ТОП-10 популярных новостей
10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0 9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки 10.05.2024 — Юмор — 0 Названі країни з найменшими пенісами 09.05.2024 — Юмор — 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися 07.05.2024 — Психология отношений — 0 10 тонких ознак, що дівчина незадоволена вашими відносинами, але мовчить про це 06.05.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Одним из главных признаков cчастья и гармонии является полное отсутствие потребности кому-то что-то доказывать.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 причин залишатися спокійним, коли співрозмовник намагається вивести тебе на емоції

29.09.2023 — Карьера
9 причин залишатися спокійним, коли співрозмовник намагається вивести тебе на емоції

Розмови з деякими людьми можуть перетворюватися для тебе на емоційні американські гірки.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Бажаючи вивести тебе з себе та довести свою правоту, співрозмовник маніпулюватиме твоїми почуттями, переходитиме на особистості та спеціально наводитиме сумнівні аргументи.

Єдина виграшна стратегія у такій ситуації: зберігати самовладання. Тим більше, що спокій у взаємодії з оточуючими дасть тобі безліч переваг.

 

Твій спокій дратуватиме співрозмовника

Співрозмовник намагається вивести тебе на емоції, щоб поставити тебе в уражене становище, зробити більш сприйнятливим до різних маніпуляцій, вказати на те, що ти не можеш тримати себе в руках.

Якщо ж, всупереч його очікуванням, тобі вдасться зберегти самовладання, ви різко поміняєтеся ролями. У враженому становищі опиниться вже він, а не ти.

Твій спокій викличе в людини нерозуміння та роздратування, адже вона відчуватиме, як втрачає над тобою владу.

 

Ти зможеш підібрати потрібні аргументи

Для того, щоб довести свою думку або просто допомогти співрозмовнику краще зрозуміти, що ти маєш на увазі, тобі необхідно аргументувати свої слова.

Зробити це, поки ти злишся, практично неможливо. Емоції заважатимуть тобі мислити логічно, підбирати потрібні вирази, звучатимуть переконливо.

Замість того, щоб покладатися на здоровий глузд, загальновідомі факти і свій накопичений досвід, ти будеш говорити те, що відчуваєш, а не те, що думаєш.

Навіть якщо тобі вдасться підібрати непогані аргументи, їх можуть не сприймати всерйоз через твою манеру подання інформації.

Поки ти перебуваєш у владі емоцій, кожна твоя фраза буде звучати як відчайдушна спроба довести свою правоту.

 

Ти збережеш контроль над ситуацією

Якщо ти піддаєшся на провокації співрозмовника і даєш волю емоціям, ти втрачаєш контроль над ситуацією.

Перебуваючи у владі своїх почуттів, ти стаєш вразливим для різних маніпуляцій, а тому ризикуєш зробити чимало помилок, про які шкодуватимеш згодом.

Постарайся залишитися спокійним і зібраним - так ти зможеш вибудувати особисті межі у спілкуванні з людиною і діяти, виходячи із власних інтересів.

 

Ти зосередишся на пошуку вирішення проблеми, а не на самій суперечці

Бажання співрозмовника вивести тебе на емоції може бути викликане відсутністю порозуміння, страхом того, що ти хочеш довести свою перевагу над ним, спробою привернути до себе увагу і таке інше. Насправді можливих причин, чому хтось навмисно провокує тебе на конфлікт, безліч.

Як би там не було, якщо ти підеш на поводу у людини, проблема так і залишиться невирішеною.

Для того, щоб дійти єдиної думки або знайти компроміс, який би влаштував вас обох, ви повинні фокусуватися не на самому суперечці і спробах довести свою правоту.

Вам необхідно зрозуміти, що ви "воюєте" не один проти одного: у вас двох одна і та ж мета - вирішити проблему. Емоції у процесі її обговорення позбавляють тебе можливості мислити та діяти здорово.

 

Ти продемонструєш впевненість

Спокійна реакція на спроби співрозмовника вивести тебе з себе демонструє твою силу та впевненість у тому, що ти говориш чи робиш. Зберігаючи самовладання, ти даєш зрозуміти людині, що його слова не зачіпають тебе.

Ти досить упевнений у собі, щоб не залежати від чужої думки, не давати чужим висловлюванням можливість вивести тебе на емоції.

