

Говори: «Так, ти маєш рацію»

Якщо дівчина скаржиться тобі на несправедливість або розповідає про сварку з подругою, висловлюй своє співчуття та розуміння, сказавши, що вона має рацію, навіть якщо ти не зовсім з нею згоден.

Дівчина помітить, що ти хочеш її підтримати, розслабиться, а можливо, і швидше закінчить свою розповідь.

 

Використовуй позитивне підкріплення

Цей спосіб також стане в нагоді, якщо дівчина розповідає про свої проблеми у найдрібніших подробицях.

Встав у ваш діалог позитивні та приємні твердження, наприклад фрази «Ти впораєшся з усім цим», «Я з тобою». Це змусить її відчути, що ти справді її слухаєш і хочеш підтримати.

 

Відбивай її мову тіла

Варто віддзеркалювати не тільки емоції дівчини, коли вона сміється і посміхається, а й її рухи. Наприклад, якщо вона схрещує руки на грудях, через деякий час зроби те саме.

За допомогою такого простого прийому язика тіла ти покажеш їй свою зацікавленість і зімітуєш залучення до діалогу.

 

Повторюй те, що вона говорить

Спробуй використати останню сказану фразу дівчини для того, щоб повторити її і поставити відкрите запитання.

Наприклад, якщо вона зазначає: «Я ходила магазинами, але нічого собі не знайшла», повтори: «Нічого не знайшла? А у яких торгових центрах ти була?».

Така тактика допоможе показати, що ти зацікавлений у продовженні діалогу. Але насправді ти викроюєш час для того, щоб подумати про своє, і надягаєш маску доброго слухача.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Гаджеты 0 Вещь дня: гантели с Дартом Вейдером Секс 0 Жена по ночам превращается в бревно Внешность и здоровье 9 Как изменится твоя жизнь, когда ты перестанешь мастурбировать Психология отношений 0 Чому ти почуваєшся самотньо, перебуваючи у стосунках В курсе 0 Netflix выпустил тизер второго сезона «Игры в кальмара» Психология отношений 0 Что с тобой происходит, когда тебя бросает девушка В курсе 0 Выход Дженоа в полуфинал Кубка УЕФА Юмор 0 4 случая, когда нельзя пропускать даму вперед Карьера 0 10 речей, які потрібно зробити, перш ніж ти вирішиш остаточно здатися Секс 0 «Никогда не занимайся этим по утрам!» и другие советы из самого древнего… В курсе 0 Марго Роббі та Бред Пітт в новому трейлері «Вавилона» Психология отношений 0 "Сезон стыковки" и как он поможет тебе в отношениях с женщинами Юмор 0 Убогие подкаты, которые давно не работают В курсе 0 Pornhub назвал итоги 2021 года Юмор 0 Дневник мужа худеющей женщины Психология отношений 0 Завоевать женщину за три минуты Психология отношений 0 Как избавить женщину от страхов Психология отношений 0 7 пессимистичных фактов о современных отношениях Звезды 0 Рианна в пикантной фотосессии для Savage X Fenty В курсе 0 Адам Сендлер у трейлері науково-фантастичної драми «Астронавт»
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.