Цитаты великих

Скорость еще никого не убивала. Внезапная остановка-вот что убивает. Jeremy Clarkson

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

Що потрібно дізнатися про себе, поки не стало пізно

04.04.2023 — Карьера
Що потрібно дізнатися про себе, поки не стало пізно

Пізнавати навколишній світ можна нескінченно, він багатогранний і постає в різних фарбах, залежно від кута огляду. Самій розумній людині не вистачить цілого життя, щоб зрозуміти все про все, потрібно ставити пріоритети, обираючи першорядне та вторинне.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Незважаючи на очевидність, рідко в список першорядних речей ми включаємо себе, вважаючи, що там і так все давно зрозуміло.

Тільки залишаючись віч-на-віч із собою, кожен може накидати з десяток питань, які залишаться без виразної відповіді.

 

Що ти вмієш і чого хочеш натомість

Оціни свої можливості та очікування на терезах адекватності. Якщо стрілка виявиться в рівновазі, то все нормально, потрібно просто рухатися далі і добиватися свого, це станеться не відразу, але неминуче.

Головне не згортати, але таке буває рідко. Зазвичай очікування так і сильно завищені, хоча зустрічаються і люди, які недооцінюють свої часом виняткові здібності.

Так чи інакше, будь-яка чаша терезів може бути врівноважена. Тут два варіанти: придбати додаткові можливості, знання, навички чи знизити рівень бажань та запитів.

Обидва варіанти непрості, один вимагає інтелектуальних чи фізичних зусиль, інший — кришталево чистої щирості та смиренності. Не вирішивши це завдання, ніколи не позбавишся відчуття несправедливості життя до себе.

Здаватиметься, що й так докладаєш усіх можливих зусиль, не отримуючи належного. Там просто не пощастило, тут хтось спеціально палиці в колеса вставив, і в чергове все пішло прахом.

Цілком можливо, що і справді робиш все від себе залежне, але цього недостатньо, тому що залежить від тебе небагато. Це становище важко прийняти і визнати, все одно, що розписатися у своїй неспроможності на даний момент.

У такому разі спробуй усвідомити, що цей момент не вічний, він точно пройде, а по твоєму неврівноваженому стану таких гарантій немає.

 

Що тебе мотивує, а демотивує

Мотиваційні курси, семінари та інші концентрати не спрацьовують на більшість людей тому, що створюються як щось усереднене. Вони складаються з наборів штампів, звернених до загальних людських бажань та потреб.

Це можна порівняти з пальбою з гармати по горобцях, може, когось і зачепить, інші пролетять повз нього. Автори курсів зберуть розкидане пір'я, може, знайдуть пару тушок і тим задовольнятимуться.

До самих горобців їм не діло, одні полетіли, завтра прилетять інші. Новий залп — і будь що буде, так працює ця схема коучої особистісного зростання.

Незважаючи на загальну схожість, кожна людина має деяку індивідуальність, у тому числі й у плані бажань чи життєвих пріоритетів. Вчинок або план дій нормальний для одного може виявитися неприпустимим для іншого, хоча обидва мають одну мету.

Одна і та ж мотиваційна схема може запалити людину, спонукавши до глобальних змін, надати невеликий імпульс, що потребує регулярного підживлення або взагалі залишити байдужим.

Найкраща мотивація походить від почуття задоволеності своїми діями, коли ти сам задоволений собою. Це може бути викликано безліччю чинників, від хвалебних оцінок від оточуючих до скромного усвідомлення власних досягнень, які з боку не помітити.

 

Чи справді твої жарти смішні та доречні

Не так страшно, якщо твій жарт не зрозуміють, куди гірше, якщо зрозуміють і присудять нижчу оцінку.

Люди по-різному оцінюють смішне, комусь справді подобаються вітчизняні комедії. В інших усмішку може викликати тільки живу розмову в компанії старих друзів, де панує локальний гумор, практично незрозумілий людині збоку.

Так чи інакше, але смішити оточуючих дано далеко не всім. Рідкісний гуморист міг зайняти місце придворного блазня, наблизившись до самого короля, незважаючи на відсутність титулів або почесного походження.

Тому в культурі блазні посідають особливе місце, на межі чогось містичного та геніального. З того часу гумор точно став трохи тоншим, але загальний принцип не змінився.

Жарт не повинен ображати того, на чию усмішку він спрямований, хоча сучасні стендапери дозволяють собі вихід за червону лінію.

Справа в тому, що вони знають свою аудиторію і вже мають сформований образ, від якого таке й чекають. Повернути таке з непідготовленою аудиторією неможливо, у кращому разі освистають, а можуть і побити, зокрема й ногами.

Напевно, ніщо не формує іміджу так швидко, не цементується в асоціації з особистістю, як недоречні жарти. Тим більше, якщо вони вириваються постійно, майже безконтрольно.

 

Яким було б твоє ідеальне і гірше життя

Нічиє життя неідеальне, кожен може уявити себе в кращому становищі, досягнутим більш простим і коротким шляхом. Ось і ти спробуй.

Через п'ять, десять чи двадцять років чим хочеш відрізнятись від себе нинішнього? Не шкодуй фарб і полотна, малюй, що заманеться, найсміливіші фантазії.

Бажано включити в картину більше деталей, якусь конкретику, це дозволить прив'язати мрії до реальності, нехай і з деякими коригуваннями. Вже точно не станеш доларовим мільярдером, але може бути мільйонером.

Не відвідаєш усі країни світу, але цілком можливо, отримаєш пару десятків штампів у паспорті. Ідеал недосяжний, але до нього слід прагнути.

Тим часом багато людей вибирають незрозумілу модель поведінки, прагнучи рівно у зворотний бік. Начебто спеціально вони приймають найгірші з можливих рішень, наближаючи таку ж гіршу варіацію життя.

Це тобі теж треба спробувати. Уяви, ким і в якому становищі ти точно не хотів би опинитися через кілька років.

Дані координати не дозволять заблукати, нехай далекий ідеал майже недосяжний, але головне — не впасти в безодню, з якої ти викликатимеш лише співчуття, в тому числі у самого себе.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Автомобили 0 Шины Infiniti. Купить резину на Infiniti | Titanshina.ua Юмор 0 Женщины, которые не могут быть одни Карьера 0 10 вещей, к которым нужно относиться проще, чтобы почувствовать себя свободным Секс 0 Пунктуация для взрослых. Как найти точку G и воспользоваться ей Автомобили 0 Ford запатентовал отстёгивающиеся двери В курсе 0 Вышел трейлер фильма «Я, Побєда і Берлін» по повести Кузьмы Скрябина MC Like 0 День двенадцатый: Барбара Палвин для Love Magazine Секс 0 Как быть, если из вашей супружеской жизни исчез секс? Психология отношений 0 Ситуация: девушка не понимает ваш юмор Звезды 0 Дева Кассель снялась в провокационной фотосессии Автомобили 0 Представлен кроссовер Ford Kuga нового поколения Секс 0 6 самых опасных видов секса Автомобили 0 Американский стартап выпустит электрический кроссовер с зарядкой от солнца Психология отношений 0 6 причин, чому для дівчини так важливо, щоб ти прагнув добре заробляти Юмор 0 10 способов улучшить отношения с девушкой с помощью подсказок из фильмов Психология отношений 0 Встречаешься с девушкой год или больше? У ученых для тебя печальные новости Карьера 0 6 признаков, что ты «липкий» человек в общении Юмор 0 8 признаков, что твоя бывшая хочет тебя вернуть Внешность и здоровье 0 adidas Originals представляет коллекцию Forum Юмор 0 Как заставить девушку научиться готовить
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.