Цитаты великих

Пуля очень многое меняет в голове, даже если попадает в задницу Аль Капоне

Опрос посетителей

Какой у тебя автомобиль?

9 ознак того, що ти занадто самозакоханий, але не помічаєш цього

08.06.2023 — Юмор
9 ознак того, що ти занадто самозакоханий, але не помічаєш цього

Насправді кожен з нас певною мірою має ознаки нарцисизму. Але існує тонка грань між людиною, яка любить і поважає себе, і самозакоханою особистістю.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У першому випадку, якщо ти зрілий і адекватний, ти будеш здорово оцінювати свої сили, пишатися собою і своїми успіхами, прагнути справити гарне враження і таке інше.

Зовсім інша річ – якщо ти самозакохана людина. Жити та спілкуватися з такими людьми катастрофічно складно, а їхнє самозадоволення та бажання отримати визнання оточуючих часом переходить усі межі дозволеного.

Причому сама людина може не помічати жодних дива у своїй поведінці і щиро вважати, що інші люди перебільшують, говорячи про неї.

Ми зібрали кілька ознак того, що ти надто самозакоханий, хоч і не визнаєш цього.

 

Ти вважаєш, що тобі всі повинні

Ти щиро не розумієш, чому люди відмовляють тобі в твоїх проханнях чи реченнях, не відповідають твоїм очікуванням, не ставлять тебе на перше місце, забуваючи про свої власні потреби та бажання.

Підтримуючи спілкування з будь-ким, ти вважаєш, що твій співрозмовник повинен чинити певним чином.

І коли ти не отримуєш того відношення, якого, на свою думку, заслуговуєш, ти починаєш звинувачувати людину в невдячності та відсутності поваги до тебе.

 

Ти перебільшуєш свою значущість

Все, що ти говориш чи робиш, здається тобі важливим. І ти часто не можеш зрозуміти, чому оточуючі не надають твоїм словам і вчинкам таке ж значення, як і ти сам.

Це стає причиною конфліктів, ти вважаєш, що тебе недооцінюють, не сприймають серйозно, не хочуть визнавати твій внесок у спільну справу тощо.

Тобі завжди здається, що ти робиш більше і краще, ніж будь-хто, що далеко не завжди відповідає реальній картині.

 

Ти не зважаєш на чужу думку

Пошук компромісів і вміння поступатися людині – це не про тебе. Ти, звичайно, можеш послухати думку свого співрозмовника, але навряд чи йому вдасться змусити тебе переглянути свій погляд щодо обговорення.

Причому не має значення, наскільки переконливими будуть аргументи людини. Навіть якщо в глибині душі ти розумітимеш, що він має рацію, ти нізащо не зізнаєшся в цьому вголос.

Чужа думка тобі нецікава, ти питаєш про неї швидше для галочки. Та й чужі переживання навряд чи можуть змусити тебе сприймати людину і те, що вона каже, всерйоз.

 

Ти не вмієш гідно програвати

Будучи переконаним у тому, що ти кращий, сильніший і розумніший за всіх оточуючих, ти переживаєш будь-яку, навіть найменшу невдачу і програш вкрай важко.

Для тебе це справжній удар нижче пояса. І ти не вмієш гідно приймати поразку: натомість ти щосили намагаєшся вказати іншим людям на неіснуючу несправедливість, знайти вагомі причини, чому тобі не вдалося виправдати власних очікувань, намагаєшся ображати своїх опонентів або навіть звалювати на них провину за свої помилки.

Причому ти сам можеш не акцентувати увагу на тому, як ти поводиться в разі невдачі. Але оточуючі напевно не раз облягали тебе, вказуючи на те, що ти чиниш некрасиво.

До речі, коли ти здобуваєш перемогу, ти так само поводиться не надто скромно. Ти волієш зловтішатися або навіть принижувати своїх суперників, підкреслюючи свою перевагу над ними.

 

Ти втрачаєш інтерес до дівчини, коли дізнаєшся про її недоліки

Ти можеш легко закохуватися, відчуваючи сильне тяжіння до малознайомої дівчини, малюючи у своїй уяві її ідеальний образ.

Але як тільки ти усвідомлюєш, що вона справжня людина зі своїми недоліками, твоя закоханість минає.

