Цитаты великих

Не позволяйте жизни заставлять вас становиться тем, кем вы быть не хотите.

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

Секс та фінанси: 7 способів розбагатіти, покращивши своє інтимне життя

17.01.2023 — Карьера
Секс та фінанси: 7 способів розбагатіти, покращивши своє інтимне життя

Зустрічаючи в одному реченні слова «секс» і «гроші», ми ловимо не найсоціальніші схвалені асоціації. І дарма. Психологи стверджують, що активне сексуальне життя безпосередньо пов'язане із здатністю людини добре заробляти.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Так сталося, що теми сексу і грошей у суспільстві вважаються табуйованими.

Однаково непристойно запитати малознайому людину, скільки вона заробляє або як часто займається сексом із дружиною. При цьому в обох сферах кожен з нас прагне досягти більшого, і від успіху залежить самооцінка.

Секс та гроші об'єднують такі концепти, як влада та задоволення. Можливість витрачати гроші на приємні речі, як і здатність досягати оргазму, дарує людині незабутні відчуття. При цьому за допомогою сексу та грошей людиною можна маніпулювати та керувати.

MEN'S CULT дає кілька порад щодо зміни свого інтимного життя, можливо, це допоможе притягнути й матеріальний добробут.

 

Перестань вдавати, що ти пристойна людина

Секс - це круто, і отримувати від нього задоволення не соромно. Як тільки з голови зникне установка, що секс із партнером у тому чи іншому форматі – це щось неправильне чи заборонене, ти розхрестишся.

З фінансами те саме: варто визнати, що тобі подобаються гроші, і це не робить із тебе меркантильну людину, позбавлену вищих устремлінь.

Приймеш це — і перестанеш соромитись зайвий раз заявити про себе перед колегами чи начальством, висловити свою думку чи взятися за нестандартні завдання.

 

Полюби себе

Звучить побито, але самооцінка – це справді важливо. Поки ти не зрозумієш, що ти справді гідний такої посади, зарплати, дівчата, дива не станеться.

 

Більше сексу

Хороший секс - це ще й найпотужніший викид гормону щастя, дофаміну, тобто чудовий настрій та готовність згортати гори.

Якщо такі сплески траплятимуться все частіше, фокус уваги можна звернути на пошуки нових способів заробітку чи нові проекти. У тебе все обов'язково вийде.

 

Виявляй ініціативу

Найчастіше у парах ініціативу у сексі виявляє хтось один, і зазвичай це не жінка. Але якщо успіху в житті хочуть досягти обидва, від такої практики краще йти.

Адже ми вже давно не живемо в патріархальному суспільстві, де скромність і покірність лише прикрашають жінку, чия справа — слухатися чоловіка і ростити дітей.

Сучасним дівчатам варто прийняти той факт, що булгаківське "самі все запропонують і самі все дадуть" може просто не спрацювати. І варто почати виявляти ініціативу і в ліжку, і на роботі.

 

Говорити, що саме тобі подобається

Промовляння своїх бажань та потреб – ключ до успіху.

Чим більше партнер знає про те, чого б ти від нього хотів і як саме тобі приємно, тим вищі шанси на незабутній секс.

Те саме з роботодавцем: ще на співбесіді важливо сказати, чого ти чекаєш від цієї компанії, чим би хотів займатися і скільки отримувати.

 

Спокійно реагуй на відмову

«Давай не сьогодні», «Болить живіт», «Хочу спати»… Завадити сексу може будь-що, і не варто щоразу записувати це на свій рахунок, а потім мучитися в сумнівах, що з тобою не так. Іноді відмова це просто відмова. Сьогодні так, а завтра буде інакше.

Той самий підхід варто практикувати і на роботі. Якщо тобі відмовили на посаді чи не дали зайнятися цікавим проектом, варто проаналізувати, чому так сталося, сприйняти критику та продовжити роботу.

 

Іноді вимикати голову

Ми всі плануємо та раціоналізуємо, це правда. Але якщо під час сексу думати про незакриті дедлайни, є ризик ніколи не закінчити… або навіть не почати.

Вирішувати робочі завдання такий зосереджений стан допомагає, але якщо йдеться про творчу спеціальність, то головне — упіймати натхнення, стан потоку.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Психология отношений 0 Почему ты не должен рассказывать своей девушке о твоей пьяной измене Юмор 0 Что нужно написать, чтобы мирно расстаться после пары свиданий MC Like 0 Соблазнительные женщины-боссы в новом кампейне Agent Provocateur Юмор 0 Перестаньте шутить про свою жену на публике (пока еще не поздно) Карьера 0 Советские привычки, которые не искоренили до сих пор Юмор 0 Почему нас так притягивают офисные драмы и как с ними справляться MC Like 0 Выбрана новая "Мисс Вселенная - 2018" Внешность и здоровье 0 8 мифов о здоровом образе жизни, в которые мы наивно верим Юмор 1 Что делать, если ваша девушка любит выкладывать обнаженные фото Карьера 1 Почему ты бедный, если такой умный? Психология отношений 0 Ученые: почему девушки смеются над твоими шутками В курсе 0 Netflix показал трейлер "Ферзевого гамбита" с Аней Тейлор-Джой Психология отношений 0 #говоритженщина: что так тянет девушек на романы с женатыми Юмор 0 Глоток свободы: брось ее прямо сейчас! В курсе 0 Трейлер фильма «Воспламеняющая взглядом» по роману Стивена Кинга Секс 0 13 удивительных фактов о сексе, которые захочется пpоверить самому Внешность и здоровье 0 4 вопроса, которые дадут понять, что ты алкоголик Внешность и здоровье 0 Nike выпустили кроссовки в честь PlayStation 4 Карьера 0 10 зависимостей, которые мешают тебе наслаждаться жизнью Гаджеты 0 Вещь дня: гантели с Дартом Вейдером
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.