ТОП-10 популярных новостей
Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0 4 риси чоловічого характеру, на які жінкам безглуздо ображатися 22.02.2024 — Психология отношений — 0 6 незвичайних сексуальних практик, які не вимагатимуть серйозної підготовки 20.02.2024 — Секс — 0 9 причин для розлучення, які тобі соромно озвучити 20.02.2024 — Психология отношений — 0 10 норм поведінки в суспільстві, які настав час пеpеглянути 16.02.2024 — Карьера — 0 Що робити, якщо тебе звинувачують у зраді, яку ти не робив 16.02.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак, що дівчина хоче, щоб ти став іншим 15.02.2024 — Психология отношений — 0 Як упоратися з хвилюванням на першому побаченні 14.02.2024 — Психология отношений — 0 6 причин, чому дівчина пропадає після кількох вдалих побачень 13.02.2024 — Психология отношений — 0

Цитаты великих

Грамм собственного опыта стоит дороже тонны чужих наставлений Махатма Ганди

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 причин, чому ти не можеш зрозуміти, чим тобі хочеться займатися в житті

22.12.2023 — Карьера
10 причин, чому ти не можеш зрозуміти, чим тобі хочеться займатися в житті

Кожній людині хочеться, щоб її робота була не тільки високооплачуваною та перспективною, а й цікавою, що підходить йому за цінностями та цілями.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак далеко не всім виходить зрозуміти, чим їм по-справжньому хочеться займатися в житті. Якщо ти зіткнувся з труднощами в пошуку свого покликання, перевір себе, використовуючи пункти нижче.

Може виявитися, що знайти улюблену справу тобі заважають такі фактори.

 

У тебе занадто багато варіантів

Якщо у тебе багато знань і навичок у різних галузях, багато хобі чи інтересів, які підштовхують тебе до освоєння нових сфер, тобі може бути важко зупинитися на чомусь одному.

Щоразу, коли ти робиш вибір на користь якоїсь роботи, у тебе виникають сумніви щодо правильності свого рішення.

Здається, що обрана тобою сфера недостатньо перспективна, швидко тобі набридне або стане тобою марною тратою часу і сил.

Чим більше у тебе вибору, тим важче визначитися в тому, чим тобі хочеться по-справжньому займатися.

 

Ти займаєшся самообманом

Буває важко зізнатися собі, що твоя робота перестала відповідати твоїм потребам і переконанням.

Шкода викреслювати стільки років досвіду, стільки вкладених ресурсів, досягнень тощо. Тому ти намагаєшся переконати себе в тому, що тобі слід цінувати стабільність, незважаючи ні на що.

Тобі настільки страшно щось змінити в житті, спробувати щось гранично нове, що ти довгі місяці, а то й роки продовжуєш займатися самообманом.

Головна небезпека такої поведінки полягає в тому, що згодом ти перестанеш розуміти, чого хочеш.

 

Твої інтереси постійно змінюються

Твої погляди на життя, цілі та цінності, інтереси з часом так чи інакше трансформуються – це природний процес.

У деяких людей зміна інтересів відбувається раз на кілька років, а хтось дуже швидко остигає до всього, чим починає займатися.

Якщо ти ставишся до другої групи, тобі може бути важко зрозуміти, чим би ти хотів займатися життям.

Тобі здається, що немає такого заняття, яке не набридне тобі через якийсь час. Можливо, це справді так, і твої інтереси продовжать змінюватися один за одним.

Але це не привід змушувати себе залишатися там, де тебе щось не влаштовує. Робота вже давно перестала бути чимось, що потрібно обрати раз і на все життя.

 

Ти відчуваєш страх перед засудженням

У тебе може бути багато ідей, ніж спробувати зайнятися життям, але при цьому ти гальмуватимеш з їхньою реалізацією через переживання про чужу думку.

Багато людей звикли заперечувати і принижувати все, що не вписується в їхню картину світу. Тому будь-яке захоплення чи будь-яка робота може бути жорстко розкритиковані.

Тут важливо зрозуміти, що справа зовсім не в твоєму «неправильному» виборі, а в тому, що сама людина не хоче чи не може дозволити собі займатися певним видом діяльності.

 

Ти неправильно розставляєш пріоритети

Звичайно, гроші, становище у суспільстві чи перспективи розвитку є важливими.

Але не менш важливо отримувати задоволення чи задоволення від виконаної роботи, бачити в ній користь для себе або для суспільства, давати вихід своєму внутрішньому потенціалу.

