Цитаты великих

Одним из главных признаков cчастья и гармонии является полное отсутствие потребности кому-то что-то доказывать.

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

9 ознак того, що ти занадто самозакоханий, але не помічаєш цього

08.06.2023 — Юмор
9 ознак того, що ти занадто самозакоханий, але не помічаєш цього

Насправді кожен з нас певною мірою має ознаки нарцисизму. Але існує тонка грань між людиною, яка любить і поважає себе, і самозакоханою особистістю.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

У першому випадку, якщо ти зрілий і адекватний, ти будеш здорово оцінювати свої сили, пишатися собою і своїми успіхами, прагнути справити гарне враження і таке інше.

Зовсім інша річ – якщо ти самозакохана людина. Жити та спілкуватися з такими людьми катастрофічно складно, а їхнє самозадоволення та бажання отримати визнання оточуючих часом переходить усі межі дозволеного.

Причому сама людина може не помічати жодних дива у своїй поведінці і щиро вважати, що інші люди перебільшують, говорячи про неї.

Ми зібрали кілька ознак того, що ти надто самозакоханий, хоч і не визнаєш цього.

 

Ти вважаєш, що тобі всі повинні

Ти щиро не розумієш, чому люди відмовляють тобі в твоїх проханнях чи реченнях, не відповідають твоїм очікуванням, не ставлять тебе на перше місце, забуваючи про свої власні потреби та бажання.

Підтримуючи спілкування з будь-ким, ти вважаєш, що твій співрозмовник повинен чинити певним чином.

І коли ти не отримуєш того відношення, якого, на свою думку, заслуговуєш, ти починаєш звинувачувати людину в невдячності та відсутності поваги до тебе.

 

Ти перебільшуєш свою значущість

Все, що ти говориш чи робиш, здається тобі важливим. І ти часто не можеш зрозуміти, чому оточуючі не надають твоїм словам і вчинкам таке ж значення, як і ти сам.

Це стає причиною конфліктів, ти вважаєш, що тебе недооцінюють, не сприймають серйозно, не хочуть визнавати твій внесок у спільну справу тощо.

Тобі завжди здається, що ти робиш більше і краще, ніж будь-хто, що далеко не завжди відповідає реальній картині.

 

Ти не зважаєш на чужу думку

Пошук компромісів і вміння поступатися людині – це не про тебе. Ти, звичайно, можеш послухати думку свого співрозмовника, але навряд чи йому вдасться змусити тебе переглянути свій погляд щодо обговорення.

Причому не має значення, наскільки переконливими будуть аргументи людини. Навіть якщо в глибині душі ти розумітимеш, що він має рацію, ти нізащо не зізнаєшся в цьому вголос.

Чужа думка тобі нецікава, ти питаєш про неї швидше для галочки. Та й чужі переживання навряд чи можуть змусити тебе сприймати людину і те, що вона каже, всерйоз.

 

Ти не вмієш гідно програвати

Будучи переконаним у тому, що ти кращий, сильніший і розумніший за всіх оточуючих, ти переживаєш будь-яку, навіть найменшу невдачу і програш вкрай важко.

Для тебе це справжній удар нижче пояса. І ти не вмієш гідно приймати поразку: натомість ти щосили намагаєшся вказати іншим людям на неіснуючу несправедливість, знайти вагомі причини, чому тобі не вдалося виправдати власних очікувань, намагаєшся ображати своїх опонентів або навіть звалювати на них провину за свої помилки.

Причому ти сам можеш не акцентувати увагу на тому, як ти поводиться в разі невдачі. Але оточуючі напевно не раз облягали тебе, вказуючи на те, що ти чиниш некрасиво.

До речі, коли ти здобуваєш перемогу, ти так само поводиться не надто скромно. Ти волієш зловтішатися або навіть принижувати своїх суперників, підкреслюючи свою перевагу над ними.

 

Ти втрачаєш інтерес до дівчини, коли дізнаєшся про її недоліки

Ти можеш легко закохуватися, відчуваючи сильне тяжіння до малознайомої дівчини, малюючи у своїй уяві її ідеальний образ.

Але як тільки ти усвідомлюєш, що вона справжня людина зі своїми недоліками, твоя закоханість минає.

