Цитаты великих

Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Як визнати поразку і поступитися, зберігши обличчя

17.01.2023 — Карьера
Як визнати поразку і поступитися, зберігши обличчя

Коли поразка стає фактом, нікому крім тебе вже не важливо, визнаєш ти це чи ні. Заперечувати можна будь-що, але це не впливає на існуючий стан речей.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

З іншого боку, таке заперечення може зайти надто далеко, набравши найнеприємніших форм. Тоді воно вплине на тебе, на твій імідж і, можливо, на майбутнє.

Зазнавши поразки, насамперед прагне зберегти обличчя, для решти є холодний розрахунок.

 

Зупинися до того, як опинишся в кутку

Поразка зазвичай не настає миттєво, це завжди добре видно з дистанції. Тоді ми підсумовуємо подію фразою «до цього все й йшло», крок за кроком, день за днем.

Дивуємося, як можна було не помічати настільки очевидну та неминучу перспективу, лише прозріння відбувається надто пізно. Все вже трапилося, і нічого змінити не можна, залишається шукати якісь плюси, вивчати уроки та мислити позитивно.

Це не особливо допомагає, але хоч би відволікає. Людина, загнана в кут, здатна багато на що, у тому числі готова відмовитися від своїх принципів і гідності, від людяності.

Адже в цей момент головне врятуватися. Втрата особи не здається такою вже великою проблемою і відбувається непомітно для власника цієї особи.

Тим часом часто трапляється так, що зіпсований імідж виявляється найвищою втратою, а сама поразка тьмяніє в порівнянні з цим.

Щоб не опинитися в кутку, слід пам'ятати про прості речі: тобі завжди є, що втрачати, і завжди може стати ще гіршим.

 

Не лякай помстою

Можеш мріяти про помсту і навіть будувати плани, але тримай їх при собі, інакше виглядатимеш як комічний лиходій.

Такі персонажі завжди діляться задуманим із жертвою і в результаті зазнають ще більш принизливої поразки.

Немає жодних гарантій, що тобі вдасться помститися, можливо, через деякий час сам уже не захочеш, але сказаного не вернути.

Очікування та висновки про тебе будуть зроблені відповідні, після поразки цілком може настати нормалізація відносин, аж до співпраці.

Після декларації намірів помститися вже ніколи. При цьому не має великого значення, які дії ти насправді почнеш.

 

Не принижуй протилежний бік

Від безсилої злості виникає бажання хоч якось утвердитись. Найпростіше образити чи висміяти протилежну сторону, списавши поразку збіг обставин.

Так формується імідж заздрісного невдахи, якому постійно не щастить, інакше він уже всім показав би, чого вартий.

Куди продуктивніше було б змістити акценти, заздри не самій перемозі, а головним її складовим частинам, чи то знання, досвід, рішучість або щось ще так сильно недостатнє тобі.

Ненавидь не себе, а окремі свої слабкості та недоліки, які цілком можна відремонтувати.

 

Тримайся гідно

Пам'ятай, що все тимчасово, окрім іміджу, який так важко знайти, легко втратити та неможливо забути. Поразка стає минулою рівно у той момент, коли відбувається.

Однак його ефект може залишатися ще довго, переслідуючи тебе чи не все життя, якщо в певний момент втратиш гідність. Згадувати будуть не сама поразка, не її причини, а твоя поведінка після.

Адже в той момент якраз розкривається виворот людини, його внутрішній світ вибирається на поверхню.

Гони геть невластиві собі емоції та моделі поведінки. Злись, але не впадай у лють, шукай допомоги, але не благай, готуйся до реваншу, але не поспішай.

 

Додай трохи самоіронії

Не будь таким серйозним, світ не звалився, ти живий і здоровий. Перемоги та поразки трапляються з кожним протягом усього життя.

Тобі доведеться зіткнутися з ними ще не раз, тут головне зберегти свою особистість, не піддавшись мінливим обставинам.

Якщо поразка була публічною, напевно, будуть обговорювати і жартувати. Так випереди їх усіх, пожартуй над собою сам, так, щоб не надто прикро чи принизливо.

Якщо знаєш, що це все відбуватиметься, найкраще самому задати вектор майбутніх підколів та обговорень.

До того ж, самоіронія демонструє незламність, від такої людини швидше відстануть, а незабаром можуть взагалі забути про невдачу.

 

Не замикайся в собі, не зациклюйся на поразці

Ти не найбільший невдаха і не найнещасніша людина в світі, принаймні доти, доки сам у це не повіриш і не приймеш цю роль.

Отже, з допомогою особистого сприйняття масштаб поразки може регулюватися. Зачинившись від зовнішнього світу, нескінченно перекручуючи в голові подію, вишукуючи можливі, але втрачені варіанти дій, завжди можна їх знайти.

Тільки невідомо, чи справді вони спрацювали б, адже перевірити вже не вийде. Так само невідомо, але можливо, що ти вийшов зі становища з найменшими втратами.

Це порожнє обертання думок навколо того, що вже відбулося, в результаті спустошить тебе самого. Чим більше думаєш про поразку, тим страшнішою вона стає.

Так можна дійти до повної відмови щось робити, адже може не вийти, а це буде для тебе найстрашнішим.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Рианна снялась топлес для рекламы своего бельевого бренда Карьера 0 5 типов людей, которым не стоит помогать, даже если ты чувствуешь, что можешь… Психология отношений 0 Любовь и секс с "женщиной-нарцисс": инструкция для мужчин MC Like 0 Элль Троубридж для рекламной кампании солнцезащитных очков asteri В курсе 0 Ikea выпустили свою версию "Камасутры" В курсе 0 Финальный трейлер "Zомбилэнда - 2" В курсе 0 В сети появился трейлер сериала "Кларисса" - спин-оффа "Молчания ягнят" Юмор 0 #говоритженщина: сильный и независимый мужчина Психология отношений 0 Самое главное условие идеального первого свидания Гаджеты 0 Die Antwoord выпустили серию скейтов Психология отношений 1 #говоритмужчина: почему мы ссоримся? Секс 0 Ученые: как правильно трогать ее интимные зоны Психология отношений 0 18 правил, щоб жити довго і щасливо зі своєю половинкою Секс 0 8 признаков подавленной сексуальности В курсе 0 Майли Сайрус и Эндрю Скотт в первом трейлере 5-го сезона сериала "Черное… В курсе 0 Netflix поделились первыми кадрами "Космических войск" Внешность и здоровье 0 8 речей, для яких наше тіло не створено Секс 0 5 сексуальных уроков от героев "Игры престолов" Юмор 0 Хочешь сойтись с бывшей? Сначала задай себе эти три вопроса В курсе 0 Уилл Смит борется со злом в трейлере "Яркость"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.