Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

10 твоїх дій, які заважають тобі виявляти лідерські якості

14.02.2024 — Карьера
10 твоїх дій, які заважають тобі виявляти лідерські якості

Лідерські якості мають багато людей, але далеко не кожен їх виявляє. Перешкодою реалізації внутрішнього потенціалу можеш виступати ти сам. Деякі твої дії заважають повести за собою оточуючих.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Якщо ти хочеш швидкого кар'єрного та зарплатного зростання, постарайся позбутися наступних звичок.

 

Ти вважаєш за краще працювати один

Ти можеш вважати, що звичка працювати поодинці робить тебе справжнім професіоналом і дає масу переваг.

Здорово, що ти справляєшся зі своїми завданнями, але не менш важливо вміти працювати у команді. Без цієї навички ти не зможеш виявити свої лідерські якості.

Лідер це той, хто веде за собою людей, надихає їх, мотивує, бере на себе відповідальність за результати спільних зусиль.

Навіть якщо ти не поспішаєш довіряти оточуючим або тобі здається, що краще за тебе ніхто з поставленим завданням не впорається, тобі необхідно стати менш категоричним у цьому питанні.

 

Ти намагаєшся не ставити зайвих питань

Твоє прагнення не ставити запитання, щоб не звертати на себе зайву увагу чи не здатися комусь дурним чи наївним, заважає розумінню поставленого перед тобою завдання.

Якщо є щось, що ти не до кінця зрозумів, з'ясуй недостатню інформацію.

Так ти уникнеш непорозуміння з колегами, швидше знайдеш вирішення проблеми, продемонструєш, що тобі справді важливий результат.

 

Ти не розвиваєш комунікаційні навички

Лідерам необхідно вміти вибудовувати ефективну комунікацію з оточуючими. Відмова вдосконалення своїх навичок спілкування виключає всебічний розвиток.

Ти можеш бути крутим фахівцем у своїй сфері, можеш приймати правильні рішення та вибудовувати робочі стратегії в умовах стресу, але не знати, як донести свої думки до іншої людини, знайти з ним компроміс.

 

Ти відмовляєшся від зайвої відповідальності

Уникнення додаткової відповідальності — ще одна причина, через яку ти можеш стримувати свій потенціал.

Якщо ти вважаєш за краще не брати на себе додаткові завдання і не робити більше, ніж від тебе чекає хтось інший, ти відмовляєшся від чудової можливості виявити свої лідерські якості.

Ніхто не побачить у тобі лідера, доки ти не навчишся ризикувати, бути ініціативним та пробувати щось нове.

 

Ти сумніваєшся в собі

Досягнення більшості цілей, які ти ставиш перед собою, багато в чому залежить від твоєї впевненості. За низької самооцінки чи схильності постійно сумніватися у своїх силах, тобі не вдасться повною мірою проявити свій внутрішній потенціал.

Ти просто не знайдеш у собі сміливості для того, щоб почати реалізовувати свої ідеї, залучати до цього інших людей, брати на себе відповідальність.

Якщо ти заздалегідь налаштовуєш себе на невдачу або вирішуєш, що досягти бажаного практично нереально, то навряд чи докладеш достатньо сил для цього.

Швидше ти віддаси перевагу безпеці та стабільності, які обмежать твої можливості.

 

Ти не розробляєш стратегію дій

Без чіткого плану важко досягти мети, особливо якщо вона є масштабною і в роботі задіяні відразу кілька людей.

Виявити свої лідерські якості ти можеш лише у тому випадку, якщо зробиш розробку стратегії своїм головним пріоритетом.

Лідер ніколи не діє навмання, не приймає необдуманих рішень і тим більше не роздає іншим людям неробочі поради.

 

Ти не прагнеш саморозвитку

Кожен лідер знає, що на перших позиціях у списку пріоритетів має стояти саморозвиток.

Нехтування можливостями постійного навчання, розвитком особистісного та професійного зростання, набуттям нового досвіду в результаті призведе тебе до застою у всіх сферах життя.

Ти відстанеш від своїх колег, почнеш ігнорувати модернізації, які стосуються твоєї спеціальності, перестанеш рухатися вперед і досягати бажаних цілей. Така людина навряд чи зможе повести за собою когось іншого.

Для того, щоб бути прикладом для оточуючих та надихати їх, тобі важливо постійно самовдосконалюватися, ставати кращою версією себе.

 

Ти не мотивуєш себе та інших

Лідер має вміти мотивувати, причому не лише себе, а й свою команду. Без натхнення та мотивації неможливо досягти високих результатів. Черпати енергію та сили для старань буде просто звідки.

Намагайся вселити в тих, з ким ти працюєш, бойовий дух, окресли перспективи, розроби методи, які дозволять команді швидше і легше досягати поставленої мети.

 

Ти не вмієш ефективно керувати своїми емоціями

Якщо ти хочеш виявити свої лідерські якості, тобі необхідно контролювати емоції, особливо у стресових ситуаціях.

Лідер — це той, хто керує своїми реакціями та приймає логічні та обдумані рішення, незважаючи на обставини.

Розвивай навички емоційного інтелекту та вчися висловлювати емоції екологічно.

 

Ти уникаєш конфліктних ситуацій

Єдине, до чого призводить твоє небажання вирішувати конфлікти, — це накопичення.

Зростає рівень невдоволення як у тебе, так і в оточуючих людей, проблеми залишаються неврегульованими, взаєморозуміння не встановлюється.

Для того, щоб домагатися поставленої мети і знаходити компроміси, тобі необхідно вчитися вирішувати конфлікти, а не уникати їх.

В іншому випадку тобі точно не світить роль лідера, адже в тебе не вдасться створити довкола гармонійну та продуктивну робочу атмосферу.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 12 неприятных мыслей и действий, которые портят секс Секс 0 Секс-советы от старшего поколения В курсе 0 Роберт Де Ніро у трейлері комедії «Про мого батька» Вокруг света 0 В США появился отель в форме гигантской картошки Психология отношений 3 8 причин, почему тебе не везет с девушками, даже если ты хороший парень В курсе 0 Джордж Миллер снимет продолжение "Безумного Макса" Секс 59 Как выглядит идеальный член по мнению девушек Секс 0 Ученые: и все-таки, почему женщины имитируют оргазм? Внешность и здоровье 0 Сын Уилла Смита создаст коллекцию джинсов для G-Star Raw Звезды 0 Ріанна в рекламній кампанії власного бренду білизни Savage X Fenty Карьера 0 10 причин, почему не стоит ждать, пока жизнь станет лучше В курсе 0 Alexander Wang создаст авторские презервативы В курсе 0 Джеймс Франко и Мэгги Джилленхол снимают порно в трейлере "Двойки" Юмор 0 11 вещей, о которых ты думаешь чаще, чем о сексе Секс 0 Що таке сексуальний інтелект і як його розвивати Внешность и здоровье 0 Как мужчине на дольше сохранить молодость кожи лица В курсе 0 Появился сайт, который определяет, нормальны вы или не очень (по мнению… Секс 0 Какие позы нравятся женщинам меньше всего Юмор 0 Когда мужчина живет один... Секс 0 Вот как любители БДСМ выглядят в обычной жизни
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.