ТОП-10 популярных новостей
11 ознак, що твоя дівчина зустрічається з кимось ще 05.03.2024 — Психология отношений — 0 11 найдивніших секс-іграшок 04.03.2024 — Секс — 0 6 типів розлучень, які доводиться переживати у житті 01.03.2024 — Психология отношений — 0 7 причин, чому дівчина не зважає на твою думку 29.02.2024 — Психология отношений — 0 8 прикладів зради у відносинах, на які не варто заплющувати очі 28.02.2024 — Психология отношений — 0 6 емоційно виснажливих звичок, які гублять твої стосунки 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Як спілкуватися з людьми з протилежною думкою та переконаннями 27.02.2024 — Карьера — 0 7 найгірших причин дати дівчині другий шанс 27.02.2024 — Психология отношений — 0 Чим шкідливий перфекціонізм у відносинах і як з ним боротися 23.02.2024 — Психология отношений — 0 8 речей, які чоловіки вважають сексуальними, а жінки ненавидять 23.02.2024 — Юмор — 0

Цитаты великих

Нет смысла в поиске места, где вам будет хорошо. Есть смысл научиться создавать это хорошо в любом месте.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

Чому висока зарплата не робить тебе щасливим

04.04.2023 — Карьера
Чому висока зарплата не робить тебе щасливим

Тому що щастя не в грошах, хоча з ними набагато легше і приємніше. Існує не так багато речей, які не можна купити за гроші, і, наче за злим наміром, всі вони виявляються найважливішими. Щоправда, це не завжди можна розглянути відразу, зрозуміти вчасно.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

Крім пильного ока і гострого розуму потрібно ще й зробити усвідомлений вибір на користь цих справді важливих для тебе речей.

Так чи інакше, цей вибір майже завжди супроводжується внутрішнім торгом між своїми бажаннями та рівнем заробітної плати.

Одне прибуває, інше пропорційно зменшується, при цьому нічого і нічого не гарантує. Чи зіграє ставка, буде ясно лише наприкінці.

 

Робота занадто важка чи нудна

Робота буває різна, зокрема важка, така, що за визначенням може подобатися нікому. Висока зарплата не робить її легшою, виступаючи, швидше, як фінішний прапорець. Зазвичай він мелькає двічі на місяць.

Тільки гонка на цьому не припиняється: не встигнувши перевести дух, стартуєш знову і біжиш далі. Так тиждень за тижнем, місяць за місяцем та рік за роком. Як і професійні спортсмени, витрачаєш усі сили, поступово залишаєш здоров'я.

Проте є й суттєва відмінність: виграти точно не зможеш і рекордів не поставиш. Приходячи додому без задніх ніг, сам це відчуваєш і тому залишається так само далекий від щастя, як і в ті часи, коли був бідним студентом або ще безробітним юнаком.

Проста у фізичному чи інтелектуальному плані робота може бути нестерпно нудною. Зазвичай вона вимагає підвищеної уваги або передбачає необхідність вести нескінченні переговори про те саме.

Щодня, без жодних змін, із приблизно відомим заздалегідь результатом. Це вимотує, змушуючи повною мірою відчути власну деградацію.

Якоїсь миті розумієш, що цим може займатися взагалі будь-яка людина, якщо їй пощастить опинитися на твоєму місці. Потім замислюєшся, чи правильно розставлені акценти і чи справді це везіння. Адже замість щастя відчуваєш якесь почуття обов'язку за дане тепле місце.

 

Не залишається часу на життя

Висока зарплата дозволяє витрачати і споживати більше, але майже завжди забирає весь особистий час. Замість макаронів можеш замовити роли або піцу, речовому ринку віддаси перевагу фірмовому бутіку.

Тепер у тебе в кишені не умовний Xiomi, а iPhone останньої моделі. Начебто все здорово, якість життя явно підвищилася, але щось явно не так. У тому й річ, що з підвищенням зарплати в самому житті практично нічого не змінилося. Ти, як і раніше, працюєш за їжу та одяг, за пару походів у кафе у вихідні.

Просто тепер споживаєш дорожчу продукцію, частіше їздиш на таксі та робиш непотрібні покупки. Скільки б у тебе не було грошей, на них не можна купити вільний час, а без нього все життя перетворюється на фастфуд.

Потрібно якнайшвидше перехопити щось, перше що трапилося на очі, що засів у пам'яті через настирливу рекламу, і бігти далі у справах. Культ споживання, всі ті речі, за які ти переплачуєш, ніби девальвують твою зарплату.

