Цитаты великих

— Я нажрался как свинья... — Пумба, ты и есть свинья. — А, верно. Тимон и Пумба

Опрос посетителей

Сколько тебе лет?

5 вірних ознак, що ваш шлюб приречений

28.08.2023 — Юмор
5 вірних ознак, що ваш шлюб приречений

Кожна ознака підкріплена дослідженням вчених.

Обережно: 18+! 

У Telegram-каналі MEN’S CULT ділиться перевіреною інформацією про секс, стосунки та красиві картинки. 

Приєднуйтесь!

 

1. Ви одружилися дуже рано чи після 32 років

Про те, що не варто у 18 років одружуватися з людиною, яка здається тобі тріумфом еволюції та родзинкою популяції, ми здогадувалися.

У юному віці пристрасті змінюються щомісяця, а шлюб — явище більш-менш стабільне, і така розсинхронізація приводить до розлучення. Але про те, що ймовірність розлучення після 32 років щороку зростає на 5%, ми чуємо вперше.

Дослідження з цієї теми було проведено в Університеті Юти, керував ним Нікола Вольфінгер.

На думку вченого, після 32 років почати жити в безпосередній близькості від іншої людини непросто через звички, що встигли скластися до цього віку. Тому ті, хто одружився у свої пізні тридцять, мають підвищені шанси на розлучення.

 

2. У вас немає постійної роботи

На жаль, незважаючи на всі досягнення фемінізму, стереотип здобувача все ще сильний у суспільстві настільки, що цілком здатний вплинути на кількість розлучень.

Результати гарвардського дослідження 2016 року, опубліковані в журналі «Американський соціологічний огляд», вказують на те, що в сім'ях, де чоловіки не мають постійної роботи, розлучення ймовірніше на 3,3%. У сім'ях, де чоловік щодня одягає краватку, бере портфель і підстрибом іде на службу, така ймовірність нижча — лише 2,5%.

Так що, коли наступного разу дружина благатиме вас кинути роботу і подарувати їй можливість повністю вас забезпечувати, самовіддано відмовтеся.

 

3. У вас немає вищої освіти

Так, виявляється, вчитися треба було не тільки для того, щоб отримати пристойну роботу (див. попередній пункт), а й щоб не розлучатися. Принаймні саме так стверджує стаття, опублікована на офіційній сторінці Департаменту працевлаштування США.

Стаття посилається на масштабне Національне дослідження молоді, розпочате ще 1979 року.

«Серед тих подружніх пар, у яких освіта нижча за середню, відсоток розлучення дуже високий, більше п'ятдесяти, — йдеться у статті, — тоді як у парах, які здобули вищу освіту, цей відсоток дорівнює всього тридцяти трьом».


4. Ви дуже, дуже, дуже сильно закохані один в одного

Здавалося б, якщо на весіллі молодята так міцно вчепилися одна в одну, що незрозуміло, де закінчується наречений і починається наречена (у найкращих біблійних традиціях), розлучення їм точно не загрожує. Саме навпаки, заперечує психолог Тед Хастон.

Протягом 13 років Хастон спостерігав за розвитком стосунків 168 пар. (Не знаємо, чи жили ці пари всі ці роки у квартирі Теда, але для його ж блага сподіваємося, що ні).

Спостереження показало, що ті пари, які були буквально одержимі один одним на початку шлюбу — не відпускали руки один одного, весь час терлися носами і щасливо хихикали, — розлучилися через сім або більше років.

А ось ті пари, які здавалися спокійними та розважливими, продовжують нести хрест щасливого шлюбу.


5. Ви не любите сваритися, воліючи замовчувати конфлікт

Ви з дитинства не переносите жіночих істерик, а ваша дружина терпіти не може, коли за нею ганяються по дому зі сковорідкою, тому ви обоє вважаєте за краще не з'ясовувати стосунки, а замовчувати проблему.

Ну чи роз'їхатися на пару днів, охолонути і знову з'їхатися, так нічого й не прояснивши. Загалом усе що завгодно, аби не скандал.

Адже дослідження 2013 року, опубліковане у виданні «Шлюб і сім'я», попереджало таких мовчунів: чим довше ви закриватимете очі на конфлікти, тим вища ймовірність розлучення. Тож скандальте на здоров'я стосункам. Головне – жодного фізичного насильства.

Комментарии Оставить комментарий

Комментарий успешно добавлен
Вы не заполнили все поля
Рекомендуем посмотреть
Внешность и здоровье 0 10 переконливих причин мастурбувати частіше Звезды 0 Наоми Кэмпбелл разделась в рекламной кампании Vivenne Westwood Юмор 0 10 способов улучшить отношения с девушкой с помощью подсказок из фильмов Секс 0 Весомые причины, почему ты не можешь затащить в постель ни одну девушку Секс 0 Ученые: постоянную жажду секса могут приравнять к психической болезни Карьера 0 30 главных мужских разочарований в жизни Психология отношений 0 Як перестати ревнувати? Психология отношений 0 Ученые: хочешь нравиться женщинам? Преувеличивай свой возраст! Юмор 0 Как преодолеть страх получить отказ от девушек В курсе 0 Эдди Мерфи в трейлере комедии "Поездка в Америку-2" Карьера 0 10 причин, чому ти втрачаєш потребу у спілкуванні з іншими людьми Внешность и здоровье 0 Как не переесть во время новогодних праздников Внешность и здоровье 0 9 вещей, которые человеческое тело теряет с каждым годом Карьера 0 #говоритмужчина: что нужно успеть сделать до 30 Внешность и здоровье 0 New Balance выпустил кроссовки, вдохновленные автогонками в Монако Карьера 0 9 привычек, которые бесят всех у тебя на работе Внешность и здоровье 0 Учёные нашли лекарство от алкоголизма Звезды 0 Певица Halsey для осеннего номера Playboy Карьера 0 9 непомітних дій, які багато що можуть розповісти про тебе Внешность и здоровье 0 Nike выпустила новые кроссовки с автоматической шнуровкой
Подписаться на новости Чтобы всегда быть вкурсе событий, получать советы и разные предложения - подпишитесь на нашу рассылку.