ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0 Жінки, які на все готові заради чоловічої компанії (на думку чоловіків) 03.06.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

10 помилок, через які ти постійно зазнаєш невдач у своїх починаннях

17.07.2023 — Карьера
10 помилок, через які ти постійно зазнаєш невдач у своїх починаннях

Навіть якщо ти ініціативна людина, яка вміє і любить працювати і не боїться братися за щось нове – це не гарантує тобі успіху. Успіх складається з величезної кількості факторів, які неможливо розрахувати заздалегідь, щоб скоригувати стратегію.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Однак можна постаратися уникати частих помилок, які змушують тебе зазнавати невдач.

Саме їх ми зібрали у цій статті.

 

Ти дієш за настроєм

Сьогодні ти хочеш - і робиш, завтра раптом вирішуєш, що тобі час відпочити, і кидаєш усе. Якщо ти підходиш до своїх починань саме так, не дивно, що ти постійно зазнаєш невдач.

Коли ти берешся за щось нове, тобі необхідно зосередитися на поставленій перед тобою задачі, кинути на її виконання всі ресурси, що є в твоєму запасі.

Всі рішення повинні прийматися тобою на тверезу, спираючись на логіку, а не на твої емоції.

Емоції непостійні: кожні кілька годин ти можеш кардинально змінювати своє ставлення до певної ситуації або втрачати/знаходити сили на виконання будь-яких дій.

 

Ти не даєш собі можливості розслабитися та відпочити

Починаючи займатися чимось новим, ти можеш працювати на зношування, не дозволяючи собі відпочивати.

Таким чином ти хочеш наблизити досягнення поставленої мети, але все, до чого ти прийдеш – це до прямо протилежного результату.

Вчися сприймати відпочинок не як свою забаганку і прояв лінощів, а як перепочинок, необхідний твоєму організму та нервовій системі.

Тільки розслабляючись і відпочиваючи, ти заповнюєш запас сил, без яких ти не в змозі займатися важливими справами.

Отже, немає відпочинку – немає енергії. А немає енергії – немає якісної роботи та успішних результатів.

 

Ти не намагаєшся налагоджувати зв'язки

Якщо ти з якоїсь причини не можеш або не хочеш вибудовувати ефективну комунікацію з іншими людьми, то ти втрачаєш багато цінних можливостей.

Твоє прагнення до ізоляції може зводити нанівець всі зусилля, які вкладаєш у досягнення високих результатів.

Не недооцінюй силу взаємодопомоги: ніколи не знаєш, як може змінити твоє життя та чи інша людина.

Можливо, через деякий час після вашого знайомства тобі будуть потрібні його послуги, експертна думка або професійна порада.

 

Ти не бажаєш слухати інших людей

Щоб досягати успіху у своїх починаннях, ти маєш навчитися приймати зворотний зв'язок. Усі коментарі оточуючих на адресу тебе і того, що ти робиш, краще ретельно аналізувати.

Звичайно, якась їхня частина не принесе тобі ніякої користі, але обов'язково зустрінуться корисні зауваження, доповнення, питання, що наводять, або поради, якими можна і потрібно скористатися.

Вчися слухати те, що тобі кажуть оточуючі. Тобі необов'язково робити так, як тобі радять, або змінювати свою думку щодо ситуації відповідно до чужого світогляду.

Але завжди корисно поглянути на обставини з іншого погляду, переосмислити те, чим ти зайнятий.

 

Ти не хочеш змінюватись

Неможливо домагатися чогось, при цьому зовсім не змінюючись внутрішньо.

У процесі роботи над метою ти працюєш також і над собою: проводиш переоцінку цінностей, перебудовуєш мислення, відмовляєшся від застарілих звичок і стереотипів, які приносять тобі лише шкоду.

Твоє небажання змінюватися негативно позначиться на результатах твоєї праці.

Як би багато сил і часу ти вкладав у процес роботи, ти не досягнеш бажаного в повному обсязі, якщо не дозволиш собі трансформуватися внутрішньо.

