ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Мудрее вас сделают две вещи: книги, которые вы прочтете, и люди, с которыми вы встретитесь.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

П'ять міфів про альфа-самців, або як чоловіки обдурюють один одного

13.05.2024 — Юмор
П'ять міфів про альфа-самців, або як чоловіки обдурюють один одного

Іноді мене лихо бере, коли мені, жінці, починають розповідати, які мужики мені подобаються. Причому подобатися повинні неодмінно альфа-самці, що п'ють, брутальні нероби та інші погані хлопчики. Я заперечую, мовляв, та не подобаються вони мені, ти помиляєшся! А опонент не вірить: брешеш, жінка, а сама напевно мрієш про жорстокий тиран, який поставить тебе на місце і змусить відчути справжнє жіноче щастя.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Іноді в таких кольорах цього домінанта описують, що думаєш: може, це проекція? Може, сам чоловік нишком мріє про таких персонажів? У сенсі, чи хоче бути таким, і таким підкорятися?

 

Міф перший. Найпопулярніший у жінок типаж – тиран, який знущається з слабких

Запевняю вас, що ні. Я багато навчалася у переважно жіночих колективах. Там іноді спрацьовує ефект голови.

Тобто якщо у великій жіночій групі є один або два хлопці, вони на якийсь час стають центрами тяжіння та любовних мрій, навіть якщо нічого не вартують самі по собі, у звичайному житті. Але я також бачила, як ця магія вмить розсіюється, варто чоловікові спробувати піднятись над слабким.

Нагрубіянив офіціанту, вилаяв кур'єра, опустився до прямого верескливого конфлікту з жінкою – ти любовний труп.

У жінок більше немає до тебе потягу, вирази осіб жінок миттєво змінюються з «вау» до «непробачного фу» і не повертаються в колишнє становище. Чоловіки з вищого ешелону це добре знають, вони уникають таких зіткнень.

Саме тому іноді здається, що чоловіки – лояльніші начальники – тому, що з тобою вважатимуть за краще розібратися чужими руками, руками заступниці, наприклад, а не бруднити свої.

Хамство, нестриманість, втрата емоційного контролю та бидляцтво іноді прощаються і навіть вітаються у певних колах. Але ці кола дуже специфічні: це зазвичай збіговисько мудробаб, виведених роками негативної селекції.

Секти, деструктивні сім'ї з жорстокими порядками, послідовники сумнівних гуру… Там навіть такий дивний ефект – захист агресора.

Тобто якщо в такому середовищі нестримний альфач когось лає, вдарить сумкою або навіть знечестить, жінки кинуться захищати його грудьми, причому стояти будуть на смерть. І чим огидніше вчинок, тим парадоксальнішою буде ця зашита і тим сильніша їхня віра в нього.

Але це давні механізми, пов'язані з травмою (іноді у поколіннях). А більш-менш здорові жінки тиранів ненавидяться та бояться. І здорових жінок більше.

 

Міф другий. Жінки аж їсти не можуть, бо люблять алкоголіків

Ну ось як так, га? Справжні алкоголіки, що діють, а тим більше розклалися алкоголіки не подобаються нікому - навіть самим собі, тому вони і намагаються лікуватися.

Вони нудні, плоскі, агресивні, ні на що не здатні у любовному та творчому плані. А ось алкоголік «у зав'язці» - це вже зовсім інша особистість, іноді навіть приємна особистість, розумна, добра, різнобічна, талановита (не обов'язково, але може бути й таке).

Такий чоловік цілком може сподобатися жінці, а про минуле своє до певного часу замовчати. Принаймні, поки алкоголь не перемолов людину, не перетворив її на інгредієнт салату «олів'є» на позавчорашній неприбраній тарілці. На жаль, талант також можна пропити, якщо постаратися.

Я б не сказала, що алкоголіки комусь подобаються свідомо – інакше вони свою хворобу не лікували б і не приховували. Хоча за своє життя я зустрічала одну любительку тихих забитих алкоголіків, але тут був сенс не в тому, щоб віддати йому все, а щоб легше за людину розути, поки він у чаді.

Отже, єдина причина, через яку у алкоголіка може бути багато подружок – це те, що він обертається в розгальмованих компаніях, де вступити в близькість «для куражу» нічого не варте. Тобто це не заслуга алкоголіка, а заслуга дії алкоголю, що пригнічує, на кору головного мозку жінки.

