Цитаты великих

Не совершай классическую ошибку всех умников: не думай, что нет людей умнее тебя Карл Ван Лун

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

10 ознак того, що ти оцінюєш себе гідно

06.07.2023 — Карьера
10 ознак того, що ти оцінюєш себе гідно

Від того, чи вмієш ти оцінювати себе гідно, багато в чому залежить успіх будь-якого твого починання.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Крім того, твоє ставлення до самого себе дає оточуючим уявлення про твою компетентність у певному питанні, а також про твою особистість загалом.

Сьогодні ми зібрали кілька ознак, які допоможуть тобі зрозуміти, що ти дійсно гідно оцінюєш себе.

 

Ти вмієш приймати компліменти та похвалу

Одна з найочевидніших ознак, що свідчать про те, що ти оцінюєш себе гідно, – це твоє вміння приймати позитивні коментарі на свою адресу.

Людина, що заперечує власну значущість і знецінює свої заслуги, відчуває збентеження і сором, коли на нього звертають увагу оточуючі.

Найчастіше такі люди вважають за краще виправдовуватися, говорячи, що їм просто пощастило або що їхній внесок переоцінюють.

Якщо ж ти не відчуваєш негативних емоцій і не відчуваєш необхідність відреагувати на похвалу компліментом у відповідь, можна сказати, що ти об'єктивно оцінюєш себе або хоча б наближаєшся до цього.

 

Тебе неможливо змусити зробити те, що ти не хочеш

Якщо тебе неможливо змусити зробити те, що ти не хочеш чи не можеш, ти вже на крок попереду більшості людей. Багато хто у своїх корисливих цілях звикли тиснути на почуття сорому, обов'язку чи вини.

Людина, не впевнена в собі і в своїй власній цінності, швидше погодиться на те, що їй не підходить, ніж знайде в собі сили заперечити і не піддатися маніпуляції.

 

Ти не звинувачуєш себе в усьому, що з тобою відбувається

Людина, яка не цінує себе, завжди бачить причини невдач чи поганого ставлення до себе. Йому здається, що він недостатньо старався, поспішив із висновками чи заслужив, щоб з ним так вчинили.

Якщо ж ти не звик звинувачувати себе у всьому, що з тобою відбувається, ти оцінюєш себе і ситуацію набагато об'єктивніше.

Адже ти не заперечуєш той факт, що існує безліч факторів, що впливають на процес та результат будь-яких дій. І ти не можеш передбачити, що коли і чому піде не так, як ти на це чекаєш.

 

Ти не порівнюєш себе з оточуючими

Люди, які не вміють гідно оцінювати себе, порівнюють себе з оточуючими.

Звідти і складнощі з самооцінкою – адже завжди є хтось розумніший, сильніший і успішніший, ніж ти. А порівнювати себе з тими, хто досяг меншого, ми не звикли.

Ти можеш пишатися собою, якщо замість порівняння з оточуючими ти орієнтуєшся лише на свою вчорашню версію.

Це дозволяє тобі рухатися у своєму темпі, який буде комфортним саме тобі, та відслідковувати свій прогрес.

 

Ти не погоджуєшся на менше

Багато людей, які не вміють гідно оцінювати себе, звикли погоджуватися на все, що їм пропонують.

Вони просто не вважають, що заслуговують на більше, тому миряться з невдоволенням і переконують себе бути вдячними і за це.

Якщо ж ти вельми вибірковий і не звик брати все, що тобі пропонують, це добрий знак. Значить, ти не погоджуєшся на менше, ніж заслуговуєш.

 

Ти цінуєш свій час

Одна з яскравих ознак того, що ти цінуєш себе, – це дбайливе ставлення до своїх ресурсів, особливо до часу, який ти маєш.

Якщо ти страждаєш від низької самооцінки, швидше за все, ти в гонитві за позитивними оцінками оточуючих готовий приділяти їм увесь свій вільний час.

Ти погоджуєшся на те, що тобі нецікаво, відсуваєш свої власні пріоритети на задній план, пускаєшся в безглузде самокопання.

 

Ти помічаєш не тільки свої недоліки, але й сильні сторони

Коли ти оцінюєш себе гідно, ти помічаєш не лише свої слабкі сторони, але й відзначаєш, у чому ти по-справжньому сильний.

Це дуже важливо для формування об'єктивного погляду на себе, свої здібності та можливості.

Крім того, ти отримуєш чітке уявлення про те, які якості тобі необхідно розвинути в собі, якими варто почати користуватися активніше.

 

Ти не вдаєш себе кимось іншим

Ти не бачиш сенсу прикидатися для оточуючих тим, ким ти не є насправді. Ти чудово усвідомлюєш, що на твоєму життєвому шляху постійно зустрічатимуться ті, хто з якихось причин буде невдоволений тобою.

Але замість того, щоб намагатися підлаштуватися під чужі очікування чи намагатись змінити думку людей про себе, ти дозволиш їм думати те, що хочеться.

А сам продовжиш рухатися у тому напрямі, який ти для себе вибрав.

 

Тобі легко визнати свою неправоту

Ти відчуваєш відповідальність за свої слова та вчинки і чудово розумієш, що помилки неминучі.

Тому ти спокійно ставишся до необхідності змінити свою думку або початковий план через нові дані або визнати, що ти не мав рації, і вибачитися. Це не здається тобі виявом слабкості чи чимось ганебним.

Визнання неправоти не стане ударом для твоєї самооцінки, адже ти не прирівнюєш свою значущість до кількості правильно прийнятих рішень.

 

Ти не знецінюєш свої досягнення

Знецінення – це поширена проблема людей, які не вміють гідно оцінювати себе. Їм увесь час здається, що вони зробили недостатньо, погано постаралися або зовсім не зробили нічого особливого.

Вони звикли не помічати свої результати, причому не лише незначні, а й досить великі на зразок підвищення по службі чи дорогій покупці.

Якщо ти розумієш, що кожна перемога важлива, і усвідомлюєш, що саме твої дії призвели до бажаних результатів, ти об'єктивно оцінюєш себе.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Трейлер рождественского эпизода "Черного зеркала" В курсе 0 Девушка из Румынии продала свою невинность за 2,5 млн евро MC Like 0 Барбара Палвин для рекламной кампании Calzedonia Секс 0 Секс на пляже: правила Карьера 0 10 советов, следуя которым вы будете обречены на богатство Внешность и здоровье 0 Учёные признали, что алкоголь опаснее героина и кокаина Юмор 0 Что делать, если твой стремительный роман с девушкой вдруг застопорился Вокруг света 0 10 признаков, что тебе пора в отпуск В курсе 0 Выход Дженоа в полуфинал Кубка УЕФА В курсе 0 Том Холланд и Роберт Паттинсон в трейлере драмы "Дьявол всегда здесь" MC Like 0 Сара Сампайо в новой кампании Victoria's Secret Карьера 0 Честные причины, почему у тебя до сих пор нет работы мечты Автомобили 0 Кто изобрел автомобиль: от руля до подогрева сидений В курсе 0 Предложение дня: лондонский стартап ищет "доброе" лицо для робота Внешность и здоровье 0 13 продуктов, котоpые помогут тебе в постели Гаджеты 0 Sony представила "свеженькие" смартфоны Психология отношений 1 Как остановить истерику Внешность и здоровье 0 Порноактриса Саша Грей выпустила свой мерч Карьера 0 Кодекс поведения мужчины в инстаграме Карьера 0 11 признаков того, что ты не так умён, как думаешь
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.