Цитаты великих

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем. Фридрих Ницше

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як жити, якщо не вписуєшся в сучасне суспільство?

16.03.2023 — Карьера
Як жити, якщо не вписуєшся в сучасне суспільство?

Насамперед, не хочу сказати, що я якийсь особливий і кращий за інших. Але мій погляд на життя відрізняється від способу життя більшості людей. Я не вписуюсь у їхні прописані скрипти.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Тут я маю на увазі, що всі живуть як за сценарієм, де є вже заготовлені фрази та відповіді. В очах оточуючих я здаюся дивним. Навіть родичі перестали спілкуватися зі мною, оскільки моє бачення і правда, які я часто озвучую, їм не зрозумілі.

Я почуваюся самотнім, але при цьому не можу плисти у загальному потоці. Хочеться мати друзів, влаштовувати сімейні зустрічі, соціалізуватися, але бути нещирим і вдавати не хочеться.

Ось як жити?

 

Відмінний погляд на життя і самотність

Всього три слова: «їх прописані скрипти» — багато про що говорять. Ти явно підносиш себе над суспільством, вважаючи оточуючих якимись ботами або програмами.

Себе ж ставиш приблизно на місце Нео з «Матриці», який прокинувся і пізнав правду, про яку ми ще поговоримо.

Знаєш, це недалеко від істини, і багато людей дійсно мешкають типове життя: будинок — робота, вечір — пиво, відпустка — море. Можеш не приймати подібні норми, як і будь-які інші суспільні настанови, але таким чином ти протиставляєш себе суспільству.

Це протиставлення то, можливо пасивним — простим неприйняттям, чи активним — просуванням своїх поглядів. Схоже, що ти вибрав другий варіант.

Суспільство завжди консервативне, як мінімум у рамках одного покоління. Можеш не сумніватися: воно захищатиме свої норми та підвалини.

Простіше кажучи, якщо ти кидаєш виклик суспільству — будь готовий до реакції і наслідків у відповідь. Труднощі у соціалізації і навіть самотність — цілком природний результат.

Якщо ж це стає надто серйозною чи зовсім нестерпною проблемою — виходить, твій скрипт не так сильно відрізняється від загальноприйнятого. Між «хотіти бути не як усі» і «бути не як усі» величезна різниця — ціла прірва. Одні не наважуються подолати її, інші зриваються донизу, не розрахувавши сили.

Деяким це все ж таки вдається, але навіть успіх не гарантує якихось переваг, самореалізації і тим більше щастя.

 

Особлива думка і своя правда

Кожна людина має свою думку — безумовно, виключно важливу.

З цим немає проблем доти, поки думка залишається в голові конкретної людини, але варто їй вирватися з вуст, як тут же зустрічаються думки-конкуренти, не менш важливі і, звичайно, абсолютно унікальні.

Чому ти вирішив, що твої погляди на світ заслуговують на увагу чи прийняття, на чому вони взагалі засновані?

Чи знаєш, «я так думаю» — не аргумент, якщо це не підкріплено особистим позитивним досвідом. Думок може бути багато і вони зовсім не рівні.

Кожен другий алкоголік із двору за сумісництвом є ще й філософом, який не поступається Сократу. Він розповість за життя, за будову світу, за всесвітню справедливість, а наприкінці попросить дрібницю.

Швидше за все, на тебе така думка не вплине, ти її не приймеш. Приблизно так само справи з правдою, яка начебто у кожного своя, але насправді завжди одна.

Земля куляста і обертається навколо Сонця - це правда, а решта навколо цієї теми - неправда. Світ улаштований так тому, що більшість людей це влаштовує, така правда.

В іншому випадку світ був би влаштований інакше. Говорячи свою правду, тим більше голосно і часто, людина має бути готова почути і чужу правду, у тому числі про себе. Схоже, саме з цим у тебе є проблеми, що зовсім не унікально: ніхто не любить правду.

Складно стверджувати точно, але, мабуть, тобі хочеться мати не просто коло друзів та сімейні вечірки, а бути їхнім центром разом зі своєю думкою та своєю правдою. Таке становище потрібно заслужити на якісь дії, реальні результати, особистий приклад. 

 

«‎Ось, як жити?»

Ти ж сам звернув увагу на якусь заскриптованість світу та багатьох людей. Кожна людина може жити взагалі як завгодно – приймаючи чи відкидаючи будь-які правила, зводячи свої рамки норми.

Чим сильніше ці рамки відрізняються від загальноприйнятих — тим менше супутників зустрінеться на твоєму шляху.

Тут головне — зрозуміти, чого ти реально хочеш від життя, чи готовий пройти незвіданий шлях чи злякаєшся перший шурхіт уночі. Якщо готовий – роби, якщо ні – вистачить нити, вибирай заготівлю і живи як усі.

Базових заготовок чимало, можна вибрати практично на будь-який колір та смак. Вдома є прасувальна дошка?

Насправді це сноуборд, який відмовився від своєї мрії, обравши звичайне життя — і не сказати, що це найгірший варіант.

Їй не доводиться тримати на собі кілька десятків кілограмів живої ваги, покриття дошки для прасування ніхто не дряпає об сніг. Вона завжди в теплі, часто в центрі уваги, улюблена та затребувана.

Правда, немає на дошці, що запам'ятовується, а життя своє вона закінчить не в якості деталі інтер'єру і навіть не в гаражі, а, як всі дошки для прасування, на звалищі.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 Вот что произойдет, если вы примете слишком много виагры В курсе 0 Николь Кидман и Энсел Элгорт в трейлере "Щегол" Звезды 0 Меган Фокс знялася у кампанії бренду Machine Gun Kelly Юмор 0 Как познакомиться летом: 10 лучших и 10 худших фраз для знакомства на пляже Карьера 0 13 научных доказательств, что женщины лучше мужчин Карьера 0 10 способов начать жизнь с чистого листа, исправив ошибки и составив чёткий… Автомобили 0 Новый Citroen C4 превратился в кроссовер и стал электрокаром Звезды 0 Кэндис Свейнпол обнажилась для обложки Vogue В курсе 0 Деніел Редкліфф в трейлері продовження «Чудотворців» Психология отношений 0 Какие проверки может устроить твоя девушка и как их пройти Звезды 0 Дженніфер Лопес для рекламної кампанії білизни Intimissimi В курсе 0 Яркие возможности Pin Up Карьера 0 8 причин, почему мужчинам тяжело живется MC Like 0 Хана Йиричкова в откровенной съемке для французского ELLE Секс 0 Доказано: хорошие парни чаще занимаются сексом, чем плохие Звезды 0 Солистка Little Big на обложке MAXIM В курсе 0 Джонни Депп и оргии в новом клипе Мэрилина Мэнсона "Say10" Психология отношений 0 20 правил поведения настоящего семьянина Юмор 0 8 признаков, что твоя бывшая хочет тебя вернуть Секс 0 5 неприятностей во время секса, которые случаются чаще, чем ты думаешь
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.