Якщо ти навчишся спокійно реагувати на випади інших людей, при цьому не відступаючи від своєї початкової позиції та не сумніваючись у її правильності, це викличе повагу та підвищить твій статус в очах оточуючих.

 

Ти зможеш зрозуміти мотиви співрозмовника

Якщо ти можеш зберігати самовладання в моменти, коли співрозмовник намагається вивести тебе з себе, ти отримуєш можливість зосередитись на аналізі поведінки людини. Це дає тобі шанс дізнатися про його справжні мотиви.

Так, вникнувши не тільки в саму ситуацію, що виникла між вами, а й у ті фактори, якими керується твій співрозмовник, ти отримаєш вагому перевагу.

Як мінімум, ти зможеш скласти чітке уявлення про те, як можна вирішити вашу проблему, і чи взагалі варто намагатися це робити.

 

Ти підтримуватимеш позитивну атмосферу

Спокійна реакція на провокації з боку співрозмовника допоможе тобі підтримувати позитивну атмосферу у спілкуванні.

Коли ти ведешся на маніпуляції та дозволяєш своїм емоціям брати гору над твоїми діями, ти автоматично погоджуєшся розжарювати обстановку.

У такому стані ні ти, ні людина, з якою ти щось обговорюєш, не здатні дійти компромісу або знайти вирішення проблеми.

Натомість ви починаєте з'ясовувати, хто з вас правий, а хто – винен, грубо відстоюєте свою гідність, ведете суперечку заради самої суперечки.

Якщо хочеш швидше закінчити розмову, і зробити це так, щоб результат розмови влаштував вас обох - зберігай самовладання і демонструй, що ти добре ставишся до людини.

 

Ти заощадиш багато енергії

Конфлікт, особливо той, який з'являється з нічого – забирає величезну кількість енергії.

Адже з куди більшим успіхом ти можеш направити ресурси, що є в твоєму розпорядженні, на щось корисніше або цікавіше.

Аналізуй, чи так тобі важливо відстояти свою думку і переконати співрозмовника в тому, що він не має рації. Якщо ні – то не витрачай свій час і сили на це безглузде заняття.

 

Тебе починають слухати

Спокій і незворушність у відповідь на спроби вивести тебе з себе дуже здивують твого співрозмовника.

Можливо, саме після того, як ти продемонструєш уміння володіти собою, тебе почнуть слухати і чути по-справжньому.

Людина, яка бачить, що ти чудово справляєшся зі своїми емоціями і продовжуєш міркувати логічно, пояснюєш свої погляди і підкріплюєш їх аргументами, стане більш відкритою по відношенню до тебе і буде готова сприймати інформацію.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Фото дня: обнаженная Ирина Шейк в рекламной кампании Mimi Luzon Карьера 0 Как вести себя в уличной драке Юмор 0 Классификация девушек по фокусам, которых от них можно ждать Карьера 0 Чому ти не хочеш ні вчитися, ні працювати В курсе 0 Брэд Питт и Леонардо Ди Каприо в первом трейлере «Однажды в Голливуде» Звезды 0 Дженніфер Лопес для рекламної кампанії Intimissimi Автомобили 0 Toyota запустит в серию электрокар, который меньше Smart Вокруг света 0 10 вещей, которые еще можно успеть сделать этим летом В курсе 0 Ніколас Кейдж та Ніколас Холт в трейлері фільму «Ренфілд» Психология отношений 0 7 причин, по которым вас бросают девушки Внешность и здоровье 0 Главная проблема мужчин среднего возраста В курсе 0 Остин Батлер и Том Хэнкс в первом трейлере фильма «Элвис» Секс 0 Как повысить либидо? Карьера 0 8 причин, почему ты постоянно недоволен тем, что происходит в твоей жизни В курсе 0 Майкл Б. Джордан столкнется с убийцей отца в "Криде - 2" В курсе 0 Джейми Фокс и Джозеф Гордон-Левитт в трейлере "Проект Power" В курсе 0 Первый тизер последнего эпизода "Звездных войн" Юмор 0 Если тебя не любят женщины - значит, ты просто устарел Психология отношений 0 11 причин, чому ситуація, коли дівчина заробляє більше за тебе, - це добре Юмор 0 Вчені з'ясували, кому варто мати сім'ю, а хто й один не пропаде
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.