 

Ти занадто багато відволікаєшся

Коли ти починаєш працювати над чимось новим, тобі необхідно концентрувати всю свою увагу на завдання, що виконується. Будь-які твої відволікання гарантовано знизить можливість досягнення бажаного результату.

Привчи себе відкладати телефон, включати режим "не турбувати", діяти чітко за планом, вписуючи роботу у виділений для неї годинник.

Багатозадачність або розсіяна увага не дадуть тобі зробити те, що ти почав.

 

Ти заздалегідь налаштовуєш себе на невдачу

Якщо ти заздалегідь налаштовуєшся на те, що в тебе нічого не вийде, але при цьому все ж таки вирішуєш спробувати - ти витратиш свій час і сили даремно.

У цьому немає нічого надприродного: вірячи у свій провал, ти не захочеш викладатись на всі 100%. Ти намагатимешся заощадити свої ресурси будь-якими способами.

Тому так важливо налаштовувати себе на позитивний кінець подій. У такому разі ти використовуватимеш усі можливості, які трапляються тобі на шляху до бажаної мети.

 

Ти не сприймаєш те, чим займаєшся, всерйоз

Ти можеш братися за якусь нову справу чи ставити собі за мету, не сприймаючи це всерйоз.

Роблячи щось заради веселощів або просто тому, що ти хочеш спробувати, що з цього вийде - так собі затія.

Не маючи достатньої мотивації, ти не зможеш досягти високих результатів. Насамперед тому, що насправді вони тобі не потрібні.

Тож підходь осмисленіше до вибору занять, на які ти вирішуєш витрачати свій час.

 

Ти применшуєш значущість своїх досягнень

Щоб впевнено рухатися вперед, тобі необхідно об'єктивно оцінювати свій прогрес.

Якщо ти звик применшувати значущість своїх досягнень, у тебе напевно проблеми із самокритикою та сприйняттям своїх успіхів.

Ти маєш вміти не тільки лаяти себе, а й хвалити. Без цієї навички ти навряд чи зможеш досягти успіху у своїх починаннях.

 

Ти не розумієш, навіщо ти робиш це

Ти берешся за щось нове, підходиш до поставленого перед тобою завдання серйозно, але не розумієш, навіщо ти робиш це.

У твоїй голові очікування не співвідносяться з реальністю: ти поступово досягаєш бажаного, але не отримуєш тих емоцій чи змін у житті, на які розраховував.

Ця проблема змушує тебе постійно сумніватися в тому, що ти робиш, і, як наслідок, зазнавати невдач.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 15 признаков того, что твои друзья - дерьмо Секс 0 Ученые: твоя сексуальная жизнь зависит от.. грамотности (!) Карьера 0 7 мелочей, которые создают тебе плохой имидж Секс 0 6 способов сделать секс ещё лучше Юмор 0 Міфи і реальність про ідеальну жінку Секс 0 У ученых для тебя плохие новости, если ты встречаешься с девушкой больше года Секс 0 Як дізнатися, чи добре жінці з вами у ліжку? Карьера 0 6 вещей, на которых не стыдно экономить мужчине Внешность и здоровье 0 Ученые: лежать на диване, ругаться и есть жирное - полезно, а убираться и… Секс 0 7 фактов о сексуальных фантазиях Карьера 0 13 звичок, які видають, що в тебе немає мети у житті Внешность и здоровье 0 adidas выпустит коллекцию кроссовок по мотивам "Игры престолов" В курсе 0 Дикаприо и Питт в трейлере "Однажды в Голливуде" Тарантино Карьера 0 А ты, часом, не лидер? Как усилить свою харизму Секс 0 Ученые: идеальные условия для секса втроем Психология отношений 0 #говоритмужчина: замужняя хищница Гаджеты 0 Samsung выпустила смартфон без доступа в интернет Карьера 0 8 причин не реагувати на тих, хто намагається тебе зачепити Психология отношений 0 Встречаться с красивой девушкой. Есть ли в этом минусы? Юмор 0 10 способов улучшить отношения с девушкой с помощью подсказок из фильмов
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.