Отже, розставляючи пріоритети, не забувай і про те, як ти почуваєшся, займаючись чимось. Твої відчуття можуть розповісти багато про твої уподобання, життєві цілі та переконання.

 

Ти рідко замислюєшся про свої справжні інтереси та бажання

Недолік самоаналізу також може завадити тобі зрозуміти, чим ти по-справжньому хочеш займатися.

Якщо в тебе з якихось причин не виходить приділяти достатньо часу та уваги вивченню своїх потреб та бажань, напевно, у тебе порушено зв'язок із самим собою.

Тоді замість того, щоб слідувати своїм власним орієнтирам при виборі роботи, ти діятимеш навмання або більше прислухатись до порад оточуючих тебе людей.

 

У тебе немає підтримки

Буває так: начебто в тебе є рідні та друзі, але ці люди не дають тобі достатньо підтримки для того, щоб ти аналізував свої бажання, щось змінював у своєму житті, йшов до поставленої мети.

Правильне оточення дасть тобі стимул для зростання та розвитку, а також допоможе створити сприятливу атмосферу для того, щоб ти вивчав себе та свої здібності.

Тож уважніше придивись до тих, кого ти підпускаєш близько до себе, — від цих людей багато в чому залежить твоє майбутнє.

 

Ти не вчишся нічому новому

Навіть якщо тобі здається, що ти вже навчився всього, що тобі буде потрібно в житті, повір, тобі є, куди рости.

Пробуючи щось нове, ти не тільки розширюєш межі мислення та набуваєш цінного досвіду, а й відкриваєш незвідані раніше межі власної особистості.

Випадковий майстер-клас, урок в інтернеті або переглянута лекція можуть одночасно перевернути твоє уявлення про світ, запалити в тобі мотивацію і спонукати до чогось масштабного.

 

Ти дуже боїшся невдачі

Боязнь зробити помилку і зазнати невдачі може змушувати тебе довгі роки стримувати свій потенціал і відмовлятися від бажаних змін.

Якщо ти даєш своїм страхам владу над собою, ти опиняєшся в безвиході. Те, що відбувається з тобою тут і зараз, тебе не влаштовує, але й ініціювати якісь зміни ти не збираєшся.

Страхи не тільки заважають тобі жити так, як ти насправді хочеш, а й створюють бар'єр у усвідомленні твоїх справжніх бажань та потреб.

 

Ти дієш під тиском оточуючих

Часто рідні, друзі та суспільство в цілому будують очікування щодо твоїх дій, дають наполегливі поради, недвозначно натякають на те, чого б вони хотіли від тебе.

Так що ти можеш підлаштуватися під чужі уявлення і слідувати загальноприйнятим формулам успіху.

Зрозуміло, навіть якщо тобі вдасться досягти високих результатів, вони не дадуть тобі бажаної радості і не зроблять тебе щасливим. Тому що ти приймав рішення, ґрунтуючись на чужих уявленнях про життя.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Busik Написан: 22.12.2023 10:25 Ответить
все так і є
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Ученые: секс помогает справиться с сезонной аллергией Звезды 0 Алессандра Амбросио для пикантного фотосета Внешность и здоровье 0 9 признаков, что тебе нужно быть внимательнее к своему здоровью Секс 0 Ученые: хорошие парни чаще занимаются сексом, чем плохие Психология отношений 0 7 причин, почему в ваших отношениях постоянно возникают конфликты Психология отношений 0 Подружили и хватит: как выйти из френдзоны Внешность и здоровье 0 Ученые: занятия спортом могут снизить ваше либидо и потенцию В курсе 0 Netflix показал тизер третьего сезона сериала «Любовь. Смерть. Роботы» В курсе 0 Бездепы в онлайн казино: как найти обзор актуальных бонусов? В курсе 0 Идеальное время для публикаций постов в Инстаграм - какое оно? Вокруг света 0 В Шотландии откроют отель, где пиво будут разливать прямо в номерах Юмор 0 10 фраз женатых друзей, которые могут вывести из себя кого угодно Психология отношений 0 Почему мужчины довольно часто испытывают разочарование после свадьбы Психология отношений 0 6 вещей, которые (мгновенно!) отталкивают женщин от мужчин Психология отношений 0 Инструкция для рогоносцев Юмор 0 Как правильно отвечать на 25 кавеpзных женских фраз Карьера 0 Как правильно говорить на собеседовании о будущей зарплате MC Like 0 Victoria's Secret показали коллекцию ко Дню святого Валентина Психология отношений 0 Свободные отношения: подводные камни, надводные pифы и веселые акулы Карьера 0 5 ознак того, що ти нав'язуєшся людині
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.