Ти вважаєш, що тобі підходить тільки та дівчина, яка буде відповідати якимось критеріям досконалості, щоб доповнювати тебе. І тобі буде складно змиритися з тим, що очікування щодо твоєї пари не справдилися.

 

Ти підтримуєш спілкування з оточуючими заради особистої вигоди

Тобі складно заводити друзів, адже тобі потрібно чітко розуміти, з ким і чому ти спілкуєшся, а точніше, заради чого підтримуєш спілкування з людиною.

Ти схильний вибирати собі в друзі людей з високим статусом, які надалі можуть допомогти тобі досягти успіху, або тих, хто завжди готовий прийти тобі на допомогу.

У такому користувальницькому ставленні до людей ти не бачиш нічого поганого і завжди виправдовуєш себе тим, що будь-яка взаємодія має приносити користь.

Однак ти сам опиняєшся не готовий так само надавати будь-які послуги оточуючим.

 

Ти часто самостверджуєшся за рахунок інших

Тобі подобається височіти над оточуючими, демонструвати те, що ти розумніший, багатший, успішніший чи сильніший за будь-кого.

Самоствердження тобі – це щось звичне, ти навіть не помічаєш за собою цю особливість поведінки. Якщо ситуацій, які можуть виставити тебе у кращому світлі, не відбувається, ти сам ініціюєш їх.

Для цього ти можеш порівнювати себе з менш успішними знайомими, акцентувати увагу на чужих недоліках, без попиту встрявати у розмови тощо.

 

Ти вважаєш себе найрозумнішим

Тобі здається, що в твоєму оточенні немає жодної людини, яка була б схожа з тобою за рівнем інтелекту.

Ти проявляєш себе як всезнайка: постійно критикуєш інших людей, роздаєш їм непрохані поради, намагаєшся шукати недоліки в їх роботі, чиниш тиск на процес прийняття ними рішень.

Ти вважаєш, що тільки твій погляд на світ відображає реальний стан речей, і не намагаєшся розширювати знання, які вже є у тебе, адже тоді картина світу зруйнується.

 

Ти відчуваєш потребу у постійному контролі

Ти любиш завжди і все контролювати. Для тебе в порядку речей наполягати на своєму до самого кінця, не брати до уваги потреби та бажання іншої людини, маніпулювати оточуючими і таке інше.

Це допомагає тобі отримувати те, що ти хочеш, забезпечувати комфорт у будь-яких взаємовідносинах та одночасно зберігати відчуття власної незалежності.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
В курсе 0 Галь Гадот и Арми Хаммер в трейлере «Смерть на Ниле» по роману Агаты Кристи В курсе 0 Первый трейлер пятого сезона сериала "Острые козырьки" Психология отношений 0 Подружили и хватит: как выйти из френдзоны Карьера 0 Как стать сыном маминой подруги и не потерять себя Звезды 0 Ники Минаж в новом клипе "Barbie Dreams" В курсе 0 Джейсон Стэтхэм в первом трейлере фильма Гая Ричи "Гнев человеческий" В курсе 0 Шэрон Стоун и Мэрилин Мэнсон сыграют в "Новом Папе" Секс 0 Ученые: тебе уже изменили один раз? Скорее всего, изменят и снова В курсе 0 «Город грехов» станет сериалом Юмор 0 Ученые: через сколько лет ты наконец почувствуешь себя счастливым в бpаке В курсе 0 Трейлер финального сезона "Двойки" Юмор 0 Как отличить поддельные сигареты, оргазм, женщину и еще 4 вещи MC Like 0 День двенадцатый: Барбара Палвин для Love Magazine В курсе 0 Николас Холт и Лили Коллинз в трейлере "Толкина" об авторе "Властелина колец" Юмор 0 Что нельзя дарить на 8 марта В курсе 0 Вещь дня: книга эротических фотографий #SENDNUDES Звезды 0 Мэрайя Кэри обнажилась для Paper Magazine Внешность и здоровье 0 Adidas присвятили кросівки Мардж Сімпсон Юмор 0 5 правил дикпиков Гаджеты 0 Вещь дня: устройство, которое поможет лечить зубы, когда стоматологи на…
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.