 

Міф третій. Жінкам подобаються двієчники та гопники без керма та вітрил

І знову я здивований, звідки це взялося. Можливо, ця якась тенденція до ранніх дев'яностих.

Ну, пам'ятайте, коли за якимись опитуваннями всі хлопці мріяли стати бандитами, а дівчата – жрицями кохання (у моїй гімназії про таке не мріяли, там усі були потенційні економісти, силовики та юристи, що й справдилося).

Це щось із серії «У польоті було запропоновано прохолодні напої. Можна було вибрати між водою та відсутністю води».

Напевно, бабуїнів-забіяк вибирали тоді, коли ніякої іншої альтернативи не було, ну а що робити, якщо півміста перебуває в молодіжних бандах?

Зараз, навпаки, в моді розумні та цілеспрямовані хлопці, всі обговорюють якихось айтішників чи інших Павлів Дурових, але ніяк не гопників.

Більше того, якось мені пощастило (чи ні) в одній компанії перетнутися з громадянином, який… ем… виманював у дівчат гроші та послуги під виглядом нареченого. Сильно він не нахабнів, тому його й не примружили.

Хоча у його «конторі» розували наївних дівчаток на квартири та машини. Так я прямо попросила дати поетапний алгоритм дій, як вони беруть жертву тепленькою. Виявилося, що косять вони зовсім не під хуліганів, а під солідних, цілеспрямованих дядьків.

Виходиш із місць не настільки віддалених – купуєш собі класичний костюм, гарне взуття, якщо зможеш зайняти у рідних, то машину, щоб здаватися соліднішим. Манери бездоганні, без мату, ерудиція за рахунок читання книг. Пишеш сам чи береш в інтернеті готовий бізнес-план.

Сенс у тому, щоб взяти дівчину міцно за руку, показати на обрій і виразно сказати: йдемо туди, у мене є чіткий план творчої праці та щасливого сімейного життя. Ми житимемо і працюватимемо, вирощуватимемо дітей і будуватимемо великий будинок, відпочиватимемо на морі та запросимо друзів на золоте весілля.

Це все просто, дивися. Продаємо твою квартиру, беремо ділянку землі та трактор (починаємо інфобізнес, створюємо інтернет-магазин…). Ну якби жінкам подобалися потворники, вони б не косили під серйозних надійних працьовитих чоловіків. А вони косять. Про що тут казати?

 

Міф четвертий. Альфа-самці байдужі. Вони не мають емоцій. Чим гірше вони ставляться до жінок, тим більше їм подобаються

Почнемо з того, що жінкам подобаються зовсім не байдужі хлопці. Їм подобаються хлопці зовні холодні, але такі, у душі яких, як підозрюють дівчата, спалахує пожежа.

Щось на кшталт Маттіаса Шонартса в «Режимі» - коли дерев'яний до пояса і який має проблеми з гнівом солдатів у будь-який момент зі сльозами на очах віддасть життя за невірне, егоїстичне, що зрадила його господиню. У всіх серіалах так, а серіали відображають запити жіночого населення.

Ніхто не шукає чоловіків-роботів. Шукають чоловіків, чий любовний вогонь не витрачений на десятки жінок, тих, хто знемагає від самотності під брилом льоду.

Що ж до бабників, то вони зазвичай подобаються чоловікам з тих же причин, з яких їм подобаються розпущені напідпитку жінки. Це доступність. Просто ... як би це сформулювати ...

Якщо бажання знайти собі пригоду виникне у чоловіка, то він завжди може або виявити ініціативу, або вибрати платний варіант. У жінки ці варіанти суттєво обмежені. Ініціатива чоловіків все ще лякає.

Нещодавно читала експеримент однієї журналістки – вона начебто шукала на сайті зустрічі без зобов'язань «прямий зараз». І сама написувала чоловікам.

Злилися ВСІ, хоча жінка була нормальної приємної зовнішності. Що ж до платного ринку, там плавають ті ж риби, що й на звичайному сайті, тобто Євгенії42, і справа, повторюся, не у зовнішності та не в професії, а в тому, що нікого неможливо вибрати навіть на рівні фото.

