ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Самый сложный шаг становится неожиданно легким сразу как только мы его сделаем

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками

14.05.2024 — Юмор
Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками

Можливо, ти помічав, що тобі завжди було простіше порозумітися з дівчатами, ніж з хлопцями.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Ти легко заводиш дружбу з жінками, при цьому не розраховуючи ні на що, окрім приємних розмов та здорової людської підтримки. У цьому немає нічого поганого.

І є кілька причин, чому жіноча компанія приваблює тебе більше ніж чоловіча.

 

Тобі подобається відкритий вираз емоцій

Як правило, дівчата не соромляться у фарбах розповідати про свої емоції та переживання.

Вони легко діляться один з одним невдачами, тривогами, особистими проблемами і при цьому не відчувають сорому чи сорому. А ось у чоловічій компанії із цим може бути туго.

Більше того, деякі хлопці думають, що прояв почуттів — доля слабаків, тому з ними ризиковано заговорювати про наболіле. Адже не хочеться втратити репутацію, а також стати приводом для пліток про те, що поводиться «як баба».

Ніколи не знаєш, чи виявиться твій приятель одним із таких чоловіків, і це велика проблема. Може дуже страшно розповісти комусь про свої почуття через ймовірність, що він тебе засудить, посміється або подумає, що ти ганчірка.

Те, що тобі хочеться виражати емоції та спілкуватися із співрозмовниками, які поділяють цю навичку, цілком нормально і природно.

Можливо, саме тому ти частіше проводиш час у компанії подруг, які можуть вислухати щось порадити чи поспівчувати.

 

З ними у тебе більше спільних інтересів

У суспільстві існує безліч стереотипів, у тому числі про те, чим має цікавитися справжній чоловік. Наприклад, він може бути захоплений спортом, фінансовою аналітикою, авто та мотоциклами, екстремальними розвагами.

Але що робити, якщо в дитинстві бабуся навчила тебе в'язати і тобі подобається робити шапки, шарфи та шалі? Або у випадку, коли ти не знаєшся на футболі, зате печеш відмінні торти і тістечка?

Правильно шукати однодумців серед жінок, серед яких подібні захоплення широко поширені.

Погодься, у чоловічій компанії визнання, що тобі подобаються романтичні мелодрами, макраме чи в принципі щось «дівчаче», може викликати тонну їдких жартів чи зітхання обурення.

Не в кожного знайдеться сміливість заявити про подібне захоплення і відчувати себе комфортно, особливо якщо всі його приятелі звикли робити з себе «альфа-самців».

Цілком можливо, у тебе більше спільних інтересів із дівчатами, ніж із хлопцями, тому ти й тяжієш до жіночої компанії.

Головне — пам'ятати, що будь-які захоплення та хобі, які радують, нормальні, а поділ їх за ґендерними ознаками — це не більше ніж стереотипне мислення, що вкоренилося в суспільстві.

 

Тебе виховувала лише мама

Джеффрі Грейф, доктор філософії зі США, зазначає, що хлопці, які виросли у неповній сім'ї та виховувалися лише мамою, охочіше спілкуються з жінками, ніж із чоловічою компанією.

Справа в тому, що діти, як губка, вбирають від батьків особливості спілкування та моделі поведінки, яких дотримуються. Відповідно, спілкуючись виключно з матір'ю, хлопчики звикають до того, як вона веде комунікацію.

Таким чином, якщо ти ріс без батька, тобі може бути простіше та легше знаходити спільну мову з дівчатами та заводити з ними міцну дружбу.

Просто ви знаходитесь на одному рівні розуміння та сприйняття, а також дотримуєтеся схожих стандартів, коли кажете про серйозні речі.

 

Ти ненавидиш конкуренцію

Хочеш цього чи ні, у чоловічій дружбі є конкуренція. Навіть якщо ви з приятелями не суперничаєте відкрито, у тебе все одно може виникнути бажання бути не гіршим, ніж інші, або зовсім переплюнути їх у якихось справах.

І проблема може полягати саме в тому, що ви однієї статі. Еволюцією закладено так, щоб перемагав найсильніший чи найхитріший і йому діставалася увага більшості самок в ареалі проживання.

