ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Иногда нужно идти вперед, оставляя в прошлом людей, пусть даже тех, ради которых ты когда-то жил

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як будувати відносини з людиною, яка серйозно вас підвела

13.05.2024 — Карьера
Як будувати відносини з людиною, яка серйозно вас підвела

Намагайтеся відокремити емоції від фактів і оцініть, наскільки вам важливі стосунки з «порушником».

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Буває, що подруга, приятель чи колега, якому ви довіряли, раптом робить щось несподіване та неприємне. Повернутися в минуле та виправити все вже не можна. Залишається вирішити, як поводитися з цією людиною у майбутньому.

Письменниця та автор кількох книг із саморозвитку Хомайя Кабір пропонує покрокову стратегію виходу зі складної ситуації.

 

Розберіться, що насправді сталося

Цей етап допоможе відокремити факти від емоційної на них. Часом біль, здивування та розчарування виявляються настільки сильними, що змушують діяти необдумано.

Хомайя Кабір вважає, що оцінити ситуацію об'єктивно допоможуть п'ять найпростіших питань.

1. Те, що ви знаєте про ситуацію, правда?

Або так: чи відповідає насправді отримана вами інформація?

Припустимо, ви люті через те, що подруга, якій ви довіряли, висміювала вас у розмовах з іншими людьми. А може, розповідала про ваші проблеми, якими ви поділилися з нею по секрету.

Згадайте, звідки у вас інформація про подію. Можливо, ви самі почули частину розмови, коли випадково опинилися поряд. Тоді ви точно знаєте, що неприпустима поведінка подруги є фактом. Але не виключено, що про це вам повідомили інші люди, причому неправду сказали.

Подумайте, як встановити істину. Наприклад, чи варто поспілкуватися з іншими учасниками тієї розмови та спостерігати за їхньою реакцією.

Не ухвалюйте поспішних рішень. Спочатку постарайтеся відокремити факти від емоцій, а може, і від неприємних висновків, що вам нав'язуються.

2. Наскільки серйозно вас підвели?

Цей пункт безпосередньо пов'язаний із попереднім. Можливо, ваша реакція надто емоційна, а насправді не трапилося нічого особливого. Але не виключено, що вчинок людини, якій ви довіряли, і справді неприпустимий.

Наприклад, ви розповідали подрузі про стосунки з коханою людиною. А у розмові згадали, що після конфлікту з його родичами терпіти не можете зелений одяг.

Під час скандалу випадково вийшло так, що кілька його близьких опинилися в джемперах або худі цього кольору. І тепер він викликає у вас роздратування.

А потім, у тій самій злощасній розмові, подруга повідомила вашим приятелям, що вечірка з дрес-кодом «всі відтінки зелені» вам точно не сподобається. Адже ви сказали їй, що не терпите цей колір. Потім розмова перейшла на інші теми.

Вам у запалі емоцій могло здатися, що подруга видала ваші секрети. Але насправді жодної особистої інформації вона не розкрила.

Однак, якщо ви чули, що вона переказує стороннім подробиці того конфлікту із родичами вашого партнера, це вагоме порушення.

3. Чому людина так вчинила?

Варто розібратися, чи винуватець ваших проблем хотів спеціально вам нашкодити. Припустимо, факти кажуть: він чудово розумів, що робить вам боляче. Це складна ситуація, і вам варто зробити все, щоб вона не повторилася.

Але, можливо, друг, родич, колега сказав чи зробив щось не подумавши. Він не уявляв, що вам буде боляче чи неприємно. В цьому випадку вам навряд чи стане легше зараз.

Але не виключено, що в майбутньому людина змінить свою поведінку, якщо зрозуміє, що вчинила некрасиво. Головне — показати йому, що він не мав рації.

4. Наскільки важливі вам стосунки з порушником?

Коли вас дуже підвів близький друг, це дуже неприємно. Але якщо некоректно повівся один із випадкових знайомих, це навряд чи завдасть вам серйозної шкоди.

У першому випадку важливо детально розібратися в тому, що трапилося, і подумати, як спілкуватися з порушником ваших кордонів далі.

У другому може бути достатньо зробити висновок, що людина просто не заслуговує на вашу довіру. Швидше за все, вам не варто зближуватись з ним — нехай так і залишається випадковим знайомим.

І не факт, що вам потрібно детально розбиратися в подробицях того, що сталося. Можливо, це не варте вашого часу та емоцій.

5. Чи щирі його вибачення?

Можливо, це найважливіший пункт. Не приховуйте своїх емоцій від того, хто вас підвів. Постарайтеся донести до нього, наскільки вам неприємна ситуація, що виникла. Звісно, спробуйте зробити це коректно. І оцініть, як реагує той, хто спричинив вам біль, на наслідки свого вчинку.

