Цитаты великих

Чем дольше ты ждёшь, тем больше вероятность, что ты ждёшь не там. Эльчин Сафарли

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 дивних фактів про тіло людини, які мало хто знає

04.05.2023 — Внешность и здоровье
10 дивних фактів про тіло людини, які мало хто знає

Світиться у темряві, виробляє алкоголь і несе у собі три кілограми бактерій.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!


1. Тіло світиться у темряві

Наше тіло схоже зі світлячками, деякими грибами та морськими істотами тим, що він теж має білюмінесценцію.

Але сама людина цього світіння побачити не може, тому що вона в тисячу разів слабша, ніж може засікти наш зір.

У цьому яскравість змінюється залежно від часу доби. Пік яскравості посідає 4 години дня. Найсильніше світяться обличчя, очі та область у районі щитовидної залози. Кожен їхній квадратний сантиметр випромінює приблизно по три тисячі фотонів.

 

2. Мозок тягнеться на безкоштовне

Наш мозок влаштований так, що від рівного обміну ми отримуємо менше дофаміну, ніж від чогось безкоштовного. Саме тому поцуплена цукерка з магазину здається смачнішою, ніж куплена.

Твердження, що людина використовує лише 10% свого мозку, — міф! Ми писали про це тут: 7 найпоширеніших помилок про людське тіло.


3. Організм виробляє алкоголь

Існують люди, які можуть п'яніти без алкоголю. Така особливість називається синдромом автопивоварні. Це порушення метаболізму, коли цукор не вдається переробити на вуглеводи. У такому разі він починає бродити, утворюється етанол, і людина хмеліє.

Але заздрити таким людям не варто. У звичайному житті вони часто стикаються з проблемами: то за керування у нетверезому вигляді прав позбавлять, а то й зовсім з роботи виженуть.

 

4. Мокрі зморшкуваті пальці – не баг, а потрібна здатність

Буває, коли засидишся у ванні чи басейні, пальці стають зморшкуватими. І це не тому, що шкіра розпарилася. Вчені кажуть, що це спеціальна здатність організму, яка робить пальці більш чіпкими.

Багато досліджень показують, що люди з зморшкуватою шкірою від води краще утримуються на слизькій підлозі і краще утримують вологі предмети.


5. Піт не має поганого запаху

Насправді піт взагалі нічим не пахне, бо складається з води та кислот, що виділяються апокринними залозами.

У всьому винні бактерії! Вони розкладають ці кислоти, а продукти їхньої життєдіяльності видають неприємний запах.

 

6. За день людина виробляє пляшку слини

Слинні залози організму виробляють від двох до шести склянок слини на день. Але ми не можемо їй захлинутися, бо постійно її ковтаємо.

А от уночі такий ризик цілком реальний, тому що ковтальний рефлекс майже не працює. Через це організм зменшує кількість слини, що виробляється. Тому вранці у роті так сухо.


7. У нас мешкає три кілограми бактерій

Неприємна новина для чистюль та інтровертів: кількість бактерій, що живуть в організмі людини, втричі перевищує кількість його власних клітин. І важать вони у середньому від 1 до 3 кг.

Крім бактерій у нас живуть гриби, протисти та віруси. І не всі з них нахлібники! Деякі виконують корисні функції: захищають від шкідливих речовин та хвороботворних організмів, навіть беруть участь у травленні.

 

8. Мозок робить тіло слабшим

Наш мозок постійно зменшує силу м'язів. Тому що якщо вони напружаться на повну силу, то зламають кістки. Саме тому люди у надзвичайних ситуаціях можуть підняти щось важке, наприклад машину.

Людське тіло здатне виявляти величезні силові здібності, але саме через це здатне нашкодити собі. Тому наш дбайливий мозок тримає м'язи у розслабленому стані.

 

9. Людині не подобається власний голос через особливості будови тіла

Майже всім людям у світі не подобається звук свого записаного голосу.

Справа в тому, що на записі йому не вистачає низьких частот, до яких ми звикли. У процесі розмови звукові хвилі проходять через череп до вуха, і такий механізм кісткової провідності передає низькі частоти краще ніж повітря.

А на записі ми чуємо наш голос, що проходить через повітря до джерела запису. Саме тому він звучить трохи вищим, ніж ми звикли.


10. Люди зроблені із зоряного пилу

Кожен атом нашого тіла і навколишнього світу походить від зірок, що вибухнули. Хімічні елементи: вуглець, азот, кисень, залізо - все, що потрібно для зародження еволюції, було створено в процесі ядерного синтезу зірок.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Как выжить в гонке "быстрее, выше, сильнее" и не сойти с ума Секс 0 Ученые: как супружеская верность зависит от размера мужского достоинства Внешность и здоровье 0 Самые опасные алкогольные сочетания Психология отношений 0 #говоритженщина: когда мужчине пора снизить планку? В курсе 0 Вийшов новий трейлер «Флеша» із двома Бетменами Секс 0 Как одержимая сексом культура убивает в тебе мужика Внешность и здоровье 0 Ученые: секс и сон делают человека гораздо счастливее, чем куча денег Звезды 0 Джіджі Хадід у відветрій зйомці для M Le magazine du Monde Автомобили 0 Как не купить проблемный автомобиль Юмор 0 Свободные отношения: стоит ли вам пускаться в эту авантюру Автомобили 0 Toyota готовит электрокар, который можно будет зарядить за 10 минут Карьера 0 Смельчак, который живёт на сникерсах и "мамочка": классификация офисных… Секс 0 #говоритмужчина: о соблазнении Психология отношений 0 Отношения наизнанку: о чем молчат женщины Секс 0 Счастье в неведении: как выглядит секс в 20 лет Секс 1 Как объяснить красивой девушке, что она в сексе как мешок с картошкой? Внешность и здоровье 0 13 найдурніших помилок при вживанні алкоголю Юмор 0 Как бросить девушку перед самым праздником Карьера 0 Почему тебе кажется, что все вокруг успешные, а ты - нет Юмор 0 Девушкам это в тебе не нравится
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.