ТОП-10 популярных новостей
8 прикладів нездорових кордонів з колишньою дівчиною 13.06.2024 — Карьера — 0 Як бути, якщо дівчина нічого не робить і перекладає на тебе відповідальність за… 13.06.2024 — Психология отношений — 0 Ось що відбувається із вашим тілом, якщо місяцями обходитися без сексу (і… 10.06.2024 — Секс — 0 Багато тренерів забороняють секс. А як інтим впливає на спортивні результати? 10.06.2024 — Секс — 0 6 причин, чому ти почуваєшся незручно, коли фліртуєш, і як позбутися цього… 07.06.2024 — Психология отношений — 0 Чи може секс замінити тренування 07.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 8 причин, чому ти надмірно відвертий у спілкуванні 05.06.2024 — Карьера — 0 10 причин чоловічого нещастя: чому буває еректильна дисфункція? 05.06.2024 — Внешность и здоровье — 0 10 ознак, що дівчина набагато розумніша, ніж здається на перший погляд 04.06.2024 — Психология отношений — 0 Жінки, які на все готові заради чоловічої компанії (на думку чоловіків) 03.06.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Абсурдно делить людей на хороших и плохих. Люди бывают или забавные, или занудные. Орихара Изая

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

10 ознак того, що ти оцінюєш себе гідно

06.07.2023 — Карьера
10 ознак того, що ти оцінюєш себе гідно

Від того, чи вмієш ти оцінювати себе гідно, багато в чому залежить успіх будь-якого твого починання.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Крім того, твоє ставлення до самого себе дає оточуючим уявлення про твою компетентність у певному питанні, а також про твою особистість загалом.

Сьогодні ми зібрали кілька ознак, які допоможуть тобі зрозуміти, що ти дійсно гідно оцінюєш себе.

 

Ти вмієш приймати компліменти та похвалу

Одна з найочевидніших ознак, що свідчать про те, що ти оцінюєш себе гідно, – це твоє вміння приймати позитивні коментарі на свою адресу.

Людина, що заперечує власну значущість і знецінює свої заслуги, відчуває збентеження і сором, коли на нього звертають увагу оточуючі.

Найчастіше такі люди вважають за краще виправдовуватися, говорячи, що їм просто пощастило або що їхній внесок переоцінюють.

Якщо ж ти не відчуваєш негативних емоцій і не відчуваєш необхідність відреагувати на похвалу компліментом у відповідь, можна сказати, що ти об'єктивно оцінюєш себе або хоча б наближаєшся до цього.

 

Тебе неможливо змусити зробити те, що ти не хочеш

Якщо тебе неможливо змусити зробити те, що ти не хочеш чи не можеш, ти вже на крок попереду більшості людей. Багато хто у своїх корисливих цілях звикли тиснути на почуття сорому, обов'язку чи вини.

Людина, не впевнена в собі і в своїй власній цінності, швидше погодиться на те, що їй не підходить, ніж знайде в собі сили заперечити і не піддатися маніпуляції.

 

Ти не звинувачуєш себе в усьому, що з тобою відбувається

Людина, яка не цінує себе, завжди бачить причини невдач чи поганого ставлення до себе. Йому здається, що він недостатньо старався, поспішив із висновками чи заслужив, щоб з ним так вчинили.

Якщо ж ти не звик звинувачувати себе у всьому, що з тобою відбувається, ти оцінюєш себе і ситуацію набагато об'єктивніше.

Адже ти не заперечуєш той факт, що існує безліч факторів, що впливають на процес та результат будь-яких дій. І ти не можеш передбачити, що коли і чому піде не так, як ти на це чекаєш.

 

Ти не порівнюєш себе з оточуючими

Люди, які не вміють гідно оцінювати себе, порівнюють себе з оточуючими.

Звідти і складнощі з самооцінкою – адже завжди є хтось розумніший, сильніший і успішніший, ніж ти. А порівнювати себе з тими, хто досяг меншого, ми не звикли.

Ти можеш пишатися собою, якщо замість порівняння з оточуючими ти орієнтуєшся лише на свою вчорашню версію.

Це дозволяє тобі рухатися у своєму темпі, який буде комфортним саме тобі, та відслідковувати свій прогрес.

 

Ти не погоджуєшся на менше

Багато людей, які не вміють гідно оцінювати себе, звикли погоджуватися на все, що їм пропонують.

Вони просто не вважають, що заслуговують на більше, тому миряться з невдоволенням і переконують себе бути вдячними і за це.