З іншого боку, вийти за межі вже окресленої зони комфорту майже неможливо. Це ж означає відмовитися від звичного рівня та якості споживання для нематеріальних речей, на кшталт того самого часу або особистого захоплення.

 

Вище зарплата — більше платежів

Зараз би зарплату вища — миттєво можна було б розрахуватися з усіма боргами, закрити кредити і нарешті зажити нормально. Напевно, така думка відвідувала кожного, і багатьом вдається досягти кращої оплати праці, тільки обов'язкових щомісячних платежів не менше.

Швидше навпаки, вони чомусь ростуть прямо пропорційно до твоєї зарплати. Запити теж збільшилися, адже можеш собі це дозволити.

З невеликим застереженням, звичайно, тільки в кредит чи розстрочку. Раніше ти мав ліміт на овердрафт 5 000, а тепер дбайливий банк розширив його до 50 000.

Звичка чи норма фінансової безвідповідальності нікуди не зникла, тому зараз у тебе на карті не мінус п'ять, а мінус п'ятдесят тисяч.

Те саме відбувається з рештою кредитів, адже маючи високу зарплату, можна не обмежуватися чимось одним. Бачачи регулярні транзакції, будь-який банк з радістю схвалить позику на будь-що — головне, бери.

Чим більше тим краще. Ти й береш, при тому, що раніше спокійно обходився меншим. Виходить так, що при зарплаті 30 і 100 тисяч чоловік зазвичай однаково не може нічого відкладати.

Висока зарплата просто не відчувається такою, але вимагає підтримувати статус, від чого і виникає когнітивний дисонанс.

 

Зарплата змусила тебе пустити коріння

Зазвичай люди роками йдуть до високої зарплати і точно ніхто не бажає її втратити. Так виробляється надлояльність до організації, що переростає у пряму і майже всеосяжну залежність.

При цьому тобі доводиться переконувати себе, що це і є мета, шлях до щастя. Потрібно лише протриматися ще трохи, не бути дурнем, який відмовиться від таких добрих умов.

Там, за дверима, черга з бажаючих зайняти твоє місце, та й куди йти, хто інший платитиме стільки ж?

Якщо і стане, то напевно пред'явить новий пакет вимог, можливо, змусить чогось вчитися, а тут все стабільно і знайомо.

У дерева немає ніг, але є міцне коріння, тому воно живе там, де виросло. Добре, якщо це якесь мальовниче місце, але може виявитися так, що поблизу почнеться лісозаготівля.

Начебто все говорить про те, що потрібно рятуватися, бігти подалі, але ти вже не можеш внести істотні зміни у власне життя. Цьому заважає та сама, майже ідеальна, але чомусь зовсім нелюба робота, яку більше ніде не знайти.

Залишається спостерігати за помахами сокир і тріски, що летять на всі боки: може, пощастить, і до тебе не дістануться.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 10 ознак того, що ти оцінюєш себе гідно Секс 0 Ученые выяснили, какой секс люди считают лучшим в своей жизни В курсе 0 Трейлер второго сезона сериала "Люпен" В курсе 0 Руперт Грин и мистика в трейлере сериала "Слуга" В курсе 0 Уилл Смит в новом трейлере "Аладдина" MC Like 0 Victoria's Secret Fashion Show 2018: самые сексуальные "ангелы" Внешность и здоровье 0 Puma представил коллаборацию со скейт-маркой Butter Goods Внешность и здоровье 0 Создан новый тип мужских контрацептивов Психология отношений 0 7 пpизнаков того, что ты застрял в плохих отношениях Карьера 0 Трудности жизни, которые ты сам для себя создаешь Юмор 0 Все, что мужчина должен знать о шопинге с девушкой Карьера 0 8 причин йти до своєї мрії незважаючи ні на що Внешность и здоровье 0 Converse представили обновленную версию культовых военных ботинок В курсе 0 Джесси Айзенберг и ужасы пригорода в трейлере хоррора "Вивариум" Психология отношений 0 #говоритженщина: бывшая и настоящая Карьера 0 6 вещей, которые в реальной жизни намного проще, чем в фильмах В курсе 0 Джеймс Франко и Зои Кравиц в трейлере экшна "Кин" В курсе 0 Хоакін Фенікс в трейлері фільму «Бо боїться» Карьера 0 Чому ти багато працюєш, але нічого не встигаєш? Карьера 0 11 ознак того, що тебе цілком влаштовує твоє життя
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.