Ти вважаєш, що тобі підходить тільки та дівчина, яка буде відповідати якимось критеріям досконалості, щоб доповнювати тебе. І тобі буде складно змиритися з тим, що очікування щодо твоєї пари не справдилися.

 

Ти підтримуєш спілкування з оточуючими заради особистої вигоди

Тобі складно заводити друзів, адже тобі потрібно чітко розуміти, з ким і чому ти спілкуєшся, а точніше, заради чого підтримуєш спілкування з людиною.

Ти схильний вибирати собі в друзі людей з високим статусом, які надалі можуть допомогти тобі досягти успіху, або тих, хто завжди готовий прийти тобі на допомогу.

У такому користувальницькому ставленні до людей ти не бачиш нічого поганого і завжди виправдовуєш себе тим, що будь-яка взаємодія має приносити користь.

Однак ти сам опиняєшся не готовий так само надавати будь-які послуги оточуючим.

 

Ти часто самостверджуєшся за рахунок інших

Тобі подобається височіти над оточуючими, демонструвати те, що ти розумніший, багатший, успішніший чи сильніший за будь-кого.

Самоствердження тобі – це щось звичне, ти навіть не помічаєш за собою цю особливість поведінки. Якщо ситуацій, які можуть виставити тебе у кращому світлі, не відбувається, ти сам ініціюєш їх.

Для цього ти можеш порівнювати себе з менш успішними знайомими, акцентувати увагу на чужих недоліках, без попиту встрявати у розмови тощо.

 

Ти вважаєш себе найрозумнішим

Тобі здається, що в твоєму оточенні немає жодної людини, яка була б схожа з тобою за рівнем інтелекту.

Ти проявляєш себе як всезнайка: постійно критикуєш інших людей, роздаєш їм непрохані поради, намагаєшся шукати недоліки в їх роботі, чиниш тиск на процес прийняття ними рішень.

Ти вважаєш, що тільки твій погляд на світ відображає реальний стан речей, і не намагаєшся розширювати знання, які вже є у тебе, адже тоді картина світу зруйнується.

 

Ти відчуваєш потребу у постійному контролі

Ти любиш завжди і все контролювати. Для тебе в порядку речей наполягати на своєму до самого кінця, не брати до уваги потреби та бажання іншої людини, маніпулювати оточуючими і таке інше.

Це допомагає тобі отримувати те, що ти хочеш, забезпечувати комфорт у будь-яких взаємовідносинах та одночасно зберігати відчуття власної незалежності.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Карьера 0 Опасные связи: как дружба с боссом может навредить вам Автомобили 0 7 самых частых способов обмана, которые используют автомеханики Внешность и здоровье 0 Coca-Cola создали коллекцию с японским брендом MC Like 0 Барбара Палвин в фотосете для Sports Illustrated Swimsuit Психология отношений 0 7 загальних звичок, які насправді руйнують ваші стосунки Вокруг света 0 Drone Photography Contest - 2020: лучшие фото, сделанные с дронов MC Like 0 Кортни Кардашьян полностью разделась для V Magazine Вокруг света 0 Приложение дня: звуки Нью-Йорка Звезды 0 Белла Хадід знялася у кампанії нижньої білизни до Дня святого Валентина Секс 0 Проститутки: самая подробная классификация Внешность и здоровье 0 Представлено Adidas Campus Light «Chalky Brown» від Bad Bunny Психология отношений 0 8 романтических жестов из прошлого, которые помогут тебе в отношениях Внешность и здоровье 0 6 неожиданных способов борьбы с импотенцией Секс 0 Учёные: по лицу можна определить, склонна ли девушка к случайному сексу Психология отношений 0 7 признаков, что твоя девушка верна тебе и нет поводов для ревности Внешность и здоровье 0 Красивый мужик, а женщины нос воротят Внешность и здоровье 0 Reebok выпустил экологичную капсулу, посвященную ментальному здоровью Юмор 0 10 женских пpивычек, которые раздражают мужчин Вокруг света 0 Drone Photo Awards 2021: смотрите лучшие снимки, сделанные дронами Психология отношений 0 #говоритженщина: что нужно женщине для счастья
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.