Якщо ж ти вельми вибірковий і не звик брати все, що тобі пропонують, це добрий знак. Значить, ти не погоджуєшся на менше, ніж заслуговуєш.

 

Ти цінуєш свій час

Одна з яскравих ознак того, що ти цінуєш себе, – це дбайливе ставлення до своїх ресурсів, особливо до часу, який ти маєш.

Якщо ти страждаєш від низької самооцінки, швидше за все, ти в гонитві за позитивними оцінками оточуючих готовий приділяти їм увесь свій вільний час.

Ти погоджуєшся на те, що тобі нецікаво, відсуваєш свої власні пріоритети на задній план, пускаєшся в безглузде самокопання.

 

Ти помічаєш не тільки свої недоліки, але й сильні сторони

Коли ти оцінюєш себе гідно, ти помічаєш не лише свої слабкі сторони, але й відзначаєш, у чому ти по-справжньому сильний.

Це дуже важливо для формування об'єктивного погляду на себе, свої здібності та можливості.

Крім того, ти отримуєш чітке уявлення про те, які якості тобі необхідно розвинути в собі, якими варто почати користуватися активніше.

 

Ти не вдаєш себе кимось іншим

Ти не бачиш сенсу прикидатися для оточуючих тим, ким ти не є насправді. Ти чудово усвідомлюєш, що на твоєму життєвому шляху постійно зустрічатимуться ті, хто з якихось причин буде невдоволений тобою.

Але замість того, щоб намагатися підлаштуватися під чужі очікування чи намагатись змінити думку людей про себе, ти дозволиш їм думати те, що хочеться.

А сам продовжиш рухатися у тому напрямі, який ти для себе вибрав.

 

Тобі легко визнати свою неправоту

Ти відчуваєш відповідальність за свої слова та вчинки і чудово розумієш, що помилки неминучі.

Тому ти спокійно ставишся до необхідності змінити свою думку або початковий план через нові дані або визнати, що ти не мав рації, і вибачитися. Це не здається тобі виявом слабкості чи чимось ганебним.

Визнання неправоти не стане ударом для твоєї самооцінки, адже ти не прирівнюєш свою значущість до кількості правильно прийнятих рішень.

 

Ти не знецінюєш свої досягнення

Знецінення – це поширена проблема людей, які не вміють гідно оцінювати себе. Їм увесь час здається, що вони зробили недостатньо, погано постаралися або зовсім не зробили нічого особливого.

Вони звикли не помічати свої результати, причому не лише незначні, а й досить великі на зразок підвищення по службі чи дорогій покупці.

Якщо ти розумієш, що кожна перемога важлива, і усвідомлюєш, що саме твої дії призвели до бажаних результатів, ти об'єктивно оцінюєш себе.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Звезды 0 Эмили Ратаковски для зимней коллекции купальников Inamorata Психология отношений 0 Ученые: с новой девушкой нужно видеться не чаще двух раз в неделю Секс 0 17 способов порадовать 5 чувств женщины, которая рискнула лечь с тобой в постель Внешность и здоровье 0 Nike выпустили сразу две новые коллекции MC Like 0 Фото дня: сестры Хадид снялись обнаженными для Vogue Психология отношений 0 10 признаков того, что отношения мешают тебе расти и развиваться Психология отношений 0 9 признаков того, что она не хочет отношений с тобой Вокруг света 0 Названы победители Urban Photo Awards. Смотрите лучшие городские снимки Внешность и здоровье 0 8 вещей, которые не так болезненны, как мы себе это представляем Психология отношений 0 Як попросити номер телефону дівчини, щоб вона точно захотіла з тобою зустрітися Секс 0 Ругаться матом во время секса - это нормально? Карьера 0 5 вещей, которые не стоит делать сразу после окончания самоизоляции Вокруг света 0 Wildlife Photographer of the Year 2020: лучшие фотографы дикой природы Автомобили 0 Nissan розробив технологію, що «деактивує» віруси Психология отношений 0 Что говорит о тебе выбор алкоголя на первом свидании Звезды 0 Карди Би танцует на коленях у Offset в клипе "Clout" Юмор 0 Kак pассказывать о бывших Внешность и здоровье 0 Tyler, The Creator и Converse выпустили совместную коллекцию Гаджеты 1 Без кнопок и рамки: Samsung представила огромный смартфон Galaxy S8 Внешность и здоровье 0 Nike создали кроссовки с самой высокой подошвой
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.