А вже уявляти, що платиш за це гроші, взагалі бридко і мерзлякувато. Тому залишається скористатися тими, хто сам пропонує. І так, це не їхня заслуга. Це ваша недоробка, джентльмени, які не вміють подати себе.

 

Міф п'ятий. Альфи – погані батьки та чоловіки

Пффф ... Пффф ... Це знову щось з дев'яностих? Вчора в букіністичному магазині в купі книг побачила краєм ока призабуте видання «Настільна книга стерви».

Ось, напевно, чоловіки та батьки «стерв'ятники» – звідти ж. У чому плюс професій психолога та блогера - вони дуже розширюють коло спілкування, є шанс перетнутися зі справжньою альфою, а не з тим бабуїноподібним створенням, яке уявляють замість альфи бідні, обмежені та озлоблені громадяни. Так ось, справжні альфи – добрі чоловіки та батьки з двох причин.

По-перше, вони звикли за все відповідати і все контролювати, сім'ю теж. Так що варіант, коли дуже зайнятий та дуже заможний тато сам возить дітей на кухлі та укладає спати, дуже поширений.

По-друге, зараз у топі не «заперечили», а люди, які найбільш успішно вписуються в навколишню дійсність. Вони хочуть виглядати доброчесними сім'янинами, а хороша дружна сім'я – це модно, зараз високий соціальний рейтинг і капітал. Ну і просто – це ж задоволення – займатися своїми дітьми. 

Особливо коли побутові питання вирішено. Успішні і надуспішні чоловіки людяніші, розумніші і гнучкіші, ніж про них думає нижній прошарок.

А ось для тих, у кого не вистачає таланту, сил та терпіння забратися на цю висоту, існує сурогат. Такою підміною є, наприклад глави одного оголошеного нині екстремістським чоловічого співтовариства.

Грубий, цинічний, бройлерний сурогат із підголеними бровами не подобається нікому, а весь свій «любовний» контент для наївних простаків він зняв за малий прайс, як, втім, і десятки його брутальних клонів. Вони не подобаються жінкам від слова зовсім, а може, і не хочуть сподобатися.

Це образ, перед яким тремтять слабкі чоловіки, які бажають бути в зграї домінатного самця, де їх захистять. Сильні чоловіки можуть бути собою – зі своїми справжніми емоціями та уподобаннями, бажаннями та почуттями.

Можуть любити і бути коханими, захищати та бути слабкими. І їхня мужність не настільки крихка, щоб розбиватися від будь-якої дрібниці типу користування дезодорантом чи походу до психолога, зміни підгузника чи бажання зробити приємне дружині…

Щось мені підказує, що ці казки про білого брутального бичка чоловіки розповідають один одному замість знеболюючого... Такими чоловіками захоплюються не жінки, такими чоловіками в глибині душі вони захоплюються самі...

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Будущее порнографии Карьера 0 Лови волну! Карьера 0 Види свободи, яких прагне кожен Гаджеты 0 JBL разработали самозаряжающиеся наушники Внешность и здоровье 0 Ученые выяснили, что люди с высшим образованием реже становятся алкоголиками В курсе 0 Энтони Хопкинс и Оливия Колман в трейлере драмы "Отец" MC Like 0 День 18: Белла Хадид в новом ролике LOVE Magazine Секс 0 Лимон, кишки фекалии: как предохранялись люди до 21 века Автомобили 0 Надежные производители антифриза Психология отношений 0 Ученые: через сколько лет ты наконец почувствуешь себя счастливым в браке Карьера 0 Як зрозуміти, що ти боїшся багато заробляти Внешность и здоровье 0 3 главных аргумента, которые помогут выиграть спор с вегетарианцем Психология отношений 0 10 причин встречаться только с одной женщиной MC Like 0 Тейяна Тейлор и ее бесподобное тело для Agent Provocateur Юмор 0 8 Марта: как подготовить себя и победить Внешность и здоровье 0 5 честных фактов о том, как меняется мужчина с возрастом Секс 0 Новогодний секс: как сделать ночь незабываемой Карьера 0 8 ознак того, що тобі насправді подобається страждати і скаржитися на життя Звезды 0 Памела Андерсон для W Magazine В курсе 0 HBO назвал дату выхода приквела "Игры престолов"
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.