ТОП-10 популярных новостей
7 ознак, що твоя дівчина робить тебе краще і допомагає тобі рости 29.05.2024 — Психология отношений — 0 8 фактів про те, як змінюється робота мозку, коли закохуєшся 28.05.2024 — Психология отношений — 0 Топ-5 фантазій, які жінки шукають у порно 27.05.2024 — Секс — 0 7 фраз, за допомогою яких легко завести друзів у будь-якому віці 27.05.2024 — Карьера — 0 10 ознак, що ти шкодуєш про одруження, але боїшся собі в цьому зізнатися 24.05.2024 — Психология отношений — 0 Емофілія: чому ти закохуєшся швидко, легко та часто 22.05.2024 — Психология отношений — 0 9 ознак того, що ти дарма витрачаєш час на зближення з людиною 21.05.2024 — Психология отношений — 0 10 вчинків дівчини, які вказують на те, що вона тебе розлюбила 20.05.2024 — Психология отношений — 0 Як сучасні технології допомагають покращити сексуальне життя 20.05.2024 — Секс — 0 Чому тобі більше подобається дружити з жінками, ніж із чоловіками 14.05.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство Оноре де Бальзак

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки

10.05.2024 — Юмор
9 речей, які жінки помічають набагато швидше, ніж чоловіки

Всі люди можуть як звертати увагу на деталі, так і не брати до уваги. Але є й речі, які жінки помічають набагато швидше.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Читай статтю до кінця, якщо хочеш дізнатися, які дрібниці кидаються дівчатам у вічі і чому вони привертають їхню пильну увагу.

 

Зміни в навколишній атмосфері

Коли жінка входить до кімнати, вона несвідомо відчуває атмосферу того, що відбувається, помічаючи, коли ситуація легка і невимушена, а коли в повітрі витає атмосфера смутку, напруженості та негативу.

Можливо, так відбувається через те, що жінки мають більш високий емоційний інтелект, ніж чоловіки.

Але це зовсім не означає, що тільки їм підвладне таке вміння — за бажання ця корисна навичка може розвинути кожна людина.

Варто також зазначити, що жінка, яка помітила напружену обстановку, швидше постарається її розрядити і виправити.

Наприклад, поставить оптимістичну тему розмови, якщо побачить, що співрозмовники занудьгували і засмутилися.

 

Зовнішній вигляд людей

Одразу скажемо: жінки здебільшого звертають увагу не на те, скільки коштує твої годинник і чи модна у тебе стрижка.

Насамперед вони помічають, чи ти виглядаєш доглянуто. Існують дві причини, чому зовнішній вигляд має значення.

По-перше, звернувши на нього увагу, можна сказати, наскільки людина поважає себе. Йому не обов'язково бути багатим або якимось чином виділятися, але якщо він піклується про себе, це відіб'ється на зовнішності.

По-друге, проаналізувавши зовнішній вигляд людини, можна припустити, що вона відчуває. Наприклад, якщо він не виспався або страждає від головного болю, це неминуче відіб'ється на його образі.

 

Слова та тон голосу

Слова мають більше значення, ніж може здатися. З їхньою допомогою ми переконуємо, знаходимо розв'язання проблем, вирішуємо конфлікти, висловлюємо щирі емоції.

Чоловіки, як правило, рідше ніж жінки дбають про те, які слова використовують. Нас більше цікавлять аргументи, які допомагають донести свою думку. Але жінки завжди прислухаються до чужих слів і тону голосу.

Вони можуть уловити те, що ми просто не помічаємо, наприклад, здогадатися, що співрозмовник засмучений, хоч він і намагається посміхатися та жартувати.

Також жінки легко вловлюють найменші ознаки брехні та роздратування, що допомагає їм краще спілкуватися, а також не потрапляти на хитрощі тих, хто хоче їх обдурити.

 

Небажання спілкуватися

Жінки швидко помічають, коли не вписуються в компанію чи набридають співрозмовникам. Нікому не доводиться говорити їм в обличчя, що їм краще втекти.

Жінки вловлюють найменші сигнали у поведінці співрозмовника, а також аналізують інші ознаки, що їм не раді, які ми часто не беремо до уваги.

У чоловіків такої здібності зазвичай немає і вони затримуються навіть тоді, коли їм не раді. Так відбувається тому, що вони не так гостро реагують на зміни у настрої інших людей.

 

Мова тіла

Мова тіла може здати нас із тельбухами, навіть коли ми цього не хочемо. І жінки частіше помічають невідповідність між словами, настроєм та тим, які пози ти приймаєш.

