Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Укажите Ваш пол

5 несподіваних продуктів, у яких є алкоголь

29.05.2023 — Внешность и здоровье
5 несподіваних продуктів, у яких є алкоголь

Про кефір і квас, а також квашену капусту говорити не станемо, ця інформація старіша за світ. Обіцяли несподіванку — отже, вона й буде.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

Банани

Варто банану встигнути, як у ньому з'являється алкоголь. За даними реабілітаційної клініки Abbeycare, в одному банані може бути приблизно 0,2% ABV (об'ємна частка спирту, ті відсотки, які у нас прийнято називати градусами). У тих, які вже почали перезрівати, тобто чорніти, алкоголь може містити вдвічі більше — до 0,4%.

Чому так виходить? Тут і далі основний винуватець — ферментація, тобто процес розщеплення вуглеводів на цукри, які потім перетворюються на кислоту чи спирт.

Банан, як і багато інших солодких фруктів, починає ферментуватися або, простіше кажучи, бродити, коли дріжджі, що містяться в повітрі, вступають у реакцію з його цукром. У результаті утворюються алкоголь та вуглекислий газ.

Вважається, що якщо дорослий чоловік з'їсть приблизно 20 перезрілих бананів, то за кермо йому краще не сідати: по-перше, алкотестер покаже перевищення, по-друге, стан буде як у напідпитку.


Фруктовий сік

Дослідження, яке провели у 2016 році вчені, довело: у виноградному соку може утримуватися 0,086% алкоголю, в апельсиновому – 0,073%, а в яблучному – 0,026%. Причина та сама — бродіння. Коли ми залишаємо сік десь у теплі, дріжджі, що містяться в ньому, перетворюють цукор на алкоголь.

При цьому забродити насамперед може відкритий сік. Саме тому розкриту упаковку радять випити одразу або зберігати в холодильнику.

 

Соєвий соус

Це також продукт ферментування. Щоб приготувати соус, сою спочатку випарюють, потім додають пшеницю, сіль і залишають бродити.

Хоча більша частина алкоголю випаровується під час виробництва, у правильно приготовленому соєвому соусі обсяг спирту становить від 1,5 до 2%. Втім, ми не вживаємо його в кількості, яка б дозволила випити.

 

Хліб

У 2016 році вчені провели ще одне дослідження та з'ясували, що у хлібі теж є алкоголь. Причому чимало.

У статті, опублікованій у Журналі аналітичної токсикології, наводяться такі цифри: у пшеничному та житньому хлібі міститься 0,29%, а у пшеничних булочках для бургерів – аж 1,28%. У деяких видах пива і те менше!

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Секс 0 Інтернет-магазин товарів для дорослих за розумними цінами Юмор 0 "Счастья, здоровья, а когда внуков ждать?": адские особенности семейного… Карьера 0 Типология людей в вашем офисе Секс 0 60 вопросов о сексе, которые надо задать своей девушке Психология отношений 0 Как познакомить ребенка с новой девушкой Карьера 0 7 причин, по которым цифровая эпоха губительна для человечества Звезды 0 Эмили Ратаковски для DL1961 Карьера 0 7 причин твоєї стагнації і що з цим робити Вокруг света 0 Як подолати тугу за літом, яке закінчується Психология отношений 0 Как мужчины не справляются с женщинaми, которые зарабатывают больше Карьера 0 11 ознак того, що тебе цілком влаштовує твоє життя Секс 0 Пикап для мужчин после 50-ти или Как затащить в постель женщину своей мечты Автомобили 0 Ford делает коврики из пластиковых бутылок В курсе 0 Первый трейлер продолжения "Девушки с татуировкой дракона" Карьера 0 Ученые: представители каких профессий чаще разводятся Карьера 0 16 простых вещей, которые доказывают, что все мы немного странные Психология отношений 0 Что не так с мечтой «воспитать жену под себя» В курсе 0 Эмма Стоун и Вуди Харрельсон в трейлере "Добро пожаловать в Zомбилэнд 2" Карьера 0 Дауншифтинг по-славянски: как сбежать от собственного успеха Юмор 0 Почему не стоит жениться
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.