Як би не було сумно, але люди все ще піддаються таким інстинктам, от і намагаються обійти один одного у невидимій гонці за примарну перемогу. А коли дружиш із жінками, такої проблеми не виникає.

Навряд чи тобі потрібно буде зробити щось грандіозне, аби показати подрузі, що ти крутіший і успішніший за неї. Ви просто різні, тож і суперництва між вами не виникає.

Чи полегшує це життя? В значній мірі. Ти почуваєшся легко і вільно, коли твій розум не примушує порівнювати себе з співрозмовником і думати, що сказати, щоб виставити себе рівним йому.

 

Тобі потрібно більше емоційної підтримки

Ще одна проблема чоловічої частини суспільства полягає у ставленні до емоційної підтримки. Багатьом хлопцям некомфортно спостерігати, як плаче їх друг.

Вони не знають, що сказати, коли ти перебуваєш на піку емоцій, і це може зупиняти тебе в моменти, коли хочеш поділитися своїми переживаннями. Ні, ми не говоримо, що всі чоловіки холодні, безсердечні та позбавлені емпатії сухарі. Однак, як правило, вони скупіші на емоційну підтримку, ніж жінки.

Це є наслідком виховання під гаслом «Чоловіки не плачуть» і схильності до інших соціальних стереотипів, які ми вбираємо з самого дитинства.

Жінки, у свою чергу, не відчувають такого суспільного тиску щодо своїх емоцій. Дівчину не назвуть «ганчіркою» через скарги на життя і не затаврують слабачкою, коли вона заплуталася і не знає, що робити.

І якщо тобі потрібна глибша емоційна підтримка, ніж коментар «та все буде нормально» від приятелів, ти швидше заводитимеш дружбу з жінками.

 

У тебе є травма, пов'язана із спілкуванням з іншими хлопцями

Ти можеш обирати жіночу компанію, якщо є володарем емоційної травми, причиною якої стали представники твоєї статі. Наприклад, однокласники могли знущатися з тебе в школі, тому ти ще в дитинстві втратив залишки довіри до хлопців-однолітків і побоюється заводити з ними дружбу.

Те саме відбувається, якщо тебе зрадив найкращий друг, підставив колега або ти роками терпів неприємну поведінку родичів чоловічої статі.

Через пережиту травму ти відчуваєш постійну напругу, спілкуючись із представниками своєї статі, тому що в глибині душі боїшся повторення неприємної для тебе історії.

А ось жінки не викликають тривоги та побоювань, тому ти й намагаєшся заводити дружбу саме з ними.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 #говоритмужчина: почему вам стоит уберечься от очередной драки Юмор 0 Как отвечать на неудобные вопросы девушки своего друга Юмор 0 8 типов женщин, которые точно "дадут" Секс 0 Налево пойдешь... Самые популярные мифы и факты об изменах Юмор 0 10 жартів, які зрозуміють лише люди з маленьким членом MC Like 0 Лаїс Рібейро в літній рекламній кампанії купальників Bikini Lovers Секс 0 Скільки разів на добу чоловікові нормально відчувати ерекцію Внешность и здоровье 0 Міфи про вино, які заважають нам отримувати від нього задоволення Гаджеты 0 Идея дня: спиннеры для.. сосков Юмор 0 5 вірних ознак, що ваш шлюб приречений Карьера 0 10 жизненных ситуаций, в которых говорить правду необязательно В курсе 0 Джонни Депп и оргии в новом клипе Мэрилина Мэнсона "Say10" Психология отношений 0 Как стать лучшим любовником в ее жизни (сказав всего одну фразу) Внешность и здоровье 0 Пивной живот, обвисшая грудь и еще 6 симптомов, которые могут говорить о… Внешность и здоровье 0 MSCHF та Reebok прикрасили кросівки міні-баскетбольними м'ячами Юмор 0 10 фраз женатых друзей, которые могут вывести из себя кого угодно Карьера 0 6 споров, в которых невозможно победить Внешность и здоровье 0 7 продуктів, які виснажують запаси енергії Юмор 0 Почему одинокие мужчины не любят Новый год Карьера 0 Шутить на таможне и еще 30 прекрасных порывов, которые ты никогда не захочешь…
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.