Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Як жити, якщо не вписуєшся в сучасне суспільство?

16.03.2023 — Карьера
Як жити, якщо не вписуєшся в сучасне суспільство?

Насамперед, не хочу сказати, що я якийсь особливий і кращий за інших. Але мій погляд на життя відрізняється від способу життя більшості людей. Я не вписуюсь у їхні прописані скрипти.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Тут я маю на увазі, що всі живуть як за сценарієм, де є вже заготовлені фрази та відповіді. В очах оточуючих я здаюся дивним. Навіть родичі перестали спілкуватися зі мною, оскільки моє бачення і правда, які я часто озвучую, їм не зрозумілі.

Я почуваюся самотнім, але при цьому не можу плисти у загальному потоці. Хочеться мати друзів, влаштовувати сімейні зустрічі, соціалізуватися, але бути нещирим і вдавати не хочеться.

Ось як жити?

 

Відмінний погляд на життя і самотність

Всього три слова: «їх прописані скрипти» — багато про що говорять. Ти явно підносиш себе над суспільством, вважаючи оточуючих якимись ботами або програмами.

Себе ж ставиш приблизно на місце Нео з «Матриці», який прокинувся і пізнав правду, про яку ми ще поговоримо.

Знаєш, це недалеко від істини, і багато людей дійсно мешкають типове життя: будинок — робота, вечір — пиво, відпустка — море. Можеш не приймати подібні норми, як і будь-які інші суспільні настанови, але таким чином ти протиставляєш себе суспільству.

Це протиставлення то, можливо пасивним — простим неприйняттям, чи активним — просуванням своїх поглядів. Схоже, що ти вибрав другий варіант.

Суспільство завжди консервативне, як мінімум у рамках одного покоління. Можеш не сумніватися: воно захищатиме свої норми та підвалини.

Простіше кажучи, якщо ти кидаєш виклик суспільству — будь готовий до реакції і наслідків у відповідь. Труднощі у соціалізації і навіть самотність — цілком природний результат.

Якщо ж це стає надто серйозною чи зовсім нестерпною проблемою — виходить, твій скрипт не так сильно відрізняється від загальноприйнятого. Між «хотіти бути не як усі» і «бути не як усі» величезна різниця — ціла прірва. Одні не наважуються подолати її, інші зриваються донизу, не розрахувавши сили.

Деяким це все ж таки вдається, але навіть успіх не гарантує якихось переваг, самореалізації і тим більше щастя.

 

Особлива думка і своя правда

Кожна людина має свою думку — безумовно, виключно важливу.

З цим немає проблем доти, поки думка залишається в голові конкретної людини, але варто їй вирватися з вуст, як тут же зустрічаються думки-конкуренти, не менш важливі і, звичайно, абсолютно унікальні.

Чому ти вирішив, що твої погляди на світ заслуговують на увагу чи прийняття, на чому вони взагалі засновані?

Чи знаєш, «я так думаю» — не аргумент, якщо це не підкріплено особистим позитивним досвідом. Думок може бути багато і вони зовсім не рівні.

Кожен другий алкоголік із двору за сумісництвом є ще й філософом, який не поступається Сократу. Він розповість за життя, за будову світу, за всесвітню справедливість, а наприкінці попросить дрібницю.

Швидше за все, на тебе така думка не вплине, ти її не приймеш. Приблизно так само справи з правдою, яка начебто у кожного своя, але насправді завжди одна.

Земля куляста і обертається навколо Сонця - це правда, а решта навколо цієї теми - неправда. Світ улаштований так тому, що більшість людей це влаштовує, така правда.

В іншому випадку світ був би влаштований інакше. Говорячи свою правду, тим більше голосно і часто, людина має бути готова почути і чужу правду, у тому числі про себе. Схоже, саме з цим у тебе є проблеми, що зовсім не унікально: ніхто не любить правду.

Складно стверджувати точно, але, мабуть, тобі хочеться мати не просто коло друзів та сімейні вечірки, а бути їхнім центром разом зі своєю думкою та своєю правдою. Таке становище потрібно заслужити на якісь дії, реальні результати, особистий приклад. 

 

«‎Ось, як жити?»

Ти ж сам звернув увагу на якусь заскриптованість світу та багатьох людей. Кожна людина може жити взагалі як завгодно – приймаючи чи відкидаючи будь-які правила, зводячи свої рамки норми.

Чим сильніше ці рамки відрізняються від загальноприйнятих — тим менше супутників зустрінеться на твоєму шляху.

Тут головне — зрозуміти, чого ти реально хочеш від життя, чи готовий пройти незвіданий шлях чи злякаєшся перший шурхіт уночі. Якщо готовий – роби, якщо ні – вистачить нити, вибирай заготівлю і живи як усі.

Базових заготовок чимало, можна вибрати практично на будь-який колір та смак. Вдома є прасувальна дошка?

Насправді це сноуборд, який відмовився від своєї мрії, обравши звичайне життя — і не сказати, що це найгірший варіант.

Їй не доводиться тримати на собі кілька десятків кілограмів живої ваги, покриття дошки для прасування ніхто не дряпає об сніг. Вона завжди в теплі, часто в центрі уваги, улюблена та затребувана.

Правда, немає на дошці, що запам'ятовується, а життя своє вона закінчить не в якості деталі інтер'єру і навіть не в гаражі, а, як всі дошки для прасування, на звалищі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 15-кратный женский оргазм и другие мифы В курсе 0 10 явлений, которые должны существовать, но никто их не видел В курсе 0 Трейлер фильма «Рука Бога» от Паола Соррентино Секс 0 Как получать больше секса Юмор 1 Как НЕ надо шутить с друзьями в присутствии вашей девушки Внешность и здоровье 0 Почему ты все время чувствуешь себя уставшим, хотя высыпаешься Секс 0 6 звуков, которые издает девушка во время секса Внешность и здоровье 0 Почему мы пьем алкоголь? Карьера 0 12 профессий, которые делают людей самыми несчастными Юмор 0 Как быстро уладить семейный конфликт Юмор 0 Про вынос мозга Психология отношений 0 Ученые разобрались, почему женщинам нравятся мужчины с вредными привычками В курсе 0 Трейлер нового боевика Зака Снайдера "Армия мертвецов" Внешность и здоровье 0 Все, что вы боялись спросить о простате Секс 0 Минусы 5 популярных поз (с точки зрения женщин) Карьера 0 10 чудовищных ошибок, о которых ты будешь жалеть до конца жизни В курсе 0 Колін Фаррелл у трейлері фільму «Банші Інішеріна» Внешность и здоровье 0 H&M выпустили куртку для объятий на расстоянии В курсе 0 Райан Гослінг приєднається до кіновсесвіту Marvel Психология отношений 1 Чтобы жена не смотрела налево
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.