Вони швидко «зчитують» найменші дотики, міміку, особливості руху та роблять припущення про те, що відчуває співрозмовник. І на диво, вони часто мають рацію.

Всі ці маленькі знаки є для них навігатором по взаємодії з іншими людьми.

 

Крик про допомогу

Чоловіки зазвичай зайняті аналізом якоїсь проблеми у своїй голові і через це не помічають, що комусь потрібна допомога. Але це не означає, що вони не дбають про інших людей.

Просто їм треба почути пряме прохання, щоб піднятися і зробити все, що в їх силах. Жінки ж буквально відчувають, коли інша людина щось негаразд.

Вони помічають це за мімікою, голосом. Вони будуть дуже чуйними і з більшою ймовірністю розділять чиїсь почуття.

Отже, якщо тобі знадобиться допомога, вони дізнаються, як би добре ти не намагався це приховати.

 

Що подобається іншим

Знання того, що подобається тим, з ким ти спілкуєшся, важливе для створення міцних відносин. Найчастіше саме жінки помічають такі деталі, навіть поговоривши з кимось лише кілька хвилин.

Чи то щось просте і тривіальне, як улюблена начинка піци, чи важливе, як життєві устремління, спитай жінку — і вона обов'язково дасть тобі необхідну інформацію.

Вся справа в тому, що з жінок частіше виходять добрі слухачі. Вони вникають у слова співрозмовників і запам'ятовують те, що здається їм важливим, інколи ж із співчуття до іншої людині.

 

Як і про що говорять їхні співрозмовники

Ти міг помітити, що твій розум немовби вимикається, коли розмова стає нецікавою або більше тебе не стосується.

Через це ти можеш пропустити щось важливе повз вуха. Але жінки такої тенденції непідвладні. Вони помічають, як і про що говорять люди, навіть коли розмова ведеться незнайомцями, що сидять поряд у тролейбусі.

А якщо вже справа стосується тих, хто їм дорогий, вони приділятимуть їм усю увагу, щоб показати людині, що її чують та розуміють. Можливо, справа у більшій чуйності та турботливості, а може, й у вродженій жіночій цікавості.

Дівчата слухатимуть співрозмовника, навіть якщо діалог видасться їм найнуднішим і монотонним за все життя. Щоправда, не факт, що вони захочуть продовжити спілкування з такою людиною.

 

Енергія, яку випромінюють люди

Усі ми випромінюємо енергію, хочемо того чи ні.

Одні люди здаються нам негативними та неприємними, хоч і намагаються справити гарне враження, а інші висвітлюють твій день, немов сонце, варто їм написати коротке «Привіт!» у повідомленні.

Можливо, ти не часто помічаєш, яка енергія походить від твоїх знайомих та колег. А ось жінки добре це відчувають, як і те, наскільки щирі з ними співрозмовники.

Вони розуміють чужі наміри, навіть якщо про це відкрито не говорять. А ще дівчата непогано розуміються на тому, чи намагається людина здатися не тим, ким вона є.

Звичайно, вони теж стають жертвами маніпуляцій та обману, але все ж таки краще розпізнають ознаки того, що з ними хтось нечесний.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Hyundai анонсировала «умную» экосистему для дома с зарядкой для электрокаров Гаджеты 0 Ford создали смарт-кровать, которая мешает перекатываться на чужую сторону В курсе 0 Ченнінг Татум та Сальма Хайєк в трейлері фільму «Супер Майк: Останній танець» MC Like 0 Тони Гаррн для майского GQ South Africa Карьера 0 6 мифов о возрасте для тех, кто боится постареть Секс 0 Секс в кемпинге: неписанные правила Вокруг света 0 Куда поехать в ноябре: 5 лучших направлений Психология отношений 0 Как правильно поступить, если к твоей девушке пристают Секс 0 #говоритженщина: почему женщины не дают без "отношений" Карьера 0 6 способов начать разговор с кем угодно Секс 0 Секс на пляже: правила В курсе 0 Рами Малек и Дензел Вашингтон гонятся за серийным убийцей в триллере "Мелочи" Юмор 0 Як викрити бурхливе минуле своєї жінки Психология отношений 0 Чем разведенный мужчина лучше разведенной женщины? В курсе 0 Вийшов тизер серіалу «Аколіт» у всесвіті «Зоряних війн» Автомобили 0 8 причин, почему маленькие автомобили лучше больших MC Like 0 XXL выпустил звездный календарь на 2020 год Юмор 0 Нейросітка Chat GPT відповідає на найстрашніші жіночі питання Психология отношений 0 8 пpавил совместного проживания с женщиной Секс 0 4 вида секса, которые должен попробовать каждый мужчина перед женитьбой
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.