Якщо ви бачите, що людина щиро шкодує, ви можете спробувати відновити стосунки. Якщо ж його реакція здається вам формальною або взагалі байдужі ваші почуття, подумайте, чи варто спілкуватися з такою людиною далі.

І ще. Можливо, вам надто боляче і ви не хочете зараз взаємодіяти з тими, хто вас підвів. Оцініть, чи готова ця людина дати вам час заспокоїтися, а потім повернутися до спілкування. Якщо так, можливо, ви помиритеся. Якщо ні — хепіенд менш ймовірний.

 

Пошукайте вихід із ситуації за принципом квадрата

Цей простий прийом допомагає заспокоїти емоції та зосередитись на фактах. Накресліть на аркуші паперу квадрат. Потім проведіть вертикальну та горизонтальну прямі, які поділять фігуру на чотири рівні частини.

ВІ - важливі відносини та щирі вибачення.
ВН — важливі стосунки та нещирі вибачення.
НІ — неважливі стосунки та щирі вибачення.
ПН — неважливі стосунки та нещирі вибачення.

Подумайте, яку графу можна помістити вашу ситуацію. Можете написати у вибраному квадраті, які факти допомогли вам зробити вибір. Ось що може вийти в результаті:

ВІ - сталося серйозне непорозуміння, але все можна поправити. Варто зустрітися з людиною, що образила вас, і обговорити ситуацію. Кожен може розповісти, як вона виглядала з його погляду, що він відчуває зараз і які висновки зробив. Ну а потім має сенс домовитися, як запобігти таким непорозумінням. І постаратися виконувати угоду.

ВН — навряд чи це випадковість, і налагодити стосунки буде складно. Нещирі вибачення можуть показувати, що людині ваші стосунки є менш важливими, ніж вам. Не виключено, що в майбутньому він знову дуже зачепить вас і навіть не помітить цього. Тому варто себе убезпечити та перейти на максимально нейтральне спілкування. Наприклад, не ділитися з цим приятелем жодною чутливою інформацією тоді він нікому її не розкриє. І наново оцінити ваші стосунки в майбутньому, коли сьогоднішні гострі емоції остаточно вляжуться.

НІ — можливо, надалі ви більше довірятимете один одному. Якщо людина щиро переживає про те, що трапилося, швидше за все, він не хотів зробити вам боляче. І навряд чи спеціально вирішить нашкодити вам у майбутньому. Тому не поспішайте відштовхувати таку людину. Можливо, є сенс дізнатися його краще. Згодом ваші стосунки можуть помітно потеплішати.

ПН — схоже, вам нема про що розмовляти. Принаймні зараз. Якщо і вам, і кривднику однаково байдужі ваші стосунки, навряд чи варто переживати про те, що сталося. Можна поставитися до неприємної ситуації як до прикрої випадковості на кшталт блискавки, що лопнула на куртці. Або як до глибокої брудної калюжі, яка зустрілася вам дорогою додому. Зробіть висновки і постарайтеся тепер ходити іншою дорогою. І спілкуватись з іншими людьми.

Пам'ятайте: ви не можете скасувати неприємність, що вже сталася. Зате може запобігти хоча б частині подібних ситуацій у майбутньому.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Неудовлетворенные женщины Внешность и здоровье 0 Как избавиться от похмелья: 10 простых советов MC Like 0 Жозефин Скривер в каталоге купальников SI Swimsuit 2020 MC Like 0 Эмили Ратаковски разделась для рекламы DKNY Звезды 0 Летиция Каста в провокационной съемке Telerama Юмор 1 50 признаков того, что женщине не хватает секса Вокруг света 0 На Airbnb появился дом Кевина Маккалистера Карьера 0 Як зустріти Новий рік так, щоб не відчувати жалю В курсе 0 Джош Хартнетт у трейлері фільму «Пастка» Карьера 0 Почати з нуля: тактика для життя з чистого аркуша Внешность и здоровье 0 #говоритмужчина: как танцевать и не выглядеть идиотом В курсе 0 Хоакін Фенікс у першому трейлері фільму «Наполеон» Секс 0 6 постулатов о сексе, по которым живут девушки Карьера 0 8 раз, когда ты мог заработать состояние, но упустил возможность Юмор 1 13 вещей, которые твоя девушка просто ненавидит Автомобили 0 Audi представила новый компактный седан Психология отношений 0 Гид по секретным отношениям Юмор 0 Названо самое важное мужское качество на сайтах знакомств Вокруг света 0 5 лучших дорог в Италии, чтобы погонять с ветерком Юмор 0 Міфи і реальність про ідеальну жінку
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.